Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) Zenty válasza zsiga667 (#2300) üzenetére


Zenty
őstag

Jah megvolt vágva ,mert túl durvának találták az eredetit akkoriban :) bár észrevehették volna ,hogy nem is a jelenetek hanem inkább a drámai hangulat durva benne! ( én is annó kicsinek sírtam nem egy pár részén :)
De a vágások ellenére is nagyon király !

A terv ha jól tudom újra szinkron ,és vágatlan verzio több dvd-én!
A kiadó azt mondta leginkább az igényeket akarják felmérni ,hogy téleg kell e a népnek z a új kiadás itthon is ?Szal minél több dicsérő hsz nemárt nekik :)

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#2302) bozont válasza zsiga667 (#2300) üzenetére


bozont
veterán

Szóval nálunk már látható volt, én meg lemaradtam róla. :( Ahogy most nézem, lassan már 4hónapja jelent meg, de még sehol sem találtam. Remélem megjelenik majd nálunk dvd-n.

Az Ezüstnyilat meg vágatlanul, akarják, de én is remélem úgy lesz. Csak legyen japán szinkron is. :)

(#2303) Huma válasza zsiga667 (#2294) üzenetére


Huma
addikt

Köszönöm.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2304) Huma válasza Algieba (#2290) üzenetére


Huma
addikt

Erre gondoltál?

Van Helsing: The London Assignment

vagy a Hellsingre?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2305) zsiga667 válasza bozont (#2302) üzenetére


zsiga667
addikt

Még csak fesztiválokon jelent meg, a hivatalos premierje Japánban valamikor áprilisban lesz, feliratos kamerás verzió a legkorábban május elején várható, DVD-rip talán karácsonyra. A hazai megjelenésre meg nem is merek tippelni, de szerintem előbb jön ki a Duke Nukem Forever... :( :DDD

Ezüst Nyíl esetén én jobban örülnék a magyar hangnak, úgy szoktam meg. :) (Most hogy mondjátok, be is tolom a videóba, úgyse láttam már ezer éve. :D) Bár végülis az újraszinkronizálás miatt úgyis mindegy...

Huma: Szívesen. :)

(#2306) bozont válasza zsiga667 (#2305) üzenetére


bozont
veterán

Ugyanmár, legyünk egy kicsit optimistábbak, én már elhatároztam, hogy még ebben az életemben játszani akarok a Duke Nukem-el (bár lehet akkor én leszek a következő McLeod :DDD ), szóval én bízok benne, hogy ez valami Chihiro vagy A vándorló palota szintű felhajtást kap nálunk. A kamerás felvételeket nemszeretem, inkább egy kicsit tovább várok valami jobb minőségűre.

(#2307) Zenty válasza zsiga667 (#2305) üzenetére


Zenty
őstag

Én is az eredeti magyart preferálom ,mert megszoktam!
De a vágatlanal jönnek az új esemény részletek is. Igy valszeg mindent újra fognak szinkronizálni,mert nem fogják keverni a régi új hangokat együttesen :)
Remélhetőleg ha elkezdik jól csinálják majd meg...





[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#2308) Zenty válasza Zenty (#2307) üzenetére


Zenty
őstag

Nah a trailerje dvd minőségbe ha minden igaz:
[link]

és mára elég a nosztalgia partymból :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#2309) Zenty


Zenty
őstag

Van egy sorozatt amit most nézetk,és ahogy láttam itt nem volt emlités róla?
[link]
Ajálom aki szereti a szamuráj filinget! Igaz kicsit poén-ra van véve,de jó értelembe :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#2310) bozont válasza Zenty (#2309) üzenetére


bozont
veterán

Már régebben láttam, nemrossz, de azért nem is olyan nagy durranás. Én 10/8-at adtam rá.
Sztem nincs nagyon poénra véve, inkább egy alternatív világban dolgozza fel a 7 szamuráj történetét. Én is ajánlom mindenkinek aki szereti a szamurájos, akciódús anime-kat, persze azér egy kicsit több is van benne. :)

(#2311) Zenty válasza bozont (#2310) üzenetére


Zenty
őstag

Kis poént írtam :)
Egyébként még ha nem is erre épül még igy is viccesebnek tartom mint pl a full metalt ! Valahogy az nekem nem jött be túl eröltettetnek tünik az egész..



