Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#51) Lala6


Lala6
őstag

Jájjj. Most láttam a híradóban egy játékot. Csernobilban játszódik, voltak belőle bejátszások is, nyilatkozott a készítő is. Melyik játék ez? Állítólag már megjelent. Csernobil 20. évfordulójára írták(ez ma van).
Talán a S.T.A.L.K.E.R ???? Rég hallottam már felőle bármit is...

(#52) Silencer83 válasza Lala6 (#51) üzenetére


Silencer83
addikt

nagy valoszinuseggel az ;) , en legalabbis nem tudok masikrol,aminek ez lenne a storyja!
nem nagyon tolongnak errefele :(

(#53) Norbi14 válasza Lala6 (#51) üzenetére


Norbi14
senior tag

Én is láttam a Híradót :DDD és ott azt mondták hogy megjelent
Igen a S.T.A.L.K.E.R AZ de szerintem még nem jelent meg. :(

(#54) zws válasza Lala6 (#51) üzenetére


zws
senior tag

[link] Google barátotok
S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chenobyl ez a teljes neve

(#55) Lala6 válasza zws (#54) üzenetére


Lala6
őstag

Ezt tudjuk, de az a kérdés, hogy ez volt-e a híradóban...és, hogy valóban megjelent-e, mert még demó sem jött ki.

(#56) zws válasza Lala6 (#55) üzenetére


zws
senior tag

ha elolvasnád a teljes nevét amit kiirtam logikusnak kéne lenni h az, mert benne van h Chernobyl :U
a többihez meg nézz utánna :U

(#57) Lala6 válasza zws (#56) üzenetére


Lala6
őstag

Utánnanéztem én már mindennek.
A híradóban azt mondták, hogy tegnap jelent meg az évfordulóra. Nem mondták a játék nevét. Bejátszás is volt belőle. Elég régóta várom már ezt a játékot, még az oblivion lost időkben hallottam róla elősször.
De akkor mi jelent meg tegnap?

(#58) csizzah válasza Lala6 (#57) üzenetére


csizzah
aktív tag

Én is láttam az ominózus riportot a híradóban, a bejátszások tényleg a stalkerből voltak, és tényleg azt mondta a tag, hogy a 20. évfordulóra adták ki.
Szerintem az ég világon nem adtak ki semmit, csak borzolják egy kicsit a kedélyeket, nehogy elfelejtsük, hogy valamikor egyszer talán majd ki jön egy ilyen játék ilyen címmel. :((

(#59) mcmike válasza Lala6 (#55) üzenetére


mcmike
őstag

Az ami a Hiradóban ment, az a S.T.A.L.K.E.R. videója volt egyértelműen. Én is felkaptam a fejem, arra hogy megjelent. Aztán nevettem egy nagyot... :D Hogy miért? Mert egyértelműen nem igaz. Csak videók vannak egyelőre, azt nyomták be a TV-ben. És hogy mi következik ebből? Hogy a TV-ben, mint mindíg nincsenek teljesen tisztában a dolgokkal (vagy lesz@rják) a SHOW a lényeg, az kell a ''népnek''. Az egyáltalán nem érdekes hogy igaz-e a hír. Szóval ennyire lehet hinni a TV-nek (UI: ezért nyerhetett az MSZP is: a sok barom nem vágja mi történik a ''színfalak mögött'', csak a médiának hisznek...na mindegy, ez nem ide tartozik) :C

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#60) csizzah válasza mcmike (#59) üzenetére


csizzah
aktív tag

Mindkét hozzászólásoddal egyetértek

(#61) pamacska


pamacska
tag

Egy kis segítség kellene. Elnidítom a Battla for Middle Earth játékot, és real-time módban mindig kereken 3perc 30másodperc múlva felrobban mindenem, minden egységem meghal. Ez miért van?

Carpe diem!

(#62) bigman00


bigman00
tag

A báttyámnak pont ez volt a baja ? Amennyiben a játék netről töltött ez könnyedén előfordul ... ha már netről töltesz itt egy megbízható forrás: www.wanadoo.atw.hu

(#63) bigman00


bigman00
tag

(az első mondat után nem kell kérdőjel :DDD )

(#64) bigman00


bigman00
tag

Azt szeretném kérdezni hogy hogyan lehet topicot nyitni. Olyat mint monyuk ez. (bár ez nem pont játékos kérdés de azért előre is kössz)
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#65) Bencus88 válasza bigman00 (#64) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Olvasd el az alapelveket és utánna rájössz meg egy két dolgot nem tudsz.Pl az oldalon no warez mod-al megváltoztatod amit írtál nem kell ezért új hsz-t meg ilyesmikre gondoltam olvasd el.

