Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1051) Rica


Rica
senior tag

Sziasztok! Elcsesztem két hete: nem vettem meg 7,5 k a Sims2 alapjátékot a teckóban. Most csak boundle van és máshol meg drága. Nem láttátok olcsón valahol? Köszi!

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#1052) spyduck válasza Csapi007 (#1050) üzenetére


spyduck
nagyúr

A novemberi PC GURU-ban láttam nézd meg ott!

(#1053) dantes


dantes
tag

Sziasztok, tudtok ajánlani nekem valami jó kis autóversenyt, ami alapból megy 16:10-es monitoron? (Jó lenne egy F1, de másnak is örülnék.) Jó grafikával. Köszi!

''Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.'' - Mark Twain

(#1054) baguvixww


baguvixww
csendes tag

Sziasztok! nekem az lenne a kérdésem h melyiket érdemesebb megvenni ps2-re!
a lét versenyző pedig: Burnout Dominator vagy colin májkrém ralli :DDD dirt! na mindegy igazából azt sem tom h van e ps2-őn....

(#1055) farkasember válasza baguvixww (#1054) üzenetére


farkasember
csendes tag

a kolin májkrém dörtöt vedd! :DD

Ne fürgyé"le!!!

(#1056) spyduck válasza baguvixww (#1054) üzenetére


spyduck
nagyúr

Hát én csodálkoznék ha lenne PS2-re DIRT!

(#1057) spyduck


spyduck
nagyúr

Normális ha ilyen az árnyék nállam COD4-ben? küldjetek már i is képet ugyan ilyen beállításban mert kíváncsi lennék rá nagyon!
[link]

(#1058) Sirandrish válasza baguvixww (#1054) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bornout..abból pedig a Revenget:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1059) skype


skype
tag

Sziasztok! Segítsetek!
A farcray-al próbálok játszani, de a távcsöves puskával nem boldogulok. Tudja valaki, hogyan lehet úgy lőni vele, hogy a távcsőben lehessen látni a célpontot?
Ne csak vaktában kelljen lődözni.
Köszi. :W :W

(#1060) ollie válasza skype (#1059) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nemértelek. Belenézel a távcsőbe, és nem látsz benne semmit?

Screenshot jól jönne.

***

(#1061) szucsinka válasza ollie (#1060) üzenetére


szucsinka
őstag

hy
orange box játék gyüjtemény .hl2 episode 1. magyarositás nem akar sikerülni :W

az a steam valami kiirja hogya rendszerleiróbázis sikeresenát lett irva de utána is angol :((
ha valaki tudna segiteni megköszönném :R

(#1062) szucsinka válasza szucsinka (#1061) üzenetére


szucsinka
őstag

:DDD
ezhalottügy

[ Szerkesztve ]

(#1064) HolloW válasza alma911 (#1063) üzenetére


HolloW
senior tag

Megoldható.

STEAM - KOBRA KAI!

(#1065) Tv


Tv
senior tag

Szevasztok! Szeretnék neten Half-Life-ozni, meg Cs-zni. Milyen vásárlási lehetőségeim vannak? Ezt a Steam dolgot abszolut nem értem :B . A hl2 is jó lenne. Milyen kiadást kell vásárolnom hogy tudjak neten játszani?

(#1066) ollie válasza Tv (#1065) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

HL2 Deathmatch-re gondoltál? Besétálsz a boltba, és megveszed a HL2-őt, és lesz hozzá DM is. Vagy megveszed a CS:Source-ot.

***

(#1067) Tv válasza ollie (#1066) üzenetére


Tv
senior tag

Igen például arra, meg hl1 deathmatch-re. Csak sajna nem vagyok nagy game szakértő :( , viszont régen nagyon szerettem a hl1-et meg a kiegészítéseit, meg anno suliban lan-on cs-ztünk is néha, most meg eszembe jutott, hogy milyen jó volna neten nyomni ezeket. A hl2-vel már régebb óta szemezek, mert még nem játszottam vele single-ben sem. Tehát annyi a dolgom, hogy megveszem a Hl2-őt és tudok játszani ezzel minddel neten? Vagyis a többit gamét meg le tudom tölteni? Milyen hl2 kiadást kell keresenem? Bocsi ha értetlen vagyok :B . Nincs valahol valami leírás magyarul erről a Steam rendszerről? jah és köszi a segítséget

(#1068) Oracle


Oracle
senior tag

hello

valaki mondja meg annak az oldalnak a címát ami megmutatja hogy a gépem elége XY játékhoz vagy sem. kilehet választani az oldalon hogy melyik játék érdekel és megmondja hogy megy-e a gépemen vagy sem. régen megvolt a cím de eltüűnt :(((

(#1069) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Gondolom soknak volt hiba: Airborne nem telepszik fel hanem leáll a gép a telepítés során. Mi lehet az oka?
Próbáltam telepíteni Daemon toolsról, DVD-ről, de semmi eredmény. A gép leáll pontosabban csak maga a rendszer áll meg.

