Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1651) csimav válasza Pörp (#1650) üzenetére


csimav
senior tag

Nem kevés.. mert 64 mb os vga kell hozzá a régi gépembe meg ami van az 128 as

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#1652) west válasza Pörp (#1650) üzenetére


west
őstag

az mar mindenhez keves. :DDD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1653) Pörp válasza csimav (#1651) üzenetére


Pörp
senior tag

Igen, de ott van hogy DX9 support. Szerintem a 9200 csak DX8.1 support... De lehet hogy tévedek :D

[ Szerkesztve ]

(#1654) csimav válasza Pörp (#1653) üzenetére


csimav
senior tag

Nemond azt hogyha a Fifa 08 és a Most Wanted elmegy akkor ennek a játéknak nemkéne elmennie..

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#1655) #65675776 válasza csimav (#1654) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha úgy írták meg, hogy mindenképpen kell neki az SM2 vagy 3, akkor nem tudsz mit tenni.

(#1656) csimav válasza #65675776 (#1655) üzenetére


csimav
senior tag

Miaz az SM2?:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#1657) west válasza csimav (#1656) üzenetére


west
őstag

pixel shader

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1658) #65675776 válasza csimav (#1656) üzenetére


#65675776
törölt tag

Shader Model.

(#1659) west válasza #65675776 (#1658) üzenetére


west
őstag

az nem ugyanaz? :D

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1660) #65675776 válasza west (#1659) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem. Shader jelenleg háromféle létezik: Pixel Shader, Vertex Shader és Geometry Shader. Nem azonosak a megkötések mindegyikre, szóval csak maga a PS nem írja le az egész SM-t.

(#1661) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Üdv néktek!

Igen komoly problémám van!
Két monitort használok, horizontálisan van kiterjesztve balra a fő desktop.
Szóval a jobb az elsődleges, a bal pedig a kiterjesztett, azaz a start menü a jobbon van.
A játékok is ezen futnak.

Nemrég feltettem némi nosztalgia gyanánt a GTA3-at, és azzal az érdekes hibajelenséggel találkoztam, hogy az egér nem marad a játék ablakán belül, hanem át tudom húzni a bal monitorra, és látom a kurzort.
Ez egészen addig nem baj, amíg nem kell kattintani (pl. lövéshez), akkor ugyanis a játék lemegy tálcára, hiszen egy másik ablakot (jelen esetben csak a desktopot, de lehet ott ablak is, msn-t rakom oda ilyenkor) teszek aktívvá a kattintással.

A kérdés: hogy a francba lehetne az egeret rávenni, hogy játék alatt maradjon a helyes monitoron? Vagy még inkább, hogy lehet a GTA3-at rávenni, hogy ne okozzon neki gondot a két monitor, ahogy semelyik másik játéknak sem okoz..

A videokártya egy HD2600PRO.

Szerk.: 8.6-os Catalyst van fent.

[ Szerkesztve ]

(#1662) csimav válasza FoxiestFox (#1661) üzenetére


csimav
senior tag

Húzd ki a másik monitor addig:D

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#1663) FoxiestFox válasza csimav (#1662) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kösssssssz. :D
Nem egészen erre gondoltam. :D

(#1664) west válasza #65675776 (#1660) üzenetére


west
őstag

ezt nem vagtam,koszi a elvilagositast :DDD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1665) morzsika


morzsika
tag

Sziasztok!

Lego Island 2 játékhoz szükségünk lenne magyar nyelvű leírásra, valamiféle kézikönyvre.
:U

[ Szerkesztve ]

Ha arra a pillanatra vársz, amikor minden kész, akkor soha nem fogsz semmit elkezdeni.

(#1666) west válasza morzsika (#1665) üzenetére


west
őstag

keresgeltem nem talaltam.lehet hogy nincs magyaritas ra?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1667) morzsika válasza west (#1666) üzenetére


morzsika
tag

A gúglin már mi is szétnéztünk..de hiába... :(

Van hozzá :U , mert a kölcsön cd-hez (amiről anno felkerült a játék) volt magyar nyelvű leírás..

Ha arra a pillanatra vársz, amikor minden kész, akkor soha nem fogsz semmit elkezdeni.

(#1668) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Hali.

