Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1701) zoli03 válasza west (#1700) üzenetére


zoli03
őstag

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#1702) west válasza zoli03 (#1701) üzenetére


west
őstag

szivessen ;)
barmi mas kell. irj ide
:))

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1703) janeko válasza west (#1702) üzenetére


janeko
őstag

egy röpke kérdés, a vonatos játékokat, hogy kell játszani ? te irányítod a vonat sebességét és kész vagy mi? ezt nem értem :W

(#1704) west válasza janeko (#1703) üzenetére


west
őstag

en nem jatszottam meg 1 et sem.
zsolti vagja.
bar szerintem is elegge monoton lehet a jatekmenet...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1705) janeko válasza west (#1704) üzenetére


janeko
őstag

ki aza zsolti? :U :DDD

(#1706) west válasza janeko (#1705) üzenetére


west
őstag

zolit beneztem :DD
szoval Zoli... :B

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1707) janeko válasza west (#1706) üzenetére


janeko
őstag

tudom ezért kérdeztem rá :P :D

(#1708) adam520


adam520
tag

Hali Mindeki!

Mondjatok már légyszíves egy olyan játékot ami az ürben játszódik -pl: NEXUS- és stratégiai, és mai a grafikája. És nem olyan 1 hónap és megunom tipust.
Valami ami nagyon szép és sokáig tartót :)

Dr.Adam520

(#1709) djyuri válasza janeko (#1696) üzenetére


djyuri
őstag

HY

ezzel nincs is semmi gond...de nekem,amíg nem volt magyar,amit kölcsönbe kaptam,az a magyarosításra egyből hazavágódott...

Csak ennyi az aggodalmam:)

(#1710) janeko válasza djyuri (#1709) üzenetére


janeko
őstag

értem mondjuk nem nagyon értetem először a mondatott, de most már értem fel tetted a magyarosítást és akkor elcseszödött a játék ;)

(#1711) west válasza adam520 (#1708) üzenetére


west
őstag

x3reunion
az mai napig szep is.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1712) Mate3e válasza janeko (#1696) üzenetére


Mate3e
csendes tag

Janeko, én mind2-t tanulom suliban :D :)) :))

A saját erőmből lettem senki.

(#1713) Mate3e válasza adam520 (#1708) üzenetére


Mate3e
csendes tag

Haegemonia, Haegemonia-Solon's Heritage<----/vagy mi :DDD :DDD /

A saját erőmből lettem senki.

(#1714) janeko válasza Mate3e (#1712) üzenetére


janeko
őstag

én csak egyet sajna, bár a németet elcserélném szivesen az angol-ra :K

(#1715) west válasza janeko (#1714) üzenetére


west
őstag

tobb hasznat vennet. :K

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1716) djyuri válasza janeko (#1710) üzenetére


djyuri
őstag

Igen...sajnos van egy-két játék,amire kihat ez a probléma...

(#1717) Shaba


Shaba
tag

Sziasztok.
Company of heroes opposing fronts - segítséget szeretnék kérni. Szeretném a kiegészítő küldetéseket is játszani,(pl. D-Day) de "product key" - t kér.... Tud valaki segíteni? :W

[ Szerkesztve ]

Bátorság az, ha csak te tudod, hogy be vagy szarva...

(#1718) janeko válasza west (#1715) üzenetére


janeko
őstag

igen, de nem én döntök, ezt még általános iskola 5. osztályába eldöntötték.. :( :W

(#1719) west válasza janeko (#1718) üzenetére


west
őstag

hat igen en is igy jartam anno.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1720) #65675776 válasza Shaba (#1717) üzenetére


#65675776
törölt tag

Vedd meg az eredetit.

(#1721) pedrotakax


pedrotakax
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki egy Half Life 2 Episode Two mentett állást küldeni nekem .A barlangban, mikor a nagy szörny üldöz beugrok egy fakeretes ajtón egy lenti járatba, ahová már nem tud utánam jönni, de mikor elindulok ott, kiír valami hibaüzenetet, hogy valamit nem tud olvasni és kidob a játékból. Ezutáni mentés kellene.
Előre is köszönöm.

