Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82551) Laza... válasza Víz Elek (#82550) üzenetére


Laza...
addikt

Ha új, garanciás teló, nem piszkáljuk. Olcsóbb visszavinni, mint mókolni, majd ezután a mókolás miatt a garit bukni. De a Te pénzed, max veszel egy + "újat" :W

Never give up!

(#82552) gipsztigris válasza Krinyo (#82546) üzenetére


gipsztigris
addikt

Én meg pont lesz@rom, hogy bruszlí gerjed az sms-eimre! :DDD
Nagyobb baj az, (ha már paranoia) hogy a guglinak meg ÖNKÉNT odaadunk mindent és hozzánk sokkal közelebb lévők tudnak meg mindent rólunk…Ha akarnak. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#82553) KTU válasza Víz Elek (#82545) üzenetére


KTU
addikt

próbáltad már sim kártya nélkül, reset után,
sim kártyát kell cserélni,

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#82554) tolvaj! válasza Krinyo (#82546) üzenetére


tolvaj!
őstag

ha belegondolsz akkor alapból elektronikus formában halad át az üzeneted egy szerveren.... már a kezdetektől fogva így volt az SMS-vel. és a beszélgetésedbe is az hallgat bele aki akar... ha félsz használj BB-t :)

[ Szerkesztve ]

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#82555) asdf_ válasza Krinyo (#82546) üzenetére


asdf_
veterán

Segitek olvasni:

The phone number of contacts added to the phone book and from SMS messages received was also forwarded.

A nevjegyzekhez adottak telefonszama, valamint a fogadott sms-ek feladojanak telefonszama szinten tovabbitasra kerult. Tehat senki nem olvasgatja az sms-eidet.

[ Szerkesztve ]

(#82556) Krinyo válasza asdf_ (#82555) üzenetére


Krinyo
senior tag

Tudok olvasni, csak az SMS-ek telefonszámait továbbítja, egyelőre eddig jutott az F-Secure. :D És szerintetek ez rendben van, még tapsikoltok is neki. Jesszumpepe...

[ Szerkesztve ]

(#82557) Víz Elek válasza Laza... (#82551) üzenetére


Víz Elek
senior tag

10 perc kiírogatás után abbahagyta, érdekes... nem tudom, hogy mi lehetett vele a probléma.

Samsung S9

(#82558) meridaharcos válasza Krinyo (#82556) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Ha már ilyesmi a téma... :D
Már hangot is lehet fényképezni, vissza is játszható. ;)

[ Szerkesztve ]

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#82559) kisda


kisda
aktív tag

Valaki nem tudja, hogy mitől fáradhatott el a ledvillanó zp980+ telóban? Negyedére csökkent a fényereje.

(#82560) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

SuperSu frissítési problémára tud valaki megoldást? SuperSu minden indításánál frissíteni akar, de nem megyenki. Felajánl 2 módot is (normál / CWM/TWRP), de egyikkel sem frissül, mindig újraindítást kér és következő alkalommal megint frissülni akar.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#82561) Dominó85 válasza kisda (#82559) üzenetére


Dominó85
veterán

Ha sokat használtad zseblámpaként, akkor nem csoda. Sajnos ezek nem éppen hosszú életű led villanók. :(

* Péter - 06302461862 *

(#82562) Freddycom válasza silver10 (#82544) üzenetére


Freddycom
őstag

link

Vagy Ebay-ről 500 forintért.

(#82563) kisda válasza Dominó85 (#82561) üzenetére


kisda
aktív tag

Nem lehet, hogy kernel probléma? Úgy emlékszem, hogy amióta feltettem egy S4 romot rá, azóta van ez. Nem sokat használtam zseblámpaként. Csak hát visszaraktam a régi romot, és maradt a probléma.

(#82564) Dominó85 válasza kisda (#82563) üzenetére


Dominó85
veterán

Hm... simán lehet az is. Az S4-es romban más micro feszültséget kaphatott, mint a Zopo romjában és ezáltal nem működik megfelelően. :K

* Péter - 06302461862 *

(#82565) Buccer válasza RVR400 (#82543) üzenetére


Buccer
tag

Köszi. 1 kézzel bele lehet tenni a telót?

Pécs City

(#82566) kisda válasza Dominó85 (#82564) üzenetére


kisda
aktív tag

Melyik fájl tartalmazza a kernelt? boot img? Flash toolal feltenném csak a kernelt újra, hátha megoldódna a probléma, de nem tudom, hogy melyik tartalmazza.

(#82567) cappa72 válasza kisda (#82566) üzenetére


cappa72
nagyúr

A kernelt a boot.img tartalmazza.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#82568) RVR400 válasza Buccer (#82565) üzenetére


RVR400
veterán

Persze, ha közben a másikkal szétnyitod. :DDD

(#82569) kisda válasza cappa72 (#82567) üzenetére


kisda
aktív tag

Felflasheltem újra, de ugyanúgy gyenge a led. Mivel lehetne még próbálkozni?

