Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) bozont válasza #PeTeY# (#2749) üzenetére


bozont
veterán

Basszus, még egy anime amihez most rögtön hozzákezdenék a másik 10 mellett. :( :W Grrrrr egyre csak növekszik a megnézendő animek listám. :DDD

Ha már szamurájos téma, az egyik kedvencem a Kenshin OVA1 [link]. Régebben nem szerettem a szerelmi drámákat, de rájöttem, hogy vannak nagyon jó darabok is. :R

(#2752) #PeTeY# válasza Caesarion (#2750) üzenetére


#PeTeY#
tag

Nem készítettem én belőled semmit.:DDD Tudom ki volt Caesarion, csak Nimrod hozzászólása után hirtelen azt hittem, hogy van ilyen anime. Mondjuk érdekes lenne egy ókori cucc... :)

A Kenshin szerintem komorabb, ''ölősebb'' egy kicsit, bár a PMK-ban is van egy két durvább rész. A 7 szamuráj animéhez pedig még nem volt szerencsém (de a listán van) a filmet pedig olyan régen láttam, hogy már alig emlékszem rá (+1 dolog, amit le kell most kapnom). Tényleg nézd meg a peace Maker Kurogane-t. Nem rossz anime, csak lehetne keményebb is.

(#2753) #PeTeY# válasza #PeTeY# (#2752) üzenetére


#PeTeY#
tag

Most látom, hogy lehet félrevezető voltam. Te biztos a 94 részes Kenshin sorozatra gondoltál, én viszont az OVA-ra. Gondoltam szólok mielőtt félreértés lenne. A sorozatot sajna még nem láttam. :(

(#2754) Caesarion válasza #PeTeY# (#2753) üzenetére


Caesarion
aktív tag

!!! Tessééék bepóóótolni !!! :D

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2755) Chandler


Chandler
senior tag

Hát én sírva röhögősre a Gintama-t nagyon tudom ajánlani :DD
még csak 1 részt láttam (illetve dupla részt) de az olyan hogy ááááá az első 2 percben már a földön fetrengesz a nevetéstől :DD
ajánlom mindenkinek
kicsit egyébként sztem Bleach paródia

(#2756) Geller72


Geller72
veterán

Mindenkinek köszönök mindent, a folyamat beindult, most már csak időt kell szánnom rá, hogy minden egyben legyen.
Mégyegyszer 100000 10x!!
:R :R :R
Üdv:

(#2757) polaar


polaar
tag

Boccs hogy zavarok,de lenne e valaki aki tudna nekem animékat küldeni?(persze pénzért)Nincs otthon netem sajna így nincs más megoldás sajna.

(#2758) Gergello válasza polaar (#2757) üzenetére


Gergello
addikt

Nincs helyben egy animeklub? Pedig nagyon sok városban van.

(#2759) Gergello


Gergello
addikt

megállt a gőz, vagy mi fene?

(#2760) polaar válasza Gergello (#2758) üzenetére


polaar
tag

Nyíregyi vagyok,sajna nem tudom hogy van-e,van Nyíregyi animerajongó?

(#2761) zsiga667 válasza Gergello (#2759) üzenetére


zsiga667
addikt

Csak a szokásos néhány órás leállás volt, előfordul rendszeresen. ;)

(#2762) Gergello válasza zsiga667 (#2761) üzenetére


Gergello
addikt

Eddig még nem találkoztam ezzel a leállással, már azt hittem komolyabb dologról van szó. :B

(#2763) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Hola!
Hétvégén végül is Bleach maratont rendeztem Death Note helyett. 73- résztől a 120-ig jutottam. Elég f.sza kis anime ez. Kiváncsi vagyok a folytatásra (vajon Ichigo elkeni Grimmjow száját?), de most picit pihentetem, mert egyszerre sok volt és inkább a Death Note-t folytattam ma délután. 21. részig láttam anno és most végeztem a 27. epizóddal. Ez iszonyú. Nem akarok spoilerezni, de hirtelen nagyon sokat esett a színvonal a 25. résztől. Még a rajzok minősége is romlott. Ez így nem tetszik, de folytatom, hátha csak átmeneti a dolog.

(#2764) Ry0K3N válasza #PeTeY# (#2763) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Mangában már megvan a végeredmény :DD
Ideje lesz nekem is megnéznem a maradék Bleach részeket mert nemrég jegeltema dolgot de úgy hallom megint fillereznek benne. :O

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2765) bandiras2


bandiras2
senior tag

Kinnvan a Dokuro Cshan második sorozata. Tobábbra is véresen röhelyes, és belesen komoly, meg persze erősen ecchi.

