Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83451) tolvaj! válasza Ájvé (#83449) üzenetére


tolvaj!
őstag

Egyszerűen túlszaturál a coolpad. IPS jellegzetesség.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#83452) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Szerintetek melyiket érdemes megvenni?Fő szempont a megbízhatóság,support.

Lenovo S650
Lenovo S820

(#83453) dlaj válasza tolvaj! (#83451) üzenetére


dlaj
őstag

Igen, de nekem az az érzésem, hogy a Redmi Note-odban is ugyanez a panel van.

(#83454) Zeki válasza Misi1980 (#83452) üzenetére


Zeki
nagyúr

S650 out of stock, és az utódja, az S660 jobban megéri. Nagyobb az akku.

(#83455) margithid


margithid
veterán

Az antelife.com oldalról bármelyik készüléket lehet rendelni? Azért kérdezem, hogy itt minden eladó megbízható vagy ez egy ebay szerű oldal és nem midnegy kitől rendel az ember?

(#83456) tolvaj! válasza dlaj (#83453) üzenetére


tolvaj!
őstag

Lehet, de akkor is szebben lövi be a színeket, mint a Vowney -m(ex). És függhet a megjelenítés az optimalizálástól is. Össze kéne tenni a két telefont ( cool+rednote).

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#83457) Zeki válasza margithid (#83455) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az egy webshop, nem piactér.

A minideal.net megbízhatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#83458) margithid válasza Zeki (#83457) üzenetére


margithid
veterán

Viszont ezeknél nincs áfa ha jól tudom, mivel EU-n belülről hozzák.

(#83459) dlaj válasza tolvaj! (#83456) üzenetére


dlaj
őstag

Igen, én is szeretném itt Kecskeméten összevetni a két telefont, Egy kecskeméti tulajnak már írtam privátban, de az válaszra sem méltatott. Mindenesetre, ha meggyőzne a Redmi, lecserélném a Coolpadot (erre már lenne is vevőm), azért az a plusz 1 gb ram és a plusz 700 mah aksi sokszor jól jöhet.

(#83460) beg válasza margithid (#83458) üzenetére


beg
veterán

Cserébe ha szerencséd van, garanciába visszavett, használt, újrapofozott készüléket kapsz újként feltűntetve.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83461) Misi1980 válasza Zeki (#83454) üzenetére


Misi1980
senior tag

Na ezt észre sem vettem hogy nem rendelhetö.A 650-hez több rom van mint a 660-hoz csak ez miatt esett a választásom a 650-re.

(#83462) Dominó85 válasza tolvaj! (#83451) üzenetére


Dominó85
veterán

Hogy mi? :Y Túlszaturáltság, az IPS jellegzetesség? Már bocs, de az AMOLED betegség és nem IPS-é. Az hogy egyes gyártók egyes IPS panelje nincsen gyárilag rendesen bekalibrálva, még nem teszi általános IPS betegséggé a túlszaturáltságot. Ellentétben a SamuLed panelekkel, amelyiknél borzasztóan jelen van kivétel nélkül valamennyi AMOLED panelnél.

(#83448) dlaj
Kalibráltasd be a kijelződet és oda-vissza verni fogja a Jiake kijelzőjét. ;) Hát ha nálatok olyan fakó a fű, mint amennyire a Dell U2412M AH-IPS monitoromon látszik, akkor biza a moncsimat igen félrekalibrálták anno... Mert a Coolpad túlszaturáltsága egyértelműen látszik rajta, de a TFT Jiake vacak színtelensége dettó.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#83463) ouzohuto válasza margithid (#83458) üzenetére


ouzohuto
senior tag

En multhet hetfon rendeltem toluk +25$ spanyolbol es meg igy se biztos h nem fizetek trefat...ja es ami meg fontosabb meg se telefon, se tracking number....viszont minideal se volt jobb fej, mert kb 1,5 het utan vallottak be hogy nem tudnak kuldeni lofse 😖 na szoval rendeld usabol :D

XiaomI RedmI Note|||

(#83464) margithid válasza beg (#83460) üzenetére


margithid
veterán

Az durva...

