Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#601) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Gyerekek, mikor jön már ki végre az Assassin's Creed? Már itt lenne az ideje!

(#602) dan390


dan390
aktív tag

segitseg gyorsan :R
a hitman 4 v1.2 path -nak a crack-je vagy crack-elt verzioja kellene sürgösen :O

(#603) dan390 válasza dan390 (#602) üzenetére


dan390
aktív tag

vagy lelehet szedeni valahogyan a path-ot?

(#604) mazda626


mazda626
addikt

Hali!
Emulátorral lehet tolni a PS2-es gammákat PC-n? :F Konkrétan a Burmoutot szeretném. Csak konzolra jelent meg. :O

(#605) wesker24 válasza mazda626 (#604) üzenetére


wesker24
senior tag

hello igen lehet emulátorral tolni a Ps2 konzol játékokat az egyetlen jó és müködö emulátor az a PCSX2 emulátor progi le kell szedni felrakni a biost is le kell szedni hozzá azt is felrakni beállitani és máris megy a játék !!!

De csak akkor mennek a Ps2 játékok ha bika erős géped van mert az ilyen konzol játékok nem igazán mennek olyan jól mint PC-n !!!

www.pcsx2.net itt leszedheted az emulátort hozzá !!!!!

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#606) wesker24 válasza mazda626 (#604) üzenetére


wesker24
senior tag

Most néztem meg és örömmel jelentem hogy a siam Burnout frankón megy Pc-n is teljesen jól játszható Pc-n is persze csak akkor ha elég bika erős géped van hozzá ??

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#607) mazda626 válasza wesker24 (#606) üzenetére


mazda626
addikt

Köszi! Azt az emut szedtem le én is. A sima Burnout nincs meg, csak a Burnout 3: Takedown. Ott a konfigom az adatlapomnál. Neked milyen van? Ki kéne töltened az adatlapod!

(#608) PPSH


PPSH
őstag

hi emberek.lenne egy gondom az 1.11-esDiablo 2:LoD jatekkal kapcsolatban.a rune szavak kirakasa nem sikerul :F 2-szer sikerult az ENIGMA(Jah+Ith+Ber) nevu pancelt kirakni de azota nem :( mi lehet a gond?mert nagyon idegesito hogy nagy nehezen adtak egy negykoves Ancient armort es az se sikerult :W :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#609) wesker24 válasza mazda626 (#607) üzenetére


wesker24
senior tag

Hát a Burnout 3 Takedown emulálásánál már akadnak gondok rendesen föleg az introknál !!! :( :(

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#610) Djuree válasza dan390 (#602) üzenetére


Djuree
félisten

NO WAREZ!!!! :(((

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#611) ((Piro)) válasza Djuree (#610) üzenetére


((Piro))
tag

Meeg tudná valaki mondani a Tony Hawk american westlend gépigényét
kösz. (ja lehet hogy a játék nevét rosszul itram be.)

(#612) Dilikutya válasza ((Piro)) (#611) üzenetére


Dilikutya
félisten

1,2GHz Pentium III, vagy ezzel egyenértékű AMD Athlon proci, 256Mb RAM, 64Mb VGA, és 3500Mb HDD

Más: GTA San Andreas-ban miért lehet az, hogy a játék szabálytalan műveletet hajt végre, és kilép abban a küldetésben, ahol Cesar-ral kell két kocsit ellopni? Mindig ugyanott dob ki: miután a hosszú egyenesben lehagyjuk a zsarukat a nitróval, le kell menni a hegyoldalon és azon az úton továbbhaladni. 1-2 saroknyit tudok menni, aztán vége.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#613) ((Piro)) válasza Dilikutya (#612) üzenetére


((Piro))
tag

Kösz.
Akkor simán elfut. :D :D

(#614) PPSH


PPSH
őstag

hi emberek.egy kerdes.az Oblivion-nak a kiegeszitoje a Shivering Isles-ban uj karaktert kell inditani vagy lehet tovabbmenni a jelenlegivel az Oblivion-bol? :F :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#615) ((Piro)) válasza PPSH (#614) üzenetére


((Piro))
tag

Szerintem igen mer végülis azér kiegészítő mert van bennevalami új és akkor nem lehet fojtatni. Legalábbis ami játékba betettem kieg. - et ott újat kellett kezdeni.
Depersze lehet hogy tévedek.