Más: Elméletileg megvolt a Rebuild of Evangelion movie premierje az anyaországban. Ha valaki tud t0rr3nt, ne fogja vissza a privit.
Modiknak:
Magyarországon a büdös életben nem fogják leadni.

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2766) bozont válasza bandiras2 (#2765) üzenetére


bozont
veterán

Dokuro-chan 2. szezonja még fut, vagy már befejezték?

Az, hogy Magyarországon nem fogják leadni, hát a Death Note-ot is leadták/ják, szóval... :U

(#2767) trassher


trassher
addikt

a devil may cry-nak még csak 7 része jelent meg vagy én vagyok lemaradva? :D

Redmi Note 7

(#2768) bozont válasza trassher (#2767) üzenetére


bozont
veterán

Feliratozva 9. vagy 10. részig, rawban már a 11. résznél tart. Mondjuk én megvárom a magyar feliratot, aztán nézem meg gyönyörűszép HD minőségben. :C

(#2769) Móci


Móci
addikt

Dokuro még fut. Az első két rész jött ki, s örömlányjó. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2770) zsiga667 válasza bandiras2 (#2765) üzenetére


zsiga667
addikt

Új Evangelion-t felejtsd el még pár hónapig, mozifilm, cam-et meg nem szoktak subolni, majd ha kijön a DVD.

(#2771) Gergello


Gergello
addikt

Vonakodva kezdtem bele az Onegai Teacherbe,de kellemesen csalódtam. Nagyon szép anime, nem az a nyivákolós amire számítottam. Ne hagyjátok ki az OVA-t sem, azon szétröhögtem magam. Remélem az Onegai Twins is hasonlóan jó.

(#2772) bandiras2 válasza Gergello (#2771) üzenetére


bandiras2
senior tag

Kicsit más, de a poénok itt is ülnek, és nincs benne tragikusnak kinéző szál.
Régi főhőseink maradnak, de a jelenlétük ritkul. Az új hősök jelenléte viszont erősen kapcsolódik a tevékenységükhöz.
Az Openinget imádom, itt szerettem meg a jpopot mint műfajt. Sugárzik belőle a nyár.
Szintén nagy kedvenc, ennek is van OVA.
A történet is nagyon jó, de igazán a hangulatot szeretem, ami mindkét sorozatból árad.
Akárhány sorozatot meg tudnék nézni, de pont ezt nem fojtatják:(

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2773) #PeTeY#


#PeTeY#
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani valami harcművészes animét? Olyasmi kellene, mint mondjuk a Samurai Champloo, vagy Tenjou Tenge, tehát nem ilyen Dragonball-os, Yu Yu Hakusho-s bunyók érdekelnek, hanem ez a pörgős, forgós, ügyeskedős küzdelem átváltozások, tűzgolyók, stb nélkül. Ilyesmi, mint ami ebben a szösszenetben van az 1:00perctől: [link]
Ja, és nem hátrány ha van hozzá magyar felirat.
Köszi.

(#2774) bandiras2 válasza #PeTeY# (#2773) üzenetére


bandiras2
senior tag

Cowboy bebop
Berserk
Bastard (nem egészen az amit igényeltél, de tetszeni fog!)
Például. Hajrá!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2775) #PeTeY# válasza bandiras2 (#2774) üzenetére


#PeTeY#
tag

Nekem nekem lesz, hanem egy havernak és kifejezetten harcművészes kellene, tehát ilyen kézzel-lábbal hadonászó, technikás küzdelem.
Amiket írtál az egyiksem az, de azért köszi. A Bastard tényleg nagyon jó, csak túl rövid.

(#2776) bandiras2 válasza Gergello (#2771) üzenetére


bandiras2
senior tag

Gergello!
Ha az onegai tetszett, akkor ezt imádni fogod!

Byousoku 5 Centimeter
5 Cm per cecond

Ez valami eszméletlenül gyönyörű, ilyet még nem láttam, teljesen paff vagyok, pedig csak a chapter 1 nél tartok.
Na igen, tud valamit ez a Shinkai Makoto gyerek, és azt nagyon tudja. A többi művét is nagyon szeretem. Tenmon meg ami zenét rak alája...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2777) Ry0K3N válasza #PeTeY# (#2775) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Tenjo Tenge sztem pont megfelelő.
De azért van itt ismertető harcművészetis animokból:[link]

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#2778) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

A Death Note film első részéhez van-e valakinek felirat? Ugyanis nekem az 1 cd-s verzió van meg és nem találok hozzá sehol feliratot.