(#66) pamacska


pamacska
tag

Bigman! Ez nekem jött? :D

Carpe diem!

(#67) Agostino válasza bigman00 (#64) üzenetére


Agostino
addikt

1. Megnézed, van-e már olyan topic, amit nyitni akarsz. Ha van, akkor nem nyitsz neki.

2. Nincs még olyan topic, amit nyitni akarsz. Kell egy értelmes, átgondolt, nem baromságokkal teleszőtt nyitóhozzászólás, ahol leírod normálisan miről akarod, hogy szóljon a topic. A címben nem lehetnek felesleges írásjelek.

Ha ezek mind megvannak, akkor elmész a fórum azon részébe, ahol témát akarsz nyitni. Ha videokártya, akkor nyilván a Prohardver! szakmai fórumok, azon belül a videokártyák rész kell neked : [link], ha mondjuk egy Chat programnak akarsz topicot, elmész az Os, alkalmazásokhoz : [link] stbstb. Ha megvan a hely, akkor felnézel balra, és ott diszeleg egy olyan, hogy : új téma. Megnyomod, a többi meg csak megy magától.

Fölösleges topic záródik majd törlődik, sok fölösleges topicot nyitsz, téged is törölnek innen a topicjaiddal együtt.

Kevánok.

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#68) bigman00 válasza Agostino (#67) üzenetére


bigman00
tag

Oké... kössz. Igazábol csak egy ötlet volt ... gondoltam ha lessz vmi játék ami arra a szintre jut amikor már a kedvenc játékomnak nevezhetem akkor majd nyitok neki egy topicot (de ien még sajna nincs :( )

(#69) Fáraó


Fáraó
őstag

Két gyors kérdésem lenne, de előre megmondom:
nincs netem és megvan a Half-Life Generations, Counter-Strike Anthology és a Half-Life2 Collectors Edition (és kicsi volt a benne lévő póló :O )
Mivel csak kb. 2-3 hónap múlv költözöm és azután 2-3 hónap múlva lesz netem még nem tudom használni az account-omat. Láttam hogy létezik vmi Counter-Strike:Source Non-Steam v17 s le szeretném tölteni hogy addig is játszak vele.
1. DE HONNAN?????
A másik dolog... A CS1.6 Non-Steam már megvan, de ha ráteszem a v22-es patch-et akkor a botjaim nem indulnak csapatban, csak spectatorkodnak. A botcsomagok All-in-One 2.6 AMX metamodos PODBot.
2. Hogyan lehet a botjaimat játékra bírni?
Please vki segítsen :F

VIGYORRRGAZMUS.....

(#70) bigman00 válasza Fáraó (#69) üzenetére


bigman00
tag

Ha nincs neted hogy írsz ? :DDD (jó ez szar vicc volt) MEGOLDÁS: villámgyorsan szerezz magadnak netet :DDD (na jó ez is szar vicc volt ... bocscscscscsc)

(#71) Fáraó válasza bigman00 (#70) üzenetére


Fáraó
őstag

Ez tényleg rossz vicc volt.... :D Valaki más érdemi megoldást? :U

[Szerkesztve]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#72) bigman00 válasza Fáraó (#71) üzenetére


bigman00
tag

Én télleg nem akarok ünneprontó lenni meg hozzá kell tennem hogy nem jáccottam valami soakt ezzel a gammel (nekem is megvan) de net nélkül CS-zni net nélkül elvetélt ötlet ... persze lehet hogy nem :DDD :B

