Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32051) bim válasza aszamóca (#32015) üzenetére


bim
veterán

Ezeket a kézi körfűrészeket arra tervezik hogy a talpára nehezedve vágj vele. Ha fejjel lefelé állítod húzni fogja azt a két csapot amin rögzítve van a motor a talpához. Minél lejjebb engeded annál jobban fog engedni vágás közben. Ezt úgy tudod csökkenteni ha leszereled a talpáról és megpróbálod egyenesen az asztal aljára felfogatni egy konzollal.
Linkelt itt valaki egy videót amin a srác egy makita kézi körfűrészt szedett szét és épített be.
Amúgy nekem tetszik a géped. :K

(#32052) martong


martong
tag

Megérkezett a Piher egykezes szorító.
Első tesztet teljesítette: Este egy szobai mérleget szorítottam be vele. 125 kg-ot mutatott (150 et nem tudta, ami rá van írva), majd 1 perc alatt lement 120 kg-ra. Reggelre 117-en állt.
A következő beszámoló 2 év múlva :)

Okos embernek a nagyapja ültet diófát.

(#32053) yooccoo válasza thyeby (#32028) üzenetére


yooccoo
aktív tag

most már felesleges, nem az a hivatalos nevük :DDD

(#32054) yooccoo válasza thyeby (#32028) üzenetére


yooccoo
aktív tag

a kis rádiuszú késeknél szokott lenni műanyag csapágyburkolat, hogy a magasfényű bútorlap élmarásakor esetlegesen ne húzzon bele csíkot

(#32055) thyeby válasza martong (#32052) üzenetére


thyeby
őstag

Ha tartja az egy mázsát, szerintem az már remek eredmény. Igaz, hogy többet ígér a gyártó, de ehhez már hozzászokott a plebs - lásd vevé botrány.

Több fa van, mint asztalos!

(#32056) thyeby válasza yooccoo (#32053) üzenetére


thyeby
őstag

Akkor most mi a nevük? :F

Több fa van, mint asztalos!

(#32057) matta2003 válasza Winner_hun (#32048) üzenetére


matta2003
tag

oké. köszönöm a segítséget!

nem 21 éves vagyok...

(#32058) martong válasza thyeby (#32055) üzenetére


martong
tag

Ha tartja az egy mázsát

Szerintem ragasztáshoz az úgyis kevés, oda csavarost használok. No meg nincs is annyi gyorsszorítóm :)

Ez normál eseteben 10-20 percnél tovább nem marad zárva, csak napi műveletekhez használom a gyorsszorítót.

Okos embernek a nagyapja ültet diófát.

(#32059) Winner_hun válasza thyeby (#32056) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pár éve Planet kft.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#32060) aszamóca válasza bim (#32051) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Igen az a sarkalatos pont, erre a saját káromon már rájöttem. Annak ellenére, hogy itt figyelmeztettek rá előzőleg. :K
Azért nem szerelem le a talpáról egyelőre, mert ha komplett kalodát építek köré ami stabilan tartja, akkor elveszítem a könnyű le-felszerelési funkcióját, amit szem előtt tartottam. Vastag >5cm anyagot még nem vágtam méretre vele, csak két három centiseket, ott meg nincs probléma. Ha a későbbiekben ez akadályt jelent majd, akkor vagy elkészítem a kalodát, vagy [ átépítem a gépet.]

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#32061) mahoo


mahoo
csendes tag

Nálam jelenleg csak porosodik, ezért eladnám a Hitachi C9U2-es körfűrészem 2 év garival. Sosem használtam :) Ár: 50e. Ha valakit érdekel esetleg, szóljon.

(#32062) thomgrande válasza mdk01 (#32050) üzenetére


thomgrande
tag

Ebben a szár átmérőben nagyobb a választék és kedvezőbb az ár is.

"Magyarország rég nagyobb volt, De ennél nagyobb már nem lehet. Magyarország beteg nagyon, Nem szereti magát, rágja a gyűlölet. Lassan lépked a fűben a vak zenészek kara. Mondjátok emberek, Ez már Európa?"

