Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1451) pityeszka


pityeszka
őstag

Hali.

Már egy fél éve lassan,hogy nem tudok játszani a CoD2vel mert pályabetöltésnél mindíg megáll.Próbáltam tenni ellene (új driverek,tűzfal kikapcsolása,vírusírtó kikapcsolása,stb) de semmi nem segített.Ez,új gép összerakása óta van így!!A régi P4-en semmi gubanc nem volt,egy pb-s hibaüzit sem kaptam soha!!Ha vkinek volt ilyen gondja és +oldotta kérem segítsen mert forr a vérem a vérem,hogy ismét játszhassak.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1452) raskolnikoff válasza pityeszka (#1451) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Próbáld ki hogy felrakod azt a directxet ami a telepítő dvd-n van. Akármilyen is a verziója. Downgrade-elni nem fogja a meglévőt de ez általában gond szokott lenni codoknál.

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1453) PPSH


PPSH
őstag

hi emberek.lenne egy kerdesem.miert nem tudom elinditani a C&C:generals-t x64-es Vista alatt?mar nagyon idegesit,en meg dobalnam az atomot :DDD :R
ja es meg peccselni se tudom.1.02-t meg foldobja utanna irogatja mindegyiknel(pedig sorba telepitenem 1.03-1.04 stb)hogy regi fajl nem talalhato :(

[ Szerkesztve ]

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#1454) Süni 1985 F válasza PPSH (#1453) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Nem azért mert 32 bites a game?és a vista 64?
Sztem az csak XP-alatt fog neked elindulni:(

TDI POWER

(#1455) PPSH válasza Süni 1985 F (#1454) üzenetére


PPSH
őstag

mennie kellene :K az nem szamit hogy 32bit vs 64bit :( eddig a Far Cry-on kivul meg nincs x64-es jatek :( (peccsel lehet aktivalni a 64bit-es modot) :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#1456) Süni 1985 F válasza PPSH (#1455) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Jó havernek a COD1 nem indult el Vista alatt és ő azt mondta emiatt... :F

TDI POWER

(#1457) PPSH válasza Süni 1985 F (#1456) üzenetére


PPSH
őstag

ahh. :( most neztem,megvizsgalta a rendszert valamilyen EA programmal es a win nem jo(win NT-nek latja)+128MB ram kell hozza nekem meg -1MB-ot lat :DDD vicces,akkor hova tunt a tobbi 4097MB :C

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#1458) #65675776 válasza PPSH (#1455) üzenetére


#65675776
törölt tag

Megy is minden probléma nélkül.

Natív 64 bites kódja pedig a HL2-nek (és úgy általánosságban a Source motornak) is van, és nem is gyengén gyorsabb.

(#1459) raskolnikoff válasza PPSH (#1453) üzenetére


raskolnikoff
őstag

csak egy sima 1.04et szedj le és csak azt rakd föl.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1460) PPSH válasza raskolnikoff (#1459) üzenetére


PPSH
őstag

akkor menni fog a game?mert foloslegesen nem szedem le :(

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#1461) raskolnikoff válasza PPSH (#1460) üzenetére


raskolnikoff
őstag

lassú a neted?:( nem tudom, egyszer régebben én is leszedtem hozzá az összes patchet és még külön a negyedik sem használt.Aztán letöltöttem máshonnan egy 1.04es patchet és azzal ment. Ja de ez a Zero Hour volt...simára nem emlékszem hogy hogy volt...de ha nem ismered a ZH kieget akkor ajánlott :K

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1462) PPSH válasza raskolnikoff (#1461) üzenetére


PPSH
őstag

azert is erdekes mert eredeti Delux Edition van,alap+zero :K a honlapon pedig mar fonnt sincs a jatek :Y

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#1463) pityeszka válasza raskolnikoff (#1452) üzenetére


pityeszka
őstag

Nem segített,tököm tele van nem igaz,hogy nem lehet megcsinálni.Mi a rákért csinálja ezt,mocskos játék :W :W

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1464) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Haliho!

