Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1401) *Z/\ck*


*Z/\ck*
aktív tag

vki pliz help me!!! elakadtam a shogun totalwarban.nincs vmi trükk, hogyan lehet az összes területet befoglalni?mert már csak 3 tartomány áll ellent de azoknak nagyon nagy a serege!!!

(#1402) *Z/\ck*


*Z/\ck*
aktív tag

előre is köszi :K

[ Szerkesztve ]

(#1403) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Van olyan program ami minden játéknál megmutatja,hogy mennyi FPS-t dob a gép ;] ???

TDI POWER

(#1404) Gabás válasza Süni 1985 F (#1403) üzenetére


Gabás
addikt

fraps

(#1405) Gabás válasza *Z/\ck* (#1402) üzenetére


Gabás
addikt

én csak a játék utódait ismerem - nem segít, ha te még több sereget csinálsz?:)

(#1406) danithe


danithe
tag

szeretnék egy gémet jó graffal leehtöleg ne legyen gyilkolászos.. de az is jöhet ;)
(jó gép nem akadály)

Azt mondd, amit mondanod kell, ne azt, amit mások szeretnének hallani. Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást. Egy szakadékot nem lehet két részletben átugrani.

(#1407) Drift_Elek23 válasza danithe (#1406) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

danite:DD:
ha Gyilkolászás:
FarCry(jó graf & hangulat) crysis(jobb graf &játékélmény már nem olyan jó)

amúgy sztem a picit régebbiekből:
NFS MW
mod:néztem az adatokat,sztem Crysist ne próbáld...(1.5 giga ram alatt sztem nem érdemes)

[ Szerkesztve ]

A tuning a lelke mindennek

(#1408) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

Hali!

Vki tudna segíteni?? Plíííz! :O A haverom elindítja a járékot (SWAT 4) és nagy fekete képernyő jelenik meg... kis várakozás után el kéne indúlni a játéknak, de nem teszi... mi lehet a probléma??? :W Fölrakta apja Lap Top-jára ott akadt de ment ( ami 100X gyengébb). gépigényel nem lehet gond.
Ötletek? driver? vmi?

(#1409) Ry0K3N válasza uszkart (#1365) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Talán itt :[link]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#1410) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Valakinek akinek van eredeti Cod1 az nem adná nekem a CD kulcsát?Hamár nem használja???
Nagyon megköszönném !
Aki esetleg odaadná kérhetem,hogy privátban tegye meg? :) :R

TDI POWER

(#1411) Szemi82 válasza Süni 1985 F (#1410) üzenetére


Szemi82
tag

Ez meg was ist das? :DDD
Elhagytad? :R

(#1412) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Érdekes jelenségre jöttem rá,teljesen véletlenül...hogy lehetséges az,hogy a DOS-ra írt játékaim (Bomb,Fantasy General,Panzer General,Warlords 1) mindenféle Dosbox és egyéb emulátor nélkül fut XP SP2 alatt??????????

(#1413) Süni 1985 F válasza Szemi82 (#1411) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Öcsikém drága elkeverte valahová... :(((

TDI POWER

(#1414) #65675776 válasza Skyhunter (#1412) üzenetére


#65675776
törölt tag

Úgy, hogy a WinXP-ben ott van egy gyári DOS emulátor, NTVDM (NT Virtual DOS Machine) néven...

(#1415) Szemi82 válasza #65675776 (#1414) üzenetére


Szemi82
tag

Úgy bizony.
Viszont ez az emulátor persze teljesen alap.
Merő véletlen lehet hogy a srácnak mindegyik játéka elindul mert nekem is csak párat sikerült elindítanom xp alól.
Nagyon sok olyan ismert dos játék van ami meg sem hajlandó szólalni az xp emulátorával.
:R

(#1416) KoRner™


KoRner™
tag

Üdvözletem! Szeretnék érdeklődni két dolog iránt!
DOSbox-ban hogyan hozom elő a [ \ ] jelet, illetve hogyan töltök be CD-ROM meghajtót, mint CD-ROM meghajtó. :D
Előre is köszönöm!

