Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1801) engineeeer válasza janeko (#1800) üzenetére


engineeeer
tag

Hát ez kib@szás :((( azért kösz...

(#1802) janeko válasza engineeeer (#1801) üzenetére


janeko
őstag

igen az.. de nem lehet vele mit csinálni.. csak úgy ha veszel egye joy-t vagy gamepadot olcsón (nem tudom felétek mi a pontos neve.. :D )

(#1803) misirulez válasza misirulez (#1797) üzenetére


misirulez
senior tag

Natív felbontásban, max garfikával tökéletesen elmegy, de elég gyorsan ráuntam erre is. :D
Mit próbáljak még szerintetek ki ami JÓ és el is futna a gépemen?

Üdv
Misi

(#1804) janeko válasza misirulez (#1803) üzenetére


janeko
őstag

Q3?

(#1805) west válasza misirulez (#1803) üzenetére


west
őstag

barmit :DDD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1806) b1sti


b1sti
senior tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne: az egyik hogy hol található az EUROS nevű autó??? (kéne az exporthoz) A másik pedig, hogy miért nem lehet minden autót tuningolni a egyes műhelyekben? Pl. Infernust a wheel arch anfels-ben vagy miben? Van vmi trükkje? Előre is köszi a választ!

(#1807) janeko válasza b1sti (#1806) üzenetére


janeko
őstag

GTA San Andreas-ra gondol, csak azt nem írta oda :W

(#1808) Apollyon válasza b1sti (#1806) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Las Venturasban, már nem emlékszem pontosan hogy hol van ez az Euros nevű autó, de egy nagy szállodánál egy magas valami alatt van ami ilyen behajtó vagy mi, inkább csak egy parkolóféleség, de nem a szabad ég alatt, hanem két fal között. És csak ott áll azon az egy helyen van, forgalomban sehol sincs.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1809) b1sti válasza Apollyon (#1808) üzenetére


b1sti
senior tag

Nagyon köszönöm! És a tuning műhelyes dologra nem tudsz vmi magyarázatot?

(#1810) b1sti válasza Apollyon (#1808) üzenetére


b1sti
senior tag

Megtaláltam. A Piramis hotel előtt van!

[ Szerkesztve ]

(#1811) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Üdv!

Volna egy nagy problémám! Szombaton vettem egy videókártyát, egy gigabyte geforce 7600 gt silent pipe 2-s rev 1.0, alap órajelen megy bios.ba a PCI-e frequenci 100-ra állítva, illetve kapott egy 80 mm-es hűtőt. a proci egy e2180 ami fesz emeléssel 2,8 ghz-n jár (azért kellett a fesz emelés mert nem egy tuningbajnok alaplapom van, illetve az a ram-proci időzítés 2,66, mivel ez a legkisebb)!
Szombaton felraktam a cod4-et és az összes patch-et szépen sorba! és a problémám az az volna, hogy amikor elindítom a cod4 multit akkor pár percig játszok, utána lefagy és ismétlődő kattogó hangot ad (mikor húzza vki a procit és kevés feszt kap akkor csinál így) utána lekapcsol a gép és újraindul!
Nos a kérdésem az volna, hogy mitől lehet ez? :F remélem tudok segíteni, már több topicba is kérdeztem adtak is választ amiket meg is csináltam, amiknek sajna nincs pozitív eredménye!

szerk.: nTune-al csináltam egy 10 perces gpu stabilizátor tesztet. Eredménye:
GPU Stress Test status: 59 passes completed

ha ez valakinek így többet mond!

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#1812) simos


simos
tag

Üdv. Mindenkinek !

Lehet, hogy rossz helyen írom, de van egy eladó SUDDEN STRIKE 3.
Arms Of Victory PC DVD rom 7.000 ft.
(Bontatlan; 24 font-ba került) Magyarországon még nem beszerezhető.
Mielőtt valaki kérdezné miért eladó: rajtam maradt :(

(#1813) Pörp válasza Dani_kp (#1811) üzenetére


Pörp
senior tag

Tedd fel az Orthos-t, és teszteld a proci stabilitást (Small FFT), illetve a RAM-okat is (Blend).