Tud valaki egy olyan autós játékot ami kihasználja az 5.1-es hangszóró rendszert?

Előre is köszi :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1465) Raptus válasza m0h0senator (#1464) üzenetére


Raptus
tag

Szerintem mindegyiknek ki kellene használnia. De a komolyabbak biztos. Csak a szokásosakat tudom ajánlani, Dirt, GTR-ek, Race, stb.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#1466) Silenzio


Silenzio
addikt

Hello!

Gondolom sokan találkoztatok már a következő problémával: nevezetesen az időzítés megbolondulásával. Gondoltam, most, hogy itt az Indy-láz, kipróbálom az utolsó jó Indiana Jones-játékot, az Emperor's Tomb címűt. Namármost, napjaink gépein valami eszeveszett gyors a játék, két lépést akartam megtenni, de Indy kb. 1 másodperc alatt a szakadékba vetette magát. Kb. mintha 32x-es gyorsítással menne egy dvd... Egyből arra gondoltam, hogy friss rendszeremre nem telepítettem fel az xp dual core-patch-ét, de a jelek szerint SP3-on erre semmi szükség, felmenni legalábbis nem akar. Valami javaslat esetleg? Őrjítő a gondolat, hogy a géped nem csak túl lassú, de túl gyors is lehet. Ennyi erővel mindenkinek 4 eltérő korú számítógép kéne otthonra, hogy minden stuffal játszhasson...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1467) raskolnikoff válasza pityeszka (#1463) üzenetére


raskolnikoff
őstag

És csak ennél a játéknál van ez? Mert ha esetleg néha máshol is (meg egyébként is) akkor ajánlott egy memtest, biztos ami biztos. Nem árthat.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1468) raskolnikoff válasza Silenzio (#1466) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hi! Úgy tudom hogy van vmi progi ami a régi játékokat lassabbra veszi, de sajnos nem tudom mi lehet a neve...talán a "melyik program az ami" topikot nézd át.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1469) pityeszka válasza raskolnikoff (#1467) üzenetére


pityeszka
őstag

Csakis ez az egy játék szaraxik.Más minden fut tökéletesen!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1470) raskolnikoff válasza pityeszka (#1469) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Esetleg patch?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1471) pityeszka válasza raskolnikoff (#1470) üzenetére


pityeszka
őstag

Patchelve van vagy másra gondolsz?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1472) Raptus válasza Silenzio (#1466) üzenetére


Raptus
tag

Csak egy tippem van: ha a játék menüjében a grafikai résznél be lehet pipálni a V-SYNC -et, akkor elvileg megoldódik a gond. Már ha van rá lehetőség. Nem tudom, hogy esetleg kompatibilis módban történő futtatás segít-e.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#1473) raskolnikoff válasza pityeszka (#1471) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Aha arra gondoltam. Viszont írtam privit.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1474) raskolnikoff válasza pityeszka (#1471) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Még lehet egyébként hogy sérült a telepítő. A legbiztosabb ha vkinek a gépére felrakod és indítasz egy játékot. Driverek is a legfrissebbek gondolom...bár még azok között lehet variálni. Sokszor nem mindig a legfrissebb a legjobb.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1475) pityeszka válasza raskolnikoff (#1474) üzenetére


pityeszka
őstag

:(
(re.pü)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1476) raskolnikoff válasza pityeszka (#1475) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Akkor nem marad más hátra mint az alkatrészekkel való babrálás...egyenként csere...Ha ennyire fontos a cod2 :)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1477) pityeszka válasza raskolnikoff (#1476) üzenetére


pityeszka
őstag

Királyságos.Le is töröltem a francba,emiatt nem fogom nyomorgatni a gépem,pláne,hogy semmi kínja nincsen,koppkoppkopp.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1478) Silenzio válasza PPSH (#1455) üzenetére


Silenzio
addikt

Sok játéknak van natív 64 bites kiterjesztése (külön indítófájl, stb.). Még a Chronicles of Riddicknek is, pedig mikori? 2004-es. És a megjelenés pillanatában ilyen volt, nem pofozgatták, mint a Far Cry-t...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#1479) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Érdeklődni szeretnék, hogyan lehet egy Guild Wars accot (pro+nighfall) átregisztrálni. Úgy néz ki veszek egy "használtat", és nem szeretném h átverjenek.

