Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) 1q2q3q válasza nahat (#944) üzenetére


1q2q3q
csendes tag

Na egy kicsit játszadoztam a dolgokkal.
1, kicseréltem a hdmi kábelt -> fehér pöttyök megszűntek
2, a videó beállításoknál váltogattam a frekvenciát 60hz és 50hz között -> átkapcsolom 60-ról 50-re, majd vissza és voálá, máris olyan szép éles lesz a kép mint a wdtv-n megszoktam!

(#952) 1q2q3q válasza TCr (#950) üzenetére


1q2q3q
csendes tag

épp az, hogy nem gyengébb hanem erősebb kivitelben: 500mhz vs 667mhz!

(#953) jpeetr válasza 1q2q3q (#951) üzenetére


jpeetr
aktív tag

én azt nem értem, hogy azt miért nem auto-ra rakjátok?

(#954) jpeetr válasza 1q2q3q (#952) üzenetére


jpeetr
aktív tag

lehet hogy a proci gyengébb, de eddig nekem a BD50 ekkel sem volt baj, és én itt már inkább a proci köré épített elektronikát figyelém
lehet, hogy sznobul hangzik, de a Dune az Dune....

(#955) 1q2q3q válasza jpeetr (#954) üzenetére


1q2q3q
csendes tag

Egyetértek, a sebességgel tényleg semmi gond!
De ha a neotv mégis szebb képet produkál? Bár egyre inkább rá tudom hangolni a dune-t az ízlésemre....

(#956) nahat válasza Tomix24 (#947) üzenetére


nahat
tag

Te valami últrabéna lehetsz :DDD . Plazmán faternál a WD Rev2 olyan éles képet ad hogy beszarsz.És a színek is rottyantóak.

Igen, lehet hogy én béna vagyok, a kép ettől függetlenül rettentően szar, te viszont buta vagy mint a seggem:) a segítségedet persze köszönöm, na csoki:)

''Ha egy cápa a kezedből eszik, a lábadból is fog...''

(#957) jpeetr válasza 1q2q3q (#955) üzenetére


jpeetr
aktív tag

"De ha a neotv mégis szebb képet produkál?"

láttad? :) egyébként ha jó cucc (dune, popcorn szintű), akkor versenyben lehet, de akkor se fogsz szerintem egy plazmán különbséget látni.
projector az már lehet más tészta :)

(#958) jpeetr válasza nahat (#956) üzenetére


jpeetr
aktív tag

szerintem azért nézd meg valami komolyan plazmán is, hogy mit mutat
azért nem árt megnézni a beállításokat sem, hogy melyik tv-n hogy vannak a dolgok belőve.

@1q2q3q: a képminőségben a legnagyobb szerepet a sigmadesigns játssza, szóval nem hiszem, hogy annyira nagyon jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#959) jpeetr válasza 1q2q3q (#955) üzenetére


jpeetr
aktív tag

netgear

"A fórumokat olvasva sajnos vannak kétségeim:
Amit a legtöbben említenek, hogy sokszor kifagy, újraindul.
Az mkv-val néha lehetnek gondok - hang kép felirat csúszkál szaggat stb főleg a sokfajta lehetőség miatt pl. bd, h264,x264,ac3,dts,hd hangok stb.. -, vobsub, utf-8 gondok. m2ts és külső (srt) felirat gond.
A blu-ray lejátszás tűnik egyelőre hibátlannak, akár külső meghajtóról is! - Egyedül a Fox stúdió filmjeivel van iso-ban vmi gond, kicsomagolva nem, azaz menu gond-
A chipen nincs még hűtőborda sem, és így eléri akár a 90-100 fokot is...(nem is értem ennyin spórolni), lehet a fagyáspkért is ez felel, de állítólag "kemencében" tesztelték és nem gond..hát...
A memóriakártya elég használhatatlannak tűnik, formázáskor kifagy meg ilyenek...
A frissítések is érdekesek, 1 problémát javít erre előjön 3 másik, ami eddig jó volt."

