Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1351) mikado


mikado
tag

Sziasztok,

Keresek egy 2000-2002 körüli játékot. Sajnos a nevét már rég elfelejtettem, amit tudok róla:
3D vektorgrafikája volt
A lényege az volt, hogy robotokhoz kellett programokat írni és így teljesíteni a küldetéseket. Ha jól emlékszem volt x db különböző robot amik mind egy-egy fajta feladatra voltak alkalmasak, és kis programocskákkal lehetett irányítani őket amiket egy basic-szerű nyelven lehetett megírni.
Ha valaki még emlékszik rá, pls. segítsen...
Köszi...

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#1352) K3NZO válasza mad1 (#1349) üzenetére


K3NZO
senior tag

Megnézem inkább teljesen pompájában mivel kínomban vettem egy xbox-ot :).

"Per aspera ad astra"

(#1353) mad1 válasza K3NZO (#1352) üzenetére


mad1
veterán

pcn jobban fut.persze nem 1080p ben...

Ne szemetelj ! = Steam

(#1354) K3NZO válasza mad1 (#1353) üzenetére


K3NZO
senior tag

Eddig nagyon tetszik a box és a régi pc konfigomat (8800GTS, E6600, 2 giga 1066Mhz ram) magasan veri! Arról meg nem is beszélve, hogy csak berakod a dvd-t és játszol, nincs instalállásás, driverekkel szenvedés stb. Én nagyon élvezem , nagyon sokadt szenvedtem még anno pc, remélem ezzel a box al nem így lesz.

"Per aspera ad astra"

(#1355) mikado válasza mikado (#1351) üzenetére


mikado
tag

Nah, válaszolok is magamnak :D
[link]

Még mindíg nagyon király kis játék!

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#1356) athomi


athomi
veterán

CD kulcs generáló ki tud dobni origi key-t? Ha igen akkor miért igen, és ha nem, miért nem?

(#1357) Yaye


Yaye
őstag

Mi volt a neve annak a 90-es évekbeli point and click kalandjátéknak, amiben a figurák mind kis 3D-s gömböcskékből (blob) voltak összerakva?
Egy faluban játszódott amit lenyomtak a démonok, ott kellett megküzdnei mindenféle vacakkal (emlékezetes szereplők: kétlábon járó farkas, apró ugráló gnómok, gyáva lovag) és a végén eljutni a főgonoszig ami egy sárkány volt?

(#1358) Yaye válasza Yaye (#1357) üzenetére


Yaye
őstag

Megtaláltam: Ecstatica :)

(#1359) Szemi82 válasza Yaye (#1358) üzenetére


Szemi82
tag

Istenem, az mekkora játék volt. :Y
Annó az a játék miatt kellett kicserélni a fél megabájtos trident videokártyámat egy jobbra (s3 trio) !
UP! a frankó játéknak! :R

(#1360) #65675776 válasza athomi (#1356) üzenetére


#65675776
törölt tag

És mi lenne ha megvennéd a játékot?

(#1361) athomi válasza #65675776 (#1360) üzenetére


athomi
veterán

És mi lenne ha a kérdésre válaszolnál és nem kötekednél, hozzászólást gyüjtenél? A hsz melyik részéből jött le neked, hogy nekem nem origi a key-em?

[ Szerkesztve ]

(#1362) #65675776 válasza athomi (#1361) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkor viszont értelmetlen az egész kérdés, ha eredeti a játék. Ha eredeti lenne, akkor nem érdekelne a dolog.

Ha egy generátor véletlenül egy létező kódot generál, azzal nem mész semmire, lévén azt már valaki használja, szóval nem fogsz fellépni vele netes játékra.

[ Szerkesztve ]

(#1363) athomi válasza #65675776 (#1362) üzenetére


athomi
veterán

Pont hogy igen, mert érdekel hogy vki ki tudja e generálni az origim.

"Ha egy generátor véletlenül egy létező kódot generál, azzal nem mész semmire, lévén azt már valaki használja, szóval nem fogsz fellépni vele netes játékra."
És mi van ha fordítva történik és előbb generáljálk ki a kulcsot, mint hogy én megveszem a boltból?

