Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1301) harley


harley
senior tag

üdv

segítség kéne.

elakadtam a medievil 1-ben.
ott tartok, hogy egy sövény labirintusban vagyok.
megcsináltam mindent, de nem tudok továbbmenni.
van egy rácsos ajtó és van egy rácsos aknanyílás is a pályán, de nem nyílnak ki.

help :O

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#1302) CJ3


CJ3
senior tag

Sziasztok a The Club játékrol lenne szó

Most Uninstall álni akartam és ilyen befagyás szerű volt ezért leállitottam kitörölte a mappábol de a programok telepitése törlése ott maradt meg gondolom a C n is és nem engedi letörölni se feltenni na most mit csináljak hogy töröljem ki onnan???????
Regedit vagy melyikbe kellene menni?

Crypto

(#1303) CJ3


CJ3
senior tag

Nos valakinek ötlet?

Crypto

(#1304) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Melyik játék rövidítése lehet a Pre 2? Tehát a játék teljes nevére lennék kíváncsi. Nem biztos, de állítólag valami hajós játk. Köszi

(#1305) ollie válasza dave93 (#1304) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Prehistorik 2?

***

(#1306) Sirandrish


Sirandrish
legenda

valaki tudna ajánlani egy Ujabb Hack & Slash gamet?
most olyan kedvem lenne hozzá de nemjut eszembe semmi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1307) Sirandrish válasza ollie (#1305) üzenetére


Sirandrish
legenda

az nem ősemberes?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1308) Boci_83 válasza Sirandrish (#1307) üzenetére


Boci_83
őstag

Bunkóval kell ütni az emberek fejét, és le föl kell szaldgálni létrákon, meg barlangokban... :DDD Jó játék az, nincs nagy gépigénye.. :))

**********

(#1309) szajoho


szajoho
tag

Tiszteletem Mindenkinek!

A következőben kérném a segítségeteket:

adott a Battle for Middle Earth 2 cimű teljes verziós stratégiai játék, amelyben az opciók menüben be lehet állítani a felbontást egészen 1280X960-ig (legalábbis nálam csak eddig engedi). A monitorom natív felbontása viszont 1680X1050-es, így ha a játékban csak 1280X960-at állítok be, akkor észrevehetően romlik a képminőség.
Létezik-e valamilyen módszer arra, hogy az 1680X1050-es felbontás is beállítható legyen a játékban???

Ha valakinek van ezzel kapcsolatban személyes tapasztalatta és tud segíteni, akkor azt előre is köszönöm!

Üdvözlettel:

szajoho

18 éve a PH-n. Nem ma kezdtem és nem is tegnap előtt! :-)

(#1310) zoo8800 válasza szajoho (#1309) üzenetére


zoo8800
veterán

F.E.A.R-ben is ilyen b.zi felbontás a max. De nekem "szerencsére" 1280*1024 a natív felbontás...

rip and tear, until it is done

(#1311) Sirandrish válasza Boci_83 (#1308) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor jól tudtam:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1312) pigatt válasza deedee (#1270) üzenetére


pigatt
őstag

Szerintem Gunman Chronicles.

i9 / 4080 / 32"

(#1313) volvoguy


volvoguy
addikt

üdv. megszereztem az nba live 08-at. öszintén szólva, belépve a játékba, elkezdve egy spontán meccset elgondolkoztam rajtam, hogy ez-e az a játék. alaplapi vga-m van, radeon 1250. a settings-ben mindent maximumra raktam. elintidok egy meccset. semmi akadás. de mégis, annak ellenére, hogy mindent felhuztam maximumra, az összkép siralmas. nincsenek árnyékok, a parkett nem csillog...az emberek oylanok, mintha fából faragták volna őket, és a cserejűátékosok a kispadon, a birok, meg oylanok mintha papirból lennének.

és ami fura, hogy a neten lévő in-game videókon meg sokkal szebb az összkép...most nálam van a hiba, vagy valóban iylen szar a kidolgozottsága? esetleg nem csak annyiból áll a grafika, hogy mindent felhuztam maximumra, hanem egy normális videókarival (geforce 8800) szépen nézne ki, ami támogat különféle shader-ezést meg pixeleket meg egyebet? vagy lehet vmit még állitan ia grafikán? mert siralmas....