(#960) jpeetr válasza jpeetr (#959) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Ami fontosabb tapasztalat: Ma kaptam kölcsön egy Iomega eGo külső 2.5-ös USB 2.0-ás merevlemezt (1 TB), rajta sok filmmel BD fájlstruktúrában különböző hang\videó tartalommal (VC1,AVC,x264,DTS-HD MA, stb). A lényeg az egészben, hogy volt ami menüben kifagyott, m2ts-t indítva is felakadt, valahol a hang előbb jött 10 mp-el minimum mint a kép, de a legrosszabb esetben a kép volt elbb 10-15 mp-el, ráadásul gyorstekerés üzemmódban, majd amikor megjött a hang minden rendbe jött. Természetesen fejezet váltásakor kezdődött előről az egész... Mellesleg a felirat 10 mp-ekkel le volt maradva.

(#961) kisgyerek85 válasza jpeetr (#959) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Ezt ma egy másik fórumon olvastam

Szép napot mindenkinek!
A korábban felmerült aggodalmak, kétségek eloszlatására végeztem méréseket azon személyek megnyugtatására akik féltek a NEO TV "túlmelegedésétől"
A mérő műszer típusa: MAXWELL MT-25 903. Laser class 2. Környezeti hőmérséklet: 21.9 celsius fok.
Alaphelyzetben a készülék bekapcsolt állapotban, 15 perc elteltével a processzor felületén mérve 24.2 celsius fok.
Majd ezt követően végig nézve a "Na'vik " -ról szóló filmet /2 óra 58 perc 09 másodperc/ ismét megmértem a processzor felületének hőmérsékletét, a mért érték 39.3 fok celsius!!!!
Ennek alapján úgy gondolom semmi ok az aggodalomra!!!!
Remélem sikerült mindenkit megnyugtatni

[ Szerkesztve ]

(#962) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Nem lehet rossz ez a NetGear, legalábbis hardware szempontból. Az FW még láthatóan gyerekcipőben jár, bugokkal tele.
Ha újra választanom kéne, szerintem még mindig a Dune Lite-ot választanám akkor is ha drágább, és nincs BD támogatás.
Nekem megér ennyit, hogy nincs idegeskedés. Bármit elindítok, bárhonnan, az elsőre úgy megy, ahogyan kell.

(#963) TCr válasza jpeetr (#959) üzenetére


TCr
veterán

Pontosan ezek miatt mondtam le a Neo550-ről, pedig eljátszadoztam a gondolattal, hogy azt vegyek.

Viszont most elkezdtem "tekingélni" a Popcorn Hour A-210 felé.
Most olvasgatok 1-2 review-t, eddig szimpi a cucc.
Az ára is szimpatikusabb, mint a Dune Smart D1-é, 68e vs. 54e...

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#964) jpeetr válasza TCr (#963) üzenetére


jpeetr
aktív tag

na ez már méltó vetélytársa a Dune-nek :)
tudásban, minőségben eléggé hasonló a kettő, itt jóformán tényleg csak a pénztárca, és a szimpátia határozza meg melyiket választod
nekem speciel a dune kezelőfelülete tetszik jobban, programokkal iszonyatosan jól testreszabható, plusz a D1-en azt hiszem van eSata

(#965) TCr válasza jpeetr (#964) üzenetére


TCr
veterán

Kicsit utánaolvastam, az A-210 sem tudja a BD menüt, úgyhogy megint a Smart D1-nél lyukadtam ki. :)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#966) jpeetr válasza TCr (#965) üzenetére


jpeetr
aktív tag

egyébként én azt sem értem, hogy írják ki a Popcornhoz hogy Gigabit lan, holott elvileg azt sem tudja a chip...

(#967) TCr válasza jpeetr (#966) üzenetére


TCr
veterán

Gyanítom, hogy külön vezérlője van.
Ha mégsem, akkor passz. :)

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#968) tlala válasza jpeetr (#966) üzenetére


tlala
addikt

Valószínűleg másként oldották meg, mert itt a kompatibilis gigabites routerek listája...

