Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Én legutóbbin voltam, jelenlegi állás szerint úgy néz ki a mostanin is leszek :) Szerintem inkább ami a probléma volt, az az, hogy a PECSA nagyon kicsi volt az betóduló tömegnek :( Gyakorlatilag A-ból B-be nem lehetett eljutni úgy, hogy az ember ne lökdösődött volna, és gyakorlatilag ''sorba kellett állni'' ahhoz, hogy a kistermekben lévő versenyekből lássan bármit is az ember (értsd: az ajtón nem tudtál bemenni, nem hogy láss valamit, esetleg le is ülj). Talán a 2 nap miatt kicsit most jobban eloszlanak, de én úgy érzem, szombaton ugyanaz a tömeg lesz, vasárnap meg alig lesz ember...de ne legyen igazam :)

(#2402) WestJ


WestJ
újonc

Sziasztok.

Néhány egészestés anime címét szeretném megtudni, amit érdemes megnézni és amihez van normális magyar felirat.

Hogy ne legyen zsákbamacska leírom, hogy nekem kb. mik jönnek be nagyon...
GitS, Akira (rulez :R)
Most készülök megnézni az Appleseedet, sajna a Sky Blue-hoz még nem tudtam hozzájutni, pedig azt is szívesen megnézném...Nah szóval hasonló animék címére lennék kiváncsi.

Előre is köszi.

Jah az előző hozzászólásokban láttam, hogy a Paprika-ról írtak. Kiváncsi vagyok milyen lesz. Bemutató alapján elég érdekes sztorija lesz...

''A felszín csillogása semmit nem árul el az alant elterülő sötétségről''

(#2403) zsiga667 válasza WestJ (#2402) üzenetére


zsiga667
addikt

Ha a GitS tetszett akkor gondolom a GitS : Innocence ([link]) is megvolt, ha nem akkor én azzal kezdeném.
Az Appleseed valószínűleg tetszeni fog (az új [link], a régi nem olyan jó), a Sky Blue-t (hogyha ez az: [link]) viszont kerüld el jó messzire.
Szerintem érdemes még megnézni a Cowboy Bebop filmet ([link]) és a Jin-Roh: The Wolf Brigade-t ([link]).
Ha a Paprika érdekel, akkor addigis nézegesd meg Satoshi Kon korábbi filmjeit (Perfect Blue [link], Millennium Actress [link], Tokyo Godfathers [link]), hogy szokd a stílusát, mert nem könnyen emészthető.
Teljesen más mint az eddig felsoroltak, de érdemes megnézni a Beyond The Clouds-t ([link]), és a Studio Ghibli filmjeit ([link]) is.

[Szerkesztve]

(#2404) Szten Márs válasza zsiga667 (#2398) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Nem tudom, engem szórakoztat a cosplay, persze lövött dolog, de pont ettől.

Amúgy nagy kivetítőn nézni dolgokat igen feelinges tud lenni, amv-k nézése is kissé más, mitn youtube-ról, szóval egy próbát megér, úgyhogy pls azért ne robbantsd fel :DDD

Öööö valamikor még a Mamut mögött a Millenáris parkban, vagy hogy hívják volt, nem tudom, hogy a Pecsa mennyivel nagyobb, hogy áttették oda, nekem nem tűnik nagyobbnak.

Cathfaern:
Sztem félévről félévre többen lesznek, úgyhogy nem reménykednék, hogy a két nap szétoszlatja az embereket, meg sztem a többség két napos jegyet vesz.

[Szerkesztve]

(#2405) WestJ válasza zsiga667 (#2403) üzenetére


WestJ
újonc

Nagyon köszi az tippeket. Ezekkel elleszek egy ideig :)

''A felszín csillogása semmit nem árul el az alant elterülő sötétségről''

(#2406) Cathfaern válasza Szten Márs (#2404) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szerintem aki vidékről megy (pl. én is :)), azok nagy része csak 1 napra. De az a gáz, amikor volt a cosplay, a nagyterembe is épphogy befért az összes ember...ha még ennél is többen lesznek nem tudom mi lesz.