(#616) mazda626 válasza Dilikutya (#612) üzenetére


mazda626
addikt

Szia!
Nekem a GTA SA-val oylan problémám volt, hogya videók (ingame) nem játszódtak le, csak álltak a karakterek, de semmi nem történt, viszont 6-7p múlva elindult. Megoldás erre az volt, hogy az ACE Mega Codec Packot letöröltem. Nálam is volt olyan gond, hogy megakadt egy küldetésnél. Annál, mikor vidéken bombával kellett berobbantani egy loviiroda széfjét. Nagyon rossz állapotban volt a wincsim, tele szeméttel, össze-vissza írt szektorokkal. Ráeresztettem a töredezettségmentesítőt, egy darabig jó lett, de igazán csak Winújrahúás után lett jó.

(#617) ollie válasza Dilikutya (#612) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Patch fentvan? (mérha van egyáltalán)

***

(#618) eastsider


eastsider
nagyúr

Hy

Azt meg lehet csinálni, hogy megveszem/ letöltöm steamen, a HL 1-et, akkor vhogy lehet belőle csinálni CS 1.6-ot? (Ugye a hl 1 modja a cs 1.6, ha jól tom)


Előre is THX

(#619) eastsider válasza eastsider (#618) üzenetére


eastsider
nagyúr

már semmi :B (de cikiiiii :B )[link]

(#620) Dilikutya válasza ollie (#617) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hm. Látod, ez lehet egy lehetséges megoldás. Nincs fent, de létezik 1.01-es javítás. A hot coffe telepítve van, elvileg az okozhat problémákat, és a patch ezt letiltja, többek közt.

mazda626: nálunk nem megakad, hanem egyszerűen összeomlik, és kilép. Fekete képernyő, majd kis ablak, hogy szabálytalan művelet, vagy mi.

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#621) gasMask!


gasMask!
tag

Üdv!

Van olyan doom i-ii mod ahol egérrel lehet célozni?

Próbáltam guglin rákeresni de semmit sem találtam.

Régi nagy kedvencem a Doom I-II, és igazán jó lenne ha volna hozzá olyan mod ahol egérrel lehet célozni. Van ilyen? Ha valaki tud róla valamit kérem szóljon!

Előre is nagyon köszönöm! :R

El Guapo says... ''You can buy muscles, but you can't buy COJONES!'' / ''hát KM edzésen előszöris kivágunk egy fát egy heringel, aztán ököllel vasbetont zúzunk'' _az

(#622) Dilikutya válasza gasMask! (#621) üzenetére


Dilikutya
félisten

Teljesen fölösleges, a fegyverrel úgyis csak vízszintesen mozoghatsz, a magasabbak lévő ellenségekfelé elég odafordulni, a lövedék magától felmegy. Szerintem az egér inkább csak hátráltatna a játékban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#623) Snitsky


Snitsky
csendes tag

Egy régi talán még DOS-os gémet keresek :D. A címe talán Ragegt vagy valami ilyesmi volt. A lényeg az volt, hogy oldalnézetbe kellett mászkálni 1 mukival, akivel kalapáccsal kellett mindent szétverni, amikből kijöttek kis kalapácsok és azt összekellett porszívózni. Minől többet kellett összeszedni, hogy erősebb kalapácsot lehessen venni amivel átlehetett menni következő pályára 1 kapu szétverése után.
Ha valakinek rémlik mi ennek a pontos neve, annak előre is köszönöm! :R

(#624) Boglya válasza Snitsky (#623) üzenetére


Boglya
senior tag

Trashit a címe (nem tudom h egybe vagy külön írták), egy régi cd-n meg is találtam a tömörített verziót, annak tényleg a ragegt nevet adták valamiért:).