(#969) jpeetr válasza tlala (#968) üzenetére


jpeetr
aktív tag

sehogy kb
úgy ahogy a Dune-nél is van:

Ethernet: 10/100 Mbit (1000 Mbit/s kísérleti támogatás) *

* Az 1000 Mbit/s támogatás kísérleti, mivel a Sigma Designs 864x chipek által hivatalosan nem támogatott, működése nem biztos, hogy megfelelő, függhet a hálózati környezettől, általánosan nem ajánlott. A Dune hálózati visszajátszás gyorsító biztosítja a támogatott médiatartalmak (a BDMV és BD-ISO is beletartozik) hálózati protokollokon (NFS és SMB) keresztüli egyenletes lejátszását (még 100 Mbit/s Ethernet hálózatokban is).

(#970) metron válasza jpeetr (#948) üzenetére


metron
tag

Hi Jpeetr,

Ezt mar beszeltuk a plazma forumon, hogy en is hasonlo cipoben:) Nekem Pana 42gw20 es eddig macbook-al hajtva.
Egyre jobban gondolkozom egy Dune smart b1-ben:) Nem tul kenyelmes, meg egy BD rip elfozi a macet. Meg remelem tenyleg jobb a kepminoseg.
Te milyen progikkal (mac) alakitottad at a menujet? Jol gondolom, hogy mivel a b1-ben nincs hdd, ezert ra kellene dugnom egy pendriveot, ha zappiti szeru progit is akarok?

(#971) jpeetr válasza metron (#970) üzenetére


jpeetr
aktív tag

nem magát a dune menüjét alakítod át, csak ha rádugsz egy külső vinyót annak a szerkezetét. az azon lévő cuccokat mutatja ilyen artworkosen.
DuneX az mac-es

LINK

(#972) metron válasza jpeetr (#971) üzenetére


metron
tag

A gyorsabban irtam, mint gondolkodtam:)
Ere az artworkos/jukeboxos megjelenesre gondoltam. Ha jol ertem akkor ezek a sw-ek ugy mukodnek, hogy elobbre pc(mac)re install, adatokat legyujti, majd kitenni egy Dune altal elerheto helyre es igy a Dune alol is mukodni fog ez a megjelenitesi mod? MI van akkor ha van 1 hdd a lejatszoban is es meg egy NASon is vannak filmek?
KOzben elgondolkoztam, hogy kell e nekem egyaltalan a b1, a BDlejatszas miatt. MIndenkepp vennek BD lemezeket is, csak a gond, hogy altalaban legalabb vmi feliratot kellene hozza szerezni:) Vagyis elobb rippelni kellene.Megoldhato ez valahogy a Dune lejatszon keresztul? Lehet hulye kerdes, de nincs pc-hez bd meghajtom.
Meg azon is gondolkozom, hogy inkabb egy mediajatekos es egy kulso BD meghajto a mac-hez kellene. Igy viszont a lejatszo lehet mas is,mondjuk a Dune smart D1 vagy egy Popcorn A210 is.. Popcorn-t nem nagyon jo aras itt Nemetorszagban (de otthonrol is tudnek hozatni), a Dune smart D1 olcsobb kicsivel.
A Dune Lite-al mi a helyzet? Ahogy olvasom regebbi Sigmaval szerelt es hw-esen is gyengebb kicsivel. Szamit ez egyaltalan valamit? Az, hogy nem jatszik le BD menut az nem nagyon erdekel. Ezek a menuk engem mindig idegesitenek:)

(#973) jpeetr válasza metron (#972) üzenetére


jpeetr
aktív tag

huh
van pár kérdés :)

Ha jol ertem akkor ezek a sw-ek ugy mukodnek, hogy elobbre pc(mac)re install, adatokat legyujti, majd kitenni egy Dune altal elerheto helyre es igy a Dune alol is mukodni fog ez a megjelenitesi mod?
Igen, ez pont így van.

MI van akkor ha van 1 hdd a lejatszoban is es meg egy NASon is vannak filmek?
A DuneX-ben több tárhelyet tudsz külön megadni. A Dune belső vinyóját hálózaton a legegyszerűbb artworkolni. NAS-t nyilván szintén.