[ Szerkesztve ]

(#1814) janeko válasza simos (#1812) üzenetére


janeko
őstag

szerintem az apróhirdetéseknél próbálkozz vele ;)

(#1815) Dani_kp válasza Pörp (#1813) üzenetére


Dani_kp
őstag

A tesztet már régebben végeztem! Kb. 35-40 percig ment 9-es pioritáson!

Amúgy úgy néz ki, hogy megoldódott a probléma, a procit vissza tettem alapórajelre, illetve a feszt is és így már nem fagyott le a játék.

https://ingatlan.com/33821564

(#1816) liba21


liba21
tag

Miért van az, hogy ha indítok egy játékot és egyszer csak töltés közben kikapcsol a gép!
Felraktam a legújabb biost, drivereket, directx-et stb...
Mi okozhatja a hibát???

Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev.2.1), Intel C2D E8400@3,0Ghz, Crucial Ballistix 2x1Gb 1066Mhz DDRII, Cooler Master Hyper TX2, Xpertvision 8800GT, 74GB-os 10000rpm WD Raptor (Western Digital WD740ADFD), Hitachi 80GB Sata II, Pioneer DVD író, LG CD író, Chieftec 550W táp, Samsung SyncMaster 971P TFT (S-PVA

(#1817) Dani_kp válasza liba21 (#1816) üzenetére


Dani_kp
őstag

processzor vagy vga húzva van? ha igen akkor rakd vissza alap órajelekre és próbáld meg úgy!

szerk.: én ugyan így jártam és az oldotta meg a problémát, hogy a processzort alap órajelen járatom.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#1818) liba21 válasza Dani_kp (#1817) üzenetére


liba21
tag

A VGA nincs húzva! Sőt még progi sincs fent amivel húzni lehetne!
A proci húzva volt! 3Ghz-ről 3.2-re. Szóval, nem nagyon, de kipróbáltam úgy is és ugyanaz a probléma!
Ez nem olyan régen kezdődött. De legfőképpen akkor kapcsol ki a gép ha komolyabb grafikájú Game-t indítok! Pl.: Crysis Warhead és hasonló jobb grafikájú játékoknál.

Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev.2.1), Intel C2D E8400@3,0Ghz, Crucial Ballistix 2x1Gb 1066Mhz DDRII, Cooler Master Hyper TX2, Xpertvision 8800GT, 74GB-os 10000rpm WD Raptor (Western Digital WD740ADFD), Hitachi 80GB Sata II, Pioneer DVD író, LG CD író, Chieftec 550W táp, Samsung SyncMaster 971P TFT (S-PVA

(#1819) west válasza liba21 (#1818) üzenetére


west
őstag

nekem ugyanezt csinallta amikor a tapom keves volt a gepemnek.de a payara meg beleptetett,nem toltes kozben qrta le a gepet... :(

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1820) liba21 válasza west (#1819) üzenetére


liba21
tag

De akkor eddig miért volt elég a tápom?
Eddig miért nem csinálta ezt?
Pedig egy 3DMark06-al is már el lehet érni azt a fogyasztását a gépnek, amit egy játék alatt ér el! Nem?
A payara egy játék???

Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev.2.1), Intel C2D E8400@3,0Ghz, Crucial Ballistix 2x1Gb 1066Mhz DDRII, Cooler Master Hyper TX2, Xpertvision 8800GT, 74GB-os 10000rpm WD Raptor (Western Digital WD740ADFD), Hitachi 80GB Sata II, Pioneer DVD író, LG CD író, Chieftec 550W táp, Samsung SyncMaster 971P TFT (S-PVA

(#1821) misirulez válasza liba21 (#1820) üzenetére


misirulez
senior tag

Nekem egy halnak tűnik inkább. :D

Nagyobb gamer oldalakon nem találtam róla infót, meg amúgy se hallottam még róla...persze ettől még lehet, hogy játék. :)

Üdv
Misi

(#1822) liba21 válasza misirulez (#1821) üzenetére


liba21
tag

Én is csak halakba botlottam mikor rákerestem :) de attól még lehet, hogy valami jó kis Fishing game! :U
De a problémám nem ez!! ;]

Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev.2.1), Intel C2D E8400@3,0Ghz, Crucial Ballistix 2x1Gb 1066Mhz DDRII, Cooler Master Hyper TX2, Xpertvision 8800GT, 74GB-os 10000rpm WD Raptor (Western Digital WD740ADFD), Hitachi 80GB Sata II, Pioneer DVD író, LG CD író, Chieftec 550W táp, Samsung SyncMaster 971P TFT (S-PVA

(#1823) west válasza liba21 (#1820) üzenetére


west
őstag

a 3dmark06 nekem is lefutott utanna.a jatekok nem.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1824) Pörp válasza misirulez (#1821) üzenetére


Pörp
senior tag

Elég gyilkos kinézetű hal ez a payara :D

(#1825) liba21 válasza west (#1823) üzenetére


liba21
tag

Gondolod, hogy a táp lehet nálam is?
Kb. 5-6 éves lehet ez a 420 Chieftec ami benne van. Vagy lehet, hogy elgyengült???
De az a fura, hogy előtte nap meg játszottam azzal a game-el úgy 1 órát és akkor semmi nem volt.
A gépbe mostanában nem vettem semmit. Nem növeltem meg a fogyasztást semmi féle hardverrel.
Akkor mégis miért lenne a táp???

Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev.2.1), Intel C2D E8400@3,0Ghz, Crucial Ballistix 2x1Gb 1066Mhz DDRII, Cooler Master Hyper TX2, Xpertvision 8800GT, 74GB-os 10000rpm WD Raptor (Western Digital WD740ADFD), Hitachi 80GB Sata II, Pioneer DVD író, LG CD író, Chieftec 550W táp, Samsung SyncMaster 971P TFT (S-PVA

(#1826) west válasza liba21 (#1825) üzenetére


west
őstag

elszaladt az ido felette...nem tudsz kolcson kerni masikat?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1827) liba21 válasza west (#1826) üzenetére


liba21
tag

Csak ennyit bírnak ki a tápok?
Hihetetlen, hogy 5-6 év múlva cserélni kell őket! :(((
Kérni nem tudom, hogy tudok-e, hogy kipróbáljam az-e a hiba, de majd este felé kiderül!
Ha a táp a hiba és vennem kell, akkor milyent ajánlasz?
Mert mostanában nem követtem a dolgokat!
Lehetőleg baráti áron legyen (20k alatt)!
Köszi! :R

Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev.2.1), Intel C2D E8400@3,0Ghz, Crucial Ballistix 2x1Gb 1066Mhz DDRII, Cooler Master Hyper TX2, Xpertvision 8800GT, 74GB-os 10000rpm WD Raptor (Western Digital WD740ADFD), Hitachi 80GB Sata II, Pioneer DVD író, LG CD író, Chieftec 550W táp, Samsung SyncMaster 971P TFT (S-PVA

(#1828) west válasza liba21 (#1827) üzenetére


west
őstag

corsair hx520,vagy gigabyte 720at ajanlanek...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1829) liba21 válasza west (#1828) üzenetére


liba21
tag

Én meg ezt nézegettem: [link]
Meg néztem ezt is, mert meg voltam elégedve ezzel a Chieftec-el is![link]
A te két ajánlatod, meg az én 2. típusom közül melyik a jobb választás?

Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev.2.1), Intel C2D E8400@3,0Ghz, Crucial Ballistix 2x1Gb 1066Mhz DDRII, Cooler Master Hyper TX2, Xpertvision 8800GT, 74GB-os 10000rpm WD Raptor (Western Digital WD740ADFD), Hitachi 80GB Sata II, Pioneer DVD író, LG CD író, Chieftec 550W táp, Samsung SyncMaster 971P TFT (S-PVA