(#1417) KoRner™


KoRner™
tag

Sziasztok ismét!
Elnézést hogy ismét kérdezek, de sikerült megoldani az előző problémámat. Most arra lennék kiváncsi, hogy miként tudom megoldani, hogy a DOSbox induláskor autómatikusan alkalmazza a következő parancsot:
Mount c c:/

Előre is köszönöm a választ, és elnézést, hogy kétszer is kérdeztem. :R

U.I.: Restellve vallom be, de az előző kérdésemre a DOSbox FAQban találtam meg a választ... ég az arcom, bocsi. :B :B :R

(#1418) szállitó


szállitó
senior tag

Üdv nindenkinek a HL2 ben Az Antialiasing beállitásoknál mit jelent MSAA, CSAA, QCSAA, melyiket mikor kell alkalmazni

(#1419) raskolnikoff válasza szállitó (#1418) üzenetére


raskolnikoff
őstag

asszem a választ a 8800gtx-es meg a 2900xt-s tesztben találod meg. (PH) 2900xt
8800gtx

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1420) szállitó válasza raskolnikoff (#1419) üzenetére


szállitó
senior tag

Köszönöm szépen.

(#1421) konas


konas
senior tag

Tom Clancy R6 Vegas 2 topik nincsen? ugyanis ez szivat engem.
Nem megy azt dobja ki hogy,General Protection Failed., le O.K zom es semmi.
Erthetelen,nem erti ezt valaki?Biztos erti.
A valaszt koszonom. :R :R

(#1422) Fortissimus


Fortissimus
őstag

nosztalgiazni tamadt kedvem az nfs most wanteddel, de a kod beirasa utan a telepito kilep azzal az uzenettel, h a game directx9.0c-t vagy magasabbat igenyel.... termeszetesen a directx9.0c van a gepen(xp home eng.) a jatek es az op.rendeszer is eredeti ofkorsz
miert csinalja ezt? hogy lehetne megetetni vele, h jo a dx?
tanacsokat otleteket varok
koszi

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1423) Szemi82 válasza Fortissimus (#1422) üzenetére


Szemi82
tag

Ajjaj.
Nekem amikor ezt művelte valamelyik játék egy hétig erölködtem de csak a rendszer telepítés segített. :R
Csak egyszer kell megcsinálni rendesen az elejétől a végéig a rendszert és szépen egy ghost-ot csinálni belőle, amit az ember kiír egy lemezre és ha ilyen gond van max 5 perc alatt lehet egy új rendszert telepíteni.Ez csak egy ötlet de a leg hatásosabb.

(#1424) Fortissimus válasza Szemi82 (#1423) üzenetére


Fortissimus
őstag

koszi, de pont ezt szeretnem en is elkerulni
:)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1425) #65675776 válasza Fortissimus (#1424) üzenetére


#65675776
törölt tag

A DX9c-hez jelennek meg kéthavi frissítések. Abból töltsd le a legújabbat és tedd fel.

(#1426) Raptus válasza Fortissimus (#1422) üzenetére


Raptus
tag

Én a CoD 4-nél tapasztaltam ezt, pedig frissebb volt a gépen lévő, mint amit a játék tartalmazott. Mégis elindítottam CoD 4 dvd-n lévő dx9c-t, pedig tudtam, hogy nem fogja felülírni. Ellenben elindult a játék.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#1427) Fortissimus


Fortissimus
őstag

probaltam frissiteni a dx-et, ujbol feltelepiteni, de ez nem hozott eredmenyt.
utana feltelepitettem egy masik winyora egy uj wint(persze ezen vmiert nem ment fel a hangdriver :) ), nfs install, win delete. most mukodik a regi rendszerem alatt hiba nelkul :)
kosz mindenki

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1428) raskolnikoff válasza Fortissimus (#1427) üzenetére


raskolnikoff
őstag

a lényeg hogy mindig föl kell rakni ami a cd-n van akármilyen. gondolom az új rendszerfájlokat nem foja törölni így mindenhez jó lesz a dx azután is. cod is jó példa.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1429) harley


harley
senior tag

üdv

elakadtam a tomb raider anniversaryban.

hogy lehet megölni a két kentaurt?