"Vagyis elobb rippelni kellene.Megoldhato ez valahogy a Dune lejatszon keresztul?"
Szerintem ezt nem nagyon lehet.

Meg azon is gondolkozom, hogy inkabb egy mediajatekos es egy kulso BD meghajto a mac-hez kellene. Igy viszont a lejatszo lehet mas is,mondjuk a Dune smart D1 vagy egy Popcorn A210 is..
A Dune felismeri az USB-n rádugott driveokat, szóval D1-en ugyanúgy lenne Bluray-meghajtód.

A Dune Lite-al mi a helyzet? Ahogy olvasom regebbi Sigmaval szerelt es hw-esen is gyengebb kicsivel. Szamit ez egyaltalan valamit?
Dune Max-al összehasonlítva nem vettünk észre különbséget. Teszteltük DVD-ISO-val, 1080p mkv-val, és BD50-el.

Az, hogy nem jatszik le BD menut az nem nagyon erdekel. Ezek a menuk engem mindig idegesitenek.
Az, hogy nem játszik menüt, engem sem érdekel, csak azoknál a BD-knél van a gond, ahol nem egy nagy m2ts file van, hanem sok kicsi. Ott előtte csinálnod kell gépen egy nagyot. Vagy tsmuxer, vagy makemkv-val lesz egy érintetlen mkv belőle.

(#974) metron válasza jpeetr (#973) üzenetére


metron
tag

Koszi a valaszokat!:) Volt par kerdesem, egyelore nem vagyok rutinos a HD korszakban, TV-t is csak most vettem, elotte CRT. MOst meg kene vmi jatekos ugye:)
Igazabol szukul a kor, a Dune smart H1 es D1-re:) Inkabb veszek egy BD usb-s drivert, mert az jol jonne a csaladban amugy is. Lehetne 2 notira meg a lejatszora is tenni.
Jelenleg a legolcsobb verzio (Nemetorszag) a H1 lenne ez Ft-ositva olyan 54eHuf korul a D1 meg kb. 5eFtal dragabban. Igazabol a kijelzo nem erdekel, csak akkor ha lehetne zenet hallgatni a TV bekapcsolasa nelkul. Ez mukodhet igy szerinted? Nas es D1 bekapcsol es zene mehetne. LAtszik akijelzon legalabb szam cim v. eloado? (Tezstekben nem dicsertek agyon a kijelzo informacioit)
Uccso kerdes, lehet ezekbe 2,5"-os hdd-t tenni? H1, D1-be? Mert az van "felesleges" most. De ha nem radugom a NASra vagy kivulrol a medialejatszora:)
Delutan azt hiszem megrendelem vmelyiket..

(#975) Gergőke88 válasza metron (#974) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szia!
Nekem egy D1-van, és a kijelző teljes mértékben használható. Én ha csak zenét, vagy koncertfilmet hallgatok, akkor nem kapcsolom be a tv-t, mert teljes mértékben ki lehet igazodni a képernyőm megjelenő információk alapján.

(#976) TCr válasza jpeetr (#973) üzenetére


TCr
veterán

A Lite 53D BD menüt sem játszik le?
Vagy csak a BD ISO-t nem tudja?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#977) jpeetr válasza TCr (#976) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Egyiket sem.
Csak a .m2ts file-okat tudja lejátszani.

(#978) jpeetr válasza metron (#974) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Itt van egy jó teszt: LINK
KÉP alapján 3,5 HDD hely van benne, de mivel a csatlakozás ugyanaz, bele tudnád tákolni.

[ Szerkesztve ]

(#979) redhunter


redhunter
senior tag

Hali pro és kontra kérnék érveket a következő lejátszókról: Venice V13 hd , Netgear 550, Dune lite , a lényeg nekem csak annyi lenne hogy a hd hangokat kiadja simán ugy hogy nem nyúl hozzá,

PSN - RedFoxHun

(#980) jpeetr válasza redhunter (#979) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Dune Lite 53D-n lehet állítani, hogy a hangtovábbítás milyen legyen.
Hozzányúljon e, vagy ne. A többit passzolom.