[ Szerkesztve ]

(#1364) #65675776 válasza athomi (#1363) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha alapból nem működik a kód, akkor felveszed a kapcsolatot a Mo-i disztribbel, vagy egyenesen a kiadóval, és kéred a pótlását.

(#1365) uszkart


uszkart
tag

Hi!

A Tomb Raider Legend zenéjéből, a "Bolivia 4"-esből keresek valami hosszabb verziot.
Valaki tud ilyesmiről?

(#1366) mc-4


mc-4
aktív tag

Sziaszto!

Cod4-et multiban pár másodperces játék után mindenféle punkbuster problémát ír ki.(nem eredeti játék)

Tud valaki segíteni?

Köszi!

(#1367) K3NZO válasza mc-4 (#1366) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ha nem eredeti a játék akkor mit csodálkozol ezen? Tudtommal a punkbuster pont erre szolgál!

(Keres olyan server t ahol nincs punkbuster ennyi).

"Per aspera ad astra"

(#1368) mc-4 válasza K3NZO (#1367) üzenetére


mc-4
aktív tag

Hali!

Elvileg pont ezért csak tört szerverre megyek fel.
Ez valami más lehet :((

(#1369) K3NZO válasza mc-4 (#1368) üzenetére


K3NZO
senior tag

Próbáltad már frissiteni a punkbustert?

"Per aspera ad astra"

(#1370) mc-4 válasza K3NZO (#1369) üzenetére


mc-4
aktív tag

Hi!

Azt honnan tudom frissiteni?
Ezt a linket kaptam, de nem nagyon végom az angolt meg az oldalról letöltött dll-el mit kezdjek.[link]

(#1371) RexpecT válasza mc-4 (#1370) üzenetére


RexpecT
addikt

(#1372) mc-4 válasza RexpecT (#1371) üzenetére


mc-4
aktív tag

Hi!

Gyenge angol tudásommal annyit tudtam kiböngészni a az ildalból, hogy a játékba kell másolni a letöltött exe-t.
Ott hogy futtassam vagy mit tegyek vele, hogy jó legyen?

Köszi!

(#1373) RexpecT válasza mc-4 (#1372) üzenetére


RexpecT
addikt

Ahogy nézem:
Tölts le ezt:
1.For Windows: pbsetup.exe
2.Futtasd az pbsetup.exe-t
3.Add game
4.Call of Duty 4
5.Check for Updates
Asszem ennyi.

(#1374) looser


looser
addikt

Halihó! Keresek egy ügyességi játékot, megpróbálom leírni, hogyan is nézett ki, hogy működött. Emlékeim szerint egy régi PC Ultra CD-n találkoztam vele, shareware volt a drága, az első 2-3 pálya volt játszható mindössze. Tehát adott egy táglalap alapú játékmező, a bal oldala feltöltve gyöngyökkel, a jobb oldalt forog egy valami, ami egy gömbcsuklós szerkezet, forog szépen körbe az egyik gömbje mentén (2D) több ponton van rajta csukló, ahol rákattintasz egérrel, annál a pontnál fogva kezd el azután pörögni, s így haladhatsz tovább. El kell kerülni a falat, összegyűjteni a gyöngyöket(?). Nem tudom, érthető-e ennyiből? :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1375) qdak


qdak
addikt

hello hogy tudom letiltani h játék közben ne menjen az alt+tab ?????

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1376) mad1 válasza qdak (#1375) üzenetére


mad1
veterán

ezt hogy erted?melyiknel?

Ne szemetelj ! = Steam

(#1377) qdak válasza mad1 (#1376) üzenetére


qdak
addikt

ugy h worms world party alat ha alt tab ot nyomok kifagy a game :S v hogy le lehet tiltani ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1378) raskolnikoff válasza qdak (#1377) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Billentyűzet-átállítás?...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1379) qdak válasza raskolnikoff (#1378) üzenetére


qdak
addikt

az alt nem játszik bene de akaratlan is néha rányomok és alt tabal akarok embert váltani :S v véletlen lenyomom a win billt .... pedig régebben tudtam van vmi ahol le7ett tiltani és nem jut eszembe!