(#2407) Reno7


Reno7
senior tag

remélem még nem rakták be :U [link] :DDD :))

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#2408) Chandler válasza Reno7 (#2407) üzenetére


Chandler
senior tag

ez nagyon lol :DDD

/run uber hax.exe :DDD :DDD :Y :DD

(#2409) zsiga667 válasza Reno7 (#2407) üzenetére


zsiga667
addikt

Ugyan nem anime, de hasonló: [link]

(#2410) jerry311


jerry311
nagyúr

Remélem itt nagyobb sikerrel járok, mint az azonnali kérdések topicokban :))
Melyik anime-ből való az alábbi kép, ami az aoianame.hu logojában is szerepel?
[link]

[Szerkesztve]

(#2411) Reno7 válasza zsiga667 (#2409) üzenetére


Reno7
senior tag

ez sem rossz :) megvan GYU-ban is

ezt érdemes megnézni,nemrossz :DDD [link]

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#2412) Reno7 válasza jerry311 (#2410) üzenetére


Reno7
senior tag

kérdezz meg valakit aki csinálja,mármint az oldalt :U :S

[Szerkesztve]

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#2413) zsiga667 válasza jerry311 (#2410) üzenetére


zsiga667
addikt

Nem tudom, de mindjárt írok egy privit Rage-nek. ;)

(#2414) zsiga667 válasza jerry311 (#2410) üzenetére


zsiga667
addikt

Someday's Dreamers. [link]

(#2415) jerry311


jerry311
nagyúr

Thx! :)

(#2416) bandiras2


bandiras2
senior tag

Nekiálltam a Ghost in the shell Stand alone complex sorozatnak, és le vagyok nyűgözve.
A második rész nagyon durva volt, nem is állok le, nézem rögtön a többit.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2417) bandiras2 válasza zsiga667 (#2409) üzenetére


bandiras2
senior tag

zsiga667
Légyszi linkeld újda a partraszállást, mert levették a képet. Vagy csak küld el nekem privibe plz

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2418) zsiga667 válasza bandiras2 (#2417) üzenetére


zsiga667
addikt

Nálam működik a link. :F Egyébként tuti hogy nem vehette le senki, mert a saját imageshack galériámból linkeltem. :)

(#2419) bandiras2 válasza zsiga667 (#2418) üzenetére


bandiras2
senior tag

hotlink has been disabled for this domain...
Yelow frog wazze. nem fasza nekem. Másnak megy?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2420) zsiga667 válasza bandiras2 (#2419) üzenetére


zsiga667
addikt

Másold be a linket közvetlenül a browser címsorába.

(#2421) Gergello


Gergello
addikt

Full_Metal_Panic_The_Second_Raid-hez az animeaddicts-oson kívűl tud vki felíratot?
Ami ott van nagyon csúszik :(

Ennél a 2 verziónál próbáltam :

[AonE_A-Kingdom]_Full_Metal_Panic_-_The_Second_Raid_-_01v2_[E6374D31]

Full_Metal_Panic_TSR_01[v2].DVD(H264.AC3_5.1)[KAA][18A707F4]

(#2422) bandiras2 válasza zsiga667 (#2420) üzenetére


bandiras2
senior tag

érdekes... Explorerrel megy. Firefox direktbe se hajlandó megnyitni.
:F

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2423) Gergello válasza bandiras2 (#2422) üzenetére


Gergello
addikt

Nekem megnyitja a firefoxban ^^

(#2424) cor válasza bandiras2 (#2416) üzenetére


cor
őstag

melyik verzio?

aone -s avihoz tud vki feliratot?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#2425) Gergello válasza Gergello (#2421) üzenetére


Gergello
addikt

zupp?