(#2779) trassher válasza Kokkantas (#2778) üzenetére


trassher
addikt

animeaddicts.hu-n nézted? amúgy nekem van hozzá de minden részhez külön média meg srt fájl

Redmi Note 7

(#2780) Geller72


Geller72
veterán

Sziasztok.
Az OGM kiterjesztésű fileok jobban össze vannak tömizve, mint a divX, AVI-k?
Csak mert most boronálgatom össze a magyar szinkronokat a video fileokkal, és eléggé meglepő differenciák vannak. Nem azt jelenti, hogy az angol szinkron után mondjuk a magyar bitrataja nagyobb lenne, mert csak simán átkonvertálva ogm-ből divx-be is igen nagy a difi..(előtte 288 Mb, utána 388 Mb).
??
Összébb tudnám tömizni, de nem akarok nyúlni a képhez.
Valami idea?
Thx:

(#2781) zsiga667 válasza Geller72 (#2780) üzenetére


zsiga667
addikt

Nem kell átkódolni, az ogm csak egy konténerformátum mint pl. az avi, gyakran ugyanolyan DivX vagy XviD kódolású videoanyag van benne mint egy aviban. (Ha jól emlékszem az a4e-féle InuYasha-nál XviD videosáv és mp3 audio, de a GSpot [link] nevű program megmondja.)
A VirtualDubMOD [link] nevű videoszerkesztő program pl. nagyon jó az ogm-ek szerkesztéséhez, ezzel szétszedheted, vagy belerakhatod az angol és japán mellé a magyar hangsávot (Streams/Stream List menüpont). Persze ezeket csak PC-n (esetleg XBox-on, XBMC-vel [link]) tudod lejátszani, de ha kell át is alakítja aviba a VirtualDub újrakódolás nélkül (Video/Direct Stream Copy), és úgy már megeszik az asztali DivX/Xvid játékosok is.

(#2782) Kokkantas válasza trassher (#2779) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Ott csak az anime-hoz találtam feliratot.

(#2783) Gergello válasza bandiras2 (#2776) üzenetére


Gergello
addikt

Köszi, amint tudom megnézem! :R

(#2784) Makaveli


Makaveli
senior tag

Egyik osztálytársnőm olvas ilyen anime könyveket, tök furcsa, hogy jobbról balra kell benne olvasni, de azért király! Azt furcsállom, hogy valakinek van ezt türelme megrajzolni :D. Nem értek hozzá, szal ne nevessetek ki, egyik nap néztem ezeket a képregényeket (kb. 70-80 oldalasak) és egyszer elszóltam magam, hogy milyen má' ez a csaj, mondja ez nem csaj ez fiú! :Y Néztem nagyokat! A ?csávónak? volt igazi női melle, ki volt feste minden.

Vagy lehetséges, hogy egy Tokio Hoteles anime volt??? :DDD
Bocs, ezt nem hagyhattam ki...


További jó estét: Maka

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2785) zsiga667 válasza Makaveli (#2784) üzenetére


zsiga667
addikt

Azt mangának hívják, az anime animációs filmet jelent. ;)
Egy japánnak meg az furcsa hogy mi balról jobbra olvassuk a könyveket. Egyébként sok amerikai kiadású manga balról jobbra olvasandó. :)

Ez a lánynak kinéző fiú meg semmi, szinte átlagosnak nevezhető, nem akarod megtudni hogy mennyire perverz és beteg dolgokat tudnak kitalálni egyes manga-rajzolók...

[Szerkesztve]

(#2786) bandiras2 válasza zsiga667 (#2785) üzenetére


bandiras2
senior tag

''nem akarod megtudni hogy mennyire perverz és beteg dolgokat tudnak kitalálni egyes manga-rajzolók...''

Tanúsíthatom... Bekeveredtem egy image boardra, és elkezdtem szisztematikusan. Azóta tudom, hogy a furry és a guro messzire kerülendő. Még jó hogy nem ettem éppen.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2787) Makaveli válasza zsiga667 (#2785) üzenetére


Makaveli
senior tag

Akkor kösz, mert tényleg nem tudom mi a lényege, meg hogy manga-anime teljesen más OK. Most már fel vok világosítva. :DDD Mind a 2 japán az a lényeg. :o

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#2788) zsiga667 válasza bandiras2 (#2786) üzenetére


zsiga667
addikt

Ha elég beteg vagy hozzá egész jókat lehet röhögni a guro mangákon... :DDD

És ha már szóbakerült a téma, itt egy link: [link]
Sexylosers című webcomic, bár se nem manga se nem japán, még guronak se nevezném, viszont sírvaröhögős és alapmű minden igazi retard számára. Szigorúan 18+ !!!

