Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#551) mazda626 válasza (Kolombusz) (#544) üzenetére


mazda626
addikt

Szia!
Tomb Raider: Legends, ha kalandra vágysz
Test Drive Unlimited, ha autókázni szeretnél
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas, ha gyilokra vágysz.
?STALKER? :F csak jönne már ki.
:R

(#552) Djuree válasza mazda626 (#551) üzenetére


Djuree
félisten

egyetértek :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#553) mazda626


mazda626
addikt

MotorStorm és Stuntman: Ignition játékok nagyon megtetszettek. Csak sajnos konzolra jön ki az összes. :O Mikor kapunk már végre mi PC-sek is egy jó kis Burnout szintű játékot? :F :R

(#554) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Ajánljatok nekem légyszives játékokat amik elmennek 950mhz/256sdr 36mb vga -n, win2k alatt, és már cd -n jelentek meg!
Tomb raidert kihagyhatjátok :)

Bármi jöhet csak fusson adott konfigon.

Köszi :)

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#555) mazda626 válasza Thulcandra (#554) üzenetére


mazda626
addikt

NFS Hot Pursuit2
NFS:UG
Master Rallye
Max Payne
GTA3
GTA Vice City
Mafia
.
.
.
Milyen stílusú kell amúgy? :F

[Szerkesztve]

(#556) Djuree válasza Thulcandra (#554) üzenetére


Djuree
félisten

red alert 1,2...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#557) Thulcandra válasza mazda626 (#555) üzenetére


Thulcandra
senior tag

OMG ezek tényleg elmennek ilyen gépen?

Mafia -nak nem 64 MB kártya kell?

Hát puzzle, fps, meg autóversenyzős! :)

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#558) mazda626 válasza Thulcandra (#557) üzenetére


mazda626
addikt

:Y Mafianak 64? Az csak ajánlot. Minimum 32MB kell neki.

(#559) Djuree válasza mazda626 (#558) üzenetére


Djuree
félisten

32mb-al igen sehogy sem fog menni, szerintem

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#560) Thulcandra válasza mazda626 (#558) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Nagyon sok játék nem megy rendesen az adott min. configgal, Maffia -val játszott haverom régen neki 64 MB geforce mmx -je volt s hát akadt lol...

Kizárt h nálam 32 mb riva tnt -vel menjen :)

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#561) mazda626 válasza Thulcandra (#560) üzenetére


mazda626
addikt

Egy próbát megér, én MX440-el 1024 maxon toltam. 1.8 Cerkával. Csak a sötétet nem szerette, de amúgy szépen futott. :R

(#562) Djuree válasza mazda626 (#561) üzenetére


Djuree
félisten

persze, ki kell próbálni, próba cseresznye...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#563) zlutor válasza (Kolombusz) (#544) üzenetére


zlutor
aktív tag

Haat, a maga modjan - meg szerintem - az Armed Assaultnak eleg jo grafikaja van (kulfoldon mar kaphato is :D ). Demo letoltheto.

Hogy ez-e a legszebb, az izles kerdese, de, hogy a gepedet piszkosul meg fogja izzasztani, az biztos... :DD

[Szerkesztve]

Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

(#564) Mauzes


Mauzes
őstag


Üdv!

Tesóméknál feltelepítettem a Sims 2 magyar verziót 2 számítógépre. Daemon-beállítás ugyanaz a 2 gépen, de az egyiken, amint bekapcsolás után betöltött a Windows, automatikusan elindítja a Sims 2-t is. Ez eléggé zavaró, és nem is értem, miért csinálhatja, mégis hogyan lehetne megoldani?
Előre is köszi!

(#565) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a 7 éves keresztfiam azzal állt elő,h kell neki az a játék ami olyan nézetü, mint a jedi academy, van benne aknavető, emberek és szörnyek az ellenfelek és egy lányt kell megmenteni... :DDD Hirtelen a F.E.A.R. jutott eszembe, de azt azért nem szeretném a kezébe adni, uh esetleg más ötlet?
Tom, nagyon részletes a játékleírásom... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#566) akasp válasza Mauzes (#564) üzenetére


akasp
senior tag

esetleg indítóppultba bekerült?

vagy ha nincs mgo. akkor jv16 powertools fel és ott van egy menüpont, hogy az oprendszer indíásánál mi jöjjön be

