Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#951) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Mondjatok légyszi valami új FPS-t, aminek jó a grafikája és a játékmenete is!
Airborne, Bioshock, HL2EP2 nem érdekel.
A HL2 különösebben nem kötött le, nem hinném, hogy az EP2 jobban tetszene.
Az Airborne kifejezetten nem tetszik, a Bioshocknak pedig a világa nem érdekel.

(#952) Sirandrish válasza (Kolombusz) (#951) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor Jericho..mondjuk nekem a Bioshock és az Airborne bejött viszont a Jericho nagyon nem így lehet neked pont az fog tetszeni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#953) snecy válasza (Kolombusz) (#951) üzenetére


snecy
senior tag

Megpróbálhatod a TimeShift demót is, nekem bejött.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#954) Carline


Carline
őstag

Évente az unokatesómmal szokott lenni egy italozással összekötött két laptopos LAN panty. :)
Autós játékkal szeretnénk játszani.
Komolyságban, gépigényben Insane szerű játék kellene.
A lényeg a lanos multiplayer lenne.
Nem vagyok otthon a játékok terén, de gondolom Ti jobban.
Segítenétek?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#955) mad1 válasza Carline (#954) üzenetére


mad1
veterán

milyen vga ban szamoljunk?milyen van a noti(k)ban?

Ne szemetelj ! = Steam

(#956) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
A SWAT 4ben kellene nekem segítség. Megcsináltam a tanuló küldetést, és most elkezdtem az első küldetést ami már élesbe megy. Elkaptam azt a 2-3 fickót akiket találtam az étteremben, de nem tudom utána mit kell tennem? Köszi! :R

(#957) Bozsi80 válasza snecy (#937) üzenetére


Bozsi80
tag

Rendben, megpróbálom. Köszönöm! :R

Ha sikerül elég gyorsan felkapcsolnod a villanyt, megpillanthatod a sötétséget!

(#958) Carline válasza mad1 (#955) üzenetére


Carline
őstag

Bocsi. Mobil i945GM gép 1Gb rammal.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#959) Sirandrish válasza Carline (#958) üzenetére


Sirandrish
legenda

engem inkább az érdekel hogy milyen game az az Insane?

ha valami rocsakármi akkor Flatout 2-t ajánlanék ha valami normál verseny akkor Toca 3,GTR2 vagy ha nagyon unatkoztok akkor valamelyik NFS.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#960) Carline válasza Sirandrish (#959) üzenetére


Carline
őstag

Az Insane ilyen: Link
Flatout2 nem biztos hogy menne, ahoz azért kevés a i945 chipset.
Többit is nézem majd, hogy milyen és hogy tetszik-e.

Nem kell nagy grafika, nem az a lényeg. Jópár feles után már nem kell pixel és vertex shader :D
Hangulata legyen, meg lehessen egymás ellen küzdeni.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#961) Sirandrish válasza Carline (#960) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor Flat Out 1...nagyon hangulatos kis game és szórakoztató..az tuti megyés annyira nemis csunya:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#962) Carline válasza Sirandrish (#961) üzenetére


Carline
őstag

Köszi nézem.
Esetleg nem tudsz valami lökdösődőset, ahol nem kötött a pálya, hanem szabadon császkálhatsz?
Ez a Flatout körbe-körbe jellegű gondolom...

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#963) MichaelSD válasza dave93 (#956) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ha jól emlékszem be kell gyüjteni a fegyvereket.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#964) alien_


alien_
őstag

Van egy játék, ami nagoyn hasonlít a Guitar Heroe -ra, csak pc-s, ingyenes, és a billentyűzettel kell nyomni..... Valaki nem tudja a nevét?

Swarm is coming.

(#965) Sirandrish válasza Carline (#962) üzenetére


Sirandrish
legenda

Crashday...mondjuk abban is van határa a plyának de abban vannak olyan játékmódok mikor nem körbe kell menni hanem egyszerüen lezuzni a másikat..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#966) Sirandrish válasza alien_ (#964) üzenetére


Sirandrish
legenda

teljes game vagy ilyen kis flash amiben van 5szám? mert én csak olyanról tudok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#967) alien_ válasza Sirandrish (#966) üzenetére


alien_
őstag

Elvileg nem flash, de én egy elég minimalos progi, viszont nagyon mókás. Állítólag :U

Swarm is coming.

(#968) Sirandrish válasza alien_ (#967) üzenetére


Sirandrish
legenda

van benne egy Baby Baby cimü szám..nah az halálosan király:)
Persze ha ugyanarról beszélünk...stratlapon fenntvan:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#969) alien_ válasza Sirandrish (#968) üzenetére


alien_
őstag

Annyira nem ástam bele magam, bátyámnak keresem a progit, én inkább inkább igazi hangszert nyúzok :)

Swarm is coming.