(#83465) kodmen


kodmen
tag

Ez, innen milyen? :
http://mobilamb.eu/G5/G5S-white

Nagyon tetszik, de magamnak az S4 minit vettem ennyiért webshopból, elvileg 2 év + 2 hó garanciával (idő közben a systemini.hu bolt megszűnt, úgyhogy azért aggódok...). Szóval ennyit csak abban az esetben dobnék ki az ablakon adnék ki kínai telefonra, ha biztos tudja azt, amit írnak róla, és a garanciával sincs gond...

A weblap alapján nem egyértelmű, hogy 4,5 vagy 4.7 a kijelző, az IPS-re viszont figyeltek :-)

Üzemidő vajon mennyi? a 2000mAh kevésnek tűnik...

A 4GS sem rossz, és abban 3000mAh-s akksi van. Ami érdekes, hogy a minideal-en a G5S-re 3-5 napot írnak, míg a G4S-re csak 2-3-at. Most akkor hogy van ez?

Van valakinek valamelyikkel tapasztalata?

(#83466) dlaj válasza Dominó85 (#83462) üzenetére


dlaj
őstag

Igazából nem zavar a kijelző túlságosan erős színe. A zöld színt leszámítva nem zavaró. Viszont, ha tudsz ajánlani programot, vagy bármit/bárkit, aki a kijelző kalibrálásában tud segíteni, akkor azt megköszönöm.

(#83467) WOT-H-A-C válasza kodmen (#83465) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

mobilamb megbízható....sok pozitív tapasztalat van velük...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#83468) tolvaj! válasza Dominó85 (#83462) üzenetére


tolvaj!
őstag

Az amoled IS. Oké? :) Az IPS szebben belőhető, de alap esetben túlszaturált. A samu amoledje amúgy is más eset, mert pl az LG amoledje megint másképp viselkedik.

Dlaj
Csütörtökön szabad vagyok délelőtt és le tudok ugrani kecsóra ha gondolod, priviben egyeztessünk.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#83469) csendes válasza dlaj (#83450) üzenetére


csendes
őstag

Kicsit sok a piros, ennyi belefér. Ebben a Youtube videóban [link] elég jól látszanak a színek közötti eltérések az UMI X3, Newman K1S és Redmi Note között:

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#83470) lor válasza lor (#83062) üzenetére


lor
tag

Pár nap Nubia Z7 mini használat után ismét.
Külsőre továbbra sincs semmi kivetni való

Első tültéssel 17h 41m használat után 18%-on volt 56% kijelző használattal 15% device idle-vel
Ekkor toltam neki wifin orba szájba, próbáltam lezúzni a fölös appokat és felrakni amit még én szeretnék.
Saját recovery menüből elérhető sajna nincs rajta cwm, egy gyári visszaállitást azért csináltam.

Második töltéssel 1nap 21h használat után 36%-on az akksi 29% kijelző 25% device ...

Motion gesture témák vannak és működnek.
Böngésző és gmail repül, egyéb office fájl és 720p akció kamera videó nézés megy f@szán.

Megy a göps egyenlőre csak humap-on de nekem már ez is előre lépés.
Majd tolok vmi progit hozzá (ajánlás? sygic?) és kipróbálom úgyis.

Otg nagy zsirság toltam bele 64-es kártyát és csak szippantja magába az adatokat.

Ha valakinek vmi kérdése van irjon talán megértem. (remélem megtalálom a kérést is, mert mostantól megint nem olvasom fullba a topikot.)
Ha valami eszembe jut irom.

pityputy

(#83471) kriminális válasza csampei (#80211) üzenetére


kriminális
csendes tag

HELLO!
Nem tudod mi a különbség a SNOPOW M8 ÉS A SNOPOW M8S között ?

