Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#301) Ivan15 válasza sghc_toma (#300) üzenetére


Ivan15
senior tag

Esetleg újabbak? 2003 utániakra gondoltam :R

(#302) Janoska26 válasza sghc_toma (#300) üzenetére


Janoska26
addikt

Resident Evil sorozatot se hagyd ki, sőt a Silent Hill 3-4-ben is vannak elgondolkodtató részek ;)

(#303) Ivan15 válasza sghc_toma (#300) üzenetére


Ivan15
senior tag

A Silent Hill 2 viszont tényleg jónak néz ki (horror)! :) .

(#304) sghc_toma válasza Janoska26 (#302) üzenetére


sghc_toma
senior tag

RE-lel még nem játszottam.. :B
SH-ból meg már reflex, hogy a kettőt írom, az a kedvenc.. :D

in asm we trust

(#305) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

üdv újra mindenkinek!

ki tudna nekem segíteni a heroes 5 játékban elakadtam újra

a harmadik küldetéssorozat utolsó pályája, ahol a feladatom, hogy izabellával meg a másik nekrós hapsival be kell vennem godric várát, mert nála van az az izé ami kell nekem!
nem tudok megvívni vele, mert mindíg elpártolnak tőlem az embereim, meg ha nekrós cuccosokat viszek, akkor sincs túl sok esélyem, mert többszörös mennyiségű enemivel támad rám mindíg!
a másik pedig hogy ha mindent gyorsan csinálok, akkor is ugyanez a helyzet.
a küldetésnek van egy olyan része, hogy fogjam el godric lányát, hogy kicsalogassam a várból!
hogy kell elfogni a lányát, mert próbáltam már, de még nem sikerült!

(#306) Janoska26


Janoska26
addikt

Üdv, mindenkinek.Valaki hallott valami új Star Wars játékról, állítólag valami fps jellegű, vagy külsőnézetes, nemtom de tutira nem stratégia, talán még rpg, de ebben nem vagyok biztos, na szóval a lényeg, hogy a címére lennék kíváncsi, előre is köszi :DDD

(#307) _Gomba_ válasza Janoska26 (#306) üzenetére


_Gomba_
tag

Lego Star Wars ? :DDD

(#308) Janoska26 válasza _Gomba_ (#307) üzenetére


Janoska26
addikt

neeeeem, az tutira nem :DDD

(#309) Satyricon


Satyricon
addikt

Sziasztok!

Tudna nekem segíteni valaki? Elakadtam a Postal 2 Apocalypse Weekend c.
játékban, a vége felé, ahol 1 ördög szerűséget kell kinyírni! hogy kell kinyírni ezt a dögöt???
segítsetek már légyszi! Köszi!

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#310) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Hy újra!
senki nem jutott még ezek szerint el vagy csak meguntátok a segítségnyújtást a szerencsétleneken?
mi?
A téma adott...
Heroes 5
3. küldetéssorozat utolsó pályája, hogy hogyan lehet megoldani!
ez a kérdés!
köszi mindenkinek!
:C

(#311) axel_foley válasza Ezekiel Ston (#310) üzenetére


axel_foley
tag

sok sok probálkozással. nincs konkrét ''végigjátszás'' arra a pályára, nagyon nehéz, de hidd el, elöbb-utobb sikerülni fog (bár talán inkább utobb) :)

(#312) Ezekiel Ston válasza axel_foley (#311) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Köszi a biztatást, de azé néhány jó tanács vagy valami hasonló jól jönne, hogy mit csináljak, mert már sokmindennel próbálkoztam és úgy elvert az enemi mint az állat!
kegytlen fűbeharapás volt minden próbálkozásom!
segítsetek már! :C

(#313) yooccoo


yooccoo
aktív tag

az elfoglalt vár környékén megversz egy sereget és ott kapsz egy szárnyat
azt fel kell venni és jobbról bemenni középre
a part mentén el tudsz menni, a kapunál meg átröppensz

ha jól emléxem

(#314) Janoska26 válasza Janoska26 (#306) üzenetére


Janoska26
addikt

Nos senki nem hallott semmit? :U

(#315) gergokee


gergokee
csendes tag

Segítsetek plz, már írtam pár helyre de senki nem válaszolt, offtopic de kérem segítsen aki tud...