Üdv

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#1480) MZsoltee válasza MZsoltee (#1479) üzenetére


MZsoltee
veterán

Így :D

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#1481) west válasza Silenzio (#1478) üzenetére


west
őstag

talán mert open gl volt. :B

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1482) #65675776 válasza west (#1481) üzenetére


#65675776
törölt tag

Köze nincs a 64 bites támogatáshoz.

(#1483) gabor128


gabor128
aktív tag

Üdv!

Régen volt egy nagyon jó ügyességi játék. A neve most sajnos így hirtelen nem jut eszembe (Bumpy?), de megpróbálom röviden leírni a játékot és a kérdésemet.

Egy piros golyóval vagyunk a 2D-s mezőn. Zöld NYÁK-ot kell enni ill. elektronokat összegyűjteni. Ha megvan az összes, akkor kész a pálya. Vannak nehezítések fémgolyók, ollók, 1,44"-es robbanó lemezek, elektromosság, csöveg és mozgáskorlátozó elemek. A játék ügyességi. Egy meghatározott területen kell tevékenykedni úgy hogy a piros golyónk ne haljon meg. Összesen 111 pálya van.

Kérdésem:
Ez anno 386-on futott nekem. Most a nagyobb teljesítményű gépen a reakcióidő nagyon felgyorsult. Kellene valami emulátor progi, hogy ezt normál sebességre hozza vissza.
Illetve, ha valakinek megvan egy eredeti változat. Ami nekem van, annak a hangbeállítással van gond. Elképzelhető, hogy hiányzik 1-2 fájlom.
(Ez már annyira régi, hogy szerintem nem áll jogvédelem alatt.)

(#1484) gabor128 válasza gabor128 (#1483) üzenetére


gabor128
aktív tag

Na! Rájöttem a nevére: Supaplex

Érdekessége, hogy egyszerű játék, nem igényel fél napot míg megycsinálsz egy pályát (mint egyes legújabb játékok). Kis harverigényű, mégis gondolkodni kell rajta, hogy hogyan csinálj meg egy pályát és többféle megoldás is létezik.

Tud valaki az 1483-as kérdésemre megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#1485) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok, mondjatok nekem lécci repülőgép szimulátor játékokat, mert egyszerűen nem találok normálisat. Lényeg hogy ne legyen túl bonyolult az irányítás (ne kelljen hozzá 3 billentyűzet+2 joy :DDD ), a kinézete másodlagos, sugárhajtású gépekkel (is?) lehessen menni, nem baj ha kicsit régi a játék ha jó.
Felszállok, lőjek egy kicsit az ellenre és esetleg le is lehessen vele szállni. Ilyet keresnék. (anno a Retal volt a kedvencem, mekkora progi volt!! :C )

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#1486) Tv


Tv
senior tag

Szervusztok! Tudnátok nekem ajánlani valami király fps játékot? Lehetőleg ne futurisztikus környezetű legyen, lehessen neten tolni deathmatchben, a fegyverek sebzése legyen reális (mint mondjuk a cs-ben, tehát ne kelljen 50-et belelőni az emberbe, hogy kifeküdjön). És ami a lényeg, hogy mégse olyan legyen mint a cs, hanem hogyha lelőnek azonnal lehessen újraéledni és játszani tovább. Jah és hogy menjen a gépemen :)
Batlefieldeket már ismerem, de annyira nem jönnek be nekem.