(#73) Fáraó válasza bigman00 (#72) üzenetére


Fáraó
őstag

Szerintem gyakorolni megérné. A neten már játszottam egy párszor, de mindig hamar meghalok. Nagyon bénának érzem magam, s ezen akarok segíteni. Az 1.6 v7 installra felmennek a botjaim, de nincs mapcycle, meg a flashlight sem megyaz elso szerveren. A v22-es meg olyan mint a mostani netes és kijavítja a hibákat, csak a botok nem kommandóznak.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#74) bigman00


bigman00
tag

Volna egy kérdésem!!! A battle for middle earth-al jáccom éppen. A jók oldalán a második küldetésnél tartok (a havasnál :) ) az a hejzet hogy mindenkit lekaszaboltam minden falut barakot .. szval mindent felégettem... mindennek vége... de valamit még akar... Néha sárga betűkkel fönt kiírja hogy a fortress buildel csináljak vmi watch towert... (a watch tower gondolom vmi figyelő torony vagy őrtorony...) de az építő elfel nem találtam semmi iesmit... csak egy battle towert de azt építettem is .. Ami azt illeti mindent építettem már csak iet nem .. De hol lehet ? Vagy hova kell ? Összezavarodtam :DDD :DDD :DDD .. Please HELP !!!! :R :R :R :R :R :R

(#75) bigman00


bigman00
tag

Senkinek semmi ötlete ? Valaki csak tovább jutott.... Monyuk az biztos éppen azt tolja :)

(#76) Fáraó válasza bigman00 (#74) üzenetére


Fáraó
őstag

Ha leírod pontosan mit akar a gép akkor talán segíthetek, gyorsa lefordítom.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#77) bigman00 válasza Fáraó (#76) üzenetére


bigman00
tag

A hejzet az hogy lefordítani én is lefordítottam de őrtornyot alias Watch tower-t nem tud építeni a faszi ... Vki oan kéne aki végigtolta ezt a küldit ... De ugyláccik lefagytak :((( :DDD

(#78) Dj Sügi válasza bigman00 (#77) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Ment Privi!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#79) bigman00 válasza Dj Sügi (#78) üzenetére


bigman00
tag

Érkezett válasz

(#80) bigman00


bigman00
tag

MITÖRTÉNT VELETEK ? A KÉRDÉSEMET EGY HETE TETTEM FÖL (erős túlzással ;] ) AZT HITTEM AZ ''azonnali'' JELZŐ JELENT IS VMIT !!!! :Y :Y :Y

(#81) Kain


Kain
senior tag

Hátha ér vmit ez a topic...

Itt a problémám: [link]

(#82) bigman00


bigman00
tag

Reménytelen ... Bekomáltatok ... :O :O :O :O

(#83) Dj Sügi válasza bigman00 (#79) üzenetére


Dj Sügi
őstag

küldtem a választ! :DDD

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#84) Agostino válasza Kain (#81) üzenetére


Agostino
addikt

Hali Kain.

Ezt [link] meglested már? Nekem pl full hasznos szokott lenni amit itt leírtak.

Mellesleg télleg qrva anyját a steamnek néha. ClientRegistrymet 2 naponta elkúrja, friends nem működik. : /

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#85) bigman00


bigman00
tag

Tévedtem .. Itt zajlik az élet .. Nem kómáltatok be CSAK az azonnali kérdések órájában nem válaszolnak az ÉN kérdésemre ... Azért kössz :R :R :R (a semmit :((( )

(#86) Agostino válasza bigman00 (#85) üzenetére


Agostino
addikt

Csak a poen kedvéért kérdezem, de olyat, hogy végigjátszás kerestél Google barátunkkal? Mert én igen, és találtam is pl ezt : [link] (reg szükséges).

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#87) Kain válasza Agostino (#84) üzenetére


Kain
senior tag

Persze,probálgattam azokat a lehetősegeket,de sajna egyik se segitett (az ott fellelhető problémákat sűrűn szokta produkálni,igy hamar felfedeztem a linkelt oldalt :) ).

(#88) Agostino válasza Kain (#87) üzenetére


Agostino
addikt

Uhh hallod akkor blokkolám. : ((

Full install sem segített? Esetleg DirectX rerakás?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#89) Kain válasza Agostino (#88) üzenetére


Kain
senior tag

Full istall nem volt,azt most nem tudom megtenni (Mapokat,hangokat ki kéne menteni,de figyelembevéve h a HL,DoD,CS kiegek összesen cirka 4Gb-t foglalnak,és nincs egy deka helyem se),szal olyan megoldást kerestem volna.
Más forumról is oylan infót kaptam h csak a reinstall segit,szal.....

Vicc h nálam valamiért,a steam 3-4 hetente összefossa magát,vagy valami nyűg van vele...

