Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#201) Janoska26 válasza Djuree (#200) üzenetére


Janoska26
addikt

Az nekem sem ártana, na meg egy olyan gondom lenne hogy kissé Bug-os a Heroes V-öm valamiért, nemtom , na szóval ha valaki küldene nekem egy mentett állást az utolsó küldetéssor, 4. pályájáról na hát nagyon hálás lennék :DDD .Előre is köszi :R

(#202) -Mike- válasza Djuree (#200) üzenetére


-Mike-
addikt

3hsz-t ha lenézel láthatod h nem kell oda meghívó

(#203) Djuree


Djuree
félisten

Anélkül is lehet tölteni tudom, nem azért kell, hanem mert a fórumba akarok írni és azt viszont csak reggel lehet

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#204) Stitch


Stitch
őstag

Sziasztok!

Half-Life 2 Episode One nem akar elindulni, a valve-s logó után fogja magát és kilép. A Half-Life 2, gond nélkül futott. Szerintetek mi lehet a probléma?

(#205) czappa válasza Stitch (#204) üzenetére


czappa
aktív tag

Én nem tudok neked segíteni, de a gépedről megadhatnál némi infót, hátha ez segítség azoknak, akik ismerik a játékot.
(Néztem az adataidnál sincs írva konfig.)

(#206) Kareszovics válasza Uborka (#198) üzenetére


Kareszovics
addikt

Üdv!

A hivatalos oldalak igen soványak modot nem nagyon találtam :(

Szerintem nics elcseszve a játék. Bár én se játszottam végig, de ismerem az összes pályát, mert Asszonykám vagy 5x végignyomta (bizonyos pályákat még mester fokozatban is :R )

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#207) Azazello-


Azazello-
senior tag

másnak is csinálja az All Seeing Eye, hogy csak pár, 5-10 szervert dob ki a keresés eredményének pár napja?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#208) Azazello- válasza Azazello- (#207) üzenetére


Azazello-
senior tag

:F

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#209) Apollyon


Apollyon
Korrektor

A Doom3-ban mért nem tudom megölni a szörnyet a legvégén a pokolban? Azt a nagy izét, aminek újraéledő világító barátai vannak. Lövöm ahogy tudom, már el sem tudom képzelni hányszor próbáltam újra és nem hal meg. Még cheat-tel sem :W

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#210) .:Richie:. válasza Stitch (#204) üzenetére


.:Richie:.
tag

Multkor játszottam vele én is, és ugyanigy kidobott, de volt mellete vmi ''.bat'' file, és azzal indult. Nézd meg te is, hátha neked is ua van meg.

(#211) czappa válasza Apollyon (#209) üzenetére


czappa
aktív tag

Már rég rátszottam végig, de asszem a pokol főszörnyénél a hátán lévő világító gömböt kell lőni.
Miután megölted a játéknak még nincs vége. De a nagyrészét már megcsináltad.
megj.: Ha nagyon nem megy keress végigjátszást, biztos van d3-hoz is.

(#212) Tsabby válasza pamacska (#1) üzenetére


Tsabby
tag

Halihóó
Broken sword The angel of death-hez keresek végigjátszást..
ha valaki tud annak nagyon megköszönném..
mivel csak most jelent meg a játék ezért az angol nyelvűnek is nagyn örülnék

THX :DD

(#213) mcmike válasza Tsabby (#212) üzenetére


mcmike
őstag

Íme egy angol nyelvű: [link]

GameSpot-os még csak készül... ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#214) -Mike- válasza Azazello- (#208) üzenetére


-Mike-
addikt

nem :)

(#215) Tsabby válasza mcmike (#213) üzenetére


Tsabby
tag

Köszi SZépen rendes vagy :C :C :C :C :C

(#216) bigman00 válasza Tsabby (#215) üzenetére


bigman00
tag

Nekem is nagyon bejön a game ... méltó utódja ezeknek a .. hogy mondják ? Point & Click ? Na szval méltó az elődjeihez :) (na ezt jól megaszontam) És ami az igazán tecetős az az hogy nehéz is de izgallmas is (persze lehet hogy eltunyul de az eleje nagyon bejön)

(#217) Tsabby válasza Tsabby (#215) üzenetére


Tsabby
tag

HALIHÓÓ
BROKEN 4 MAGYARITÁSRÓL NEMTUD VALAKI INFÓT ???? :R

(#218) bLL^


bLL^
senior tag

Ma több játék telepítője is ezt a hibát dobta ki, Fifa 07 meg még ezt se...Ez a hibaüzi: [link] Vki tud mondani erről vmit? :F

(#219) borg315


borg315
aktív tag

(remélem, nem lerágott csont, de a kereső nem segített..)

sz'al, bejönnek a 2. vh-s fps-ek (pld. a mohaa-sorozat), de már unom az egysíkúságukat. nem vagyok egy karlendítős fajta ;), de:

van/lesz olyan fps, amelyikben a _németek_ oldalán lehet tolni, monnyuk a ruszkik stb. ellen?

tudom, h stratégiai játékból már van ilyen (panzers 1-2 talán? meg talán 2 magyar játék is van), de engem az fps jobban mozgat.. végülis ha a történelmi kérdést ott megoldották (asszem vmelyik előbb említettben a hitlerellenes puccs sikeres, stb.), akkor talán fps-ben is lehetne csinálni..