[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#2312) zsiga667 válasza Zenty (#2311) üzenetére


zsiga667
addikt

Fumoffu-t ezek szerint még nem láttad ugye? :DDD

(#2313) Zenty válasza zsiga667 (#2312) üzenetére


Zenty
őstag

Nem :)
Most keztem el nézni a sima első verzióját! Abból is harmadik részéig juttotam el ,és bele untam picit ( de lehet késöbb beindulna talán kap még 1 esélyt :)

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#2314) zsiga667 válasza Zenty (#2313) üzenetére


zsiga667
addikt

Nézd tovább, szerintem érdemes. :) Bár a Fumoffu meg a TSR jobb mint az alapsorozat, de az alapsorozat ismerete nélkül nem ütnek akkorát és/vagy nehezen érthetőek.

(#2315) bozont válasza Zenty (#2311) üzenetére


bozont
veterán

Ja jó, persze poén azér van benne.
FMP nekem sem annyira tetszik, a Fumoffu-t meg a TSR-t végig sem néztem, ennek ellenére egyszer bepótolom. Viszont a FMA az nagyon ott van, elég ütősre sikerült :Y Érdekes témát és kérdéseket boncolgat.

[Szerkesztve]

(#2316) Zenty


Zenty
őstag

Nah most szedem dark fury-t! Remélem hozza a riddick filmek hangulatát :D

Final fantasy második dvd-jét tegnap néztem meg király! Nekem bejön eléggé ez cgi stilus. Kár hogy kevés van ilyenből :(
Mondjuk az első dvd film jobban bejött nekem!

Hellsing: Ugymondanám még adok neki esélyt ( többre számitottam)
Lehet helyette blood+ kéne?

yu yu hamakisho valami :DD : folyamatos nézés lesz ugyérzem ( utoljára a dragon ballnál éreztem ilyet :)
Hasonlit is a rész mennyiségébe is....


Full metalt : probálom probálom ,de egyre uncsibb :DDD ( de végig nézem)

Nah ,de összeségben a lényeg kezdek rá kapni az animre!

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#2317) Szten Márs válasza bozont (#2315) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Azért a Full Metal Panic első sorozata aligha hasonlítható a Fumoffuhoz, vagy a TSR-hoz, ez utóbbi kettő nagyságrendekkel jobb.
A FUmoffu idióta fuldokolva röhögős a TSR meg csak szimplán jó, nagyon. Az első sorozattól kivert a ragya, nagyon nem szerettem, de mondom, nem összehasonlítható.

(#2318) bozont válasza Szten Márs (#2317) üzenetére


bozont
veterán

Igen tudom hogy a Fumoffu más, inkább a vígjáték vonalt követi. Ezért írtam, hogy még megnézem őket, csak az első sorozat tényleg nem lett túl jó, ilyenkor meg nehezebben veszi rá magát az ember a folytatásra. Bár én úgy vettem észre, hogy általában az első rész/sorozat mindig jobb mint a folytatások. :)


Zenty

Pedig nagyon király az a Hellsing :R , sztem a legjobb vámpíros akciós hentelős anime amit eddig láttam. Az is igaz, hogy a még futó ova-ja az sokkal jobb, ez már teljesen a mangát követi, csak nagyon lassan készül. :O A mozgóképet jobban szeretem, de ezt a mangát biztos hogy elolvasom, az Angel Sanctuary-val együtt.
Ha vámpíros téma akkor még a Vampire Hunter D és a Blood még nagyon bejön. A Blood+ majd akkor nézem meg, ha levizsgáztam.