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#1430) Valty válasza harley (#1429) üzenetére


Valty
aktív tag

Halli!

Ha tudod használni a "bulett time"-ot, akkor nincs gond.

Lényeg, hogy addig lövöd, amig rád nem nyomnak olyan zöld fényt, akkor elhajolsz, hogy ne tudjanak kővé dermeszteni. Aztán újra kell őket lőni, amig az egyik elindul feléd.

Akkor SHIFT+ jobbra vagy balra, és mikor a 2 karika összeér, akkor lősz egyet és a kentaur megbénul.

E-vel elveszed a pajzsát.

Majd újra kell őket lőni, és mikor nyomják a zöld fényt, akkor gyorsan felveszed a pajzsot, és ráirányitod az egyik kentaurra.

Akkor az kővé dermed, és gyorsan lehet lőni.

Ez többször meg megismétni.
[link] Itt van videó is

[ Szerkesztve ]

(#1431) OddMan


OddMan
őstag

Bocs, hogy ide írom a kérdésemet, de jobb helyet nem találtam neki. :P
Kaptam 2db autós játékot a "Colin DiRT"-et meg a "Richard Burns Rally"-t és úgy nézem, hogy kéne vennem egy kormányt, mert billentyűzettel nem megyek semmire, szinte lehetetlen egyenesben tartani az autókat. Bár még sohasem próbáltam kormányt, gondolom kormánnyal azért könnyebb kezelni az autókat, mint billentyűzettel. Annyit tudok, hogy "forcefeed back" az mindenképpen kellene bele és jó lenne, ha már Vista kompatibilis lenne, nehogy a későbbiekben kompatibilitási problémák miatt keljen kidobni. Körülbelül 15-20 ezer forintot szánnék rá. :U

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#1432) capafog23 válasza OddMan (#1431) üzenetére


capafog23
őstag

Én a DiRT-et simán viszem legnehezebb fokozaton billel, megszokás kérdése. (pedig van kormányom is)

(#1433) OddMan válasza capafog23 (#1432) üzenetére


OddMan
őstag

De gondolom kormánnyal könnyebben játszhatóak vagy nem? :U

Az alábbi kormánykerekeket nézegettem eddig, ezeket már 15 ezer alatt meg lehet venni.
Szerintetek melyiket lenne érdemesebb vennem? :U

- Formula™ Vibration Feedback Wheel [link]
- Formula™ Force EX [link]

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#1434) west válasza capafog23 (#1432) üzenetére


west
őstag

probaltad mar Richard burnst billentyuzettel jatszani?

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1435) harley válasza Valty (#1430) üzenetére


harley
senior tag

hát igazából ps2-n van.
de egyszerűen nem tudom, hogy milyen sorrendben nyomja a gombokat, 1x vagy nyomjam vagy folyamatosan.

a t-rexet könnyebb volt megölni.

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#1436) Szemi82 válasza OddMan (#1433) üzenetére


Szemi82
tag

Szia.
Én ugyan így gondolkodtam mint te,hogy kormány nélkül semmire nem megyek.
Elmentem és vettem egy wingman kormányt kemény 17K-ért.
Elkezdtem játszani és arra jöttem rá hogy okés hogy egyenesen megyek de képtelenség olyan rövid idő alatt a kormányt olyan precízen mozdatni és így a kormány lett használhatatlan.
Én azt tanácsolnám ne kormányt vegyél hanem egy frankó gamepadot.
Hidd el azzal minden autós játékot egyformán jól tudsz majd irányítani és sokkal kényelmesebb mint a billentyűzet.

