Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Chandler válasza bozont (#2600) üzenetére


Chandler
senior tag

csak a szellemi energiára a spirit powert is használják az animeben...

(#2602) Reno7


Reno7
senior tag

üdv
ezen a képen [link] szereplő csaj melyik anmeból/mangából való?vagy csak úgy simán rajz?
előre is kösz

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#2603) ArchElf válasza Chandler (#2601) üzenetére


ArchElf
addikt

jwpce-ben ezt sikerült összehoznom:
rei-atsu
霊(rei) - spirit, soul
圧(atsu) - pressure, push, overwhelm, oppress, dominate

:mod:
Ja, és Google 24700 találat :)

Bleach WIKI japánul - > babelfish-el:
Spirit pressure (the れ it is and is thick) - [ basic terminology ] the spiritual pressure which the spirit body gives out. About the person whose spirit power is high because also the spirit pressure which is given out becomes strong, also it is possible to measure the height of spirit power of the partner by spirit pressure, but there is a wave of strength always depending upon the condition of the spirit body which is occurrence source. And, from the spirit body which does not have the spirit power above uniformity as for spirit pressure it seems that is not given out. Furthermore, as spirit pressure is not the mere overpowering impression and the like, it is had substantial pressure, if it is shot with point centralization, it has fit destructive power. Large emptiness it shoots, ''emptiness flashing'' and skill ''month fang heaven opposition'' of one protection 斬 soul sword 斬 month and so on actualizes preponderant destructive power making use of the spirit pressure of high density.


AE

[Szerkesztve]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2604) Chandler válasza ArchElf (#2603) üzenetére


Chandler
senior tag

áhh kösz :)
más: valaki nem tud valami jó kis sok részes sorozatot? (Bleachen, Naruton, és One Piece-en kívül)
1ébként nektek tetszik a One Piece?

(#2605) ML320 válasza Reno7 (#2602) üzenetére


ML320
aktív tag

Szerintem csak rajz, erős Sailormoon beütéssel. [link]
De legalább szép :B

Ember tervez, Isten perverz...

(#2606) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Nem tudja vki, hogy honnan szerezhetnék School Rumble rawokat, esetleg MKVt softsubbal, olyat, ami nem h264, meg wmv kiterjesztéssel dolgozik? Gőzön 1-4 van csak fent WF-KAA kombóval ami nagyon jó, de tovább asszem nem csinálták.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2607) zsiga667 válasza Agostino (#2606) üzenetére


zsiga667
addikt

Share?

(#2608) Agostino válasza zsiga667 (#2607) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Gondoltam rá, utána is néztem a dolognak, de nem találtam egy olyan helyet ami angol, minden benne van egy csomiban, nem kell külön levadászni a nyelvi készletet stb.. Ha meg tudnál dobni egy közvetlen eléréssel azt megköszönnén. Beállítást találtam az AOIn, azzal nem lesz gond talán.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2609) zsiga667 válasza Agostino (#2608) üzenetére


zsiga667
addikt

Én nem használom, nem értek hozzá, de azon a bizonyos másik oldalon a Help board valamelyik topicjában biztos találsz valakit aki igen. :)

Egyébként mivel keresni mindenképp csak japánul tudsz benne ezért szerintem nem feltétlenül fontos az angol fordítás hozzá, a search ablakot gondolom anélkül is meg lehet találni. ;)

(#2610) Agostino válasza zsiga667 (#2609) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hmm, ez egy jó gondolat, teszek is egy próbált. Ty. : )

Angol csak azért kell, hogy a szükséges beállításokat én is megcsinálhassam, másra tényleg nem nagyon fog kelleni. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2611) Chandler


Chandler
senior tag

Ran'Tao-nak van vmi köze ahoz a bounto nőhöz akiből a bittok lettek?
csak mert ugyanúgy néz ki :DDD de teljesen

(#2612) zsiga667 válasza Chandler (#2611) üzenetére


zsiga667
addikt

SPOILER


Igen, ő vezette azt a tudóscsoportot akik létrehozták a bountokat, az ő másolata.

(#2613) Chandler válasza zsiga667 (#2612) üzenetére


Chandler
senior tag

jaja, most néztem meg a következő részt és kiderült :)

(#2614) Reno7 válasza ML320 (#2605) üzenetére


Reno7
senior tag

valóban csak egy rajz,kitalált karakter,de valóban van hasonlóság,kösz a választ :)

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#2615) Chandler


Chandler
senior tag

tudtátok hogy a Narutonak ( a szereplőnek) a hangja egy nőé? :DDD

(#2616) Gergello


Gergello
addikt

Ergo Proxy és Black Lagoon után belekezdtem a Grantz-ba. Ezt látta már valaki? Elég véresnek tűnik, de nem találtam jobbat :U Gits 2 sorozatát is meg szerteném majd nézni...

