Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82351) plokij válasza Vandie (#82275) üzenetére


plokij
csendes tag

Én is ezt néztem ki szerintem jó lehet érdekelne egy teszt, ha megjön.

lenovo s960t

(#82352) Kgb!


Kgb!
csendes tag

Leírtam a tapasztalataimat a THL 5000-ről. A Kínai mobilok fórumon. Akit érdekel itt megtalálja.
http://mobilarena.hu/tema/kinai_mobil/hsz_2200-2200.html

[ Szerkesztve ]

(#82353) cappa72 válasza plokij (#82351) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát csak vigyázz.
Legalább 2 féle képpel szerepel az s960t, ami arra enged következtetni, hogy nem túl eredeti lehet valamelyik.
Ráadásul a Lenovo-féle "home" gomb ezeken házacska, a Lenovo viszont a "Lótuszvirág Home gomb"-ot használja, lásd S960, t nélkül....

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#82354) beg válasza plokij (#82351) üzenetére


beg
veterán

Ne akard. Hamisítvány ez is, nincs és soha nem is gyártottak belőle "t" jelzéssel. Olvasd el ezt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82355) Roland78 válasza svgyula (#82349) üzenetére


Roland78
tag

Hát alapjába véve nekem sem, de dual-os brutál telót sehol sem találtam (eddig).
(persze a többi paramétre figyelembe véve (min. 2GB, vékony,max.5")

minideal megbízható ugye? :)
dhl-el kértem, áfa,vám, ilyesmi mikor-hogyan jelentkezik?

Köszi

(#82356) stigmata


stigmata
tag

Ez nem brutál?
Máshol előrendeléssel 600-ért láttam.

[ Szerkesztve ]

(#82357) tokyo2


tokyo2
tag

Vélemény az infocus m512 ről? Tudom 1 sim-es :)

(#82358) tokyo2 válasza stigmata (#82356) üzenetére


tokyo2
tag

Out of stock :)

(#82359) stigmata válasza tokyo2 (#82358) üzenetére


stigmata
tag

Tudom, hogy out of stock.
Az alin 600 dollártól indul az előrendelés. Egészen pontosan 679 a legolcsóbb ajánlat.
A jövő héten jelentik be.
Ahhoz képest a 289 dollár egész barátságos. Még akkor is ha utána minden sallangot rászámolunk.

[ Szerkesztve ]

(#82360) RVR400 válasza stigmata (#82359) üzenetére


RVR400
veterán

Van egy dolog, amit úgy hívnak, hogy reklámfogás... Na, ez most pont az. ;)

Nem hinném, hogy az árát az "egymegegy" alá lőnék be.

[ Szerkesztve ]

(#82361) stigmata válasza RVR400 (#82360) üzenetére


stigmata
tag

Akkor szerinted nem kapnám meg tőlük 300-ért, ha most megrendelném?

(#82362) RVR400 válasza stigmata (#82361) üzenetére


RVR400
veterán

Mivel kosárba sem tudod rakni, így elég nehéz lenne a megrendelés. :)

(#82363) stigmata válasza RVR400 (#82362) üzenetére


stigmata
tag

Ott a pont. Pedig de szép is lett volna. :)

(#82364) kano válasza stigmata (#82363) üzenetére


kano
nagyúr

A K910 ára is baráti...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#82365) beg


beg
veterán

Valahogy ezért nem értettem a tegnapi cikkben a 834 usd árat. Reméltem, hogy elírás, ezek szerint tényleg és presellben 300 körül megyen.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82366) Laza... válasza beg (#82365) üzenetére


Laza...
addikt

És mikor lesz készlet, szólnak hogy fizess még X USD-t, vagy visszaadják a pénzed, amit használtak X ideig. Esetleg még húznak rajtad 1-2+ hetet. Jó biznisz. Mármint nekik :))

Never give up!

(#82367) tvamos válasza instantwater (#82343) üzenetére


tvamos
nagyúr

Azzal meg egyutt tudnek elni, hogy nincs SD, csak akkor hasznalnam, ha flash-elem ugy is, de az ara az, ami nekem nem tetszik! (Ha jol latom, hogy szazezer plussz afa...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82368) citkar válasza Roland78 (#82355) üzenetére


citkar
addikt

2GB RAM, 5 col, dual sim, Snapdragon 801, in stock, elég brutál?

