Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1501) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Helló!
Olyan kérdésem lenne, hogy a Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth II nem akar el indulni VISTA-n! Ez mért lehet?? :( :( ??

[ Szerkesztve ]

(#1502) capafog23 válasza S. Szabi (#1501) üzenetére


capafog23
őstag

Nekem megy vistan.

(#1503) Zin


Zin
senior tag

Repulogep szimulatort tud valaki?
Jo repulos jatekok erdekelnenek!

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#1504) Drift_Elek23 válasza Zin (#1503) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

Flight Simulator 2004

A tuning a lelke mindennek

(#1505) #65675776 válasza r9550 (#1500) üzenetére


#65675776
törölt tag

Erre mondják, hogy lopni csúnya dolog...

(#1506) raskolnikoff válasza #65675776 (#1505) üzenetére


raskolnikoff
őstag

:D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1507) Raptus válasza r9550 (#1500) üzenetére


Raptus
tag

nekem úgy tűnik, hogy biztonsági másolattal akarsz játszani és ez a probléma.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#1508) #65675776 válasza Raptus (#1507) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azt a "biztonsági másolat"-ot én azért idézőjelbe tenném...

(#1509) raskolnikoff válasza #65675776 (#1508) üzenetére


raskolnikoff
őstag

ezt a rosszindulatot :P :DDD

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1510) harley


harley
senior tag

üdv

elakadtam a tomb raider anniversaryban.

hogy lehet megölni a két kentaurt?

ps2-n van.

most már nagyon unom az egészet, hiába nyomom a gombokat, vagy elugrik, vagy fellöknek, de a fejét egyszerüen nem tudom hogy kell meglöni!!!!!!!!!!!!!!!

valaki segítsen, mert kivágom az egész játékot a szemétbe!! :((( :((( :O

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#1511) Atti1112


Atti1112
aktív tag

Van egy gamepadom, de nincs hozzá cd.Csak a driver-jét találtam meg a neten.Kéne hozzá az a progi amivel a gombokat tudom programozni. http://www.asian-games.com.tw/Products/PC/14-Pro%20Grip.htm Erről lenne szó. Segítsetek már lécci, honnan tudnám lekapni a progit ?
Köszi.

Segítsetek, ha tudtok ! Köszi !

(#1512) harley válasza harley (#1510) üzenetére


harley
senior tag

megoldódott.
az L1-el kellett célozni.
:(

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#1513) Raptus válasza #65675776 (#1508) üzenetére


Raptus
tag

Mindenki ártatlan, míg be nem bizonyosodik bűnössége. Ezel ellentétesen csak az APEH, a rendőr, a pénzintézetek és a Magyar Államkincstár vélekedik.

Másrészt meg ha itt valaki biztonsági másolatot ír, mindenki tudja mire gondol.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#1514) west válasza harley (#1510) üzenetére


west
őstag

bulett time al
loni kell amig kiirja akkor shift asszem...ezt parszor megjatszod es fexenek is...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1515) #65675776 válasza Raptus (#1513) üzenetére


#65675776
törölt tag

"Másrészt meg ha itt valaki biztonsági másolatot ír, mindenki tudja mire gondol."

És ez az, ami az alapelvekbe ütközik.

(#1516) Darth_Revan válasza Raptus (#1513) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jobb ha tudod, hogy "biztonsági másolat" kfiejezés nem egyenlő a warezolás fogalmával (csak sajnos a sok degenerált ingyenélő rögtön erre gondol 1.nek), ugyanis, ha megvan az eredeti lemez, akkor 1 másolatot készíthetsz róla.

[ Szerkesztve ]

(#1517) #65675776 válasza Darth_Revan (#1516) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez is csak addig igaz, amíg nem törsz fel semmiféle védelmet. Onnantól kezdve illegális.

Egyébként ha valóban biztonsági másolat lenne, akkor az eredeti lemezzel meg tudná nézni, hogy működik-e rendesen.

(#1518) <cafat> válasza Darth_Revan (#1516) üzenetére


<cafat>
senior tag

hali

ez a biztonsági másolat dolog engem is érdekelne
nekem megvan az ut2004 eredetibe, de nem merem felrakni mert a lemez a közepén szétrepedt, és egyre terjeszkedik a repedés :S és félek h a köv. installnál belerobban a meghajtóba :F
de talán még azt túlélné ha 1x lemásolnám :U legalábbis remélem
szal h lehet eredeti game-ről biztonsági másolatot csinálni? :F

(#1519) Darth_Revan válasza <cafat> (#1518) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Próbálj meg CloneDVD-vel 1:1 másolatot csinálni. A lényeg, mint ahogy daa-raa is írta, hogy nem szabad módosítanod a fáljait...tehát cracket sem lehet használni hozzá.