HELP!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#1070) mazda626 válasza Biriboyka (#1069) üzenetére


mazda626
addikt

Szedd le a gépedről a Physix drivert, vagy mi a szart, újraindulsz, és úgy rakod fel a játékot. A driver miatt nem települ. Sokat szívtam ezzel. :W

(#1071) Biriboyka válasza mazda626 (#1070) üzenetére


Biriboyka
senior tag

megpróbálom thx!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#1072) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Leszedtem a Physix drivert, de semmi. Ugyan úgy leáll a rendszer.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#1073) mazda626 válasza Biriboyka (#1072) üzenetére


mazda626
addikt

Este megnézem én is.

(#1074) Biriboyka válasza mazda626 (#1073) üzenetére


Biriboyka
senior tag

:R Igaz csak holnapután leszek net előtte, de azért előre is!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#1075) Rica válasza skype (#1059) üzenetére


Rica
senior tag

A toggle zoom gombbal. Használhatod sűrűbben is. Később lesz még két fajta távcsöveske, a rakétaereregetővel is sznájperkodhatsz, de simán a géppityu vagy más holminál is érdemes lenyomni, mert közelebb hozza célpontot. És ha lehasalsz, akkor meg nem is fog remegni a kezed.
Ja, és van egy tök jó Far Cry totyik a játékoknál. :D

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#1076) ollie válasza Tv (#1067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sima HL2-höz megkapod a HL2: DM-et. Sima HL1-hez meg megkapod a HL: DM-et (sőt, még mást is).

[ Szerkesztve ]

***

(#1077) pepsicool


pepsicool
csendes tag

Sziasztok! szeretnék nyitni egy topicot a platoon nevű stratégiai játéknak de nemtom h mi legyen kezdőhsz-ben! :F
elmondanátok mi kell egy topicba h ne zárják be 2másodpercen belül? köszönöm

(#1078) LucifeI2 válasza pepsicool (#1077) üzenetére


LucifeI2
őstag

Rövid leírás a játékról, hogy aki benéz tudja hogy miről is szól a játék, és egy link a játék hivatalos oldaláról.

(#1079) Neró válasza pepsicool (#1077) üzenetére


Neró
őstag

És,hogy kiegészítsem LucifeI2-t nem árt egy kép se.
Nameg ha megvan a játék akkor belinkelhetsz pár képet amit
"lefotóztál" játék közben érdekesség gyanánt. ;)

| www.diablohungary.hu

(#1080) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Sziasztok!

Légyszives mondjatok olyan játékokat amiket multiban lehet osztott képernyőn is játszani. Mindegy,hogy egymás ellen vagy co-opban,az is hogy milyen régi,csak lehetőleg élvezetes legyen.
Előre is köszi!

Üdv, Balázs

(#1081) AddyKing


AddyKing
tag

Hello mindenkinek!
Az lenne a kérdésem,hogy a Timeshift menne a gépemen?
Mert a Jericho,meg a HL2EP2,Bioshock és sokmás simán megy! :C :C :R

[ Szerkesztve ]

(#1082) Neró válasza Antibazsi (#1080) üzenetére


Neró
őstag

Konzol vagy pc?
Na meg ár?

| www.diablohungary.hu

(#1083) Antibazsi válasza Neró (#1082) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

bocsi azt kihagytam,pc-re és mindegy mennyi. :R

Üdv, Balázs

(#1084) ssolitude válasza AddyKing (#1081) üzenetére


ssolitude
őstag

Ménemenne? ;)

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1085) Neró válasza Antibazsi (#1083) üzenetére


Neró
őstag

Itt néz körül:[link]
Hátha. ;)

| www.diablohungary.hu

(#1086) Antibazsi válasza Neró (#1085) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Itt sajnos nem tudom meg melyik ilyen játék...de majdnem mindegyiket ismerem.Nem feltétlenül mai és populáris játékra gondoltam.Lehet 2D-s is.De még az sem muszáj,h osztott képernyős legyen,csak egy gépen lehessen multiban játszani.Godolok pl a Heroes sorozatra vagy Mortal Combatra...ilyesmi kellene még!!!