(#32063) mahoo


mahoo
csendes tag

Tudnatok tanacsot adni, hogy mikent kell szetszedni egy gervago ezen reszet?
Elvileg csapagyas es szeretnem kicserelni. A hangja sem az igazi, meg ha kezzel forgatom tarcsarogzito tengelyt, akkor az is akadozva fut, ugy hogy a motor mar ki van szerelve. Gondolom ennek simman kellene futni, bar nem vagyok teljesen biztos benne, mert meg nem kaptam szet ilyet.
Szoval ezt a tengely koruli csapagyat szeretnem kiszedni es mint a kepen lathato a korulotte levo gallerszeru valamivel konnyeden ki is mozdult 2mm-t, de ott megallt. Kicsit probaltam feszegetni, de nem akar kijonni. Esetleg valami 5let, tanacs...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#32064) mahoo válasza mahoo (#32063) üzenetére


mahoo
csendes tag

No, talan most [link]

(#32065) Haugland válasza aszamóca (#32060) üzenetére


Haugland
aktív tag

Jaaaaaj, de szeretem az ilyen megosztásokat!! (elfogodd a DIY láz)
Nagyon szépen köszönöm!!

Kérdés -> milyen anyagot használtál munkaasztalnak? Én valami bevonatos 21mm-es rétegelt lemezre gondoltam, de Komáromban sajna nem találtam, Pestről meg necces lenne hazacincálni melóból a vonaton egy asztali fűrészhez valót mennyiséget ;]

[ Szerkesztve ]

(#32066) mahoo válasza mahoo (#32064) üzenetére


mahoo
csendes tag

Sztorno, megoldottam, bocsi!

(#32067) Winner_hun válasza mahoo (#32066) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ilyenkor nyugodtan írd le (esetleg képen bejelölve ha van értelme) hogy mit hogyan csináltál, hátha később másnak még jó lehet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#32068) epmd


epmd
tag

Dolgozott már valaki ilyen Makita excentercsiszolóval [link] ?Olyan mint a Festoolnak a Rotexe.

[ Szerkesztve ]

(#32069) thyeby válasza epmd (#32068) üzenetére


thyeby
őstag

Ha már ennyi pénzt rászánnék, inkább kipótolnám a Rotexre az árát, mert az biztos, hogy bevált, és biztos, hogy nagyon sokat kibír. Nem hiszem el, hogy a Makita bármelyik gépje kibír annyi fingatást, mint egy Festool.

Több fa van, mint asztalos!

(#32070) mahoo válasza Winner_hun (#32067) üzenetére


mahoo
csendes tag

Jogos, de csak nem voltam elég szemfüles!

Szóval a fűrésztárcsa tengelyét szerettem volna eltávolítani a csapágy szerkezettel együtt. Valójában csak a forgó tengely rögzítő gomb gátolta a szabad eltávolítást. Amint azt eltávolítottam (annak tengelyéből a rögzítő stiftet kihúztam) könnyedén kijött a tengely a csapággyal együtt.

(#32071) thyeby válasza mahoo (#32070) üzenetére


thyeby
őstag

És mi volt tovább? Meglett a baj oka?

Több fa van, mint asztalos!

(#32072) mahoo válasza thyeby (#32071) üzenetére


mahoo
csendes tag

Kivettem a csapágyat, próbáltam mozgatni, hogy talán megérzem, hogy kotyog-e vagy valami, de nem :).
Nekem azt mondták, hogy ezt nem feltétlenül érzi meg az ember, ezért elviszem a csepeli csapágyboltba, ott biztos okosabbak és segítenek :).
Meg még mondtak olyat is, hogy esetleg a szénkefék kopottak és annak is lehet fura hangja.

Az a baj, hogy még sosem szedtem szét ilyet, nem tudom milyen a jó, milyen a rossz állapot. De csak a végére jutok egyszer...

(#32073) GeriCool válasza aszamóca (#32060) üzenetére


GeriCool
aktív tag

Hali! Pofás kis asztalt építettél. Lassan Nekem is összeáll a kép. Csak nagyon kevés időm van rá.