(#2617) cor válasza Gergello (#2616) üzenetére


cor
őstag

nem Gantz ?
eccer már kineztem az aarol...
ha telleg veres akkor majd ramozdulok :)

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#2618) Gergello válasza cor (#2617) üzenetére


Gergello
addikt

De-de, elírtam. Gantz tehát. Majd beszámolok !

(#2619) zsiga667 válasza Chandler (#2615) üzenetére


zsiga667
addikt

Tudtad hogy a tizenéves animeszereplők mindig női seiyuu-t kapnak, nemtől függetlenül? :)

(#2620) Caesarion válasza Gergello (#2618) üzenetére


Caesarion
aktív tag

akcio és fegyver van benne elég, de közel sem esik Elfen Lied kategoriába, sem Hunter D-be.
kezdödik azzal hogy egy haláleset után meglepödve, de felkelnek egy szobában, ahol semmi sincs, kivéve egy Gömb. ö Gantz. a szobában lévőket bizonyos játékszabályi keretek között pedig mindig elteleportálja egy küldetésre... ahonnan valaki visszatér, valaki nem.

ha többet mondanék az már spoiler volna. amugy készits be üditöt is, egybe letolható jópofa sorozat. :)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2621) EchoNorbi válasza Gergello (#2616) üzenetére


EchoNorbi
tag

Hi! Privátba elküldenéd az Ergo Proxy végének a lényegét. Az angotudásom nem bizonyult elegendőnek, hogy felfogjam miről is van szó? Csak utolsó 1, esetleg 2 rész pár mondatos lényegét ha lehet. Thx :R :R :R

Nyugtával dicsérd a papot.

(#2622) Gergello válasza Caesarion (#2620) üzenetére


Gergello
addikt

Eddig tök jó. Megnéztem egyhuzamban az első 13 részt, de utánna jött a fekete leves. GŐZ-ről szereztem be és sajnos a 14 résztől kedzve a a képminőség nagyon visszaesett. Neked is így van meg ? Most próbálok keresni valami alternatív, ingyenes forrást. Torrentről 4 hétig jönne :O :O

(#2623) Gergello válasza EchoNorbi (#2621) üzenetére


Gergello
addikt

Privi ment , de nem biztos hogy tudtam vele segíteni :(

(#2624) cor


cor
őstag

nemreg kezdtem a Samurai Champloo-t :B

ettol mit varhatok majd,jo valasztas?
Chrno Crusade

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#2625) Chandler válasza cor (#2624) üzenetére


Chandler
senior tag

hmmm Chrno Crusade, nekem tetszett a első pár rész amit megnéztem de aztán abbahagytam nemtom miért :DDD
de megéri elkezdeni azt ha nem tetszik akkor nem nézed tovább

(#2626) ArchElf válasza cor (#2624) üzenetére


ArchElf
addikt

Chrno Crusade nekem bejött... Az első részek inkább viccesek, de ne tévesszen meg, igazi dráma.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2627) Caesarion válasza ArchElf (#2626) üzenetére


Caesarion
aktív tag

azok a legizgalmasabb pillanatok amikor majdnem kinyilik az óra... meg amikor kinyílik :D egyébként szép egyenletesen van benne keverve a mindennapos bénázás a szuper-szörnyet-hazavágok jelenetekkel. :)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2628) Hellfrost válasza Chandler (#2625) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Az egy jópofa sorozat az eleje poén móka kacagás a végére meg majdnem lefordultam a székről, jól összeszedték a dolgokat az már bisztos.

(#2629) Gergello


Gergello
addikt

Végeztem a Gantz-zal , érdekes az alapötlet. Mindenképp ajánlom, a GONZO kitett magáért. A vége nem tetszett annyira, de ez mondjuk el is tér a magától. Az sokkal hoszabb állítólag büntet, bele is kezdek :))



[Szerkesztve]

(#2630) cor


cor
őstag

a Samurai Champloo mit jelent,mar csak kb a 1/4e van hatra de mar nagyon boki a csorom h mit jelenthet :D
ezzel a hiphops zenei temakkal azert kicsit csavar a korszakon hangulatilag,de sztem jopofa

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#2631) Caesarion válasza cor (#2630) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Napraforgo szamuráj...?

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2632) csomora


csomora
újonc

Hali! Azt szeretném megkérdezni hogy vki nem tud e olyan oldalt ajánlani ahonnan animéket(filmeket és sorozatokat is) le lehetne tölteni? Ha nem akarjátok kiírni akkor küldjétek el lécci az email címemre: agnescsomor@freemail.hu
Nagyon megköszönném ha vki tudna ilyen oldalt ajánlani

Ne hagyd magad, ha belédkötnek!