(#83472) 7Sony7


7Sony7
addikt

Gyerekek, bocsi, hogy itt, de nem tudom hol. : Hogy a túróba lehet megtalálni egy itteni tagot?
Privit írnék, de hogy találom? Konkrétan Mercutio ról lenne szó. Segíjetek már! Köszi.

-

(#83473) tolvaj! válasza 7Sony7 (#83472) üzenetére


tolvaj!
őstag

google a barátod :) de amúgy...

(#83474) 7Sony7

ment pm

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#83474) 7Sony7 válasza tolvaj! (#83473) üzenetére


7Sony7
addikt

Beírtam én, de szerinted mit hozott fel? :)
Amúgy köszi, de elárulhatnád hogyan kell, hogy emiatt ne kelljen máskor offolnom.

-

(#83475) Dominó85 válasza tolvaj! (#83468) üzenetére


Dominó85
veterán

Egy kalibrálatlan IPS-re inkább a fakóság jellemző. De ezen ne vesszünk össze. Az LG meg amúgy inkább IPS-t gyárt, mint amoledet. És az LG IPS-eire tényleg jellemző a túlszaturáltság, mert sok fogyasztót a túl élénk, és szem károsító színek vonzanak. Puszta marketing fogásból szaturálják túl, mint ahogyan a kirakati TV-k bármelyik áruházláncban (csak ott a normál beállításokkal babrálnak). :K

* Péter - 06302461862 *

(#83476) tolvaj! válasza Dominó85 (#83475) üzenetére


tolvaj!
őstag

Igen, ebből is látszik, hogy nagyra nőtt gyerekek vagyunk :DDD nekik is a színes cuccok kellenek, ahogy nekünk is, csak már kicsit más csomagolásban :) amúgy a sharp IPS e is túl van lőve rendesen.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#83477) dlaj válasza csendes (#83469) üzenetére


dlaj
őstag

A Redminek a legjobb a színe. A legélethűbb a csaj bőre, és a fehér is a legjobb. Nem tudom a Coolpadom mit mutatna melletük?

(#83478) Dominó85 válasza tolvaj! (#83476) üzenetére


Dominó85
veterán

Jaja, minden ember egy örök gyerek marad. A kortalan fiatalság titka is ez. ;) :DDD

* Péter - 06302461862 *

(#83479) janaman01 válasza dlaj (#83477) üzenetére


janaman01
addikt

igen a redmi nek a legjobbak a szinei , de a fehéret vitatnám....lehet a K1S nek jobb a fehérje....a UMI X3 pedig a cubot x6 ra emlékeztet az ilyen kékes árnyalatú fehér....nos a coolpad...hát nem tudom az f1 az tuti befutó lenne mellettük szerintem :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#83480) Cyborg válasza lor (#83470) üzenetére


Cyborg
őstag

Ha legközelebb ráböknél a kijelző feliratra az akkuhasználatnál, és óra-percet tudnál mondani százalék helyett, azt megköszönném.

(#83481) Graphics válasza Zeki (#83454) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem az utóda... Köze sincs egymásnak a két telefonhoz.

az S650 Vibe szériás készülék, és kapható még.

Az S660-as teljesen más ROM-ra épül.

De utóbbit a tesztemben is leírtam. Az S660-as egy AOSP közeli ROM-mal érkezik. A Lenovo pedig a VibeUI-t használja szinten minden telefonján, ami nem alsókategóriás.

Az S660-as kilóg a sorból, ennek okát még nem tudni, valószínűleg mert ez EU-s forgalmazásban is benne lesz. illetve a szoftveres 3G váltás miatt.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#83482) kurtzyx


kurtzyx
tag

Estét!

Beillesztenék ide 1 hszt hátha tud rá vki vmi okosat mondani:).

Olyan telefont keresek ami FHD videó és hang terén erős leginkább.