(#82570) Buccer válasza RVR400 (#82568) üzenetére


Buccer
tag

:DD oké, szóval akkor ha a térdemmel fogom a kormányt, betudom tenni menet közben is a telót. Csak addig hol lesz a kaja? :D

Pécs City

(#82571) Nagya21 válasza Buccer (#82570) üzenetére


Nagya21
addikt

HAli!!
A szádban..... :DDD :DDD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#82572) silver10 válasza Freddycom (#82562) üzenetére


silver10
aktív tag

Hát igen, ha nem kell sürgősen akkor az jobban megéri (4x-esen)

(#82573) phone01


phone01
csendes tag

Az érintő kijelző kalibrációját melyik file tartalmazza? köszi

а вот и я! алло...алло...? меня завут фон...телефон ... :D

(#82574) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek az új Tescos mobilokról?
Olcsó kategóriában milyen dual sim készüléket ajánlotok?

Köszi szépen.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#82575) Remiel válasza Buccer (#82570) üzenetére


Remiel
őstag

esetleg indulás előtt is beteheted, bár tudom ez egy beteg ötlet, mert minden normális embernek félúton jut eszébe, hogy használja az autós tartót ha már van ;]

mondjuk én csak kíváncsiságból rendeltem, mert az ára szinte verhetetlen, de bevált, pedig nem kicsi és könnyű a telefonom

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#82576) b0bcat válasza nyuszi123456 (#82574) üzenetére


b0bcat
addikt

Pontosan milyen modellekre gondolsz?

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#82577) kmisi99


kmisi99
addikt

100$ körül tudtok jó akksis 4,5" feletti telefont ajánlani párat?

(#82578) aytukabozs válasza kmisi99 (#82577) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ha a jó akksis azt jelenti hogy 1nap< üzemidejű, akkor nemigen lesz 100 dolcsi környékén ajánlható telefon.
Már olyan ami a nagy akksin kívül is ajánható minőségű

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#82579) b0bcat válasza aytukabozs (#82578) üzenetére


b0bcat
addikt

Így van. Vannak aránylag erős akkuval szerelt készülékek 100 dollár környékén, amik jók, de azokban MT6572 SoC van fél giga RAM társaságában. :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#82580) azozo válasza b0bcat (#82579) üzenetére


azozo
senior tag

Valaki itt ezt ajánlja
http://m.tinydeal.com/hu/product/mijue-m680-50-ips-qhd-quad-core-android-44-kitkat-3g-phone-129252 Én is szemezek vele... :-)

(#82581) b0bcat válasza azozo (#82580) üzenetére


b0bcat
addikt

Ez papíron tényleg jó ajánlat, csak teljesen "márkátlan". A Doogee DG310 lehet még érdekes hasonló paraméterekkel, de még olcsóbban (87 USD). ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#82582) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

Srácok, ha titanium backuppal mentem le az alkalmazást akkor azt egy másik telefonon csak akkor tudom előhozni ha rootolt vagy nem kell hozzá a root jog? Mármint a telepítéshez.

XiaomI RedmI Note|||

(#82584) ouzohuto válasza #40993792 (#82583) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Zsir :$ es milyen mas progival mukodhet?

XiaomI RedmI Note|||

(#82585) Buccer válasza Remiel (#82575) üzenetére


Buccer
tag

Na igen, az első kimenő hívásnál jövök rá, hogy jó lenne egy tartó, mert menet közben szívás keresgélni a nevet...

Pécs City

(#82586) wayteqxtab


wayteqxtab
csendes tag

Helló!

Olyan dual sim mobilt keresek ami:

- 5” alatti képernyőjű (5 még oké)
- IPS paneles
- felbontása 1280-as
- quad core
- ram 1 vagy 2 GB
- 3G (mi nem az már)
- droid 4x feletti

Eddig millió és millió mobilt találhatok.
De.
Olyan kell amiben NEM mediatek SOC van. Hogy mi van benne az mindegy, feltéve hogy NEM MTK!

Ki mit ajánl?
Moto G-t hagyjuk. Nem cserélhető akku, nincs SD bővíthetőség-kabaré.

(kérem ne azt boncolgassuk mi baj van az MTK-val. úri passzió, kínomban nem tudom mibe kössek bele-ha mindenképp magyarázat kell)

[ Szerkesztve ]

(#82587) nash13 válasza wayteqxtab (#82586) üzenetére


nash13
aktív tag

Xiaomi Redmi 1s.

iPhone 7

(#82589) wwenigma válasza wayteqxtab (#82586) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hopp, megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#82591) Buccer válasza b0bcat (#82579) üzenetére


Buccer
tag

Ha már akku.
Megfigyeltem, hogy ha olyan töltővel töltök amivel gyorsan töltődik, akkor kevesebb ideig bírja a teló. Ha lassabban töltök sokáig bírja, ma pl 5 óra felett volt a kijelzőidő és még nem is merült annyira le mint szokott. Normális ez?