A követklező a problémám, szerintem senki nem tud segíteni, de nem baj...
Tehát:
van egy routerem: linksys befw11s4 V4 ,és van egy d-link wireless card hozzá, eddig egész jol eljátszottam, de most lecseréltem a d-link kártyát SMC 2602 v3 ra és most a következő érdekesség történt:
amikor be akarok jelentkezni a steam-be egyszerűen megszűnik az internet kapcsolat, majd kiírja hogy nincs internet kapcs, ezért nem tud steamre menni, ezután ezt le''ok''ézom és egyből visszamegy az internetre... ERGO: Steamre nem tok bejelentkezni.
Már mindent megcsináltam, tűzfal nincs, routeren portok nyitva vannak, firmware és utility-k a legújabbbak mind a routerhez mind az SMC-hez, ujra telepítettem soxor a steamet is
Smc-t is, routerrel probálkoztam régebbi firmwarre-el is, elolvastam minden support forumot a steampowered oldalán,Nem vagyok DMZben(az lehetne gond még). Írtam is a steamsupport teamnek , mire visszairogattak, de csupa olyat mondtak amit már kiprobáltam, semmi olyan progi nem megy ami ütközhetne... Szóval tudom hogy nincs esély de megpróbálom ,hátha tudtok segíteni...
Sztem amugy egyszerűen nem kompatibilis az Smca Steammel , lehet h futcsán hangzik de így van.Más online játékot tudok játszani...Help please!

(#316) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

valakinek van még valami tippje a játékhoz?

(#317) Soak válasza Janoska26 (#314) üzenetére


Soak
veterán

Jedi academyk meg társaik ?

(#318) yooccoo válasza Ezekiel Ston (#316) üzenetére


yooccoo
aktív tag

enyém nem jó? :)

(#319) Kazimír válasza Ezekiel Ston (#312) üzenetére


Kazimír
őstag

Nálam biztosan jobban küldöd, mert én már a második küldetéssorozatban elakadtam... :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#320) yooccoo válasza Janoska26 (#306) üzenetére


yooccoo
aktív tag

Star Wars: Republic Commando?

(#321) Kazimír válasza yooccoo (#320) üzenetére


Kazimír
őstag

Az új lenne? Úgy értem van annál valami újabb is, nem?

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#322) Ezekiel Ston válasza yooccoo (#320) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

milyen vár mellet kell nekem verekednem sereggel?
sztem nem egy játékról beszélünk, mert eddgig nem verekedtem meg sereggel a godric-én kívül...

(#323) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Nekem kellene valami valós idejű stratégiai játék. Írhatnátok egy-két játék címet.
Előre is köszi. :R

"Later Nerd!"

(#324) Kazimír válasza Dr.Burn (#323) üzenetére


Kazimír
őstag

A Cossacks sorozatból bármelyiket nyugodt szívvel ajánlom. Remek darab mindegyik!

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#325) Dr.Burn válasza Kazimír (#324) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Igen, ismerem a Cossacks féle sorozatot.

"Later Nerd!"

(#326) Metamorfózis


Metamorfózis
tag

Mit csináljak ha egy game memory access violation hibaüzenettel el sem indul?

Egy embernek három feladata van: Megszületni - Meghalni, és közben Élni egy jót

(#327) -fender-


-fender-
csendes tag

gyerekek...

Hol találok a neten a játékokhoz kódokat??? :F
Nem szokásom, de most sajna megvettem ezt a: Daemon Summoner -t (sajnos) :W és naon gyatra... :( Hátha a kódokkal 1 fokkal jobb lesz!

:R Kösszi :R

''kellemesnek találta a 10 évvel ezelőtti eszmecseréit Lechtrer Dr-al? Én annak találtam miközbe nnyúúúztam Magam!''

(#328) -fender-


-fender-
csendes tag

Ja ps2-höz..

''kellemesnek találta a 10 évvel ezelőtti eszmecseréit Lechtrer Dr-al? Én annak találtam miközbe nnyúúúztam Magam!''

(#329) kreestuff


kreestuff
csendes tag

Nem tudja véletenül valaki, hogy abk kiterjesztésű hangformátumot mivel tudnék lejátszani? (ilyet használ a Most Wanted)

Quake 3 forever!

(#330) akasp válasza kreestuff (#329) üzenetére


akasp
senior tag

aszt sztem semmilyen leátzóval. mert lhet, hogy ez egy olyan formatum, hogy ne hallgasd csak ugy, hanem vedd meg a soundtrackot.
de ha neten keresgélsz, akkor lehet vmi programot találni a konvertálásra.
de lehet, hogy a winamp v. jetaudio lejátsza, de nem probaltam még

(#331) doc


doc
nagyúr

hi!

Quake3-at szeretnék helyi hálón játszani. a gépemen create-tel létrehozok egy játékot (nem dedikált serverként, meg nem pure (tényleg, ez utóbbi pontosan mi?)), ehhez próbálok csatlakozni a másik gépről, de nem megy.
először is nem találja meg a servert a keresés. ha kézzel beírom neki a server gép ip-cimet, akkor elindul, de:
amikor kiirja a kliens hogy ''awaiting challenge'' a serveren megjelenik a kovetkezo felirat:
SV_AuthorizelpPacket: Challenge not found
a kliensen pedig:
Client_unknown_to_auth


mi lehet ez? mit csinaljak hogy menjen?
amugy a server gépen Linux megy, a kliensen vindóz, és a quake-ek is különbözőek (mármint külön cd-ről lettek feltéve)


(#332) Metamorfózis


Metamorfózis
tag

Valaki tudna segíteni a 326HSZ-ban leírt probléma megoldásában?