(#970) Sirandrish válasza alien_ (#969) üzenetére


Sirandrish
legenda

régen énis gitárotam meg szintetizátoroztam...hát a szinti jobban ment azt hozzáteszem:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#971) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Én olyan Amerikai játékos oldalt keresnék ahonan szállítanak magyarországra is! Gondolok a gamestop,vagy EB gamesre.
Előre is :R

[ Szerkesztve ]

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#972) soulcube


soulcube
aktív tag

Flatout: Ultimate Carnage vajon ki fog jönni PC-re ? Tudja valaki ??? :F

(#973) Sirandrish válasza N4r4ncs (#971) üzenetére


Sirandrish
legenda

mékel neked külföldről? ha meg annyira onnan akarsz akkor ebay..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#974) Sirandrish válasza soulcube (#972) üzenetére


Sirandrish
legenda

elvileg lesz pc-re de nemtudni mikor...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#975) N4r4ncs válasza Sirandrish (#973) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Eddig angolról szedtem,de újvilági nem nagyon van

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#976) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Age of Empires III-ban, ha betöltök egy mentést, hogyan tudom folytatni? :W

Nyomkodtam a menü gombot, végignyomkodtam a klaviatúrát, de semmi, csak azt írja ki h játék megállítva...amúgy magyar verzió. :F (Jahh, miután rányomtam a menü gombra, kiírta pár másodperc erejéig, h "A játszma folytatódik.", de aztán semmi.)

Előre is köszi a segítségeket.

(#977) Bazsee71 válasza Bazsee71 (#976) üzenetére


Bazsee71
őstag

Remélem mihamarabb lesz vki, mert most van egy kis szabadidőm játszani...és ez nagyon zavaró. :(

(#978) Bazsee71 válasza Bazsee71 (#977) üzenetére


Bazsee71
őstag

Egy patch megoldotta a problémát. :)

(#979) ollie válasza N4r4ncs (#975) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ebay.co.uk nem jó?

***

(#980) nagyula


nagyula
csendes tag

sziasztok!
Meg tudja valaki mondani,hogy hogyan lehet a test drive-ból kiszedni a röpködő faleveleket és papírdarabokat?Már nagyon rég óta keresem,de eddig még nem sikerült megtalálnom.Ha valaki tudja lécci írja be ide,vagy dobjon pm-et

nagyon köszi annak,aki tud segíteni

[ Szerkesztve ]

Max

(#981) dave93


dave93
őstag

Hi!
Az lenne a kérdésem hogy a SWAT 4 elején van egy olyan küldetés hogy egy autószerelőműhelybe vagyunk. Megöltem minden bűnözőt megcsináltam mindent, ki is irta hogy you have completed the mission, de nem tudom hogyan kell kilépni a küldetésből! valami ajtót kell kinyitni? Köszi! :R

(#982) spyduck válasza nagyula (#980) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ezt szerintem csak úgy tudod kiküszöbölni ha veszel egy olyan videókártyát ami nem ismeri a directx9.c-t!

(#983) ollie válasza dave93 (#981) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vissza kell menni a kiindulási ponthoz, nem?

***

(#984) Carline válasza Bazsee71 (#976) üzenetére


Carline
őstag

Csak a Pause/Break gombot kellett volna megnyomnod a billentyűzeteden :D

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#985) falaci2002


falaci2002
tag

Üdv!

Nem tudom, jó helyen járok-e, de lenne egy kérdésem a BIOSHOCK-kal kapcsolatban?
Miért nem indul el a gépemen?
Bővebben:1, P4 3GHZ, FX 5700, 1 GB ram. Elindul, de természetesen szinte azonnal meg is áll, de elindul.
2, ABIT alaplap, INTEL DUAL 1,8, 1 GB ram, X1250 integrált kártya (250 MB). "Konfiguráció helytelen" üzenet a parancsikonra való kattintás után.
3, Az előbbi konfig megemelve 2 GB ram-ra és betéve egy 7900 GS kártya. Minden változatlan.
Természetesen minden friss driver telepítve, visual C++ fenn a gépen. A kis gépnél semmi nem kellett, csak a directx9-et kellett frissíteni.

Segítsetek, ha tudtok! Mi lehet a "Helytelen konfiguráció" hibaüzenet oka?

Előre is köszönöm!

UI: "Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a konfigurációja helytelen. Az újratelepítés megoldhatja a problémát." Egész pontosan ezt írja ki. és még az exe. fájl elérési útvonalát.