(az én tippem az, hogy talán a vga miatt lehet) - vagy az van, hogy konzolhoz képest ennyivel rondább pc-n?

szted?köszi
üdv

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#1314) #65675776 válasza zoo8800 (#1310) üzenetére


#65675776
törölt tag

1280x960 mitől buzi? Szabvány 4:3.

(#1315) Gergő_


Gergő_
őstag

sziasztok
valaki tudna linkelni leírást,mert nem igazán tudok cod4-el neten játszani(ledobb vmi pb perm ban szöveggel mindenhonnan,nem is igazán értem ezt a pb dolgot)
1,3 , 1,4 ,1,5 patcheket tettem fel
köszi

(#1316) #65675776 válasza Gergő_ (#1315) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csalás miatt kitett a Punkbuster. Vagy legalábbis azt, akinek a kódjával telepítetted a gammát.

(#1317) Gergő_ válasza #65675776 (#1316) üzenetére


Gergő_
őstag

köszi a választ

(#1318) zoo8800 válasza #65675776 (#1314) üzenetére


zoo8800
veterán

Azért nem szeretem, mert kevés monitornak ez a natív felbontása.

rip and tear, until it is done

(#1319) ollie válasza zoo8800 (#1318) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig akkor is szabvány, és a TFT gyártók cseszték el, ugyanis az összes CRT ezt a felbontást ismeri.

***

(#1320) #65675776 válasza zoo8800 (#1318) üzenetére


#65675776
törölt tag

Arról az apróságról most feledkezzünk meg, hogy az egyébként 4:3-as 1280x960-as képet jeleníti meg minden 1280x1024-ben, azaz 5:4-ben. Ennek pedig egy dolog a következménye: torzított geometria.

(#1321) Vico87 válasza #65675776 (#1320) üzenetére


Vico87
tag

Mondjuk nekem spec jobban tetszik az 1280x1024, mert CRT-men túl nagy lenne az 1280x960, LCD-m pedig natívan 1280x1024-es, ami a legtöbb progiban lehetõvé teszi a különbözõ toolbarok szétpakolását. Szerencsére a játékírók is beletörõdtek, hogy LCD-n nincs natív 1280x960, csak 1280x1024 :D .
Mondjuk azzal egyetértek, hogy újabb "kváziszabványokat" ráerõltetni a népre nem éppen szerencsés dolog.

[ Szerkesztve ]

(#1322) Gordiann


Gordiann
őstag

Üdv

Olyan gondom lenne, hogy tegnap még tök jól futott az Enclave c. játék (GS-bundle), de ma meg olyan hiba jött elő, mint amit már régebben is láttam, és az adott játék hibájának gondoltam, de nem így van eszerint. Tehát:

Ráng a kép, megyek előre (nyomom a "W"-t folyamatosan, és kb másodpercenként előreugrik a kép, illetve a karakter akit irányítok mintha teleportálna..., meg talán fel is gyorsul kicsit a játék...

Van valakinek ötlete?

Köszönöm
Gordian

(#1323) mazda626


mazda626
addikt

Szánalom! Ez egy GTA hírközlő oldalon van.

Talán a legmeggyőzőbb bizonyíték egyenlőre az, hogy több embernek feltűnhetett az utóbbi időben egyre több olyan screenshot is napvilágot látott amin egyértelműen látni a DirectX 10-es grafika jelenlétét (Ami egyértelműen PC-re utal). Az DirectX 10-es grafikák Xbox 360-on (és a többi konzolon sem) nem jeleníthetők meg, mert a konzolokban nincs jelen egy ugy. Shader Model 4.0-t támogató grafikus chip. Emelett még egy igen érdekes jelenség egy ugy. élsimítás is látható a képeken, amit egy konzol sem támogat.
A cég egyenlőre nem nyilatkozik a PC-s témát illetően - ennek többek közt gazdasági okai vannak -.