(#567) mazda626 válasza Polllen (#565) üzenetére


mazda626
addikt

Talán Oblivion, Gothic 3? :F 7 évesen én még max autóversenyt játszottunk barátomnál, saját gépem 10 éves korom óta van. Vagyis akkor még bátyámmal közösen volt a gép. És emlékszem, akkor még a Duke Nukem 3D-től is féltem, nem mertem elaludni. A F.E.A.R pedig néha megborzongatja még a felnőtteket is. :Y Szerintem vegyél neki valamilyen jó kis autós gammát. Carbon, Test Drive Unlimited, Flatout. Vagy pedig valamilyen mászkálós játékot. Sam & Max új részei, Rayman, stb... Akciót ne egyelőre, de te tudod.

(#568) Polllen válasza mazda626 (#567) üzenetére


Polllen
nagyúr

Köszi a tippet, csak azokban nincs aknavető... :DDD Én is így voltam amugy ezzel kicsinek^^
Nem-nem...meg se fordult a fejemben, hogy ilyen játékot adjak a kezébe! Isten ments! Abban maradtunk, hogy majd megkérdezi a barátjától mi a neve... :D

De a carbon+a Flatout jó ötlet :) thx

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#569) mazda626 válasza Polllen (#568) üzenetére


mazda626
addikt

Szívesen! Írd majd meg végül mi lesz a gamma, amire vágyik. Ha tetszik, akkor lehet hogy én is kipróbálom. :D :))

(#570) mazda626


mazda626
addikt

Hali!
Tudnátok olyan játékot mondani, amiben ahhoz hasonló esőeffekt van, mint a Colin McRae Rally 2005-ben volt. Nagyon tetszett a megvalósítása, ahogy a szélvédőn megjelentek az esőcseppek.

(#571) piqla


piqla
őstag

Hali,

ez melyik jatekbol van? [link]

Szereted az állatokat?

(#572) Bencus88 válasza piqla (#571) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ez biztos valami szerepjáték.Talán a lineage?Bocs ha butaságot mondtam várj meg más választ is:D

(#573) geree@bl


geree@bl
aktív tag

Ez a kormányopm van:
Logic3 Topdrive GT3

Nem tudom beállítani a pedálokat, úgy hogy ne gombnak ismerje fel.
P'n'p-es, úgyhogy driver sehol sincs hozzá! :(

Valakinek ötlete?
Próbáltam már azt is, hogy eltávolítom, meg hasonlók, de nem megy! :(

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#574) Ry0K3N válasza Djuree (#547) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Tapasztalatok szerint nem is igazán a vga-t húzza a játék hanem a procit veszi eszeveszettül igénybe és a ramot is zabálja. Nekem úgyanúgy szaggatott low mint medium beállításnál is, és mások is megerősítették ezt.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#575) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Van olyan autós játék, amiben régi amcsi izomautók vannak?
NFS, meg test drive nem jáccik. :D

(#576) ((Piro)) válasza (Kolombusz) (#575) üzenetére


((Piro))
tag

Van 1 régi magyar játék asszem valami tropycrally a neve de nagyon rossz a kocsit nem lehet irányítani a graf eléggé elavult szóval nem ajánlom. De próbáld meg a flatout 1-et szerintem az egész jó.

(#577) mazda626 válasza (Kolombusz) (#575) üzenetére


mazda626
addikt

Muscle Car 3
[link]
Én próbáltam de nekem nem nagyon jött be. Sőt...

[Szerkesztve]

(#578) Mecy_Lacee


Mecy_Lacee
aktív tag

Sziasztok!

Szűz, alig 2 hetes winre (xp sp2) raktam fel a játékokat. Minden driver a legújabb, legfrissebb. Játékok alatt a billentyűzetre 1-2 másodperces késéssel reagál. Az egérre jól reagál, de a bill. parancsokra egyszerűen későn reagál.
Valaki tudna mondani valami okosságot, megoldást erre?
Mert így egyszerűen lehetetlen játszani.

Van gamepadom is, annak a drivere is felkerült, de előtte is ezt csinálta.