A hsz:

"Nézelődtem kicsit THL háza táján:
Anno THL T100St már körbe szaglásztam így most a THL 5000re került a sor aminek igazából 1 hasonló hardver jutott 1 kevésbé szebb külsőben + egy 5000mah-es erőforrás. Valaki tud róla mondani némi véleményt/ tapasztalatot? így első ránézésre azért ez 1 elég combos akku 5''hez ahogy elnézem általában 2500-3000mah-s akkuk mennek.
Amiket perpillanat nézegetek:
Xiaomi Mi3: 3050mah
Jiayu S2: 2000mah [igazán mutatós darab és ha 70-80kért adnák be is ruháznék rá de 98kt ezért biztos, hogy nem adok mikor ott a mi3 94ért hardveresen pedig kb a thlek szintjét (ha) hozza]
THL T100S: 2750mah
Lenovo K910: 3050mah
Az eredeti terv szerint ugye nem mennék 100k fölé így a Mi3 32gbos verziója kiesik viszont a Mi3 16gbán nem biztos, hogy elférek + felvetődik a kérdés, hogy biztosan kell-e nekem FHD nézésre 1 adreno 330as gpuval szerelt vas ha nem akkor ott van még a mali 450 ami ebben a kategóriában is bőven előfordul viszont lentebb is és gondolom videózáshoz telefonok esetében is inkább a gpu kell mintsem a proci.
Xiaomi Mi3:
Pro: miui [ha jól tudom gyárilag, lévén elvben a két cég 1 és ugyanaz] , dizájn, erős hardver.
Kontra: 16gb tárhely, esetlegesen fölös kiadás + gyári füles hiánya így fülest azonnal kell vennem nem ér rá később.
Jiayu S2
Pro: dizájn [de nagyon-nagyon :D] ééés kb ennyi :D
Kontra: szvsz túlárazott, egy 80ks kategóriában már elgondolkodtató lenne, soványka telep
THL T100s
Pro: részben fém ház, dizájn, gyári rendszer témája, S2höz hasonló hardver lényegesen olcsóbban és van vmi fura vonzódásom a THL cuccok iránt nem tudom miért..
Kontra: szimpátia ellenére nem igazán tudom hova tenni a gyártót, korrektnek tűnik ugyan de kitudja messze van Kína maradjunk annyiban.
Lenovo K910
Pro: LENOVO [egyéb kérdés?:D], dizájn, hardver valamicskével kellemesebb ár mint a Mi3 esetében
Kontra: akárcsak a Mi3 esetében 16gb tárhely számomra szűkös lehet.
THL 5000
Pro: THL :D, 5000mah akku, gyári rendszer témája, árához mérten kellemes hardver, ha jól tudom akkor a kis listám egyetlen darabja ami 4.4.2es androiddal jön ezen felül pedig egy már-már indokolatlanul tartalmas csomag amit én speciel még nem sok telefonnál láttam.
Kontra: Leginkább a T100Sel versenyez és be kell valljam azért szegényke a testvéréhez képest hangyáynit csúnyácska.
Vélemény?"

Ha esetleg valaki tud még alternatívát ne tartsa magában :).

Előre is kösz.

(#83483) exodus76


exodus76
csendes tag

Valaki már vásárolt a lightinthebox.com oldalról?
Érdemes innét rendelni telefont?
Előre is köszi a segítséget :)

(#83484) beg válasza exodus76 (#83483) üzenetére


beg
veterán

Igen.
Nem igazán.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#83485) Ájvé válasza kurtzyx (#83482) üzenetére


Ájvé
veterán

FullHD videót még az én THL W100-am is bírja, persze nem túl nagy bitrátásat (Kill Sample szaggat már). Telon egyébként nem értem minek FHD filmezés, de te tudod.

(#83486) ATM_automata válasza kurtzyx (#83482) üzenetére


ATM_automata
őstag

Alapvetően nehéz a dolgod, kb hasonló kérdések "gyötörnek" engem is egy ideje. Szerintem THL 5000 a nyerő. Erős vas, friss szoftver, sok kiegészítővel és állati nagy akksival. Egy THL W8s-em van, szerintem életem eddig legjobb telefonja, főleg ha ár/érték viszonyt nézek.