Több sebből vérzik, DX9 is nézhet ki DX10-nek, DX9-es játék is volt már ocsmány, a DX8-as gamma lenyomta.
Másik, a konzol NEM TÁMOGATJA AZ ÉLSIMÍTÁST! Ekkora faszságot is régen olvastam. Ha jól tudom, a Microsoft KÖTELEZI a minimum 2x AA használatát.
:W :W :W

(#1324) Fáraó válasza mazda626 (#1323) üzenetére


Fáraó
őstag

Hol találtad ezt a "szakértői" cikket? Linket pls.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1325) mazda626 válasza Fáraó (#1324) üzenetére


mazda626
addikt

Itt :W
Szerintem a legnormálisabb GTA magyar oldal: Gtaplace

(#1326) Fáraó válasza mazda626 (#1325) üzenetére


Fáraó
őstag

A vége sem rossz:

* Le kell szögeznünk így a végén azt, hogy amíg nincs hivatalos információ se arról, hogy lesz sem pedig arról, hogy nem lesz, addig még minden megtörténhet.

Elmehetne időjósnak is: lehet holnap esni fog, de lehet hogy nem. A lényeg, hogy vmit írnom/mondanom kell.

Kellene csinálni egy Legrosszabb cikkek/hírek a neten c. topikot, ez sztem odavaló.

Még benéztem a Vice City Stories Karakterek pontba. Lance Vance bemutatása igen érdekes: Lance testvérével Victor-ral nemrég érkezett a városba. A játékban fõ szerepet tölt játszik. Testvérével a város egyik fõ drogdílere. Lance mikor iszik agresszív lesz. Érzelmileg gyenge.

Na most erre már tényleg csak :W

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1327) athomi


athomi
veterán

Sziasztok!
Honnan tudja egy online játék, hogy az adott CD kulcs origi vagy csak generált?

(#1328) #65675776 válasza athomi (#1327) üzenetére


#65675776
törölt tag

A gyártó csak tudja milyen kulcsokat adott már ki a kezei közül...

(#1329) Romeo23


Romeo23
tag

Mondjatok nekem olyasmi kaliberű stratégiát, mint amilyen a c&c-generals. Gépigényre is meg minden, de lézer ne nagyon legyen benne. :)

Project Torque nickem: PeArp80

(#1330) Neró válasza athomi (#1327) üzenetére


Neró
őstag

Igen jól mondja daa-raa.Ezek a CD kulcsok amit a gyártó kiad mind számon vannak tartva. ;)

| www.diablohungary.hu

(#1331) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Üdv mindenkinek!

Nem nagyon találtam topik a kérdésemre, ezért feltenném itt.

Szeretnék játszani a neten vmi szerepjátékkal. Persze ingyenes szerepjátékkal. Mit tudnátok ajánlani, ami nem uncsi és nem fizetős? Olvasgattam a Cabal topikját, az uncsi. A Line Age II valahogy nem jött. Van valami ahol sokan vannak, pőrgős, stb?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1332) V.Stryker válasza V.Stryker (#1331) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

UP

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1333) mazda626 válasza V.Stryker (#1332) üzenetére


mazda626
addikt

link ;)
Van rajta 4 játék, csak tetszik valamelyik, én Project Torquezek fél éve.

(#1334) K3NZO válasza V.Stryker (#1331) üzenetére


K3NZO
senior tag

Guild Wars? WOW után ez a legnépszerűbb és ingyenes csak az alapjátékot kell megvenni, én lehet beruházok rá, még nem tudm :). Guild Wars.hu

Guild wars árak

"Per aspera ad astra"

(#1335) V.Stryker válasza mazda626 (#1333) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én is néztem ezeket. :R Aztán nem is tudom miért nem töltöttem le...Jah,igen. Néztem,hogy a PH-n van-e topikja...egyiknek sem találtam. Erre gondoltam,hogy ha egy topikot sem ér meg, akkor nem töltöm. :DDD

Guild Wars...elgondolkodtató. :D (Egyébként ennek van singe módja is vagy csak neten lehet nyomni?)

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1336) K3NZO válasza V.Stryker (#1335) üzenetére


K3NZO
senior tag

Mivel nekem még nincs meg a játék nem tudom. Szerintem van egy minimális sigle része de a hangsúly az on-line játékon van.

Most jutott eszembe. Battlefield 2? Nekem nagyon tetszett és a legjobb "on-line feelinge" szerintem ennek a játéknak van. Nekem annyira tetszett, hogy eladtam a gépem, hogy ne tudjak játszani mert kissé függővé váltam :D.
Bf2 + 1 kiegészítő 3990 Ft

"Per aspera ad astra"

(#1337) V.Stryker válasza K3NZO (#1336) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ez a Bf2, olyan mint a CS. Tetszenek ezek a játékok, singlebe. Csak annyit kell ugrabugrálni,hogy a hócsukám néha kivan a multi részével, amikor az ellenfél a levegőben fejjel lefele spárgázik és közben lő. :S Ezekhez vhogy nincs tehetségem. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1338) ollie válasza V.Stryker (#1335) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Guild Wars egy MMORPG, kizárólag online játszható.