[ Szerkesztve ]

(#82369) Roland78 válasza citkar (#82368) üzenetére


Roland78
tag

Ez sem rossz. Köszi :)
Picivel drágább ugyan...
Bár már a másikat megrendeltem

(#82370) Cyborg válasza Kgb! (#82352) üzenetére


Cyborg
őstag

Köszönjük!

...a THL 5000 minek a klónja amúgy? :-)

(#82371) citkar válasza Roland78 (#82369) üzenetére


citkar
addikt

Láttam valahol akcióban 300 alatt (270 nagyságában), de hát nem véletlen drága.

Végül mi lett a kiválasztott?

(#82372) Roland78 válasza citkar (#82371) üzenetére


Roland78
tag

honor 6 lett rendelve - kiváncsi vagyok mikor ér ide (3-5 napot írtak), és mennyiben áll meg a vége

(#82373) RVR400 válasza Cyborg (#82370) üzenetére


RVR400
veterán

Az ilyen kérdésektől szoktam falra mászni... :DDD :W

(#82374) aytukabozs válasza RVR400 (#82373) üzenetére


aytukabozs
addikt

vicc volt,
a topicra célzott vele ahol az írás landolt....

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#82375) RVR400 válasza aytukabozs (#82374) üzenetére


RVR400
veterán

Vágom, de azt ne mondd, hogy Tőled még senki nem kérdezte meg egy telóról, amikor azt mondtad, hogy kínai. :DD

[ Szerkesztve ]

(#82376) aytukabozs válasza RVR400 (#82375) üzenetére


aytukabozs
addikt

Nem a francot,
meg a mostanit hírdetem, bejelentkezett egy csóka hogy cseréljem el egy galaxy 1-re, na onnantól hogy kiderült nem cserélek, már nem is érdekelte merthogy "ez csak egy szar klón" :P

szerk.
persze az s1 valóban klón, nemigen gondolkodtak UMI-ék a formaterven, de azt a samut még deepsleep közben is kettéhu@#ozza :P

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#82377) beg válasza RVR400 (#82375) üzenetére


beg
veterán

lenovoról még nem merték, mert azt úgy ahogy ismerik itt is :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82378) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Ne kiabáljátok meg....én kértem hogy linkelje be a dual simbe is mert elég jól összeszedett kis szösszenet és mivel kevesen használják a thl 5000 et lehet másnak hasznos lehet hisz majdnem mindannyiunk mások tapasztalataira épít amikor telefont választ....egyébként a másik topik néve nem csak Replica,Klón hanem van mé előtte más is... :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#82379) Cyborg válasza RVR400 (#82373) üzenetére


Cyborg
őstag

Ne haragudj rám, nem akartalak felidegesíteni!

(#82380) zizol válasza kmarkk22 (#82330) üzenetére


zizol
aktív tag

Elephone P10C is simán kijött 35e ből áfástúl.
Jó készülék.

Üdv, zizol

(#82381) beg válasza Cyborg (#82379) üzenetére


beg
veterán

Ne mentegetőzz. Majd az esti cavinton után már nem harap :P

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82382) gerivari


gerivari
csendes tag

Sziasztok,
a véleményeteket szeretném kérni, hogy milyen olcsó dual sim-es okostelót ajánlanátok. A story annyi, hogy apukám németben dolgozik, így lenne benne egy itthoni és külföldi kártya. A kinti kártya netes lenne, hogy tudjunk rajta ingyen neten keresztül beszélgetni. Így képesnek kellene lennie erre is. A lényeg persze az ár, minél olcsóbb annál jobb. :)
Előre is köszönöm a segítőkész fórumozóknak!

(#82383) RVR400 válasza beg (#82381) üzenetére


RVR400
veterán

Jah, a reggeli bogyó nem elég hatásos, este meg már mindegy is. :DDD

(#82384) Nyiaz válasza Roland78 (#82372) üzenetére


Nyiaz
aktív tag

Ha megjön a Honor 6 írjál róla kérlek, már én is hetek óta győzködöm magam hogy kiadjak érte ennyit. Szerintem az most a csúcs gép. Honnan rendelted?

(#82385) Roland78 válasza Nyiaz (#82384) üzenetére


Roland78
tag

Szia. Rendben, teszek majd fel egy írást, meg képeket. minideal-ről rendeltem

(#82386) citkar válasza Roland78 (#82372) üzenetére


citkar
addikt

Hát az sem olcsó darab, de biztos jó, minőségi darab lesz.