Amikor először láttam pár részt a YuYu Hakuso(vagy mi :DDD ) ból, akkor még nemnagyon tetszett, de sokan mondják, hogy elég jó és a pár amv után amit láttam megtetszett, de még várok ezzel is.
Én most a Naruto-t és Bleach-et nézem, nagyon tetszenek, főleg a Naruto következő évadja, a Shippuuden. Vááááá de sok az a két hét a részek között!! :O


Meg most azt várom, hogy az Ergo Proxy-hoz végig kész legyen a magyar fordítás. Érdekes kis darkos sci-fi nek tűnik. :C

[Szerkesztve]

(#2319) bandiras2


bandiras2
senior tag

Zenty:
Az 5 rész után erősen feljavul a story, majd némi filler, filler hentelés, majd lassan végkifejlet.
Azért érdemes, mert a Fummofu és a TSR odaüt rendesen.

Más

Megnéztem a Cockpit c 3 kisfilmet tartalmazó alkotást.
Mindhárom alkotás a II. világháború alatt játszódik, és a háboú értelmetlenségéről szól.
komoly mű mind a háom. A végkifejletet csak az első filmnél lehet sejteni, a másik kettő abszolút meglepetés.

A hármas csomagolás, és a változatosság, valamint az elgondolkoztató témaválasztás hasonlóvá teszi a memories-hez, de a hasonlóság ezzel végetér.
Komoly mű, és nagyon ajánlott bárkinek 16 év felett.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2320) bozont válasza bandiras2 (#2319) üzenetére


bozont
veterán

Érdekesnek tűnik a Cockpit és a Memories is, a listámra kerültek.

Ha már II.VH, akkor Grave of the Fireflies. Most tervezem megnézni, akik látták, azok szerint nagyon jól bemutatja a háboró borzalmait. Egy remek, több díjat is nyert drámai alkotás. 100as zsepi ajánlott mellé! :)

(#2321) bandiras2 válasza bozont (#2320) üzenetére


bandiras2
senior tag

Háborúról csak szó lesz a Graves ben, látni nem fogsz belőle semmit.
Arra ott a Cockpit. abban a 2. és 3. film amúgy is a keleti hadszintéren zajlik japán szemszögből. Eltérő helyszínek és személyek, de ugyanaz az őrület. A 2. számú film különösen.

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2322) bozont válasza bandiras2 (#2321) üzenetére


bozont
veterán

Igaz, háború nincs benne. Helyesbítek, inkább a háború következményeit, hatásait láthatjuk, abból ítélve amit hallottam róla. Már sikerült beszerezni, a hétvégén megnézem, meg talán azt a másik kettőt is. Sőt, addigra talán meglesz a Graves film adaptációja is.

(#2323) bandiras2 válasza bozont (#2322) üzenetére


bandiras2
senior tag

az adaptációról esetleg tájékoztathatnál priviben a uT részleteket illetőleg.
Vagy DCről nyúzod?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2324) bozont válasza bandiras2 (#2323) üzenetére


bozont
veterán

Privi ment

(#2325) Zenty


Zenty
őstag

Hü ezt találtam :
[link]
nah ez teccik :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#2326) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Állítottak valamit az animeháká szerverén, hogy a régi jelszóval nem enged be, vagy csak én vagyok olyan láma? Pár napja még szedtem le onnan Death Note mangát, most jelszó problémát ír ki, és nem enged be.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2327) Chandler


Chandler
senior tag

hogy hívják naruto ban a ''főgonoszt''?
olyan rég nem néztem hogy elfelejtettem a nevét :DDD

(#2328) Cutgimmeshot


Cutgimmeshot
újonc

Sziasztok!

Én segitséget szeretnék kérni hogy iylen anime filmeket honnan tudnék letölteni?
Engem konkrétan most a Noir epizodok érdekelne.
Légyszi segitsetek!
Elöre is köszönöm!

(#2329) bozont válasza Chandler (#2327) üzenetére


bozont
veterán

Orochimaru, bár lehet nem pont így írják. Na meg lehet lesz még nála is nagyobb főgonosz, ezt majd az idő haladtával megtudjuk, netudom a manga hol járhat, de talán abban már tudni lehet.