(#90) bigman00


bigman00
tag

ELakadtam a battle for middle earth-ban ... második pálya a jokkal .. minden goblint mindent kinyirtam .. mindent leromboltam .. és a fejlesztések is megvannak .. kivéve eggyet: vmi Watch Tower-t kell a fortress build plottal vagy vmi iesmivel építeni .. na most az építőcsávesznek nincs iene (gondolom a watch tower vmi őrtorony .. magyarul figyelő torony) De ezt mivel kell építeni ? Hogyan? HELP ... Nemrég tettem fel ezt a kérdést de egy-két HSZ mentes nap után ugrottátok a témát .. PLIIIIIIZ HEEEEEELP :O :O :O :O Addig nemtok jácani :O

(#91) Agostino válasza bigman00 (#90) üzenetére


Agostino
addikt

Visszaolvasás nagyon nehéz? [link]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#92) zws válasza bigman00 (#90) üzenetére


zws
senior tag

mielőtt elkezdenél sírni------>[link]
már nagyon régen megcsináltam ezt ha jól emléxem ide el kell menni,de a kedvedé megcsinálom újra

(#93) zws válasza zws (#92) üzenetére


zws
senior tag

nah igaz infók jönnek: --------->[link]
a barna pontnál épits fel mindent amit KÉR!
ha van sereged amiben mindenképp legyen ijjász indulj el a piros útvonalon,majd ha ott végeztél menny a kéken, ott lerombolod a camp-et majd kijjeb levő egységeket megölöd.
ez után nekem jött a Victory

(#94) bigman00


bigman00
tag

Megcsináltam ... azért kössz ... Ahogy sejtettem minden megvolt csak eggy vmi nem ... 1 barakot nem romboltam le :DDD Vhol a térkép sarkában volt eldugva :DDD Na mindeggy ...



Úgy vettem észre hogy a rosszak oldalán sokkal egyszerűbb ... Sokkal erőssebb harcosok vannak ... az elfeknél csak kardosok, dárdások és íjjászok vannak a törpöknél csak baltások meg dárdások meg kalapácsosok az emberekkel meg még nem voltam ... ehez képest a gonoszoknál öltem már sima goblint pókos goblint , pókot , sárkányt , kis dínó szeű izét ... benga trollt, kicsi trollt meg benga goblint ... Ez később megváltozik ? Jah télleg a jóknál volt már sasom (oan benga sas) ... Ugye a jóknak is lesznek ien izgalmasabb karakterei ? :(((

(#95) zws válasza bigman00 (#94) üzenetére


zws
senior tag

lessz Sasod,hiába van több fajtája a rossz egységeknek ha az elf ijjak kék tuningal megölnek mindenkit még mielőtt elérne hozzá valaki

(#96) DragStar


DragStar
tag

Üdv mindenkinek!

Szeretnék egy nagyon banális és alap kérdést föltenni az NFSU 2-vel kapcsolatban...

Nagyon amatőr vagyok játék téren és az undergroundot is még csak most kezdtem el.

Azt szeretném megtudni, hogy hol lehet a verda színét megváltoztatni???
Egyszerűen nem találom, hogy hol a fenében lehet...

Előre is köszi a segítséget :R :R :R

Az USB sokkal fejlettebb az USA-nál! :-)

(#97) Bencus88 válasza DragStar (#96) üzenetére


Bencus88
nagyúr

válaszoltam rá a másik topikba. :C

(#98) DragStar válasza Bencus88 (#97) üzenetére


DragStar
tag

Köszönöm :R

Újabb kérdés merült föl!

Folyt a mások topicban :C

Az USB sokkal fejlettebb az USA-nál! :-)

(#99) csizzah


csizzah
aktív tag

Üdv mindenkinek!

A fifa06-ról lenne szó, a játék topikjában is feltettem már a kérdést de hátha erre többen járnak...

A probléma a következő: öcsém 5.szezonját nyomja a parma-val menedzser módban, most kb a szezon közepén jár, és meccs után mikor végigmegy a kék csík(szimuláció, átigazolások) 40%környékén kilép a játékból.
Próbáltuk újrarakni a játékot az eredmény uaz mi lehet a gond??

(#100) csizzah válasza csizzah (#99) üzenetére


csizzah
aktív tag

Valaki?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.