(#981) jpeetr válasza metron (#974) üzenetére


jpeetr
aktív tag

http://bitwizard.hu/movies/

Itt tudtok úgy artwork-öket csinálni, hogy nem kell külső program.
Felmerülő kérdésre privátban válaszolok.

(#982) TCr válasza jpeetr (#981) üzenetére


TCr
veterán

Hát ez krvakomoly. :K

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#983) jpeetr válasza TCr (#982) üzenetére


jpeetr
aktív tag

sajnos a dune_folder.txt első sorát javítani kell

icon_path=.thumb.jpg1 ről icon_path=.thumb.jpg re

már jeleztem az oldal készítőjének

(#984) metron


metron
tag

Jpeetr, Gergoke,

Koszonom a valaszokat! Megrendeltem a smart D1-et vegul:) Ha minden okes akkor szombatra megjon, ha csuszik akkor csak jovo het. Remelem tenyleg olyan jo:) mint ahogy olvasni rola..

(#985) TCr válasza metron (#984) üzenetére


TCr
veterán

Grat! Beszámolót várunk! :D

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#986) jpeetr válasza metron (#984) üzenetére


jpeetr
aktív tag

ezek szerint jövő hét :(

(#987) metron válasza jpeetr (#986) üzenetére


metron
tag

Neeem, megjott mar. A DHLes csoka keltett:) Es epp most akarom baltaval szetverni. User hiba, sajn nem vagyok profi a halozatos temaban es egyelore szenvedes, hogy osszelojjek mindent. A userguide (netes) meg eleg vacak.
Belevagtam egy 2.5" hdd-t, ugyan nem belevalo, de jo lesz az egyelore. Tele volt filmmel, a 24p-s filmeket nagyon jol vitte!! Tenyleg folyamatosabb, mint mac-rol hajtva. Nagyon nem allitgattam meg, mert egyelore leformaztam ext-re a hdd-t es most probalom a NAS-t elerni vele. Ha bekapcsolom a DLNA-t a NAS-on akkor latom a video folderben a filmeket, de mintha nem lenne olyan folyamatos a 24p, mint a belso hdd-rol. Probalom beallitani az NFS-t, de ez egyelore kinai.
Ami gond egyelore, hogy az istennek nem akar lejatszani m2ts-t BD rippbol, se a teljes BD rippet menuvel, se halozatrol, se belso hdd-rol. MIntha a userguide rebesgetne egy szukseges usb rendszer pendriveot. Ez most komolyan kell??
Na itt tartok..

(#988) Gebriel


Gebriel
veterán

Sziasztok!

Van egy WD live lejátszom. Lefrissítettem és ahogy felkerült az új fw azóta a infó sávban ha nyelvet vagy felíratott választok a kiírás, hogy hányadik tehát nem maga a felirat elvan csúszva balra. Annyira, hogy nem is látszik csak pár betű belőle.
Mit tudok tenni? Valahogy vissza lehet állítani :F

(#989) metron válasza metron (#987) üzenetére


metron
tag

Kicsit jatszottam meg a D1-el:) NU ami a bosszusagot okozta, hogy NAS-rol probaltam lejatszani filmeket es a legegyszerubb az UPnP-s eleres volt a network browseren keresztul. Igy viszont nem hajlando lejatszani nehany filmet es pl. DVD rippet sem jatsza menujevel. Ha felteszem a belso hdd-re, akkor meg tokeletes. Valoszinuleg ez volt a gond az m2ts-el is (meg a firmware frissites.:) A belso hdd-n allitottam be "rendszermemoriat" is vegul. A gond mar csak az, hogy annyit varialtam az egyetlen BD rippemmel, hogy kimozgattam a vilagurbe :W Szal annak annyi..
Osszehasonlitva a mac-es lejatszassal, a kepminoseg tenyleg sokat javult!:) A 24p-s filmeknel egy riccenes sem. Sotetebb filmreszleteknel meg kevesebb "zaj" es melyebb feketek. Nem rossz, egyelore!
HAtranykent azert megemlitendo, hogy ilyen sz.r user manualt mint amit a "hivatalos" weblapjukrol lehet leszedni mar reg lattam. Kizart, hogy ezt egy atlag user beuzemeli normalisan.