[Szerkesztve]

(#2789) zsiga667 válasza Makaveli (#2787) üzenetére


zsiga667
addikt

Nem teljesen más, annyi a különbség hogy az anime rajzfilm, a manga meg képregény, de az esetek 99%-ában egy mangából készítenek animét (vagy fordítva, bár ez ritkább), szóval elég szoros a kapcsolat. :)

(#2790) soulcube válasza zsiga667 (#2785) üzenetére


soulcube
aktív tag

Nem jó dolog, hogy módosítják az amerikaiak. Hallottam már róla, hogy valamelyik mangában balkezes szereplőből jobbkezes ''lett''. Pedig a történetben többször is kitértek rá, hogy a szereplőnek képességei voltak a bal kezében.

Japánban állítólag kisebb botrány is lett miatta. :))

Szóval sztem nem kellene így megfordítani, aki akarja úgyis hozzá fog szokni.

(#2791) Geller72 válasza zsiga667 (#2781) üzenetére


Geller72
veterán

Nagyon szépem köszönöm a helpet.
Keresem a Legyek ura ( asszem ez voltttt a címe) régi filmet.
Ha tud vki, kérem segítsen PÜ-be, vagy mail utján.
Thx all.

(#2792) bandiras2


bandiras2
senior tag

Wings of Wonneamise

Gyönyörűszép retro sci-fi, az űrutazás nehézségeiről, egy a földhöz nagyon hasonló világon. 1987es, szóval nem kell kiakadni a grafikán, a story amúgy is kárpótol mindenkit. A karakterek igen jól sikerültek és teljesen életszerűek, a nemzetközi konfliktusok nem kevésbé.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2793) Gergello válasza bandiras2 (#2792) üzenetére


Gergello
addikt

Wings of Honneamise, nem?

(#2794) bandiras2 válasza Gergello (#2793) üzenetére


bandiras2
senior tag

De. Má megi nem tugok gépelni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#2795) Caesarion


Caesarion
aktív tag

én most szedtem le a 2x2Shinobudent cs semmilyen felirat nincs beleégetve. paffoltam egyet :W

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#2796) Geller72


Geller72
veterán

Sziasztok.
Gondom van ismét.
Adott egy mkv file, amit át akarok konvertálni avi-ba. Eddig nem is volt semmi gond, mert külön volt a szinkron, amit aláfűztem, és külön a video. De most benne van mindkettő, nem is akarom bántani, direct stream copyval simán csak át akarom rakni aviba. Meg is csinálja, de hang az nincs alatta.
Valami ötlet?
Thx:

(#2797) zsiga667 válasza Geller72 (#2796) üzenetére


zsiga667
addikt

Elvileg ez egy egyszerűen kezelhető konvertálóprogram: [link]
(Download link: [link] )

A VirtualDub-nál meg az lehet a probléma, hogy avi-ba egynél több hangsávot nem lehet rakni, meg elég válogatós is, pl. aac-t meg vorbis-t nem eszik meg.

(#2798) Geller72 válasza zsiga667 (#2797) üzenetére


Geller72
veterán

Szia. A Stream List-nél nem láttam az mkv fileokban több sávot, de pl a multkor az ogm fileokban alapból több volt, és én még pakoltam pluszba bele, és így is elmentette directbe. Ez meg ugye mkv, plusz alapból hundub, tehát nem igazán érte(m)ttem, miért vette kia hangot alola..nah, mindegy, megnézem ezt a progit, amit adtál. Köszönöm.
Üdv:

(#2799) Agostino válasza zsiga667 (#2785) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

"Ez a lánynak kinéző fiú meg semmi, szinte átlagosnak nevezhető, nem akarod megtudni hogy mennyire perverz és beteg dolgokat tudnak kitalálni egyes manga-rajzolók..."

Én csak sejtettem egészen addig, amíg össze nem futottam Shintaro Kago pár mangájával. Na, azokon rendesen kiakadtam. : D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#2800) zsiga667 válasza Agostino (#2799) üzenetére


zsiga667
addikt

Ha elég bátor vagy, nézd meg Waita Uziga-tól a Mai-chan's Daily Life-ot, eléggé alapmű a műfajban. Minden van benne amit csak el bírsz képzelni, és az is amit nem... :DDD
Egy oldal mintának: http://img228.imageshack.us/img228/2791/maichansdailylife179uo2.jpg
(Direkt nem teszem linkbe, nehogy valaki véletlenül rákattintson...)
És egy kis figyelmeztetés: VIGYÁZAT, NAGYON BETEG, 18+, HA JÓT AKARSZ MAGADNAK ESZEDBE SE JUSSON MEGNÉZNI AZT A KÉPET!!!
Az esetleges maradandó lelki károsodásért nem vállalok felelősséget. Én szóltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.