(#2633) Agostino válasza cor (#2630) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hát a Samurai-t gondolom sejted mit jelent, a champloo meg azt hiszem egyfajta kevert harcművészeti stílus, pl Mugené.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2634) bandiras2 válasza csomora (#2632) üzenetére


bandiras2
senior tag

[link]
Ezt az oldalt elolvasod végig. Szöle és Sousoke azóta se szóltak hozzá. Kiemelten ajánlom figyelmedbe a #2459 hszem végét. A következő oldal elejét is ajánlanám pár hozászólás elolvasása erejéig...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2635) Chandler válasza csomora (#2632) üzenetére


Chandler
senior tag

hmmm, grat, mégegy újonc aki csak ezért beregelt...
mégegyszer, gratulálok...

[Szerkesztve]

(#2636) zsiga667


zsiga667
addikt

Mért kell így leugatni szegényt? :F

(#2637) bandiras2 válasza zsiga667 (#2636) üzenetére


bandiras2
senior tag

jóvanna.
Oké mazsolák!
A legegyszerűbb módszer:
[link]
utorrent kliens letölt. eccerű, fullmagyar
Keresés: googleba beadagolod neki az óhajtott anime címét, és mögé azt hogy torrent, dobálja a találatokat, torrent file letölt futtat, vár örül.
Ha aktívabbak lesznek az újoncok, akkor esetleg...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2638) Caesarion válasza bandiras2 (#2637) üzenetére


Caesarion
aktív tag

bandiras2help v2.0 >>> uTorrent jobb felső sarka egy kereső > gépelsz és orroddal megérinted az entert...

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2639) cor válasza Agostino (#2633) üzenetére


cor
őstag

:R

nekem teccet a dolog
van meg vmi ehhez hasonlo dolog?

bar most mar a Chrno C-t kezdtem el...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#2640) zsiga667 válasza bandiras2 (#2637) üzenetére


zsiga667
addikt

Kb. ugyanezt megírtam neki priviben reggel, pár animés trackerrel kiegészítve. ;)

(#2641) bandiras2


bandiras2
senior tag

Hát befejeztem a Gits2nd gig sorozatot, és csak jót tudok mondani róla.
Néhol kissé vontatott, de jó! A graf nagyon jó, a story csavaros, látni kell.
Ma asszem nekiállok az AIR-nek.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2642) cor


cor
őstag

befejeztem a Chrno Crusade-t
hát nemtom,se nem igazan vicces,se nem igazan (demon)veres...vmelyik iranyba jobban elvihettek volna :U

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#2643) EchoNorbi válasza bandiras2 (#2637) üzenetére


EchoNorbi
tag

Csak a kötöszködés kedvéért. BitTorrent :DDD :DDD

Nyugtával dicsérd a papot.

(#2644) Gergello


Gergello
addikt

Samurai Champloot nézem most, csak ajánlani tudom mindenkinek. Introját nagyon eltalálták :R [link]

(#2645) Caesarion


Caesarion
aktív tag

én most végeztem a Hikaru no Go-val, wow :R, ugyanúgy élveztem, sőt néhol jobban mint egy yuyu hakusot vagy dragonballt! rettenet jó sorozat, kerek, izgalmas: látnotok kell! [link] egyszer el is érzékenyültem, pedig fene se tudja már mikor volt utoljára érzelem miatt könnyes a szemem :U

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2646) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Anime csatorna indul Magyarországon: [link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2647) bandiras2 válasza Dilikutya (#2646) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nem indul, csak új nevet vesz fel.
''láthatóak lesznek majd a csatornán, úgymint Bleach, Death Note, Honey & Clover és Fullmetal Alchemist. ''
FMA az jó 5let, :R de a gravitationt kigyomlálhatták volna. A Death Note-ra meg kiváncsi vagyok.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2648) cor


cor
őstag

Peace Maker Kurogane ez milyen? van olyan jo mint a Samurai Champloo? :F :B

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#2649) Gergello válasza cor (#2648) üzenetére


Gergello
addikt

Nem rossz végülis, annyira jó talán nincsen. Zene nem kap olyan fontos szerepet, mondjuk az intro az nekem tetszik. Nincs vele semmi gáz, de kicsit viccesebb, komolytalanabb. Történet alapja valós, kis utánna olvasással még művelődni is lehet. :))

(#2650) cor válasza Gergello (#2649) üzenetére


cor
őstag

aha,szal rosszul nem jarok vele ha megnezem?:)
megteccet ez a szamurajosdi,mondjuk regen is szerettem a nindzsas-kardozos dolgokat :DDD ( megneztem az utso hamutalat is,igaz nem anime :D)


szrk:
mi a különbseg a seppuku ill a hara-kiri kozott? :F
(sztem nem is jol irtam :B )

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.