(#1722) janeko válasza pedrotakax (#1721) üzenetére


janeko
őstag

csinálj egy képet arról a szövegről amit kiír mikor kidob.. :)

(#1723) pedrotakax válasza janeko (#1722) üzenetére


pedrotakax
csendes tag

Ez lenne a szöveg.[link]

(#1724) west válasza pedrotakax (#1723) üzenetére


west
őstag

nem jo. :(
ellenorizd a linkedet

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1725) pedrotakax válasza west (#1724) üzenetére


pedrotakax
csendes tag

nálam jó

(#1726) west válasza pedrotakax (#1725) üzenetére


west
őstag

most mar nallam is.
viszont en nem tom mi ez a hibauzi..

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1727) pedrotakax válasza west (#1726) üzenetére


pedrotakax
csendes tag

Sajnos én sem, nyomok egy OK-t és kidob a windowsba a HL 2- ből

(#1728) sto1911


sto1911
veterán

Hogyan kell Quake 3 alatt olyan szervert csinalni, ami nem ker cd-kulcsot? Mis-typed cd key hibaval nem tudok a sajatomhoz sem csatlakozni :O

(#1729) Kicker


Kicker
senior tag

Helló!

Láttam egy tv reklámban mobil telora ilyen jó kis retrofeelinges játékokat, tök egyszerű hasonlo mind a dukenukem 2d, illetve volt másik jó játék is, de elfelejtettem a nevét... nem tudja valaki egész véletlen??? Esetleg iyen típusú PC-re való játékot nem tud valaki ajánlani?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1730) janeko válasza pedrotakax (#1723) üzenetére


janeko
őstag

hát.. sp2-d van (win) mert lehet az, nem stimmel.. találkoztam már olyan játékkal amivel nem működött.. más nem nagyon tudok, majd win reinstall ha fontos a játék :U :((

(#1731) janeko válasza sto1911 (#1728) üzenetére


janeko
őstag

dedicated fájlt kell keresni hozzá a neten, mert akkor nem kéri a cd kulcsot, hogy hol lehet találni nem tudom google lehet tudja ;)

(#1732) sto1911 válasza janeko (#1731) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi a valaszt, en egyet sem talaltam, talan rossz helyen kerestem. Pl. itt, de ezzel sem megy.

Ugy probalom egyebkent, hogy sajat gepemen inditok egy dedicated servert, aztan szinten sajat geprol probalok csatlakozni, teszteleskeppen. (mas geprol se megy.)

(#1733) pedrotakax válasza janeko (#1730) üzenetére


pedrotakax
csendes tag

Igen sp2 van fenn, de korábban már játszottam vele, és akkor jó volt, igaz azóta már egyszer újraraktam a rendszert. Annyira nem égető a dolog, csak gondoltam hátha tud valaki valami megoldást.

(#1734) janeko válasza sto1911 (#1732) üzenetére


janeko
őstag

neted milyen? ram + proci milyen?

(#1735) sto1911 válasza janeko (#1734) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi a temaval foglalkozast, de nemreg sikerult megoldani. A titka: nem irtunk be semmit cd kulcsnak :) + a sv_strictauth valtozot 0-ra allitottuk, ami egyebkent is kikapcsolna a kulcsellenorzest.

Egyebkent 15/15 a net, E6550 procival, 2x1GB 1066 rammal es 8800GT-vel

[ Szerkesztve ]

(#1736) janeko válasza sto1911 (#1735) üzenetére


janeko
őstag

akkor jó ha már megoldodott a probléma ;)
csak azért kérdeztem, mert az is közre játszhatott volna abba, hogy nem lehet csatlakozni.. de ez azért szép konfig :R

(#1737) sto1911 válasza janeko (#1736) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi! :) Anno meg is fizettem az arat :D

(#1738) Lejszi


Lejszi
senior tag

Leírná nekem vki, hogy hogyan jöttek ki a NFS-ek . milyen sorrendben.
NFS Underground
NFS U 2.
....
Milyen sorrendben jön a többi? (most wanted, carbon....meg ezek, van még pár ha jól tudom) A pro street az uccso ha jol tudom.