(#220) Ősember


Ősember
őstag

szevasztok
tudnátok nekem uj játékokat mondanI? az az igazság hogy van az a gametrailers.com de ott ugye olyan játékok is fent vannak, amelyek még meg sem jeentek... nekem valami olyan oldal kéne, ahol csak a frissen megjelent játékok vannak fent bemutati szinten természetesen és onnan meg tudnám itélni, hogy jo-e érdemes-e szép-e avagy sem. elöre is köszönöm a hasznos informáciokat! :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#221) ChromeX válasza Ősember (#220) üzenetére


ChromeX
addikt

Hát ajánlom a prohardvert sok mindnet meg tudsz róla:D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#222) Ősember válasza ChromeX (#221) üzenetére


Ősember
őstag

:W :D még valaki?

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#223) (Bundás) válasza Ősember (#220) üzenetére


(Bundás)
addikt

-> [link] ;)

(#224) Ősember válasza (Bundás) (#223) üzenetére


Ősember
őstag

:R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#225) ChromeX válasza Ősember (#222) üzenetére


ChromeX
addikt

Mindig szívesen segítek:)

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#226) D_r_u válasza borg315 (#219) üzenetére


D_r_u
tag

Hi!
Nem tudok rola, hogy ilyen készülne pedig engem is érdekelne egy ilyen játék. :(
Viszont multiban nyomhatod a németekkel is majd mindegyik vh-s fps-ben.

(#227) mazda626


mazda626
addikt

Hy! Valaki tudna mondani valami használható információt az Alarm für Cobra 11: Nitro című játékról? Sajnos németül nem tudok. Üdv.

(#228) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!


Egy viszonylag új játékról lenne szó, aki szereti a pókert gondolom már ott van a gépén ez a játék World Series of Poker Tournament of Champions 2007 Edition. Valaki tud abban segíteni, hol lehet a felbontást állítani benne, mert elég ratyin néz ki, és sehol nem találtam beállítási lehetőséget a video beállításokra.

Thx :P

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#229) Tsabby válasza Tsabby (#217) üzenetére


Tsabby
tag

UPP
VALAKI :DD :DD

(#230) Tonett


Tonett
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy ''gyenge'' kerdesem... Velemenyetek szerint mi jobb megoldas egy gyerek gepenek zsebpenzbol valo fejlesztesenel? Nagyobb proci kevesebb ram vagy kisebb proci sok-sok ram? Szal jelenleg ezek vannak kilatasban: intel 2,4GHz + 512MB vagy Athlon 1300MHz + 2*512MB melyik lenne jobb vetel pusztan jatekok szempontjabol?
elore is koszi.

(#231) naraku válasza Tonett (#230) üzenetére


naraku
aktív tag

Attól is függ szerintem milyen ramot akarsz venni.Meg ha ramot veszel akkor a késöbiekben a procival lehet gondod.És forditva.Tehát gözöm nincs. :F Mert árnyoldala is van a dolgoknak. :((( Én a helyedben mindkettöt kicserélném de mint mondtad erre van pénzed akkor ez igy gáz. :( Vagy ha nem sürgös akkor sporolj még egy keveset mellé.




[Szerkesztve]

(#232) nemcso válasza Tonett (#230) üzenetére


nemcso
senior tag

Szvsz az első.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#233) Tonett válasza nemcso (#232) üzenetére


Tonett
csendes tag

ertem. koszi. Most viszont akkor lenne meg egy kerdesem... :D
Mivel marha nagy jatek guru vagyok. Mi az a minimum proci teljesitmeny amivel mar lehet normalisan jatszani es varhatoan meg jovore is hasznalhato lesz... Lehetoseg szerint AMD-re varnek tanacsot, de ha velemenyetek szerint jobb akkor johet intel meg celeron is.
Most probaltam egy 1575Mhz-re huzott AMD procival es 384MB rammal cs-t es hat mit mondjak nem volt valami fenyes. 4 bot es mar akad is az egesz mint az allat. Mivel feltetelezem, hogy a gyerek hasonlo lovoldozos jatekokkal fog nyomulni az lenne meg a kerdesem, hogy memoria igeny szempontjabol melyik jatekhoz erdemes kalibralni a konfigot, hogy a ''tobbi'' tuti menjen rendesen? Ne nezzetek hulyenek de en utoljara DOOM 1-el jatszottam ilyesmit szal csak laikusoknak is ertheto valaszokat szeretnek ;):D
Elore is very thx