(#2330) Chandler válasza bozont (#2329) üzenetére


Chandler
senior tag

jajj tényleg, Orochimaru :Y
kösz :R
azt meg hogy lesz-e nála nagyobb főgonosz háát nemtom :DDD

(#2331) Caesarion válasza bozont (#2329) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Orochimaru már nem igazán tekinthetö főgonosznak, mármint erejét tekintve, cs ö büntethetö sausuke miatt... a naruto shippuudenben ott járunk, h az Akatsuki tagok elkezdték a támadásokat, Deidra küzd Gaara ellen. :)

szerk: elgép

[Szerkesztve]

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2332) bozont válasza Caesarion (#2331) üzenetére


bozont
veterán

Igen pont az Akatsuki szervezetre gondoltam én is, bár Orochimaru is a tagja volt, de biztos nem a legerősebb és nem is a leggyengébb.

(#2333) Caesarion válasza bozont (#2332) üzenetére


Caesarion
aktív tag

megnéznék egy Orochimaru Itachi küzdelmet, elvégre egy mangekyou (sharingan) ellen mi a frászt lehet tenni? nem nézek oda harc közben soha? ...

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2334) ArchElf válasza Caesarion (#2333) üzenetére


ArchElf
addikt

Ennyi erővel Kakashi is lenyomta volna, nem?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#2335) Caesarion válasza ArchElf (#2334) üzenetére


Caesarion
aktív tag

érdekes gondolat, de tegyük hozzá h mangekyu-ja csak született uchiha-nak lehet:), s itachi el is érte már... volt rész mikor kakashi vs itachi volt. Szegény kakashi köpni-nyelni nem tudott :(. ettől függetlenül kakashi tényleg erős, meg persze orochimaru is - a 3rdHokage elleni sérülései ellenére is.

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2336) Chandler


Chandler
senior tag

nézzétek meg a ''kamu híreket'' ezen a site-on naruto-kun.hu
vmi bolondok napi tréfa, bár elég röhejes a felső ''megszűnt a site'' dolog :DDD

(#2337) Chandler


Chandler
senior tag

jah és ezt nézzétek meg [link] :DDD :C :DD :Y

(#2338) Caesarion válasza Chandler (#2337) üzenetére


Caesarion
aktív tag

modemeseknek és óvatosoknak: Chandler ''videoja'' mindössze 6.17MB, de üt mint az ipari áram, tekintve hogy ''Barátok közt'' részek összevágva naruto szinkronnal.... :DDD

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2339) bozont válasza Chandler (#2337) üzenetére


bozont
veterán

LOL :C :DD :DDD :C

[Szerkesztve]

(#2340) Caesarion


Caesarion
aktív tag

Sailor Moon sorozattal szeretném meglepni egyik kedves évfoly.társnőm, valakinek nincs meg véletlenü már kiírva dvd-kre? :B cserebere, hol-mikor stb részleteken PÜ v Mail

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2341) Chandler


Chandler
senior tag

láttatok már magyar hanggal Narutot? :DDD
valami borzasztó, komolyan, az egész anime hangulatát rontja el, Naruto hangja kb egy 5 éves kisfiu hangjaval ér fel... :W
sőt amikor a Zabuzas részek vannak, és benne van az a kb 4 éves kisfiu, na kb olyan hangja van Naruto-nak is :( :o
(na meg persze egy animet nem nagyon lehet szinkronizalni mert olyan hanghatasokat adnak
ki magukbol az emberek hogy egy magyar ember olyanra nem kepes :DDD )

(#2342) bozont válasza Chandler (#2341) üzenetére


bozont
veterán

Na igen, én pont ezért alapból kerülöm a nem japán nyelvű anime-kat. :) Egyedül az Ezüstnyílnak és az Űramazonoknak(Gall Force) tetszik a magyar szinkronja, bár lehet csak a nosztalgia miatt. :U

(#2343) Chandler válasza bozont (#2342) üzenetére


Chandler
senior tag

aminek még jó a magyar szinkronja sztem a Cowboy Bebop

más: elkezdtem nézni az Onegai Teachert, és már sajnálom hogy csak 6 rész van hátra, vmi nagyon jó anime :)

(#2344) Gergello


Gergello
addikt

Témától függetlenül mit tudnátok ajánlani ? Eddig láttam : Hellsing, Cowboy Bebop, Trigun, GITS, most a Blue Gendert nézem. Ilyesmi szintűeket(minőségűeket) szeretnék nézni ezután is.