Pár napja raktam össze az új konfigomat ami a cuccaim.nál van feltüntetve.
Felraktam a cod2 és dx hibát ír ki ->link. Nos azt szeretném megkérdezni hogy mit csináljak hogy ne legyen ilyen probléma?
Legújabb dx van fent, illetve az integrált vga-nak is felraktam a legfrissebb drivert.
Amit ajánlott FAQ-ba dolgokat h végezzek el dx grafikai illetve audio tesztet ott minden rendeben volt. Szóval nem tudom mi lehet a baj.
Remélem tudok segíteni.

https://ingatlan.com/33821564

(#1669) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nem ismer valaki valamilyen színvonalas röplabda játékot? Bármilyen platformra.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1670) west


west
őstag

dead or alive extreme volleyball
nagy csöcs kicsi derék sok jo segg :R

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1671) Sirandrish válasza west (#1670) üzenetére


Sirandrish
legenda

ebbe a játékba alapfeltétel volt a 120as mellbőség:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1672) Makaveli válasza west (#1670) üzenetére


Makaveli
senior tag

Akkor inkább azt modnom, hogy PC-re és PS3-ra. Ne ilyen csajosat... :U

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1673) west válasza Makaveli (#1672) üzenetére


west
őstag

ok,tessek:
International Volleyball 2004
Beach Slam 1-2: Pro Beach Volleyball
Power Spike Pro Beach Volleyball
amugy a legjobbat irtam.kisgyereknek lesz?miert ne csajosat?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1674) ollie válasza Dani_kp (#1668) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kérdés, hogy installáltad a legújabb DX-et?

Töltsd le az MS oldaláról ezt: directx install , és hagyd, hogy magától frissítsen (kell hozzá internet, és eredeti windows).
Vagy a COD telepítőlemezén levő DX telepítőt installáld fel, bár elvileg a COD-nak ezt meg kellett volna tennie.

Ugye eredeti a játékod? Ha nem, valszeg az a megoldás, hogy elballagsz a boltba, és veszel egyet, majd azt installálod.

Egyébként van neked vírusírtód és tűzfalad bekapcsolva? Mi az a piros x a system tray-ben?

[ Szerkesztve ]

***

(#1675) Makaveli válasza west (#1673) üzenetére


Makaveli
senior tag

Kösz! :R

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1676) janeko válasza west (#1670) üzenetére


janeko
őstag

nem tom nekem tünt fel elöször az, hogy a mellek milyen élethüen mozognak? ;] :P
itt van egy jobb szigoruan csak 12 év felett :DDD

(#1677) west válasza janeko (#1676) üzenetére


west
őstag

van kozte1-2 jo pixel domborulat is. :DDD

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1678) janeko válasza west (#1677) üzenetére


janeko
őstag

hát van, de nekem az én videom valahogy jobban bejött :P ;]

(#1679) west válasza janeko (#1678) üzenetére


west
őstag

jobb is.az biztos. ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1680) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Üdv mindenki!

Milyen ingyenes, jobbféle MMO-kat tudtok mondani? Most épp egy cím sem jut eszembe, de valaki kérdezett, hogy tudok-é...

(#1681) Mate3e válasza ígyvanferi (#1680) üzenetére


Mate3e
csendes tag

Jobbféle MMO:? :)) :)) :))

-WoW :D:D közhely ;)
-Last Chaos
-Cabal online
-Archlord
-Silkroad
-őőőő tuttammég áá mégse :D :C

A saját erőmből lettem senki.

(#1682) lajszer


lajszer
tag

hali

Van egy Acer Aspire 5720-as laptopom...1,3 Ghz Core2duo, 2 gb ddr2, intel grapic media video kari..szóval nem egy rakás szar...
ráadásul nem is egy csúcsjátékot szeretnék futtatni, hanem csak a Athens 2004-et...a gyártók intrói bejönnek utána csak a hangot hallom...kép sehol:(
Vicces hogy a Sydney 2000 simán fut..de ez neeem

WOW, Cod 2, NFU2 szóval az akörüli játékok mennek nem hiszem hogy a konfiggal lenne a baj...

lécci help

(#1683) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Valaki tudna nekem mondani valami jó kis kamionos gamet? Jöhet versenyzős és sima áuszállítós is. :DDD Csak a lényeg hogy valami újabb legyen :K Most találtam egy ilyet, hogy Euro Truck Simulator 2008 ami elég szép garfikailag is és a játékélmény is jó lenne, ha nem német lenne :O Esetleg ehhez van angolosítás vagy talán magyarosítás? :U

BANZAII

(#1684) west válasza MaciG (#1683) üzenetére


west
őstag

hard truck esetleg?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1685) PPSH