(#1830) west válasza liba21 (#1829) üzenetére


west
őstag

a corsair hx az seasonic belsovel rendelkezik a tx rol hallottam hogy nem a legjobb,de 650es siman viszi a konfigodat.
a chieftek is jo valasztasnak tunik,ehhez a konfighoz.
de elotte legyszi nezd meg masik tappal ha tudod...nehogy mashol legyen a hiba...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1831) liba21 válasza west (#1830) üzenetére


liba21
tag

A Chieftec 550W aktív tápegységbe is van belső védelem ha jól tudom. Igaz?
Egy picit jobban hajlok a Chieftec felé, mert ezekről tudom, hogy mindegyik tudja azt a teljesítményt ami rá van írva.
Persze lehet, hogy a Corsair is, de ezt a márkát nem ismerem annyira. Mármint tápban!
Mert azért van jó néhány márka amire mondjuk 650W-at van írva, és megér elvinni egy 400W-os konfigot!
Ami még mellette szól (chieftec), hogy +30W-al többet tud (OK ez nem sok), és ennek 5 év a garija, ami elégé megbízható gyártmánynak tűnteti fel! :Y
Ha későbbiekben lecserélném a 8800GT-m valami nagyobb VGA-ra, akkor is elég az 550W-os Chieftec?
Persze, először mindenképpen megnézem egy másik táppal, csak előre informálódom, ha esetleg tényleg az miatt van a hiba.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev.2.1), Intel C2D E8400@3,0Ghz, Crucial Ballistix 2x1Gb 1066Mhz DDRII, Cooler Master Hyper TX2, Xpertvision 8800GT, 74GB-os 10000rpm WD Raptor (Western Digital WD740ADFD), Hitachi 80GB Sata II, Pioneer DVD író, LG CD író, Chieftec 550W táp, Samsung SyncMaster 971P TFT (S-PVA

(#1832) janeko válasza liba21 (#1822) üzenetére


janeko
őstag

elég unalmasak lehetnek a halas játékok :U

(#1833) b1sti


b1sti
senior tag

Helo!

Ismeri vki ezt a játékot: Deadliest Catch Alaskan Storm???

(#1834) west válasza liba21 (#1831) üzenetére


west
őstag

eleg lesz nyugi...mig nem gtx280at,vagy 4870x2 t nem rax bele.
a corsairrol meg annyit hogy 520w on produkalja amit a chieftec 600on :Y

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1835) Doom válasza liba21 (#1831) üzenetére


Doom
aktív tag

Még egy 400W-os táp is bőven elég, nézd meg a VGA teszteket itt a PH-n. Az FSP is nagyon jó márka, és szerintem olcsóbb, mint ezek.

(#1836) janeko válasza Doom (#1835) üzenetére


janeko
őstag

nekem is FSP 400W van, igaz az én rendszerem nem valami durva :(

(#1837) janeko


janeko
őstag

Ha van PS2 kábelen és USB-n is egy-egy bill bekötve és mind2 működik.. fifázni akarunk, de csak 1 bill.t ismer fel, nem lehet valahogy megoldani a problémát, hogy mind2-vel lehessen játszani? :U

(#1838) philoxenia válasza janeko (#1837) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem a játék motorja nem kezel két billentyűzetet. Akkor lenne remény, ha osztott billen játszanátok, de akkor meg bele tudsz a másik gombjaiba is nyúlni. Bár az újabb játékok nemigen ismerik már az osztott billt. Szerintem.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1839) janeko válasza philoxenia (#1838) üzenetére


janeko
őstag

én is ettől félek.. sajna én is meg a haverom is csak billen tudunk játszani.. mind1 :(

(#1840) AMD Power


AMD Power
titán

Jó lenne már végre játszanom valamivel egy kicsit. Szegény HD2600XT már kezd poros lenni!:)

Nézegettem a PC Dome oldalát de manapság vagy nem viszik túlzásba a játék tesztelést vagy nincs mit. :B

Tudnátok ajánlani nekem egy pár játékot. Pl

Diablo féleség..
Total War jellegű stratégia vagy StarCraft jellegű illetve a Blitzkrieg jellegű WWII játékok is érdekelnének.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1841) philoxenia válasza AMD Power (#1840) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt ismered ? Ő ezzel játszana..... :U :) Van itt topikja már, az első résszel sokat játszottam.... :K

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1842) AMD Power válasza philoxenia (#1841) üzenetére


AMD Power
titán

Ismerős a játék címe de még nem játszottam vele!? Jó game gondolom.