(#82387) Tejinashi


Tejinashi
csendes tag

Sziasztok!

Kb két hét múlva érkezik a telefonom, egy Elephone P2000 Dual Sim 5.5' MTK6592 Android 4.4 3G

Valaki tud róla valami közelebbit, tapasztalatot?

(#82388) beg válasza Tejinashi (#82387) üzenetére


beg
veterán

Hogyne. Jobb felül a nagyító előtti mezőbe (gyorskeresés itt) beírod és elolvasod a korábbi véleményeket, tapasztalatokat.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82389) kmarkk22


kmarkk22
aktív tag

Sziasztok!

A ComeBuy.com megbízható? A Doogee pixels DG350 csak 110 dodó Németországból, tehát áfát sem kell rá fizetni. Szerintem ennyit megér. Szerintetek? :R

(#82390) Švejk válasza Tejinashi (#82387) üzenetére


Švejk
őstag

Rosszul érzékel néha a képernyője, recseg egy kissé, meg bugos a rom, a kamera képei pedig kiégnek.
Ezen kívül nem rossz telefon, az ujjlenyomat olvasó is jól működik.
Itt van egy részletes teszt.

(#82391) beg válasza Švejk (#82390) üzenetére


beg
veterán

Neked aztán van ingerküszöböd. Nekem a fele hiba is sok lenne egy telefonnál :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82392) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Bár itt pH!-n nem lehet velük üzletelni sajnos többen belefutnak ilyenbe, de óvatosan a klón/replika telókkal is! [link]

Budapest, 2014. augusztus 7., csütörtök (MTI) - Az interneten keresztül külföldről rendelt áruk fokozott ellenőrzésére hívta fel a figyelmet Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV), mert a szellemi tulajdonjogot sértő árut megsemmisítik.

Teleki József, a NAV Reptéri Főigazgatóságának főigazgatója csütörtökön a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren tartott sajtótájékoztatón hangsúlyozta: a hatóságok visszatartják a vámkezelés során talált, feltehetően szellemi tulajdonjogot sértő árut, hiába fizette ki a terméket a vásárló. Amennyiben bebizonyosodik, hogy a termék valóban nem eredeti, megsemmisítik, ezért érdemes körültekintően vásárolni az interneten.
Hozzátette: az EU-n kívüli országokból, interneten keresztül rendelt termékeket minden esetben vámkezelni kell. Ebben az évben a megnövekedett online vásárlások következtében a főigazgatóság 24 százalékkal több, 131 ezer import vámkezelést végzett.
Az elmúlt hónapokban 213 eljárás indult a repülőtéren, hamis árumegjelöléssel behozott áru miatt, amelyből 143 esetben már megsemmisítették a termékeket - mondta a főigazgató.
A lefoglalt áruk többsége Kínából és Hong Kongból származik, az előző évektől eltérően a ruházati termékek helyett leggyakrabban napszemüvegek, kozmetikai termékek, karórák és telefonok buktak meg az ellenőrzésen.

WOT-H-A-C: nem probléma sőt, kell is. Ebből is latszik hogy azért lassult be a vamkezeles mert nem csak értékvizsgálat történik a vámon...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#82393) WOT-H-A-C válasza wwenigma (#82392) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ezt megosztom ha nem gond... :R :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#82394) Remiel válasza beg (#82388) üzenetére


Remiel
őstag

:C

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#82395) kmisi99


kmisi99
addikt

Erről mi a véleményetek megér ennyit? [link]

(#82396) beg válasza kmisi99 (#82395) üzenetére


beg
veterán

50-ért is vehetsz ipari hulladékot, minek ennyit kiadni érte :) Alapból nem vennék valami másnak látszani akaró készüléket, az eto-val nem vagyok barát, úgyhogy rám ne hallgass.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82397) petyametyo válasza kmarkk22 (#82389) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Ez engem is érdekelne . Már mint a megbízhatóság. :R

(#82398) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Dual Sim-es készüléknél nem kellene egy SIM2 IMEI-t is találnom valahol? Lenovo S820

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#82399) beg válasza Crvsh3R (#82398) üzenetére


beg
veterán

MobileUncle Tools megmondja mindkettőt.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82400) motrola válasza Crvsh3R (#82398) üzenetére


motrola
aktív tag

Nem kell túlbonyolítani.

*#06# 2 db imeit ad akkor 2 sim-es a készülék. :DD

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.