Miui-s telefont akkor nézz, ha a MIUI alapvető döntési szempont, mert szerelem vagy megszokás miatt szükséged van rád. Ami egyébként előny lehet, hogy azt legalább rendszeresen frissítik, pofozzák. A THL W8s-en még mindig az rom van, amivel a jézuska meghozta, és mint olyan gyári support az tapasztalatom szerint ZÉRÓ. Én egyébként még ASUS Zenfone 5-be (2GB/16Gb) gondolkodom, valamivel gyengébb, valamivel olcsóbb, valamivel extrább a szoftver. Van egy inteles asus tabom itthon már 2 éve, jó választás volt.

What else?

(#83487) kurtzyx válasza Ájvé (#83485) üzenetére


kurtzyx
tag

Egyszerű a válasz: mert nem bíraj a szemem vmi oknál fogva távolabbról meg a telót alig látom nemhogy a filmet.

sárgafon topicban ezen topic linkje mellé jött 1 olyan infó, hogy a thl 5000 aksija szeret megpusztulni vki tud erről mondani vmit?

[ Szerkesztve ]

(#83488) badabum válasza kurtzyx (#83487) üzenetére


badabum
tag

Nem az aksija pusztul meg hanem a töltés vezérlője szoftveresen vagy hardveresem hibásodik meg,gondol egyet és bármennyi % van az akkuban nem tölt többet, jelenleg én is próbálom az infókat összeszedni.

(#83489) Dominó85 válasza ATM_automata (#83486) üzenetére


Dominó85
veterán

Kicsit keressetek/olvassatok vissza. A Thl visszahívta az első szériás 5000-es telefonokat töltésvezérlő hiba miatt. Mondjuk én eleve szkeptikus vagyok a Thl eme aksi ügyében. Egy 3000mAh telep méretében nekik 5000mAh-t sikerült elérni? Aha persze. Szerintem az 5000-es aksi kb 3800-as lehet, a 4400-as meg úgy 3000mAh ténylegesen. Hányszor eljátszotta már korábban a Thl az aksi átmatricázást... Amikor 1850mAh aksijuk ténylegesen egy 1300-as fos volt pl. Vagy a 2400mAh-sról derült ki, hogy 1900-as. Szóval azt nem firtatom, hogy rengeteget fejlődött a gyártó, de aksik terén szerintem megint megy a nagy lódítás. Sajnos...

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#83490) kurtzyx válasza Dominó85 (#83489) üzenetére


kurtzyx
tag

1. széria alatt az 1,7es proci + jelly bean combot értjük?
Az említett jószág a kitkatel érkező 2.[??] verzió lenne, akkor elvben arra ez a hiba nem érvényes.

(#83491) Dominó85 válasza kurtzyx (#83490) üzenetére


Dominó85
veterán

Ezt sajnos nem tudom, de a visszahívás bejelentése kb egy hete lehetett. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#83492) wwenigma válasza Dominó85 (#83489) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez mar ki lett beszélve hogy elméletileg nem a hagyományos technikával készült akkukat használják. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#83493) kurtzyx válasza Dominó85 (#83491) üzenetére


kurtzyx
tag

így hirtelen ezt találtam:

Battery

The battery in the ThL 5000 is a massive 5000 mAH unit. That is a big battery for a phone. Previous ThL smartphones suffered from below-average battery performance when coupled with a full HD display. The T100 and the T200S both had full HD displays and the battery life in both devices was a little disappointing. The W200S sported a 720p HD display and as a result its battery performance was much better. Interestingly the T200S has a 2500 mAh battery, which gives us a good reference point for the ThL 5000.
így hirtelen ezt találtam:

The battery is a silicon anode Li-polymer battery which according to ThL’s website means it offers a greater density. This is why the phone is relatively so thin. However one sacrifice for this thinness is that the battery is non user-removable.