(#625) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Kaptam egy régi játékot, Cabela’s 4X4 Off-Road Adventure -t, de nincs kép miután elindítom :O
A logovideók meg minden lemegy ok-n de a menü -nél csak a zene jön be, nincs kép :S

Gondoltam lehet driverek nem tetszenek neki, de:

legfrissebb driver van fent ami erre a kártyára még fel megy, nvidia riva tnt2 32mb - 66.93-as driverral, és directx 9c.

Namost a játékhoz directx 8.1 van írva - egyáltalán directx -et lehet downgradelni ?

Meg az én kártyámat a 6.13.10.4109 driverral tesztelték sikeresen ezt írják a help -ben, de ilyen drivert nem is találok sehol :S (lemezen meg nincs)

Valaki tudna segíteni?

A fentebb már leírt paramétereken kívül a gép megfelel az ajánlott követelményeknek, és win2k os fut.

Esetleg v.ki tud ajánlani hasonló játékot? V.mi régebbit.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#626) PazsitZ válasza Thulcandra (#625) üzenetére


PazsitZ
addikt

Néha előfordul olyan, hogy az újabb driver nem tetszik játékoknak, nem mondom, hogy biztos ez a gond, de esaetleg érdemes megpróbálni, ha másnak nem lesz jobb ötlete...

- http://pazsitz.hu -

(#627) Thulcandra válasza PazsitZ (#626) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Értem én azt de mint írtam nem találok olyan drivert amit a játék HELP -jében írnak, ez 2003 -as játék akkor meg 40. meg 50. driverek voltak :S

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#628) SamIam


SamIam
csendes tag

Üdv
Volt pár éve egy 100KB-os játék (valami lövöldözős), ami mindent függvényekkel számolt és valami eszméletlenül ette a gépet. Valami Quake szerűség volt. 1,7-es P4-en nagyon szaggatott, videokari független mindent a proci intézett. Nem emléxik valaki rá véletlenül? Esetleg nincs meg valakinek?
Csak érdekes lenne a mostani konfigon mit csinál.

(#629) #65675776 válasza SamIam (#628) üzenetére


#65675776
törölt tag

kkrieger [link]

(#630) SamIam válasza #65675776 (#629) üzenetére


SamIam
csendes tag

És ez az!
Nagyon kösz a linket. Azért meglepő 97KB mire elég. Persze most jól fut, csak ez a fordított egér ne lenne.

(#631) ollie válasza SamIam (#628) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

''videokari független mindent a proci intézett''

Ez így nem igaz. A játéktér renderelését ott is a videokari végezte. A különbség, hogy nem előre letárolt/kiszámolt textúrákat használtak, hanem közvetlenűl a játék indítása után kiszámoltatták a procival az összes textúrát.

***

(#632) ollie válasza Thulcandra (#627) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Konkrétan, mit írnak?

***

(#633) Lamair


Lamair
aktív tag

nekem csak annyi kérdésem lenne hogy darkmessiahst hogy lehet vista alatt életrekelteni? ha valaki tudja az nagy segítség lenne

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#634) Lamair válasza Lamair (#633) üzenetére


Lamair
aktív tag

hátha mást is érint az 1.2-es peccs kell neki vista alá és működik :))

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#635) SamIam válasza ollie (#631) üzenetére


SamIam
csendes tag

Hi
Valóban így van. Elnézést a pongyola fogalmazásért. Az ajánlott/minimum konfignál is szerepelnek a grafikuskártya követelmények.

(#636) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Sziasztok!
A Half Life első része fut XP-n? Illetve kell-e hozzá patch?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#637) PazsitZ válasza Apollyon (#636) üzenetére


PazsitZ
addikt

Simán fut. Nem tudom milyen patch-re gondolsz :F

- http://pazsitz.hu -

(#638) Apollyon válasza PazsitZ (#637) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nem vagyok nagy játékos, inkább csak a történetük miatt bírom az ilyeneket, de még a Half Life-fal nem játszottam...
A patchet úgy értettem, mint pl. az IG2-höz is van patch, hogy fusson XP-ben...
Nah mindegy, köszi! :)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#639) reddiablo válasza Bencus88 (#3) üzenetére


reddiablo
csendes tag

hello...nem tudna vki segíteni?
állandóan kilép minden játékból a gépem és a hibajelentés küldése ablak jelenik meg
semmivel se tudok játszani :W :W :W :W :((( :((( :( :( :W