Pécs City

(#82592) RVR400 válasza Buccer (#82591) üzenetére


RVR400
veterán

Ez a G700? Elektromos térben ülsz? :D

(#82593) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Üdv!

Mobilvoipon telefonáltam, miközben megszólalt az akksi merültség figyelmezető szöveg. Ezt én állítottam be 20%, 15%, 10%-ra. Tehát miközben telefonltam Voipon, a wifi-t használtam, megszólalat ez a figyelmeztetés, és brutál nagyott reccsent a 10%-os bemondásnál. A 20% és 15%- nál nem reccsent. Na azóta mintha nem lenne olyan a hangszórója mint előtte :(

Ez a 2 hang dolog okozhatta ezt a reccsenést, vagyis hogy 2 külön program vette igénybe a hangszórót? Vagy valami más okozhatta? Nekem úgy tünt, hogy akkor ez miatt van.

Tesztelve utána: a fülhallgatót bedugva pl egy nyelvleckét hallgatva (a normál beszéd miatt) nem sisetergett. Ha a telefon hangszóróján hallgattam, akkor sistergős volt. Telefonálás közben viszont nem hallottam sistergést.

Van erre valami teszt, hogy sérült-e a hangszóró?

(#82594) Buccer válasza RVR400 (#82592) üzenetére


Buccer
tag

Igen a G700. Nem ülök, miért?

[ Szerkesztve ]

Pécs City

(#82595) Buccer válasza silver10 (#82544) üzenetére


Buccer
tag

Edigital-on nem írnak róla jókat...

Pécs City

(#82596) Klara_ válasza wayteqxtab (#82586) üzenetére


Klara_
őstag

Asus Zenfone.

(#82597) gipsztigris válasza silver10 (#82544) üzenetére


gipsztigris
addikt

"RVR400: látom ugyanazt használjuk."

Igen, így olcsóbb! Hol Te használod, hol pedig RVR400. :D De ha messze laktok egymástól, akkor érdemesebb venni mindkettőtöknek sajátot. :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#82598) MrChef válasza nyuszi123456 (#82574) üzenetére


MrChef
aktív tag

Szia! Miért gondolkodsz tescos mobilban? Magyarországon 40ezer Ft-tól kezdődnek a normális telefonok, de 80-100ezer Ft alatt nemigen kapsz olyan tudásút, amit Kínából kb. 40ezerért veszel meg.
Az Alcatel elfogadható, kínai, de nem olyan jó, mint sok másik kínai telefon.
Idehaza patikán méricskélik és árasítják a ramot, felbontást, mindent.

(#82599) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Lenne néhány kérdésem az urakhoz, megpróbálom összeszedni.
Nézegetek valami izmosabb telefont, és kicsit elakadtam. A Huawei Honor6, a Nubia Z7 max és a THL 5000 is fókuszba került. Egyrészt fontos lenne számomra az egyéb ismert dolgok mellett, hogy viszonylag jól szóljon fülhallgatóval. A T5000-nél is és a Hisiliconnál is olvastam, hogy az átlagosnál jobb hangprocesszor van benne.
Egyfelől érdekelne hogy ilyen irányú tapasztalata van-e valakinek. Aztán az sem világos számomra, hogy ez a Kirin 920-as soc mennyire általános, mekkora közösség áll mögötte, és úgy általában a mókolása (rom csere, recovery telepítése stb) mennyire más a megszokott MTK-s vonaltól? És a harmadik, hogy a snapdragonok fogyasztása milyen? (Ezt meg a Nubia miatt kérdezem).
Legegyenesebb megoldásnak a T5000 tűnik, azt is néztem ki először, de A WIFI- és a GPS képességeit illetően kicsit bizonytalan vagyok. Láttam hogy volt aki rendelt Honor6-ot, illetve a T5000-es kommenteket is olvastam azoktól akik vettek. Tudom hogy nyers erőben gyengébb mint a másik kettő, de az gigant aksi miatt mindenképpen foglalkoztat.
Egyszóval akinek van némi rálátása ezekre, segíthetne kicsit eligazodni! :U

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#82600) b0bcat válasza Buccer (#82591) üzenetére


b0bcat
addikt

Szerintem nem normális. Elméletileg ugyan kevésbé terheli az akkut a kisebb töltőáram, ám az akku maga is szabályozza, hogy mennyi áramot vesz fel, és itt szó nincs gyorstöltésről. (Egy 2 Ah-s akkunak a 2 amperes azaz 2000 mA-es töltés nem számít annak, hiszen az még mindig csak 1C, de a mobiltöltők általában 1 A körüliek.) Én mondjuk inkább az RC lipó akkukban vagyok járatos. :U

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.