ThL 5000 (1)

I did some tests to generate some battery usage numbers and the results are, as you would expect, excellent. When running Epic Citadel in its Guided Tour mode the phone will last for over 5 hours before it will run out of juice.

For YouTube streaming (over Wi-Fi) the device does very well and you can watch around 10 hours of video on a full charge. Watching a MP4 movie from the internal storage yielded the same 10 hours possible playback. Both the YouTube and MP4 tests were conducted full screen.

The ThL 5000′s official talk times are 47 Hours for 2G and 30 Hours For 3G. I performed a crude 3G calling test and after forty minutes the battery dropped just 1%, which means that the quoted talk times look very genuine.

Compared to the T200S (with its 6 inch full HD screen and 2500mAh battery) the 5000 performed better and yielded more than double the T200S’ numbers. With careful usage you could get two full days of usage out of the 5000. Of course, everyone uses their phone differently, but based on my personal usage pattern I would only need to charge the 5000 every other night.

Ha vki tud hasonló adatokat más szóba jöhető telókról ne tartsa magában :D.
[Furcsaság: ebben a tesztben azt írták, hogy a csomag tartalmát képezi 1 16gbos micro sd kártya, a specek közt 16gb ram szerepel arról hirtelen nem találtam semmit, hogy bővíthető-e /videókon elvben mintha micro sd foglalat lenne a kütyüben de én bőven vagyok annyira vaksi, hogy benézzem :D/ az azért fura lenne, ha a micro sd lenne a ram.. vagy is igazából nem működne :D szóval akkor most mi is van ?XD]

[ Szerkesztve ]

(#83494) WOT-H-A-C válasza Dominó85 (#83489) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

"Phone Arena recently discovered the THL 5000, which has a 5,000 mAh battery stuffed into a rather thin, 8.9mm, body. And best of all, it costs only a few dollars more than the W6618, or around $299. The battery is developed by U.S.-based Amprius and comes with Quick Charging support, according to the publication"

Amprius

Nemhiszem hogy egy erre specializáálódott manufaktúrában szitázzák az akszikat....

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#83495) Freddycom


Freddycom
őstag

Mivel lehetne kiegészíteni egy olyan s-view tokot, aminek nincs mágnese, nem pattan össze, csak fityeg? THL 4400-asról van szó. Mágnes, tépőzár?

(#83496) aytukabozs válasza Freddycom (#83495) üzenetére


aytukabozs
addikt

befőttesgumi :P

(#83489) Dominó85
Legyél szkeptikus, bátran!
Volt idő míg az emberiség szkepszissel gondolt a repülésre, a föld gömb alakjára, meg ilyesmikre... :)

persze időközben nem baj ha olvasol kicsit a szilícium anódos lítium akksikról (pl itt)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#83497) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

Sziasztok, A Lenovo p770-em merül mint a tégla, ezt a "Naptár tárolása" folyamat okozza. Most csak 43 perc alatt 390 alkalommal élesztette fel a telefont. Ez tegnap több ezer is volt. Hogyan lehet orvosolni?

(#83498) WOT-H-A-C válasza Nyiaz (#83497) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Jegeld titanium backup-al például...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#83499) petike2014


petike2014
aktív tag

Üdv!
Antelife-ról (spanyol) rendeltem egy DG800-at, vasárnap este, PayPal-lal fizettem. Levonták, megkaptam minden értesítést, számlát kivéve az antelifeos vásárlást igazolót és a tracking numbert amit írtak,hogy mailben küldik. Írtam a supportnak tegnap este, ma válaszoltak, hogy minden rendben, tegnap fel lett adva, pénteken 99%,hogy megérkezik, viszont trankig numbert ismét nem kaptam :DDD . Várom a fejleményeket...

[ Szerkesztve ]

(#83500) Nyiaz válasza WOT-H-A-C (#83498) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Kipróbáltam, de akkor nem működnek a naptárak. Megy Exchange és Gmail is. Újraindítottam, wipe-oltam stb. de nem segít.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.