Pl:Nfs Carbon,most wanted,pro street egyes pályákon kettő tizedet vertem a kormánnyal spilelő haverra, a bilentyűzetessel kb ugyan ott voltunk.Vér profi mind kettő csak amíg én egy újjal lenyomok egy gombot ő addig könyökből tekeri azt a vacak kormányt.

(#1437) capafog23 válasza west (#1434) üzenetére


capafog23
őstag

Nem.

(#1438) raskolnikoff válasza capafog23 (#1437) üzenetére


raskolnikoff
őstag

a dirt gyerekjáték hozzá képest...ha vmi tényleg szimulátor akkor az az.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1439) west válasza raskolnikoff (#1438) üzenetére


west
őstag

viszont csak kormannyal szabad nyomni szerintem,mert amugy nem is igazi verda vezetes... :))

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1440) OddMan


OddMan
őstag

Rendeltem egy Formula™ Force EX kormányt, remélem nem fogok benne csalódni. :U

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#1441) west válasza OddMan (#1440) üzenetére


west
őstag

mennyibe van?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1442) OddMan válasza west (#1441) üzenetére


OddMan
őstag

LORD Dreamland kft.: [link]

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#1443) OddMan


OddMan
őstag

Légyszi mondjatok pár jó autós szimulátort, amit kormánnyal lehet játszani.
Köszike. ;)

A Richard Burns Rally megvan, az nagyon bejött, ehhez hasonló játékok vannak még?
Holnap jön a kormány és szeretnék beszerezni pár jó autós játékot. :DDD

[ Szerkesztve ]

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#1444) D347HBR1NG3R


D347HBR1NG3R
tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, h akárhányszor feltelepítem az Icewind Dale 2-t megfagy a karaktergenerálásnál :( . Volt már ilyen valakinek, vagy tudja valaki erre a megoldást?
Előre is kösz a segítséget.

Jaffa jokes???

(#1445) OddMan válasza D347HBR1NG3R (#1444) üzenetére


OddMan
őstag

Ha esetleg tuningolva van a géped, akkor vedd visszább egy picit az FSB-t.
Ha nincs, akkor memória és merevlemez bad sector tesztet kellene végezni, hátha kijön valamilyen hardver probléma. ;)

''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

(#1446) D347HBR1NG3R válasza OddMan (#1445) üzenetére


D347HBR1NG3R
tag

Az a baj h itt valami más lesz a probléma, mert havernak is fagy, és neki nincs a gép tuningolva meg tuti, h nincs winyó, vagy ram problémája mind2-nknek egyszerre.

Jaffa jokes???

(#1447) juliabrilke válasza D347HBR1NG3R (#1446) üzenetére


juliabrilke
addikt

Akkor a csapat rontott el esetleg valamit a játékon, aki "foglalkozott" vele.

Ha eredeti, akkor nem szóltam. :)

(#1448) Raptus válasza D347HBR1NG3R (#1446) üzenetére


Raptus
tag

erősen másolásvédelemnek tűnik. Már amennyiben biztonsági másolattal játszol.

A kormányos játékokhoz: GTR összes, RACE összes, ezekkel kormány nélkül beszarsz. Másrészről úgy gondolom, hogy az arcade játékoknál szinte mindegy, hogy billentyű, vagy kormány, de egy GTR-ben, vagy RBR-ban megnézném, hogy mikor vagy jobb billentyűvel, mint kormánnyal. Hacsak nem tecsó gazdaságos kormánnyal játszol.

[ Szerkesztve ]

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#1449) D347HBR1NG3R


D347HBR1NG3R
tag

Eredeti :K . De a törttel is ugyanez a helyzet, de most úgy néz ki, h megoldódott, mert a config.exevel indítottam és a system beállítást high-end-re vettem. :DDD
Azért ha így tényleg működik továbbra is az elég lol. :DDD

Jaffa jokes???

(#1450) Rékus84


Rékus84
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a Doom 3-ban a timedemo-t hogy lehet elindítani?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.