(#32074) aszamóca válasza Haugland (#32065) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Haugland: Szia! Ez csúszásmentes 18mm-es rétegeltlemez. Nálunk külön rendelésre hoztak egy táblát nekem, amit ki kellett fizetni, de jó áron kaptam meg, a felelhető bútorlaposok árait körbejárva. Vonaton az 1000x750-es lapot talán haza lehet vinni, de elég macerás sérülés nélkül. A un. Zatiknak van Győrbe is áruháza mondjuk.

GeriCool: Te is kézi fűrészt szándékozol beépíteni?

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#32075) pali923 válasza aszamóca (#32074) üzenetére


pali923
tag

Nem tudom, hogy erre is érvényes-e, de a győri Zatikban levágnak darabokat más táblákból 30% felárrral. Lehet, hogy még így is megéri, ha meg lehet beszélni.
(Én örülnék is, ha rendelne valaki, a maradékot elhordanám darabonként. :D Bár én eddig sima rétegeltet vettem aztán néha lecsiszolom a tetejét.)

A helyzet reménytelen, de nem komoly.

(#32076) GeriCool válasza aszamóca (#32074) üzenetére


GeriCool
aktív tag

Hali!
Én ilyet építek bele. Először jónak tűnt, hogy egy 2000W, indukciós gépet építek bele. Gondoltam, hogy jó alap, de nem biztos, hogy jó váéasztás lesz.
Ha véglegesen kész, akkor majd kiderül. A puding próbája a .....

(#32077) aszamóca válasza pali923 (#32075) üzenetére


aszamóca
aktív tag

pali923: Hallani hallottam én is, de nem tudom mennyi az igazságtartalma. :U

GeriCool: Az általánosan használt villanymotorok mind indukciós elven működnek. Gondolom kommutátoros motorra gondoltál. Az aszinkron motoros olcsó Maki valóban jó ötletnek tűnik. Sok sikert hozzá! Ha kész leszel, majd azért mutasd meg. :K

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#32078) pali923 válasza aszamóca (#32077) üzenetére


pali923
tag

Az biztos, hogy vágnak egész táblákból felárral, én vettem már náluk mindenfélét. Csak az a kérdés, hogyha nincs itt készleten, hajlandók-e egy táblát lehozatni egy vevő kedvéért, ha nem viszi el az egészet, aztán abba belevágni. Ha van nekik, akkor szerintem kiszabják. A győriek elég normálisak, sok mindent meg lehet velük beszélni.

[ Szerkesztve ]

A helyzet reménytelen, de nem komoly.

(#32079) Istv@n


Istv@n
aktív tag

Sziasztok!

Gépekkel kapcsolatban kérdeznék én is. Közel sem űzöm olyan profi szinten az "ipart" mint ti, csak most jutottam el oda, hogy csiszológépet kellene vennem.... A felhasználás csak és kizárólag hobbi szintű lenne, olyan feladatokra, mint pl: gyerekkel közösen épített madáretető "csinosítása", egy két szegélyléc simává tétele, illetve esetleg polírozás...
Az excenter csiszolókat nézegetem, az alsó kategóriából, de most kezdenek szimpatikusak lenni a "delta csiszolók", vagy multifunkciós csiszolók is.
Ti melyik típusú (nem márka!) gépet vennétek első körben? A minden egyben gépekkel idáig az a tapasztalatom, hogy sok mindent tudnak, de igazán egyik dologban sem jók.....

(#32080) thyeby válasza Istv@n (#32079) üzenetére


thyeby
őstag

Szia!