(#1739) west válasza Lejszi (#1738) üzenetére


west
őstag

1
2
3
4
porsche
hot pursuit1-2
underg1-2
mostw
carbon
pro street
undercover
most wanted2 ;]

remelem jol irtam ;)

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1740) janeko válasza west (#1739) üzenetére


janeko
őstag

ez a most wanted2 ;] mit takar? :U ;]

(#1741) west válasza janeko (#1740) üzenetére


west
őstag

ez csak amolyan trefa.
az a tippem 2009 karacsonyara. :C

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1742) Sonja válasza west (#1739) üzenetére


Sonja
veterán

Majdnem. ;)

1. 1 (SE)
2. 2 (SE)
3. Hot Pursuit
4. High Stakes/Pro Challenge
5. Porsche Unleashed
6. Hot Pursuit 2.
(Motor City Online)
7. Underground
8. Underground 2.
9. Most Wanted
10. Carbon
11. Pro Street
12. Undercover

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1743) Lejszi


Lejszi
senior tag

köszi mindenkinek a segítséget. :R

szerk: nov 18-ra irták az undercovert.
megneztem egy video rola a mi a gamestar honlapjan volt, de magéát a játékot nem naon mutogattak, inkabb csak csajokat, ami persze nem baj :)
de azert a game-re is kivancsi lettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#1744) manutdzoli


manutdzoli
senior tag

Sziasztok!
Feltelepítettem a double agent-et,1.2-es javítást feltettem,indítanám és kiírja hogy must check,utána meg Microsoft Visual C++ Runtime Error.
8800gtx karim van,177.79-es driver van fent.Telepítés után,amikor mutatja a rendszeredet,nekem a directx mellett nem zöld pipa volt hanem piros kereszt.Pedig kiírta hogy directx 10 version :F
Mi lehet a gond?

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#1745) janeko válasza manutdzoli (#1744) üzenetére


janeko
őstag

próbálj meg egy másik dx-et letölteni, vagy valami, ha nincs pipa azt jelenti a rendszer nem "érzékeli" ;)

(#1746) janeko válasza west (#1741) üzenetére


janeko
őstag

éreztem azért voltak ott a szmájlik :U :D

(#1747) Pörp


Pörp
senior tag

Szeva!
Tudnátok mondani nekem űrös lövöldözős játékokat? Amilyen a Tie Fighter vagy a Freespace volt, csak valami újabbat :)

(#1748) tomi_mod válasza Pörp (#1747) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Ó jó öreg Tie fighter:) nagyon szerettem!
Újat nem nagyon tudok, viszont régibe a Wing Commander még jó darab volt...egy egész sorozat, frankó videóbetétekkel stb.
Ami újabból rémlik valami EVE Online...valahol mintha láttam volna free regisztrációért letöltést + 2 hetes kulcsot is hozzá, hogy konkrétan milyen jellegű :F

(#1749) tomi_mod válasza manutdzoli (#1744) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Elvileg a legfrisebb dx9c kell neki azzal megjavul...több külf fórumon is ezt írták.
Itt a link innen leszedheted:
[link]
Egy próbát megér!

mod:
ja és még van c++ csomag is
[link]
ez sem jön rosszul

[ Szerkesztve ]

(#1750) Pörp válasza tomi_mod (#1748) üzenetére


Pörp
senior tag

:) Én is szerettem, főleg hogy egyszerű volt, nem kellett hozzá a teljes billentyűzet(+shift+control+alt) mint a Freespace esetében. A Terminal Velocity-t nyomta valaki anno? No majd meglesem akkor a Wing Commandert, kösz! EVE-t kipróbáltam, de erősen javallot hozzá az angol tudás, ami nekem nincs, talán ha lenne német verzió belőle. :) Meg há na fizetni kell érte minden hónapban :( Kár hogy nincs egy jó kis akcióra kihegyezett űrös game :( Egyébként ha már online gamek, tud valaki magyar nyelvűt?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.