(#1520) <cafat> válasza Darth_Revan (#1519) üzenetére


<cafat>
senior tag

aham, köszi

nem is akakrok semmit módosítani, csak úgy ahogy van lemásolni, és h működőképes legyen, és uganúgy tudjak vele online játszani mint az eredeti lemezzel

1x alkohollal próbáltam meg tükörképfájlt csinálni róla, de azt nem fogadta el, és belekötött, telepítésnél rögtön megjelent vmi ablak h "illegal software" telepítés nem sikerült blablabla.... :Y én meg csak lestem h még felrakni se engedi :F

cloneDVD-m viszont nincs, majd be kéne szerezni, vagy nem lehet letölteni vhonnan egy ingyenes próbasoft-ot? mert csak lemásolnám 1x, és ha sikerül használnom a másolatot, utánna már nem is kéne

(#1521) Janoska26 válasza Janoska26 (#1492) üzenetére


Janoska26
addikt

Valaki? :U

(#1522) mazda626 válasza Janoska26 (#1521) üzenetére


mazda626
addikt

[link]
Első találatok között érdemes elmerülni. Itt van némi remény.

(#1523) adam520


adam520
tag

Üdvözlök Mindenkit!

Segítséget kérek abban, hogy melyik weboldalt használjam a PC-s játékok legfrissebb hírenek, fájlainak, patch-einek, screensohot-jainak megtekintésére.
Eddig 3DGamers-t látogattam !!!!!
Ott a régi játékok is fennt voltak. Ez nekem fontos! Mert sokszor volt, hogy akár 1998-as gammát kerestem vissza, és a 3DGamers-en ezek megvoltak.
3DGamers nincs, helyette Fileplanet ami semmit sem ér ebből a szempontból.
Valami folyamatosan frissülő, de a múlttal is foglalkozó oldalt szeretnék.

:U

Dr.Adam520

(#1524) #65675776 válasza <cafat> (#1520) üzenetére


#65675776
törölt tag

Esetleg ha megvan a számla, akkor megpróbálkozhatsz a hivatalos magyarországi forgalmazónál cserelemezt kérni.

(#1525) Janoska26 válasza mazda626 (#1522) üzenetére


Janoska26
addikt

Abban reménykedtem, hogy valaki aki már használt ilyet megoszt velem némi tapasztalatot is :U Mindenesetre köszi, akkor magam fedezem fel eme progik rejtelmeit :R :DD

(#1526) Raptus válasza Darth_Revan (#1516) üzenetére


Raptus
tag

ÚÚÚÚ! Nem mondod!!! Magyarul tudtam eddig is. lazítsatok egy kicsit, mert nagyon kemények vagytok.

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#1527) adam520 válasza adam520 (#1523) üzenetére


adam520
tag

Szóval semmi javaslat!

Dr.Adam520

(#1528) <cafat> válasza #65675776 (#1524) üzenetére


<cafat>
senior tag

igen, ha megvan a számla.... :) sajnos nincs, mert ajándékba kaptam, meg ajánlották már mások is h van a dobozban található kézikönyvben 1 telefonszám amit ezzel kapcsolatban fel lehet hívni, és esetleg kérhetnék másik lemezt, csak attól félek h mivel nem mai darab már nincs nekik, v nem adnának, v már nem is létezik a szám :D még nem próbáltam :)

(#1529) papa1


papa1
tag

nemtudja valaki,hogy a rainbow six vegas 2 singli playerben miért nem indul el,csak a sötétség betöltés után.??????

"már előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban...."

(#1530) #65675776 válasza <cafat> (#1528) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egy tesztet megér.

(#1531) raskolnikoff válasza papa1 (#1529) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Mi az hogy sötétség betöltés? :F

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#1532) Süni 1985 F


Süni 1985 F
senior tag

Call of Cthulhu: Dark Corners of Earth nevű játékban elakadok párszor...
Valaki esetleg magyarnyelvű végijátszást nemtud?
Vagy segíteni nekem? :O

TDI POWER

(#1534) gabor128


gabor128
aktív tag

Nem tudjátok, hogy a pókember 3-hoz adtak-e ki valami patch-et?
Valami gáz van vele. Elindulni elindul, hang van, de kép nincs, pedig directx-et felraktam.

(#1535) kommunism


kommunism
aktív tag

a gta 3 akármilyet rakok fel (tört,eredeti) állati bugos futok és 1szercsak meghalok meg nem tudok tolatni windows xp- m van ezt miért csinálja???