...közben találtam még egy példát...FIFA,de sajnos nem nagyon van oda a család a sport játékokért.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#1087) Neró válasza Antibazsi (#1086) üzenetére


Neró
őstag

Heros 1 2 3 4 5 ezek nem osztottképernyősek de lehet vele egy gépen nyomni.
Ezt ajánlom.Nagyon élvezetes van értelme és jó a grafika is tehát korrekt a játék. ;)

| www.diablohungary.hu

(#1088) spyduck válasza Antibazsi (#1086) üzenetére


spyduck
nagyúr

LIERO!
Ez a világ legjobb játéka, és elfut egy 386-on is!

(#1089) ollie válasza Antibazsi (#1086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Age of Wonders sorozat (jobb mint a HOMM)
Civilization sorozat

***

(#1090) LucifeI2 válasza Neró (#1087) üzenetére


LucifeI2
őstag

Azért mielőtt segítesz valakinek, legalább elolvashatnád amit írt. :U

(#1091) Neró válasza LucifeI2 (#1090) üzenetére


Neró
őstag

Csak átfutottam a végéig el se értem. :)
Az a lényeg,hogy a Heros-ok jók,azokat ajánlom
meg ha már 2D-ről beszélünk és nem kell annyira
jó játékélménye legyen akkor még ajánlom a Worms bármelyik részét.
Az még türhető. ;)

| www.diablohungary.hu

(#1092) Nimrod


Nimrod
addikt

Adott egy régi játék (lassan 10 éves), neve Septerra Core. Szeretném belőle kibányászni a zenéket, de nem sikerült. Próbáltam Fast Module Extractor-t, de csak zaj lett belőle. Az állományok .db fájlban vannak és fogalmam sincs, hogy hogy tudnék hozzáférni. Tud esetleg valaki egy használható kitömörítőt vagy tippet erre a típusra? :F

(#1093) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Tudtok mondani Postal2, Manhunt, The Punisherhez hasonló stílusú játékot? Kifejezetten örülnék olyannak, amelyben gyerekeket is lehet ölni.
Előre is köszi.

(#1094) GReddy válasza Tv (#1065) üzenetére


GReddy
tag

A Steam-et töltsd le. Online tudod a lehető legegyszerűbben beszerezni ezeket a dolgokat. HL2 eszméletlen nagy élmény Steamen!!! Finnekkel játsszál, nagyon loooozerek még a klánok is. ;] Én nem vagyok nagy(on) nagy spíler FPS-ben, (A Kor) de egyedül aláztam sz..rrá szegény klánt. :)) A HL ingyé volt az egyik Ati-hoz, a CS kemény 9.90 banán (USD) volt.. 1683 péz. (Ez ilyen magyar színes papírok meg vasdarabok) Jobb így, online, mint egy Rablómagyar káeftét tömni dellával. :K

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#1095) GReddy válasza mazda626 (#1093) üzenetére


GReddy
tag

Szerintem SÜRGŐSEN fordulj szakorvoshoz. Saját jólfelfogott érdekedben...

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#1096) mazda626 válasza GReddy (#1095) üzenetére


mazda626
addikt

Thx! Morbid flashjátékkal múlatom az időt.

Nincs valami normális FPS játék? Mit neveztnétek igazi klasszikusnak? Évjárat mindegy.

(#1097) #65675776 válasza mazda626 (#1096) üzenetére


#65675776
törölt tag

Deus Ex. Persze ebben nem árt gondolkodni is... Úgy a legélvezetesebb, hogy az egész játékban senkit sem ölsz meg.

Esetleg Jedi Knight II: Jedi Outcast, de lehetne még hosszan sorolni.

[ Szerkesztve ]

(#1098) Antibazsi válasza mazda626 (#1093) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Te úr isten! :DDD Hát ezen fél órát röhögtem! Te má mekkora egy pszichopata vagy!! :DDD

Többieknek köszönöm az egygépenmultibanjátszahtósgameket! Segített! :R

Üdv, Balázs

(#1099) Antibazsi válasza Nimrod (#1092) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Direktbe nem próbáltad felvenni vmi belső recorderrel?pl All sound recorder. vagy az úgy nem jó?

Üdv, Balázs

(#1100) Nimrod válasza Antibazsi (#1099) üzenetére


Nimrod
addikt

Az a baj, hogy nem lehet külön állítani a zenét és a hangokat, akkor már felvettem volna a játékból. :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.