(#1487) Jofi81 válasza Tv (#1486) üzenetére


Jofi81
őstag

Ghost Recon Advanced Warfighter

Kloden: Lock-On, Falcon 4.0, IL-2

[ Szerkesztve ]

(#1488) Kloden válasza Jofi81 (#1487) üzenetére


Kloden
senior tag

Ezer hála, ezek valamelyike jó lesz tényleg!! :R

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#1489) Tv válasza Jofi81 (#1487) üzenetére


Tv
senior tag

Köszi! Utánanézek :)

(#1490) szállitó


szállitó
senior tag

Üdv nagy gondban vagyok

CoD2 multiplayer em nem müködik

Az irja hogy várakozik a master server válaszára de nem történik semmi 1 hoinapig gond nélkül játszottam tegnap behalt a dolog azota nem ad listát leszedtem a játékot és ujratelepitettem de semmi nem müködik.

(#1491) <cafat>


<cafat>
senior tag

hali mindenkinek

engem 1 amerikai ip cím generátor progi érdekelne, a 2moons nevű ingyenes mmorpg-hez kéne mert csak amcsi ip-vel enged be :((( :W
rem tud vki segíteni, meg azt is rem h ez nem számít wareznak.... :R

(#1492) Janoska26


Janoska26
addikt

Sziasztok, létezik-e olyan hogy Game Cube emulátor PC-re? :U

(#1493) raskolnikoff válasza szállitó (#1490) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Van még supportja? Mmint hogy van-e amég szerver. Vagy más tud játszani még?

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1494) pityeszka


pityeszka
őstag

Akinek valamilyen problémája van a CoD2-vel vagy a CoD4-el,a pb.hibaüziken kívűl,pl random fagyások az kapcsolja ki a Daemon Tools mert az okozza a problémát.Köszönet érte,Sárpac kollégának!!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1495) raskolnikoff válasza pityeszka (#1494) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ebben az az érdekes hogy miért csak a GTnél csiálja ezt?! Logikusan a driverrel kéne összeakadnia nem pedig magával a kártyával...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1496) Baboon


Baboon
senior tag

szép jó estét.

Tudtok online fejszámolós játékot? hiába keresek nem találok.
(magyarul a játék abból áll hogy egyre nehezedő matekpéldákat ad)

Előre is köszu

''Bocsánat, hogy ilyen közel megyek Ön előtt''

(#1497) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Sziasztok !
Egy olyan kérdésem lenne :
Játékvezérlőt keresek, mivel vettem egy nagy LCD tv-t és azon szeretné nyomni a játékokat.
Olyan lenne jó ami Bluetoothos. Létezik-e már PC-re olyan v. hasonló,mint ami a Wii -hez
van ?
Ötleteket kérek :) Köszi.

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#1498) r9550


r9550
senior tag

hali azt szeretném tőletek megkérdezni hogy mé van az hogy bioshockban lefagynak az emberek? patchet még nem próbáltam vistám van előre is thx :R

(#1499) raskolnikoff válasza r9550 (#1498) üzenetére


raskolnikoff
őstag

hogyhogy lefagynak az emberek? Nekem se megy egyébként bioshock vista alatt...xp-n megy kilép a játék mikor pénzt vennék föl...ez elég Shock volt nekem aztán ment is lefelé... ;]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1500) r9550 válasza raskolnikoff (#1499) üzenetére


r9550
senior tag

hát ugy hogy megy a játék f@szául csak az emberek megálnak kis terpeszbe kezük meg szétáll a szörnyek dettó ugyanez szal nemtom patchet próbáltam amive el se lehet indítani a játékot mer a menübe be lehet lépni meg minden csa ahogy elindítanám a játékot kiír egy hibát töltéskor és ennyi irta hogy a hd2000-res sorozattal probléma lehet dx10 alatt de dx9-be ugyanugy sz@r :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.