(#2426) ArchElf válasza Gergello (#2425) üzenetére


ArchElf
addikt

Én voltam az (AnimeStar-os) fordítás egyik alkotója, de sajna a fordítást csináltuk, az időzítés más munkája volt. És mivel a srác aki az időzítést csinálta, kiszállt a buliból, nem valószínű, hogy tudok infót szerezni... Sorry...
Viszont az elcsúszott felratok időzítéséhez ezt használom (remélem ez is segítség):
[link]

AE

[Szerkesztve]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2427) Gergello válasza ArchElf (#2426) üzenetére


Gergello
addikt

Köszi szépen kipróbálom , hátha sikerül valamit javítani !

(#2428) Chandler


Chandler
senior tag

valaki ajánljon nekem vmi Naruto feeling animet :)
semmihez nincs kedvem... :o
vagy tökmind1 hogy mit ajánltok csak jó legyen :)

(#2429) Agostino válasza Chandler (#2428) üzenetére


Agostino
addikt

Hááát nem Naruto feeling, de nagyon vicces : Excel Saga. : )))

Most kezdtem el nézni, és nagyon kész. Ennyi baromságot álmomban sem hittem volna, hogy bele lehet süríteni egyenként 24 percbe.

Szépséghibája a dolognak, hogy Gőzön én csak hard subos változatot találtam, még az mkv is az volt asszem, de ha ez nem zavar, akkor szerintem állj neki, nagyon jó. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2430) Chandler válasza Agostino (#2429) üzenetére


Chandler
senior tag

oksi, meglátjuk milyen :)
egyébként sose tudtam, hogy mi az a hardsub? :B

(#2431) Agostino válasza Chandler (#2430) üzenetére


Agostino
addikt

Hát, amikor az aviba bele van égetve a felirat. Pl. megelőzendő a lopást. : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2432) bandiras2 válasza Agostino (#2431) üzenetére


bandiras2
senior tag

animeaddictson van fenn softsub, Mkv verzióval működött. Annál jobbat feliratban azóta sem láttam.
TONZURAKOITE!!!!!!!
Menchi figurája abszolút!
A rajzolói és rendezői szerepvállalás brutálisan időzített, és annyira túlzásokba eső, hogy már jó!
Abszolút ajánlott.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2433) Agostino válasza bandiras2 (#2432) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Jah tudom, onnan töltök, oda fordítok. : )

Menchi az überrulz. ^^

A legjobban Rikdot bírom, az készen van... Első részben énekelget ott, hát azt vagy 7x visszapörgettem. : DDD

Rikdo, Rikdo, a manga rajzoló.
Három napja is már, hogy a határidő lejárt.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2434) Chandler válasza Agostino (#2431) üzenetére


Chandler
senior tag

ja igen, mondjuk egy kicsit zavaró, de a legtöbb animét hardsubbal néztem, pl Narutobol 200 akárhány részt, de egyébként alig zavaró :)

[Szerkesztve]

(#2435) Agostino válasza Chandler (#2434) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hát, én ki nem állhatom. Ha fehérrel van beleégetve, azt mondom jó, legyen - de tényleg csak akkor, ha tiszta változat nincsen. Excel Saga mindkét esetben sárgával volt, na ott már azt mondtam, hogy ezt nem. Torrent, B-A softsub, szuper kép... príma verzió : [link]. Egészen jól jön, de így is 2 nap volt. Hozzáteszem maximálisan megérte, a meglévő felirat és tökéletesen passzol hozzá.

Naruto... na igen, annak is neki kellene állnom, de majd a következő életemben maximum. ^^

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2436) cor


cor
őstag

hi all

ajanljatok mar vmi jo sorozatot :DDD
Eddig ezeket láttam,nem lesz sok :B
GTO, GitS a két ''nagyfilm'' SAC (a többit ezutan nézem),s igy kicsit ,vagyis nagyon megteccettek
amit talán szeretek: vér - scifi - humor :D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#2437) Agostino válasza cor (#2436) üzenetére


Agostino
addikt

Vér az ugyan csak elvétve van benne, scifi az simán ráillik, humor bőven : Cowboy Bebop ami neked kell. Valódi alapmű, érdemes ismerni. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2438) bozont válasza Agostino (#2437) üzenetére


bozont
veterán

És szintén vér nélkül, de a másik alapmű a Vandread. Nagyon tudom ajánlani. :C

(#2439) Chandler válasza Agostino (#2437) üzenetére


Chandler
senior tag

már írni akartam a Cowboy Bebopot :))
ez az egyik legjobb anime amit eddig láttam :DD :C
ja és ha GTO tetszett akkor Golden Boy :C

[Szerkesztve]

(#2440) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Initial D című animének nem jött még ki az 5. stage-e?