A Király meg a Hardcore-t nem értem . hogy jön ide. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1843) liba21 válasza west (#1834) üzenetére


liba21
tag

Tegnap kaptam kölcsön egy tápot próbára és azzal minden működöt!
Így ma elvoltam venni egyet, és már egy Chieftec 550W-os figyel benne! :D
Remélem sokáig hű társam lesz! :U
Én 1280x1024-ben játszom, igaz szeretem max. grafikán futtatni a játékokat, de ehez a felbontáshoz és grafikai beállításhoz nem igazán kell a gtx280at,vagy 4870x2.
Azért gondolom majd elég lesz egy GTX260-hoz, vagy egy 4870-hez ez a táp!?
Köszi a segítséget! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev.2.1), Intel C2D E8400@3,0Ghz, Crucial Ballistix 2x1Gb 1066Mhz DDRII, Cooler Master Hyper TX2, Xpertvision 8800GT, 74GB-os 10000rpm WD Raptor (Western Digital WD740ADFD), Hitachi 80GB Sata II, Pioneer DVD író, LG CD író, Chieftec 550W táp, Samsung SyncMaster 971P TFT (S-PVA

(#1844) AMD Power válasza liba21 (#1843) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt miért itt kérdezed meg? :F

Erre fele keres erre választ.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1845) philoxenia válasza AMD Power (#1842) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tudom, hogy szereted Scootert, a játék német, nemcsak a nyelve a linken, a németek nagy hazafiak, a játék meg pont a Királynak való, de ha beteszed egy lemezét és úgy indulsz hentelni, jobb lesz a game, azért sok-sok óra alatt minden játékzene megunható, de ha Őt hallgatod nem lesz ilyen probléma. :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1846) philoxenia válasza liba21 (#1843) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

AMD Power linkjén lévő topikban tedd fel a kérdést, de esetleg olvasgathatsz előtte a tápos topikokban. Használhatod a keresőt is.Tápok keresőszóra ennyi topikot kaptam. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1847) liba21 válasza AMD Power (#1844) üzenetére


liba21
tag

Sokat vacilláltam rajta, hogy hol is tegyem fel a kérdésem, de mivel egy játéknál volt a hibajelenségem, így ezért gondoltam, hogy itt ebben a topikban kapok rá választ!
A topik tagok segítettek is, hogy a hiba a tápomba van, amit köszönök is nekik!
Tudom, innentől már át kellett volna mennem, hogy milyen tápot is vegyek (vagy hasonló) topikba, amiért elnézést is kérek, de csak közölni akartam velük, hogy igazuk volt és vettem új tápot, és így nyomhatom újra a kedvenc játékom! :)

Gigabyte GA-EP35-DS3P (rev.2.1), Intel C2D E8400@3,0Ghz, Crucial Ballistix 2x1Gb 1066Mhz DDRII, Cooler Master Hyper TX2, Xpertvision 8800GT, 74GB-os 10000rpm WD Raptor (Western Digital WD740ADFD), Hitachi 80GB Sata II, Pioneer DVD író, LG CD író, Chieftec 550W táp, Samsung SyncMaster 971P TFT (S-PVA

(#1848) BluEyes


BluEyes
őstag

Halihó, segítség kellene!

Üldözöm az Emergency 4 Gold Edition-t. Sajnos úgy tűnik, hogy csak német nyelvterületen lehet kapni.
Ha valaki találkozott vele itthon, kérem, adja meg a lelőhely címét. Bécsi üzletek honlapja, címe is jöhet, ahol meg tudnám vásárolni, ha arra járok. Esetleg ötletet várok, hogyan lehetne beszerezni itthon. Internetes vásárlás csak utolsó esetben jöhet szóba.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#1849) frame>24


frame>24
addikt

Senkinek nincs még tele a töke a sok MMORPG-vel??!
Egyik a másik után jelenik meg...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1850) west válasza frame>24 (#1849) üzenetére


west
őstag

nekem mar nagyon.csak az idomet rabolja :DDD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.