Azt hiszem, kezdésnek megfelelhet Neked egy lidis Parkside excentercsiszoló olyan 7-8 ezer forint magasságában. Ez rázi az ember kezét is, nem csak a fát, de ha nem naponta órákat használod, akkor nem fogja a csülködet kinyírni. Egyébiránt egészen megbízható, pláne, ha jobbféle papírt vásárolsz rá, mert a lidis nem túl fényes minőség.
A multigépeket nem annyira a deltacsiszolójuk miatt választják, inkább a sokcélúsága miatt. (Ám kevesen hasznáják ki ezt a sokcélúságot. Értsd: Ha megveszi az asztalos, nemigen fog vele fugát kikaparni a csempe közül.) Csiszolni a valódi deltákkal jobb, mert azokon megoldott az elszívás. Ha festéket is csiszol az ember, akkor az nagy előny. De kisebb csiszolásra is alkalmasak természetesen. Vásároltam egy Dremel multigépet a Metro-ban, mert karácsonykor leárazták 15 ezerre. Aztán vettem egy Feint is. A Dremelt nem is használtam soha, egy fórumtársunk próbálta ki, ennyit volt használva. Ha érdekel 15-ért túladok rajta.
Szóval első körben egy Parkside excentert javaslok inkább. Ha jobban van pénzed, akkor egy ilyennel sokkal elégedettebb leszel. Létezik ugyanez deltában is, ha szimpatikusabb, meg kell nézni, hol adják ennél olcsóbban, mert most csak az első találatot linkeltem.

Több fa van, mint asztalos!

(#32081) veze válasza Istv@n (#32079) üzenetére


veze
őstag

Az Aldis WZ multi gépén van elszivás is kialakítva
[link]
[link]
én 9900 ért vettem otthonra, müanyag kofferben, adnak rá 3 év garanciát, lehet változtatni a fordulatszámát, hobby szintre amire a fórumtársnak is kellene bőven megteszi
madáretetőt le csiszolhat ezzel is közben ki is tudja vágni vele a lyukat a deszkán a bebuvónak :-)
Bosch és egyéb jobb minőségű feltétek kiegészítők is csont nélkül passzolnak rá, lehet azokkal is használni

[ Szerkesztve ]

(#32082) epmd válasza Istv@n (#32079) üzenetére


epmd
tag

Szia!
A deltacsiszoló polírozása alkalmatlan lesz,arra más kell.

(#32083) Istv@n


Istv@n
aktív tag

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat. Maradok akkor az excenter csiszolónál.... Az a Makita tetszik, amit thyeby linkelt, meglátjuk elbírja e a költségvetés! :)

(#32084) Haugland válasza aszamóca (#32074) üzenetére


Haugland
aktív tag

Köszi szépen a segítséget!
Én hülye, meg tegnap lemondtam a csúszásmentes lapot, merthogy gondolom az épp nem lenne jó munkalapnak és nekem valamilyen más (csúszós) lap kellene....
Úgyhogy most újragondolom gyorsan az egészet, összeálítom a lapszabászatnak a listát és reggel már beszélek is velük, hátha belefér a leszabás... és akkor hétvégén már játszhatnék is az összerakással...

22eFt -ért tudok én is 18mm 1250x2500 -as táblát csúszásmentes vagy vízmentes kivitelben (+1000Ft a szabása táblánként ha nem nagyon sok apró darabkára kell vágni..)

[ Szerkesztve ]

(#32085) Haugland


Haugland
aktív tag

Másvalami:
mi a véleményetek arról, hogy egy munkaasztal megépítésénél (beépíthető kézi körfűrész, kézi maró, dekopirfűrész, stb..) beépítését úgy oldják meg, hogy a munkalapba cserélhető betéteket szabnak a különböző szerszámok számára, így a csere felgyorsulhatna.

Természetesen azt tudom, hogy ez a megoldás nem épp a pontosság javára hajtja a vizet.... de amire nekem kell (nagyon hobbi dolgok) arra talán még jó lehet?
Vagy ez csak egy nagyon csábító "minden egyben" megoldás lenne de valójában még hobbi szinten se szabad ilyennek nekilátni?

(#32086) mahoo válasza Haugland (#32085) üzenetére


mahoo
csendes tag

Szerintem elobb vagy utobb, sajnalni fogod, hogy egy kicsit pontatlan.
Egyebkent szerintem mukodokepes megoldas lehet.

(#32087) Haugland válasza mahoo (#32086) üzenetére


Haugland
aktív tag

Valami olyan megoldas kellene ami segit pl kozpontositani a betetlapot behelyezeskor, hogy amikor az ember szerszamot cserel akkor mindig ugyanoda menjen a szerszam ahova szokott.
Mint az autoknal a kupos csavarok vagy a cnc gepeken a kupos szerszam, stb... Csak persze 'asztalos' kivitelben...

