Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#973) jpeetr válasza metron (#972) üzenetére


jpeetr
aktív tag

huh
van pár kérdés :)

Ha jol ertem akkor ezek a sw-ek ugy mukodnek, hogy elobbre pc(mac)re install, adatokat legyujti, majd kitenni egy Dune altal elerheto helyre es igy a Dune alol is mukodni fog ez a megjelenitesi mod?
Igen, ez pont így van.

MI van akkor ha van 1 hdd a lejatszoban is es meg egy NASon is vannak filmek?
A DuneX-ben több tárhelyet tudsz külön megadni. A Dune belső vinyóját hálózaton a legegyszerűbb artworkolni. NAS-t nyilván szintén.

"Vagyis elobb rippelni kellene.Megoldhato ez valahogy a Dune lejatszon keresztul?"
Szerintem ezt nem nagyon lehet.

Meg azon is gondolkozom, hogy inkabb egy mediajatekos es egy kulso BD meghajto a mac-hez kellene. Igy viszont a lejatszo lehet mas is,mondjuk a Dune smart D1 vagy egy Popcorn A210 is..
A Dune felismeri az USB-n rádugott driveokat, szóval D1-en ugyanúgy lenne Bluray-meghajtód.

A Dune Lite-al mi a helyzet? Ahogy olvasom regebbi Sigmaval szerelt es hw-esen is gyengebb kicsivel. Szamit ez egyaltalan valamit?
Dune Max-al összehasonlítva nem vettünk észre különbséget. Teszteltük DVD-ISO-val, 1080p mkv-val, és BD50-el.

Az, hogy nem jatszik le BD menut az nem nagyon erdekel. Ezek a menuk engem mindig idegesitenek.
Az, hogy nem játszik menüt, engem sem érdekel, csak azoknál a BD-knél van a gond, ahol nem egy nagy m2ts file van, hanem sok kicsi. Ott előtte csinálnod kell gépen egy nagyot. Vagy tsmuxer, vagy makemkv-val lesz egy érintetlen mkv belőle.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.