PPSH
őstag

hi emberek.nem tudom ki mennyire ert a temahoz,de megkerdezem.az erdekelne hogy mit es melyik .dll-ben kell modositani hogy a Diablo 2-t tudjam nagyobb folbontasban is jatszani mint 800*600.1680*1050 erdekelne mert 20-as monitorom van.eddig az ilyen folbontasos temat megoldottam regedit-ben,warcraft 3 stb,de ennel hiaba adom meg aparancsot nem mukodik.ha tud valaki segitsen. :R

Cort Z40(EMG 81+85)+Marshall MA100H+Marshall M412A 300W

(#1686) ígyvanferi válasza Mate3e (#1681) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Köszi, majd továbbítom a címeket. :)

(#1683) MaciG: ajánlom az 18 Wheels of Steel sorozatot. A legújabb részének American Long Haul az alcíme. Nincs egetverően szép grafikája, de épp ennek köszönhetően gyenge gépen is szépen muzsikál. És igen élvezetes a játék, hatalmas úthálózatot pakoltak a játékba. Egy próbát mindenképp megér.

[ Szerkesztve ]

(#1687) Pörp válasza PPSH (#1685) üzenetére


Pörp
senior tag

Nekem ez kellene a StarCraft-ban :)

(#1688) Gave válasza PPSH (#1685) üzenetére


Gave
addikt

Ezt ne'zd meg , ha'tha ... ez ablak mod lesz hab'ar .

(#1689) ollie válasza PPSH (#1685) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

semmi

[ Szerkesztve ]

***

(#1690) GRM


GRM
csendes tag

Sziasztok!
1 kérdésem lenne, ha tud vki segíteni azt megköszönném előre is.
Szóval van nékem ez az UAZ 4X4. Vista alatt egyszerűen nem tom elinditani?
Vki akinek vistája van és futtatta is segítsen please. Köszi!

(#1691) janeko válasza MaciG (#1683) üzenetére


janeko
őstag

18 Wheels of Steel: American Long Haul szerintem egész jó :K , bár én nem tudok 15 percnél tovább játszani ilyenekkel
szerk: most látom már írták :W

[ Szerkesztve ]

(#1692) MaciG


MaciG
addikt

Köszi a válaszokat ,de az az igazság, hogy ez a 18 Wheels of Steel sorozat nekem valamiért nem jön be :F DE ez az Euro Truck Simulátor 2008 viszont nagyon baba és most ,hogy jobban utánnaolvastam, kiderűlt, hogy elméletileg aug. végén magyar felirattal is megjelenink hazánkban. (németűl elég xar :((( )

BANZAII

(#1693) janeko válasza MaciG (#1692) üzenetére


janeko
őstag

németet kell tanulni :P :D
pedig a 18 Wheels of Steel sorozat szerintem jó, legalábbis amit még probáltam ezen kivül az a Hard Truck, de az nem jó szvsz

(#1694) Mate3e válasza janeko (#1693) üzenetére


Mate3e
csendes tag

Deutschland, Deutschland...über alles..:D:D :DDD ;] ;]

A saját erőmből lettem senki.

(#1695) djyuri


djyuri
őstag

Üdv

Ha rendelek külföldről játékot,akkor azon esélytelen,hogy legyen magyar felirat ugye?

Pl.: Tiberium wars

Köszi

(#1696) janeko válasza djyuri (#1695) üzenetére


janeko
őstag

azt utólag tölthetsz le nettről hozzá, azzal már nem sérted a törvényt nem? :U

Mate3e: jaja, bár én suliba németet tanulok, de angolul jobban tudok :D

(#1697) zoli03


zoli03
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem vonatos játékokat mondani? Lehetőleg minél többfélét.

Előre is köszi

(#1698) west válasza zoli03 (#1697) üzenetére


west
őstag

talan ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1699) zoli03 válasza west (#1698) üzenetére


zoli03
őstag

Köszi! De ahogy elnézem, majdnem mind kiegészítés a Microsoft Train Simulatorhoz. Még ezeket ismerem: Sid Meier's Railroads! és Rail Simulator. Ezen a 3 játékon kívül van még jelentősebb vonatos játék?

(#1700) west válasza zoli03 (#1699) üzenetére


west
őstag

protrain
rail yard
train driver

modelles train jatekok:
3d model train
ait trains
train trown
trainz wirtual railway
round house

csipobol ennyi ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.