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1380) qdak válasza qdak (#1379) üzenetére


qdak
addikt

up

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1381) qdak


qdak
addikt

up

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1382) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Sziasztok!
Feltelepítés után a következőt írja ki a játék ha elindítom...
Hitman Blood Money
Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
További részleteket keressen ahttp://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=2600&|=hu címen

Mit kéne csinálnom,hogy elinduljon ez a játék?

TDI POWER

(#1383) qdak válasza Süni 1985 F (#1382) üzenetére


qdak
addikt

eredeti :D ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1384) Süni 1985 F válasza qdak (#1383) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

megvolt de öcsém kinyirta és nemevszem meg ujra ezért letöltöttem de ezmeg baszik menni:(

TDI POWER

(#1385) qdak válasza Süni 1985 F (#1384) üzenetére


qdak
addikt

privi ment

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1386) Kazimír


Kazimír
őstag

Tudtok ajánlani egy jó sakkprogramot? Nem kell agyonanimált, kalandjátékokból szabadult figurákkal tűzdelt játék, inkább valami szép, egyszerű (3D megjelenítésre is képes) letisztult program, nem csak nagymesterek részére optimalizált nehézségi szintekkel.

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#1387) changbácsi


changbácsi
tag

sziasztok...
nem olvastam még végig az egész totyikot és lehet nem én leszek az első, de :
Miért nincsen hangom a CnC tiberium Wars videók alatt?? ha megy a gamma (érts: harcolok meg építek, meg minden) akkor okés minden. A kiegnél (kane wrath) nincs ilyen problémám... ott videjó game minden szuper...
Help.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1388) celf válasza mazda626 (#1201) üzenetére


celf
őstag

a steamgames.com-os letoltoprogit nem lehet valahogy rabirni, hogy ne arra a particiora akarja tolteni a jatekokat ahova installalva lett?
ha nem, hasbaszurom magam.
help pls......

ui: mazda ez nem neked ment bocsi:)

[ Szerkesztve ]

(#1389) v.tom


v.tom
őstag

A GTA4 megjelenési időpontja nálunk is ápr. 4.-e? Évek óta ez az egyetlen game, amit várok...

(#1390) #65675776 válasza celf (#1388) üzenetére


#65675776
törölt tag

Telepítsd oda, ahova a játékok is mennének.

(#1391) carrot


carrot
tag

Tudja valaki mi annak az új WW II FSP játéknak, ami nemsokára jön ki (vagy már kijött :F ), és nagyon szép (részletes) robbansások vannak benne. Nem tudok róla többet, sajnos...
Thnx!

(#1392) ollie válasza v.tom (#1389) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem PC-re jelenik meg.

***

(#1393) Kazimír válasza carrot (#1391) üzenetére


Kazimír
őstag

FSP?! :F Arra én is kíváncsi vagyok.. ;]

Jó sakkprogramot még mindig nem tud senki?

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#1394) carrot válasza Kazimír (#1393) üzenetére


carrot
tag

haha, igen elírtam, de megtaláltam: Brothers in Arms: Hell's Highway.

(#1395) Kazimír válasza carrot (#1394) üzenetére


Kazimír
őstag

[link]

Nyár, ősz körül várható azt mondják... aztán ki tudja.. :(

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#1396) v.tom válasza ollie (#1392) üzenetére


v.tom
őstag

Várhatóan mikor jelenik meg pc-re :F Ez az egyetlen játék ami miatt még fejlesztem a gépem.

(#1397) SLi


SLi
tag

HElló
Kérdésem lenne ,hogy: ki tudot az age of empires 2 the conquerors nevű játékban sea wall-t csinálni ez egy pályán fordul elő az Atilla a hun campaginben a hatod résznél
ELőre is köszi :R

(#1398) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Mit lehet tudni a Vegas 2 PC verziójáról?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1399) Fáraó válasza raskolnikoff (#1398) üzenetére


Fáraó
őstag

Azt, hogy készül és majd hamarosan megjelenik. Itt akár előrendelheted.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1400) raskolnikoff válasza Fáraó (#1399) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ilyenkor tudom irigyelni a konzolosokat. Csak olvasom a híreket és kifolyik a nyál a számból.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.