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#1536) Süni 1985 F válasza gabor128 (#1534) üzenetére


Süni 1985 F
senior tag

Nekem ugyan ezt csinálta a régi gépemmel!
Tudod mivolt a baj nálam?ATI 9800Pro 128 MB videókarim volt...
128MB-os azért csinálta ezt,mióta 256MB 8600GTS dolgozik a gépemben azóta megszűnt ez a probléma! ;) :K Kell neki a 256MB:(

TDI POWER

(#1537) gabor128 válasza Süni 1985 F (#1536) üzenetére


gabor128
aktív tag

Igen sejtettem, hogy ez lehet a gond, de mivel a játék elindult, azt hittem, hogy akkor a 128-assal is működik, csak valami más gondja van.
De minek kell neki ennyi memória, azt nem értem?

Nekem ATI Radeon 9600XT 128MB van.
Most emiatt nem veszek új videókarit.

[ Szerkesztve ]

(#1538) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sziasztok!
Valaki mondjon már pár tippet FPS játékra, eléggé le vagyok maradva ami megvolt az elmúlt 2 évben : Half2 orange, Cod4,FrontLines,Crysis...de gondolom ettől több játékot adtak ki azért :DDD
Lehet TPS is csak ne kelljen az összes billentyűt nyomni ahhoz, hogy egyenesen "fussak" :DD
Vannak igények mi? :DDD :DDD

Köszönöm előre!

...

(#1539) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok.
Senkinek nincsen tipje mi okoza azt,hogy a DEMO elindult egyszer de másnap mikor elakartam inditani fekete képernyő a grid embléval és lefagya gépem a konfigom a nevemnél.
A virágkereskedelmi változat nál ugyan ez van mind a 2verzónál! Valakinek tipje? :F
Lehet nem ide tartozika saját totyikjában senki se tudott válaszolni:(

Samsung S22+

(#1540) Tomate válasza Devid_81 (#1538) üzenetére


Tomate
veterán

Rainbow six Vegas 1 vagy 2, Call of Juarez, Conflict Denied Ops, Blacksite Area 51 (10giga és egy rakás sz*r :) ) Bioshock (nagyonjó ajánlom!)

(#1541) Devid_81 válasza Tomate (#1540) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Köszönöm! :R
Huhh a bioshock volt nálam de el ajándékoztam, az eleje nem tetszett meg vacakolt a patch ami volt hozzá, a fene, lehet kár volt? :U

...

(#1542) pityeszka válasza Devid_81 (#1541) üzenetére


pityeszka
őstag

Pedig az egy nagyon jó játék.A patch nekem is tönkre vágta a játékot!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1543) punish3r


punish3r
aktív tag

sziasztok! mondanátok pár játékot ami elmegy 2.6os p4-en 1 giga rammal (FPS, autós, stratégiai)?
THX

Már a jövő sem a régi...

(#1544) MSI33


MSI33
csendes tag

Hali!
Race.Driver.GRID-nek van,vagy lesz magyarositása?? :DD

(#1545) Bodin


Bodin
aktív tag

Sziasztok.
A következő lenne a problémám:
Kb 2 napja raktam fel a San Andreast. Tegnap az Exe file-ra kattintva egy pár másodpercig látható volt a homokóra, utána semmi. Mintha mi sem történt volna. A folyamatok között látszik a program, teljesen elveszi a CPU-t, de semmi egyéb. A Vice city-vel ugyanez volt a problémám pár nap játék után. Volt már valakinek hasonló gondja? Köszönöm.

(Abit KN8-Ultra, 4000+ SD, Ati XL800, 2x512 DDR400, minden alapon. XP SP2 a letöltött frissítésekkel, Nod32 dolgozik)

(#1546) feka007


feka007
nagyúr

rofl, téves... :DD

[ Szerkesztve ]

(#1547) Buldozer99 válasza MSI33 (#1544) üzenetére


Buldozer99
senior tag

Ahhoz meg minek magyarítás? :DDD

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#1548) Jofi81 válasza MSI33 (#1544) üzenetére


Jofi81
őstag

Én úgy tudom, hogy Magyarországon magyarul fog megjelenni, mint a DiRT. Ezért is késik.

(#1549) feka007 válasza Tomate (#1540) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért más is volt, Gears of Wart ajánlom pl újabb tps-ek közül

(#1550) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Tud vki olyan játékot mint a Diablo 2? Vagy vmi hasonszőrűt...Hellgate-et nyomtam, az elég jó is csak beleuntam hogy mindig visszaküldenek a játék elejére vmi hülyeség miatt...eccer folytatom:D
Szóval a Dungeon Siege II nem vált be, a Witcher jó, de még raktáron van és még nem annyira izgat, de itt van pl a Loki, erről szinte semmit nem tudok, hasonlít valamennyire a Dio-hoz? Egyszer egy GS gameplay videot láttam és a grafikája elég meggyőző volt, de a többi nem derült ki...

?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.