(#990) 1q2q3q


1q2q3q
csendes tag

Sziasztok!

Zappiti használókóktól kérdezem, hogy nekik nincs gondjuk a programmal?
Lassú és kb 2 film adatlap lehúzása után a gépet is kifagyasztja...

előre is köszi,
tamás

(#991) jpeetr


jpeetr
aktív tag

Új beta firmware minden Dune-re: ITT
Teljesen új kezelőfelület. Most tesztelem :)

(#992) metron válasza jpeetr (#991) üzenetére


metron
tag

MAjd ha a regivel megbaratkoztam. Utana kiserletezgetek:)
KOzben sikerult osszelonom NFS-en a Dune-t a NAS-ommal. Igy minden okes. Azt kell mondjam, hogy cool! Egy szimpla DVD-t is elmeny vele nezni. A kezelhetosege is nagyon jo a cuccnak. Ugy nez ki tenyleg megeri valtani PC-rol!
Ezt "DuneX" jukeboxos feluletet meg majd ravarazsolom, amint rendszereztem a filmjeimet.

(#993) jpeetr válasza metron (#992) üzenetére


jpeetr
aktív tag

MAjd ha a regivel megbaratkoztam. Utana kiserletezgetek:)
szerintem felesleges :)

Ezt "DuneX" jukeboxos feluletet meg majd ravarazsolom, amint rendszereztem a filmjeimet.
Ha elakadsz szólj nyugodtan ;)

(#994) metron válasza jpeetr (#993) üzenetére


metron
tag

Marmint megbaratkozni a regivel felesleges vagy kiserletezni az ujjal?:)
Koszi elore is! BAr azt hiszem ez a DuneX felejtos, igazabol meg letoltenem se sikerult. A weboldaluk sem ment.. Ebbe nem akarok tul sok energiat feccolni egyelore. VAgy marad a zappiti v. megcsinalom kezzel, az a weboldal alapjan amit linkeltel.
Nem mellesleg tegnap vegigneztunk 1 filmet teljesen. 24p, riccenes nelkul es hat le a kalappal! Meg nem finomhangoltam, hogy a legjobb beallitas legyen a TV-mhez. Hagytam 8biten a szinmelyseget a DUnen, a tobbi picture settings automatic. A szinteret is hagytam automatic-on. A TV 42" GW20 Pana, THX alapbeallitott profil. Kepjavitok ki.. Es hat allam esett le. Jo cucc az biztos..

(#995) TCr válasza metron (#994) üzenetére


TCr
veterán

Megbarátkozni a régivel. Úgyis hamar felkerül az az új fw a kütyüdre (már a javítások, újítások miatt is), akkor meg minek megszokni az régit? ;)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#996) jpeetr válasza metron (#994) üzenetére


jpeetr
aktív tag

azt hiszem a gw20 miatt most kicsit irigykedek :)
a dunex 1000x egyszerűbb, mint a zappiti...

32BIT / 64BIT / GUIDE

[ Szerkesztve ]

(#997) TCr válasza jpeetr (#996) üzenetére


TCr
veterán

Viszont előbbi nem egy win alatt.
Vagy van esetleg olyan verzió is?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#998) jpeetr válasza TCr (#997) üzenetére


jpeetr
aktív tag

ha jól értettem metron kollégának mac-je van

(#999) TCr válasza jpeetr (#998) üzenetére


TCr
veterán

Azt írta, hogy marad a Zappiti-nél, akkor Zappiti van Mac-re is?
Vagy a kollegának van pc-je is? :D

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#1000) Gergőke88 válasza TCr (#999) üzenetére


Gergőke88
addikt

Macen is lehet fent windows. Én is ugy használom a Zappitit.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.