Egy embernek három feladata van: Megszületni - Meghalni, és közben Élni egy jót

(#333) krokk válasza -fender- (#328) üzenetére


krokk
senior tag

[link]
innentől egyértelmű:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#334) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

EA F1 2002-nek létezik sima javító patche? Nem az ami GT 2002-re javítja, hanem csak sima bugfixes vagy ilyesmi.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#335) grabber


grabber
addikt

Sziasztok!
Tudnátok mondani stratégia játékokat Age of...,S.W.I.N.E.,Cossacks,Stronghold ezeken kívűl ami elmegy egy P3-ason is(1ghz gf4ti)?A tesomnak kéne(4.),mert már halálra unja magát és én meg nem tudok mit adni neki :R

(#336) krokk válasza grabber (#335) üzenetére


krokk
senior tag

régi jó total annilhilation és a ta kingdoms. próbálta már ? tuti elmennek rajta és nagyon jók.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#337) SEMTEX válasza krokk (#336) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Pff, ezek kurv@ jó gamék, laptopon még én is játszom a Ta-val :R

...

(#338) grabber válasza krokk (#336) üzenetére


grabber
addikt

Nem,de akkor hamar kipróbálom :R

(#339) Metamorfózis válasza Metamorfózis (#332) üzenetére


Metamorfózis
tag

Senki nem tud segíteni nekem? 326HSZ. :F

Egy embernek három feladata van: Megszületni - Meghalni, és közben Élni egy jót

(#340) krokk válasza Metamorfózis (#339) üzenetére


krokk
senior tag

nemhiszem hogy ebben tudnánk segíteni.. milyen játék amúgy? és milyen rendszer? win xp?

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#341) Metamorfózis válasza krokk (#340) üzenetére


Metamorfózis
tag

A játék a Go Trabi Go. Az OP pedig XP SP2.

Egy embernek három feladata van: Megszületni - Meghalni, és közben Élni egy jót

(#342) krokk válasza Metamorfózis (#341) üzenetére


krokk
senior tag

szerintem keress más játékot:) amit talán jobban megírtak a fejlesztők... nemtom mi baja lehet tényleg de gyanítom hogy játék bug. valamivel összeakadhat a gépeden....

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#343) Fáraó válasza grabber (#335) üzenetére


Fáraó
őstag

Battle Isle - The Andosia War. Na azzal ellene legalább 2-3 hétig folyamatosan :) -mellesleg a kedvencem. A Warcraft III és a Frozen Throne is elcsörögne a gépen, és még ott a másik nagy kedvenc sorozatom a Warlords. Van szép Ground Control I-II is meg 3D-s stratégia: Homeworld I-II. Az Emperor: Battle for Dune-t meg nem hagyhatom ki, plussz a nagyon jó és híres Command & Conquer sorozatot sem! Csak ennyit akartam javasolni...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#344) dany27


dany27
őstag

bocs hogy nyitottam azt a topicot!!

Már megvolt az újra telepítés!!

Nem engedi magát leszedni!

Mi lehet a gond??

(#345) krokk válasza dany27 (#344) üzenetére


krokk
senior tag

mármint miután újratelepítetted nem működött és utána megpróbáltad leszedni és az se sikerült?

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#346) dany27 válasza krokk (#345) üzenetére


dany27
őstag

igen nem negedi magát leszedni!!

de amikor kilép nem írki semmit csak kilép és kész!

(#347) krokk válasza dany27 (#346) üzenetére


krokk
senior tag

érdekes...
úgy próbáltad hogy letörlöd manuálisan az összes ''filét'' aztán felrakod újra a játékot??

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#348) PazsitZ válasza dany27 (#346) üzenetére


PazsitZ
addikt

Az segíthet ha lefuttatsz uninstall után 1 registry cleaner-t vagy manuálisan törlöd a registry bejegyzéseket(csak aztán tényleg csak a játék cuccait töröld! :) ).

- http://pazsitz.hu -

(#349) dany27 válasza PazsitZ (#348) üzenetére


dany27
őstag

jah meg amiko kilép akkor a háttér is tiszta kék lesz és ahogy kilkelek egy ikonr amögött már látszik a rendes háttér.

(#350) krokk válasza dany27 (#349) üzenetére


krokk
senior tag

vírusírtó? egyéb féregirtók? futtattál? nem lehet hogy bekaptál vmit azon a lanpartyn?:) szerintem érdemes ezt is még mielött továbbmennénk lehet vmi garázdálkodik a gépeden. elég furcsak hogy csak így hirtelen elromlik és semmit nem lehet vele csinálni...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.