(#32088) GeriCool válasza Haugland (#32087) üzenetére


GeriCool
aktív tag

Hali! Nézd meg ezt a két videót. Itt az ember pont ezt csinálja. Körfűrészt, felsőmarót, dekopírt épít be. Sőt más videóin pedig csinál még kézi gyalut fordított beépítéssel.
1. rész
2. rész

[ Szerkesztve ]

(#32089) mahoo válasza Haugland (#32087) üzenetére


mahoo
csendes tag

En ugy gondolom, ha az ember azt mondja, hogy fogok egy kezi korfureszt es veszem a faradsagot, hogy beepitem egy asztalba, akkor az mar legyen pontos, amennyire csak lehet. Vagy ha nem kell a pontossag akkor egy par tizezer forintos asztali gep megfelelo.
De ha maradnal az elso verzional, hogy epitesz egyet, en azt nem kombinalnam, inkabb osszeraknek meg egy sima asztalt, aminek mar cserelheto a kozepe, es mehet bele dekopir, maro, csiszolo vagy barmi mas.

Persze mondom mindezt nagyon keves tapasztalattal :).

(#32090) yooccoo válasza Haugland (#32085) üzenetére


yooccoo
aktív tag

pl a festool gyári megoldásai is ilyenek, csak ugye azt nem a kiskertben rakja össze Jörgen és Klaus
(lásd a youtube-on FESTOOL CMS címszóval)

(#32091) epmd válasza Haugland (#32085) üzenetére


epmd
tag

Lehet neked valami ilyesmi [link] asztal is megfelelne (kicsit Festool koppintásnak tűnik). :)

(#32092) geza844


geza844
aktív tag

Sziasztok!

Ajtó cserére lenne szükségem, és azon gondolkozom, hogy nem veszek / rakatok be komplett ajtót, hanem csak az ajtó lapot cserélném ki, a tokot nem. Szerintetek érdemes / olcsóbb így? Van köztetek olyan, aki tudna nekem készíteni 1 db beltéri ajtót + 1 db bejárati ajtót egyedi méretek alapján? Nem kell semmi cicoma, teli fa, csak egyszerűen. Ja, és Kecskeméten (Talfája) van a ház.

(#32093) Zerdal


Zerdal
tag

Sziasztok újra.

Porszívó kérdés. Bocs, hogy sokat kérdezek. Szerintetek melyik lenne ebben az árkategóriában a legjobb választás?

Makita VC2512L

Karcher MV 5 P Premium

METABO ASA 32 L

Előre is köszönöm a segítséget.

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#32094) aszamóca válasza Zerdal (#32093) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Mire szeretnéd használni?
Ha gép por-forgácselszívásra, akkor olyan kellene, ami automatikusan indul, és időzítve leáll a hozzácsatlakoztatott szerszám működésére. A preferált márkákon kívül, én a Nilfisk-et is figyelmedbe ajánlanám. A cégnél (malomipar) több mint tíz éve mennek, rendkívül strapabíróak, és nagy mennyiségű tartozékkészlet kapható hozzá, jó hazai szervizhálózattal. Ez reklámnak tűnik, bár nem annak szántam. :-)

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#32095) Zerdal válasza aszamóca (#32094) üzenetére


Zerdal
tag

Köszi. Megnézem.

Amolyan mindenes lenne a garázsban. Autó, garázs takarítás,+ mobilelszívó a gépeknek ha mennek. Kizárólag hobbi szinten.

"Bízz Istenben és tartsd szárazon a puskaport!" Oliver Cromwell || PSN ID: Zer0DMG83

(#32096) Haugland


Haugland
aktív tag

Sziasztok,
Koszonom a sok linket es tanacsot!!
Mindenkepp epitett megoldasban gondolkodnek.

Lehet, hogy a fureszt es a marot beepitenem fixre a tobbihez pedig csinalnek valami kiegeszito betetet mert ott ugysem a pontossag lenne a legfontosabb (csiszolo, allvanyos furogep, dekopirfuresz)

(#32097) Bari


Bari
Modder

Sziasztok!