(#2345) Chandler válasza Gergello (#2344) üzenetére


Chandler
senior tag

Onegai Teacher :C :C :C :C
nagyon jó én tegnap kezdtem el nézni de már a 10. résznél járok (a 12-őből :O )
aztán Naruto is nagyon jó, Fullmetal Alchemist kötelező darab, én ezzel kezdtem de nem bántam meg :)
Fate/Stay Night is elég jó ha szereted a fantasyt
ja meg a Mai-Hime hát az is nagyon jó :)
ja és még a Magic Teacher Negima is nagyon nagyon jó eléggé hasonlít sztem az Onegai Teacherhez :)
most így ezek jutnak eszembe :)
de ha itt [link] szétnézel biztos találtsz még kedvedre valót :)

(#2346) Szten Márs válasza Gergello (#2344) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Személyes best animék:
Elfen Lied és Air. Az előbbiben bár szép mennyiségben van vér és repkedő testrészek, szvsz nem öncélúak és zseniális, remek történet és baromira üt. A második egy nagyon szép történet, ugyanannyira üt, mégis tökmáshogy. Ilyen kis lelkileg megviselős kiborulós animék.

Aztán feltétlen best az Azumanga Daioh. Fetrengve röhögős idióta, aranyos.

Ja és ami ebben a topicban egyszer sem jött elő:
Maria sama ga miteru. - Nagyon aranyos és szép anime, emberek, tessék megnézni, nem igaz, hogy senki nem ismeri... :))

(Valójában még ideírnám a Full Metal Panic Fumoffu-t, mint második fetrengve röhögőst, de ugyebár ez egy 3 sorozatból álló anime középső sorozata, bár minimális történet-előismerettel kvázi önállóan is élvezhető.)



[Szerkesztve]

(#2347) Chandler válasza Szten Márs (#2346) üzenetére


Chandler
senior tag

hát nemtudom en az Azumanga Daioh-ból megnéztem 1 részt és nem tetszett túlzottan, de akkor megnézek mégegy részt :)

(#2348) Arnold2


Arnold2
őstag

Srácok: nem tudjátok,hogy honnan lehetne megszerezni magyarul,a Jetixen is futó, Oban Racer-t?
Bár elolvastam hogy mi a vége,mégis kiváncsi vagyok az egészre.

(#2349) Gergello


Gergello
addikt

Kösz mindkettőtöknek. :C Az oldalt ismertem , csak előismeret nélkül nehéz lett volna válogatni.

(#2350) ArchElf válasza Szten Márs (#2346) üzenetére


ArchElf
addikt

Az ajánlataid attól függnek, milyen a ''közönség''. Nekem speciel az Elfen Lied nem jött be (5/3-at adtam rá a GŐZ-ön - véleményt is írtam, ha érdekel) Az Air-ből talán csak három részt láttam, amit az AnimeStars fordított, de nem kötött le annyira...
Ja a Marietta sama ga miteru lehet hogy emiatt nem annyira népszerű:
Genre: Drama, Romance, School, Shoujo, Shoujo Ai Persze ez is magánvélemény.
Nekem a top (nem sorrendben, nem is tudnám):
(majd) az összes Ghibli [link]
Juuni Kokki [link]
Trigun [link]
Now and Then Here and There [link]
Cowboy Bebop (film és sorozat) [link]
.HACK//Sign [link]
Chrno Crusade [link]
Slayers sorozat [link]
Lost Universe [link]
GITS [link]
Chobits [link]
Seikai no sorozat [link]
FMP sorozat [link]
Haibane Renmei [link]

Több hirtelen nem jut az eszembe...

[Szerkesztve]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.