De, én ajánlom az EVE-et, igaz, havidíjas, de tökéletesen elvan benne az ember egyedül is, szóval nem függ a "csapattól". És ha szeretted az Elite-et, ezt imádni fogod.

[ Szerkesztve ]

***

(#1339) olli


olli
tag

Valahol olvastam, de nem mentettem el: on-line web oldal, ahol ellenőrizni lehet, hogy az adott játékhoz megfelelnek-e a gépemre telepített driverek, ha nem fissíteni lehet. Tudna valaki egy linket?

By cool !

(#1340) K3NZO válasza olli (#1339) üzenetére


K3NZO
senior tag

A bf2-ben az a szép, hogyha nincs kedved "ugrabugrálni és spárgából lőni":D akkor beszálsz egy tankba vagy keresel valami hasonló alkalmatosságot és írtod a népet, ahogy a nagykönyvben meg vagyon írva :D

olli:

Nem véletlen ere az oldalra gondoltál? Igaz ez a hardware-t ellenőrzi de megmondja, hogy milyen minőségben tudnád futtatni a listából kiválasztott játékot.

"Per aspera ad astra"

(#1341) olli válasza K3NZO (#1340) üzenetére


olli
tag

Köszi, közben megtaláltam, pontosan erre gondoltam.

By cool !

(#1342) K3NZO


K3NZO
senior tag

Mivel kéne játszani laptop on? Battlefield 2 nagy kedvencem volt anno de amiatt váltottam notira:D. Így meg megőrülök mert nincs egy gém amivel kicsit kikapcsolnám az agyam :D.

Warcraft 3 at unom
Travian lassú
Guild wars első ránázásre unalmasnak tűnik . . .

Valakinek valamilyen ötlet?

"Per aspera ad astra"

(#1343) V.Stryker válasza K3NZO (#1342) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Sacred :U ?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1344) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Az IL-2 Sturmovik nevű játék (lehetőleg) alap verzióját keresem, és meg szeretném kérdezni, hogy hol lehet esetleg kapni még boltban, mert noha rákerestem, sok mindent nem találtam. Az 1946-ot láttam még anno vmilyen boltban, de szívesebben venném vmelyik régebbi verzióját a gémnek.

Let the Zone take me if I am.

(#1345) K3NZO válasza V.Stryker (#1343) üzenetére


K3NZO
senior tag

Hát akkor már inkább a guild wars.

Azt az IL...-t láttam valahol azthiszem TESCOban vagy a fóti CORA ban. Ilyen helyeken talán még fellelhető.

"Per aspera ad astra"

(#1346) ollie válasza K3NZO (#1342) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

EVE online :D

***

(#1347) K3NZO válasza ollie (#1346) üzenetére


K3NZO
senior tag

Most töltöttem le de nem indul el. Kezdőképernyőnél valami gondja van. Kifagy szerintem pedig nem kéne mert a gépem simán vinné. ( ASUS laptop 2 giga ram T2030 proci (1.8Ghz) ATI 2300 vga). Ötlet?

"Per aspera ad astra"

(#1348) Sn00k


Sn00k
veterán

Nem tud valaki egy oldalt ahonnan letölthető a lords of the realm 2 régi game??

google álltal nem jön össze, amit talál szinte mind fizetős vagy pöcsölős...:(

3njoy the Lif3

(#1349) mad1 válasza K3NZO (#1347) üzenetére


mad1
veterán

a gears of war minimumban is szep,es ugy elfutkos szerintem.

Ne szemetelj ! = Steam

(#1350) frame>24 válasza kutga (#1344) üzenetére


frame>24
addikt

hááát, ha erre gondolsz, ilyet már max. "virágboltban" kapsz. Vagy lehet rendelni az Ubisoft-tól...(e-bay esetleg). Mi a baj az 1946-tal? (csak kíváncsi vagyok)
vagy ahogy K3NZO írta: véletlen Tesco-s/Media Markt-os turkálás esetén talán rejtőzik vhol 1

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.