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#579) Balinov válasza Mecy_Lacee (#578) üzenetére


Balinov
félisten

üdv,
biosban a typematic rate nincs túl magasra állítva?
Esetleg a VEzérlőpult/billentyűzet fejezetnél rendben van minden beállítás?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#580) Balinov válasza Mecy_Lacee (#578) üzenetére


Balinov
félisten

üdv,
biosban a typematic rate nincs túl magasra állítva?
Esetleg a VEzérlőpult/billentyűzet fejezetnél rendben van minden beállítás?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#581) Mecy_Lacee válasza Balinov (#580) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Szevasz!

biosban a typematic rate nincs túl magasra állítva?
Ezt hol tudom megnézni? (NF7-es alaplapom van.)

Esetleg a VEzérlőpult/billentyűzet fejezetnél rendben van minden beállítás?
Itt minek kellene rendben lennie?
-első ismétlési idő: rövid (a csúszka teljesen jobb oldalt van)
-ismétlési sebesség: gyors (a csúszka teljesen jobb oldalt van).
Van még valami esteleg, amit itt állítani kell?

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#582) Mecy_Lacee válasza Balinov (#580) üzenetére


Mecy_Lacee
aktív tag

Ezt kaptam ''infós'' ismerőstől:
''Nincs fent az XP-n valami Taskmanagerező progi? Nekem volt valami ilyen progi fent, a nevére már nem emléxem, olyat tudott ''mint a vista''.. látványos ablakok közti váltás,,,
Na nekem ez a progi csinált ilyeneket... játék közben.Megőritette a Billentyűzetet... Illetve egyszer a FRAPS is bezavart, de az nem tom miért biztos valami tré verziot szedtem le akkor éppen, mert sem előtte sem azóta nem csinál gondot játékoknál a fraps...
Ezeket tudom javasolni hogy nézd meg...''

Természetesen van fennt :DDD
Na leszedem, majd kiderül, hogy az lesz-e a ludas.
De ezt csak a hétvégén írom meg, hogy ez volt-e. Sajna akkor érek haza, s a gyerköcök(unokatesóim) addig bizti nem tudnak játszani a gépen. ;]

Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

(#583) Krapy


Krapy
tag

Hello!Megmondaná valaki hogy hová kell berakni a netröl leszedett mentést a san andreashoz?

Elöre is :R

ASTRA 4 ever

(#584) Dilikutya válasza Krapy (#583) üzenetére


Dilikutya
félisten

C:\Documents and Settings\User\Dokumentumok\GTA San Andreas User Files

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#585) kolnay


kolnay
senior tag

HAli!
Nem tom elindítani a Battlefield 1942-t mert nem találja a bfcprt.dll file-t?
Mit lehet ez ellen tenni?
Jah, és másolt cd-vel lehet valahogy hálón játszani?

Tyűű, de meleg van!

(#586) ((Piro)) válasza kolnay (#585) üzenetére


((Piro))
tag

Amikor nekem megvolt a játék akkor nekem is valami dll file baja volt de nem tudom hogy ugyan az-e mint neked, egyépként szerintem lehet vele másoltal neten jáccani.

(#587) kolnay válasza ((Piro)) (#586) üzenetére


kolnay
senior tag

És nem emlékszel hogy mit csináltál hogy menjen?
Mert haverom kiírt 2 patchet is amit elvileg telepítenem kéne csak hogy nem exe file.

Tyűű, de meleg van!

(#588) kolnay


kolnay
senior tag

Haverom átküldte azt a dll-t de most meg nem reagál semmire.

Tyűű, de meleg van!

(#589) szarkazdr


szarkazdr
csendes tag

Üdvözlet srácok !

Elnézéseteket kérem, hogy nem teljesen ide vágó segítségkéréssel fordulok hozzátok !

Ha tudtok légyszi segítsetek !

A problémám az, hogy az eddig tökéletesen működő Comanche4 játékom a gépem teljes újra telepítése után a játék újra installálását követően nem hajlandó elindulni, pedig a telepítéskor semmilyen hibát nem jelez. A játék idításakor feldob egy ablakot a következő szöveggel : ''Az alkalmazás inicializálása nem megfelelelő 0xc0000005 ''

Az érdekesség az, hogy amikor a PC-t újra indítom és épp, hogy beteöltődik a win xp, ha ekkor indítom a játékot akkor az gond nélkül elindul !!!!!! :F

A gép teljesen ''símára lett gyalulva '' telepítés előtt, csak az Epox 9npa+SLI telepítő driverei és a Gainward 7900GT gyári driverei lettek csak föltéve rá, és persze a comanche4 .