(#2441) cor


cor
őstag

thx
akkor ezeket elore veszem,mig nézem a GitS-SAC 2nd GIG -et,ráér jönni:)

ezeket látta már vki?(még én se :B )
Kenpuu Denki Berserk
Trinity Blood (ebben elvileg 2rész pesten jáccodik:) )

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#2442) Móci


Móci
addikt

Üdv!

Tenchi Muyo-t nézi itt valaki? :D
Eddig az első kettő ova futott le, nagyon tudom ajánlani. Marha jó ecchi, kis sci-fi vígjáték, nagyon szerethető szereplőkkel. A grafika ugyan nem mai darab, de egész jó. Bár lehet lesz olyan, akinek nem tetszik.

Na a végére egy pici önreklám.
Nézzetek fel hozzánk is, van itt felirat, néhány softsubos anime is. ;)
[link]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2443) ArchElf válasza Móci (#2442) üzenetére


ArchElf
addikt

Hol futott le az első kettő OVA? A gőzösön fent van az összes rész (persze angol subbal)... Szvsz.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2444) ArchElf válasza cor (#2436) üzenetére


ArchElf
addikt

két kedvenc...
Trigun scifi - humor
Now and then, here and there scifi

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2445) Móci válasza ArchElf (#2443) üzenetére


Móci
addikt

Nálam futott le. Vagyis megnéztem.
Elnézést a ködös fogalmazásért. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2446) bandiras2 válasza cor (#2436) üzenetére


bandiras2
senior tag

Lélektani Sci-fi:[link]
Gits-ből már kijött a 3. mozi is, a gőzösön fentvan. A sorozatok is jók.
Másik Gits style sorozat bonus mozikkal: Patlabor(eddig csak a movikat láttam, de nagyon jó)
Ha vér kell, akkor Elfen Lied. Az én agyam a 3. rész elején ledobta a szíjat, azóta nem merem folytatni.openeing:[link]
Szürreálscifi: paranoia agent. opening:[link]
Vicces fantasy: Bastard the explosive wizzard. Brutális, véres, fetrengveröhögős.csak úgy egy klipp:[link]
Szösszenetek: Rec, Battle programmer Shirase. Könnyed, ultrarövid, lol kis animék.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2447) Sousoke


Sousoke
újonc

Sziasztok aki esetleg tudna valami anime FTP-t az légyszi küldj el mail-ben. Nagyon nagyon megköszönném

(#2448) cor válasza bandiras2 (#2446) üzenetére


cor
őstag

thx neked is

GitS 3 :Y
én nem találtam rola semmit,v erre gondolsz: Solid State Society ?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#2449) Agostino válasza bandiras2 (#2446) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ha vér kell, akkor Elfen Lied. Az én agyam a 3. rész elején ledobta a szíjat, azóta nem merem folytatni.

Egyre jobban kezd bennem motoszkálni egy olyan érzés, hogy valami nem stimmel velem. Akárkinek adtam oda ezt a sorozatot, testvéremnek - aki később egy 100kgos izomállatnak -, több havernak, mind lelkendezve de azért erősen elkenődve és zavarodottan adták vissza ezt az animét. Számomra viszont ez egy abszolute nem mellbevágó alkotás. Megnéztem - néhol untam -, de ennyi. : \
Ugyan így vagyok a NGE-al, igaz az uccso mozi még hiányzik. Az sem igazán tette be a kaput nálam.

Ami eddig földhözvágott az a Berserk, és a GITS2 volt.

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2450) ArchElf válasza Sousoke (#2447) üzenetére


ArchElf
addikt

Anime FTP :Y :F
Szerintem olyan nincs is... :DDD

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.