(#642) PazsitZ válasza reddiablo (#639) üzenetére


PazsitZ
addikt

Elég lesz egyszer is beírni ha tudják segítenek.
Így hirtelen a videokártya driver gyanús. Jó van feltelepítve? Jó egyáltalán a kártya?
Más probléma nincs a géppel?

- http://pazsitz.hu -

(#643) Racecam válasza reddiablo (#639) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem kell 3 percenkent feltenni ugyanazt a kerdest, ettol meg nem fognak hamarabb valaszolni! Es takarekosabban banj a smiley-val is, mert el fog fogyni.
(A ket felesleges postot toroltem.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#644) ollie válasza Apollyon (#636) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elég a Steam-nek megadnod a serial-t, és letöltheted a legújabb változatát. Sőt, az alap HL serial-al letöltheted az Opposing Force-ot, a Blue Shift-et, és a CS 1.6-ot is.

***

(#645) Zulfaim


Zulfaim
csendes tag

Van itt valaki aki esetleg már végignyomta a Gangsters2-t?
A 17. pályán azt a spiclit, akit az FBI őriz, hogy kell lekapcsolni?

(#646) Boci_83


Boci_83
őstag

Üdv Minden Nagykópénak! :R
Olyan gondom van hogy Cod2-vel játszok Multiban, és a köv. hibaüzenetet írja ki. Server disconnected Boci been kicked via PuinkBuster (for 2 minutes)...Cvar fx_sort =0
Pb fel van telepítve, próbáltam már frissíteni is, semmi, illetve most utolára valamelyik bináris fájlra hibát írt ki, eddig ezt sem csinálta.( amikor nem hivatkozott a hibás fájlra akkor is volt ez a probléma ) Gondoltam újra telepítem, de eltávolítani nem tudom hol kell, sehol sem találom, gondolom beleágyazódik a cod2.exe fájlba azért nem lehet!? Segítsetek, mert kellemetlen nagyon hogy mindíg kidobál... Utánna valamikor órákig jó, egyszer sem dob ki.!
Ha megtudnátok mondani mi megoldás a problémára sok idegeskedéstől mentenétek meg!! Várom hozzáértő válaszotokat!! Köszi! :R

**********

(#647) Szemi82 válasza Boci_83 (#646) üzenetére


Szemi82
tag

Szevasz.
Ismerős a probléma velem is csinálta ezt a játék.
Nem tudom hogy csináltad e de le lehet tölteni hozzá az 1.3-as patchet, ami tartalmazza azt az ujabb verzios punkbuster klienst amivel a pillanatnyilag a legtöbb szervert ellátták.
Nekem ez segített.

(#648) Boci_83 válasza Szemi82 (#647) üzenetére


Boci_83
őstag

Ez van fent természetesen....
Szerk: A Pb-nem arra való hogy ne lehessen csalni?? Mert mégis mindíg van néhány figura aki nem bír magával..... :((( :( :W



[Szerkesztve]

**********

(#649) Szemi82 válasza Boci_83 (#648) üzenetére


Szemi82
tag

Igen ebben igazad van.
Találkoztam már én is fura dolgokkal.
Amit el lehet készíteni azt fel is lehet törni.

Ha valaki tud a srácnak tanácsolni valamit a problémára várjuk válaszát.

Csáo

(#650) mazda626 válasza Szemi82 (#647) üzenetére


mazda626
addikt

Szia!
Ilyen problémám nekem is volt. Nem piros színű véletlenül a PB multiplayer optionsban? Reinstallal után jó volt.

Igen, a PB arra lenne, de mindig van pár köcsög, aki csitel. Sok a WH (wallhackes) nyomorék is, azt asszem nem is szűri a PB. :F

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.