Az is érdekes, hogy az egész gép újra telepítése előtt egy ''kicsit megfázott'' a gép majdnem elb@szva az összes adatomat, de szerencsére ezt még helyre tudtam hozni, és bár a rendszer ha nem is lett hibátlan de hetekig símán futott rajta több játék, köztük a fent említett is. Az igaz, hogy az újonnan telepítettek közül már némelyik nam akart működni.

Nagyjából ennyi lenne amiben szertném kérni hozzáértő tanácsaitokat, mert ha lehet nem szeretném újra és újra telepíteni a windows xp +sp -t, viszont ez a kedvenc játékom :O


Köszönöm szépen előre is a segítségeteket !!!!!!

(#590) szarkazdr


szarkazdr
csendes tag

..... Ja és még azt elfelejtettem mondani, hogy pedig a játék teljesen gyári dobozos - igaz már több éves - verzió !

(#591) Veriakilis


Veriakilis
senior tag

Egy D-Day nevű játék nem indul el a gépen.

d3dx9_27.dll-t hiányol.

Mi lehet a hiba oka?

A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

(#592) ((Piro)) válasza Veriakilis (#591) üzenetére


((Piro))
tag

Mindenkinek dll.file baja van. Gondolom másolt a cd.

(#593) mcmike válasza Veriakilis (#591) üzenetére


mcmike
őstag

Tedd fel a játékhoz tartozó DirectX 9-et. A dll amit nálad hiányol az DirectX-es, valszeg régebbi verziód van. Bár én akkor már a legfrisseb DirectX-et raknám fel, abból baj nem lehet. Mondjuk amit a legújabb játékod mellé adtak, vagy netről töltesz le. ;)

[Szerkesztve]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#594) ((Piro)) válasza mcmike (#593) üzenetére


((Piro))
tag

Nálam ez bevált.

(#595) Dilikutya válasza ((Piro)) (#592) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez egy DirectX fájl, amit a legújabb verzió tartalmaz. Nekem a C&C3 demó kérte ezt, mivel az SP2 óta jött ki frissebb DX9 verzió is, nekem meg csak az volt fent.
Mint írták, egy egyszerű DirectX frissítés, és kész. Nem minden dll-hiba oka a másolt játék. Sőt, az ilyen hibák leggyakrabban egyéb szoftveres természetűek, amik az eredetit éppúgy sújtják.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#596) ((Piro)) válasza Dilikutya (#595) üzenetére


((Piro))
tag

Jah, van benne igazság, vagyis az egész az. :D
kösz az infót.

(#597) Rommel


Rommel
csendes tag

Sziasztok!

Gondoltam kipróbálom a jó öreg Half-Life -ot Linux alatt (mert Windows alatt izél).
Van fenn egy régebbi (talán 2004-es) Uhu-linuxom. Wine-nal feltelepítem, indítom, beadja a kis ablakocskát, h írjam be a serial-t. Írnám is, de nem ír bele semmit! (Mintha nem lenne bedugva a billentyűzet.) Kinyírok minden más ablakot, kattingatok a Half-Life ablakba bőszen, de semmi. Egér inputot fogadja (Ok-t, Cancel-t lehet nyomni). Kipróbáltam Notepad.exe-t Wine-nal, az fogadja a billebntyűzet inputot. Namámost a szerintem a világtörténelem menetében egyedül nekem fordult el ez elő, ahogy a fórumokat nézegettem. De ha valaki tud megoldást megköszönném.

Üdv:

Rommel

Terrorism is for pussies.

(#598) piqla


piqla
őstag

Tudtok ajanlani valami haborus, strategiai jatekot? Olyan kellene, amiben hadihajok is fontos szerepet kapnak. Koszi!

Szereted az állatokat?

(#599) kolnay


kolnay
senior tag

Hali!
Namost nem tudom hogy mennyire szabályos a PH-n cheatekről beszélni, de ha nem, akkor mielőtt törlik a hsz-t válaszoljatok plíz! ;]
A torrente 3 nevű übergamehoz :D kellenének csalások de mindenhol csak az 1-hez találok. Légyszi segítsetek! Köszi! :R

Tyűű, de meleg van!

(#600) terrion


terrion
tag

hali help!!! tegnap feltettem a 64 bites vistát ..nagyon jo csak egy a baj hogy a MOHAA nem megy rajta..aki tud segitsen

terrion

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.