Ha már a porszívó szóbakerült, a napokban és is egy porszívóval szívok, csak nem port és forgácsot :O .
Adott egy Kress 1200 NTX EA porszívó amiból több is leégett is a kedves fórumtársaknak, Thyeby-nek kettő is, a másik fórumozó nickjére sajnos nem emlékszem.
A nálam lévő kress is egy ilyen leégett példány. Rendeltem hozzá egy PMO945 típusszámra halgató motort az Orczy alkatrész áruházból (a teljesítménye kicsit kisebb, csak 1000W de minden más paramétere, mérete megegyezik).
A motorral nincs gond, bivaly erős, a burkolatba beépíte úgy leszívta magát az asztalhoz, hogy nem bírtam felemelni róla. Ami gondom van vele, hogy a porszívó eredeti elektonikájában a teljesítmény fokozat kapcsoló nem működik. Maga a kapcsoló kapcsolni kapcsol, kimértem, de a motoron nem hallani a változást, és a konnektoros teljesítmény mérőn sem változik a kijelzett érték. A tünet hogy bekapcsoláskor szépen felpörög a motor, tehát a lágy indítás működik, az órán látszik, hogy eléri az 1kW-ot a felvett teljesítmény, majd visszaesik 600W-ra. A kapcsolóra sem kikapcsol állapotban átkapcsolva, sem menet közben nem reagál. Az elektornikán a motor vezérlő ic-n kívül minden félvezetőt és az elektrolit kondikat kicseréltem. Az ic-t is csak azét nem mert idehaza már nem forgalmazzák, kintről is csak boros áron lehet beszerezni hosszú szállítási határidővel (ebay). Az elektronikát kikötve persze a full 1kW-os teljesítményt felveszi a hálózatból, de így nincs a rákötött géppel együtt indítás, és utána késleltetett kikapcsolás sem. Az szabályzó elektronika paneljáról visszarajzoltam a kapcsolási rajzot, de nem lettem sokkal okosabb.

A kérdésem az lenne, ha valaki használ ilyen gépet, és van konnektros teljesítmény mérője megmérné a felvett teljesítményt a két fokozatban? Sajnos ötletem sincs mi lehet a gond. Azt gondolom, hogy a 200W-nyi teljesítmény különbség nem lehet az oka ennek a problémának, de nem mernék rá mérget venni.

Üdv: Bari

(#32098) aszamóca válasza Bari (#32097) üzenetére


aszamóca
aktív tag

Szia!
Ebben valamilyen berendezésorientált IC van?
Gondolom egy triakot vezérel fázishasítással.
Ha van a kapcsolásban valamilyen visszacsatoló elem, pl áramváltó, sönt, akkor elképzelhető hogy fontos a motorteljesítmény is. Rakj rá még 200W terhelést , pl izzót, és kiderül.

[ Szerkesztve ]

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#32099) Bari válasza aszamóca (#32098) üzenetére


Bari
Modder

Szia!

A panel viszonylag bonyolult, nem a sima triakos vezérlés, hanem egy U2008B típusú motor vezélrő ic a felelős a működésért. A kapcsolóban semmilyen plussz alkatrész nincs, sima két áramköros kapcsoló, aminek csak az egyik ága van használatban. A kapcsolási rajz, és két kép a panelról. A kapcsolási rajzon szereplő R1 a szinkron indítást figyelő sönt ellenállása. A szaggatott vonalbelüli rész van a panelon. Az 5-ös lábtól jobbra lévő alkatrészek tartoznak a lágy indításhoz és a teljesítmény átkapcsoláshoz, balra a szinkron indítás alkatrészei vannak, plusz a triak.

Szerk: Köszi az ötletet, de sajna már csak jövőhéten tudom kipróbálni, a méregetés közben a triak is elszállt, így azt újból cserélnem kell, nincs itthon másik. Majd kerítek 200W-nyi plusz terhelést.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Bari

(#32100) albiosz válasza albiosz (#30916) üzenetére


albiosz
őstag

Sziasztok!

Így a tél közeledtével lenne valakinek ideje/kedve a korábbi hozzászólásomban részletezett kis munkára? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.