(#234) Raptus válasza Tonett (#233) üzenetére


Raptus
tag

nekem AMD 2800+ van, 1 GB RAM-mal és egy Inno 3D Gf 6600 GT-vel. Ezzel kevés kivétellel majdnem az összes játék játszható 1024x768-ban legnagyobb részletességgel. De már sajnos nem lesz így sokáig. Az Elder Scroll IV: Oblivion például padlóra küldte. A FLATOUT 2 penge módon hasít. Call of Duty 2 (ami mondjuk tavalyi) maxon játszható volt. Memóriából egyébként elég 1 GB jelenleg. De személy szerint azt javaslom, hogy a koplett gépek kategóriában olyan 130-150 ezer forint körüli masina teljesen megfelelő a mai gaméknak.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#235) Smogus


Smogus
őstag

Tudna valaki mondani valami jo kis játékot ami hasonlit a mortalhoz csak kicsit újabb köntösben van? Tehát kicsi 3D-s mozgás meg ilyesmi

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem lehetnénk képesek. -- http://smogus.deviantart.com/ --

(#236) HavocS


HavocS
senior tag

Volt C64-re egy játék, ilyen labirintusos mászkálós, mármint a játéktér ahhoz hasonló mint a wizard of worban, tehát a labirintust felülről mutatja. A fő lényege az volt, hogy bizonyos faldarabokat lehetett forgatni, néhány kulcsot kellett összeszedni, meg persze voltak ellenfelek is. Nem tudja valaki, mi volt ennek a neve?

(#237) HavocS válasza HavocS (#236) üzenetére


HavocS
senior tag

Közben meglett, Lady Tut a neve :)

(#238) DarkSmile válasza Smogus (#235) üzenetére


DarkSmile
tag

A TEKKEN-szériát biztos ismered! Valamelyik TEKKEN lesz a nekedvaló (sztem jobb mint a Mortal). Bár ennek a legújab része sem olyan új már, de f*szán el lehet lenni vele! Töltsd le vmelyiket és próbáld ki!

[Szerkesztve]

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#239) Palkó


Palkó
tag

Hali!
A Tony Hawk's topicban az 57-es hsz-hez tud valaki mondani okosat?
Köcce mindenkinek!

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#240) DarkSmile válasza DarkSmile (#238) üzenetére


DarkSmile
tag

Elfelejtettem mondani hogy csak PS/PS2-n működik :DDD :P , dehát erre van az emulátor!!! :))

Szégyen a futás, de a kurv@ annnnnyát annak aki kerget!!!

(#241) Smogus válasza DarkSmile (#240) üzenetére


Smogus
őstag

Köszönöm a választ
emulátor és a gamét is meg fogom szerezni, aztán majd nyomom ezerrel :)

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem lehetnénk képesek. -- http://smogus.deviantart.com/ --

(#242) Janoska26


Janoska26
addikt

Da Vinci kódhoz esetleg tud valaki magyarosítást?

(#243) Tsabby válasza Tsabby (#217) üzenetére


Tsabby
tag

up valaki broken sword angel of death végigjátszás vagy magyatitás kéne :) :) :)

(#244) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...a következő problémával találkoztam:a Pharaoh nevű game-hoz nem találok égen földön leírást, ami az elsö 10 pályát segít átvinni, és segitséget nyújt a város elrendezésében...

...egyszer már megvolt,de elvesztettem...


...ha valaki tudna segíteni...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#245) _stick_ válasza Tsabby (#243) üzenetére


_stick_
őstag

Helló!

Nem ismerem a játékod, de van egy oldal, ahol valószínű találsz használható dolgokat:
www.google.com :)

(#246) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Szeretném kérdezni hogy valaki tudna nekem BMX-es játékokat mondani amik mostanába jöttek ki????

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#247) _stick_ válasza Dj Sügi (#246) üzenetére


_stick_
őstag

Nem most jött ki, már jó pár éves, de nekem a Dave Mirra freestyle BMX nagyon bejött, ha nem ismered, ajánlom :)

(#248) Palkó


Palkó
tag

Sziasztok !
Hogy lehet egy játék ''save'' mappájának az írásvédettségét megszüntetni?
A Tony Hawk's Underground-ról van szó, nem lehet menteni a játékállást.
Üzletben vásárolt, gyári lemez.
Köszi mindenkinek a segítséget !

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#249) eastsider


eastsider
nagyúr

[link]
havernak ezt csinálja cod uo
más müxik neki
9550-e van lehfrissebb ati driver stb...

(#250) Raptus válasza eastsider (#249) üzenetére


Raptus
tag

próbáljátok meg egy régebbi videókártya driver-rel. Az ilyen esetekben sokszor segít ez a megoldás

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.