(#986) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Tud vki mondani nekem vmi logikai mászkálós játékot?De lehet külön külön a kettő is, nem muszály egyszerre mindketőnek lennie.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#987) Sirandrish válasza Jégkokó (#986) üzenetére


Sirandrish
legenda

Portal...szerintem nagyon jó kis logikai game.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#988) Jégkokó válasza Sirandrish (#987) üzenetére


Jégkokó
veterán

Esetleg nem tudnál egy weboldalt linkelni, ahol van róla vmi :R , mert igy nem tudok rákeresni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#989) Sirandrish válasza Jégkokó (#988) üzenetére


Sirandrish
legenda

Néhány video:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#990) mazda626 válasza falaci2002 (#985) üzenetére


mazda626
addikt

Szia!
FX 5700 nem tudja a Shader Model 3.0-át, azért nem indul el, minimum 6600/X1300 kell neki.
Érdekes, mert 7900GS-sel hasítania kellene. Mennyire régi a Windowsod? Lehet egy reinstall működésre bírná, X1250 szintén gyenge hozzá.

Can I run it?
Itt válaszd ki a játékot és hagyjad, hogy felmérje a géped. Egész jó, ki is írja, hogy mi a gyenge láncszem.

[ Szerkesztve ]

(#991) kneedeep


kneedeep
tag

Eredeti Xbox 360 játékokról szeretnék biztonsági másolatot készíteni, néróval próbáltam de nem megy.. nincs tapasztalatom ebben a dologban, milyen progival lehet ezt megoldani ???

(#992) Jégkokó válasza mazda626 (#990) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ez a teszt tök hülyeség, az elöbb néztem meg egy játékot ami nekem max grafikán tökéletesen futott, a teszt meg ugy írja ki hogy nem tudnám max beállításokkal futtatni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#993) Sirandrish válasza Jégkokó (#992) üzenetére


Sirandrish
legenda

a teszt vagy te az AA-t és az AF-et is nézi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#994) Jégkokó válasza Sirandrish (#993) üzenetére


Jégkokó
veterán

Azt nem tudom, hogy a teszt mit néz és mi alapján osztályoz, de ugy látom, hogy ha nem a legujabb hardware van a gépbe, akkor már azt írja hogy nem tudnám tökéletesen futtatni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#995) Sirandrish válasza Jégkokó (#994) üzenetére


Sirandrish
legenda

de te pl amit "fullon" nyomtál azon volt AA meg AF? mert ha nem akkor lehet a teszt azt is rápakolja nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#996) mazda626 válasza Jégkokó (#992) üzenetére


mazda626
addikt

Tudom hogy az, de támpontnak jó, minimumot egész korrekten felérzi.

(#997) agbdlcid


agbdlcid
csendes tag

sziasztok! nem tudjátok hogy hogy kell beállítani más jelszót mert vki tudja a mail címem jelszavát amelyikre a prohardvert regeltem! tehát aki privát üzeneteket kapott azt NEM én küldtem!

(#998) Sirandrish válasza agbdlcid (#997) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. rossz topicba irtad a kérésed.
2. változtasd meg a mail jelszavad

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#999) ollie válasza kneedeep (#991) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmilyen programmal nem lehet megoldani, és nem is legális tudtommal.

***

(#1000) falaci2002 válasza mazda626 (#990) üzenetére


falaci2002
tag

Üdv!

Köszönöm a válaszokat!

Az FX5700 nem tudja, de mégis elindul. A bevezető pár kép lejön, aztán megáll. Ezt értem és tudtam is, hogy nem fog vele menni, de egyébként reagál és tudom, hogy itt rajta múlik a dolog.
A másik konfignál viszont semmi bíztató jel. Tehát szinte még rá sem kattintok a parancsikonra, máris dobja az üzenetet.
A tesztet is elvégeztem még tegnap, és aszerint is kéne mennie.
Most már én is az XP-re gyanítok, mert mások írták valahol, hogy újratelepítés után nem indult a játék, holott előtte simán ment. Pedig friss telepítés, kb 1 hónapos, és most sikerült pár dologgal frissítenem a netről, de semmi.
A kis gépen meg nem is tudom mikor telepítettem a rendszert oszt mégis megy.
Próbáltam az xp lemezzel felüliratni, de már a telepítés első részénél, a fájlok másolásánál, a következő fájlt hiányolja: C:$WIN_NT$.~BT. Ide szeretné másolni a fájlokat, de nem találja.
Van erre valami megoldás, vagy csak újra telepítéssel tudom megoldani?
Ráadásul mindkét gépen bennhagyta a választóképernyőt. Indítok vagy telepítek? Ki tudom ezt szedni valahogy? Nagyon gondolkodom a telepítésen, de nem tudom megéri-e?
Van gondom nem mondom!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.