Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83801) HPAA válasza divaio82 (#83800) üzenetére


HPAA
őstag

vroot

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#83802) b0bcat válasza RVR400 (#83781) üzenetére


b0bcat
addikt

Milyenek a betekintési szögei és a színei?

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#83803) divaio82 válasza divaio82 (#83800) üzenetére


divaio82
csendes tag

ez a Mobileuncle tool már alapból rajta volt. vagyis nem kellett rátöltenem. és rootolt a teló azt írja. akkor az SD kártyára mentést mivel tudom megoldani?

(#83804) citkar válasza Graphics (#83785) üzenetére


citkar
addikt

A merimobilsnak is két készülékkel indult, sokkal több, most sincs, de érdemes visszanézni, pl most van Iocean X8 mini is, ami hasonló árban van, mint a kínai webshopoknál, de mégis Eu-n belülről jön.
Hátha a Minidealnél is lesz valami...

[ Szerkesztve ]

(#83805) petike2014


petike2014
aktív tag

Üdv Urak!

Véletlen meglepetés. 2 órája megjött a DG800-am amit 17-én (vasárnap éjjel) rendeltem, antelife spanyolból.

39% töltöttség, mindenen fólia, érvényesítő matrica stb.., tehát original, új. Alapból a legújabb júliusi szoftver.
Amit lehetett kipróbáltam és minden hibátlan, minden működik. Ami már most hiányzik a háttér világításos nav gombok és az értesítő led. A kamera erős közepes (még a coolpadhez képest is), de nem használhatatlan, a vakuja erős, rendben van. A beszéd hangszórója picit halk és szinte csak magas hangok vannak benne (collpadba rendes basszus van szinte). Wifi térerő legalább 1 pálcikával kevesebb,2g térerő egál coolpaddal. Beszéltem vele 30 percet gyorsan burn-in tesztként, recsegés, szakadás egyik félnél sem jelentkezett. A készülék veszett gyors, főleg ennyi pénzért (35e-be állt meg). Kijelző betekintési szöge jó de nem 180 fokos, 2 pontos érzékelésű csak panel ráadásul ha közel vannak az ujjaink eléggé összekavarodik ami pl. pinch to zoomnál gond, megszokást igényel. Igyekszem egy részletesebb , fotós, tényeken alapuló tesztet összerakni majd a közeljövőben.

[ Szerkesztve ]

(#83806) kisda


kisda
aktív tag

Lehet valahogy fixálni a hívás beállításait? Beállítom, hogy mutassa a számom hívásnál, de minden nap visszateszi rejtetté.. KK 4.4 ZP 980+

(#83807) ouzohuto


ouzohuto
senior tag

Na megjott a Newman K1S :)

1. A telefon 1:1 az egyben K1. Led, simek ok. Hang ok. De mit irjak 3dolog valtozott, proci+ram+memoria, kijelzo, kamera.
2. Szerencsere semmi szoftveres problemat nem ereztem, pwdig h feltem ....
3. Nagyon gyors!Antutu 24600
4. A kijelzo uber jo!G3-al tudtam osszehasonlitani es a Menyasszonyom(megegyszer nem bas...el) konnyed szajhuzassal mondta"nem rossz...".(khmmm khmmm asszem nem kell magyarazni)
5. A kamera sokat fejlodott hala a sonyinak, nem a normal fenyviszonyokra gondolok, hanem este vakuval valo fotozast, mert ez nagyon jol sikerult!Ja es valtozott a led kialakitasa ez a hatlap levetele utan lattam meg, es ezert is lehet jobb mint eddig.
6. Gyorsabban tolti be az oldalakat, mint a G3!
7. Sluszpoennnn, amig vartam kaptam ceges telefontttttt , jeeeeeee szoval ez folos lett vagy mittom en...S4es es mivel a vezer adta muszaj leszek hasznalni :D. Na jo a kameraja iszonyat jo el kell ismernem...
Johet kerdes ha kell

[ Szerkesztve ]

XiaomI RedmI Note|||

(#83808) Graphics válasza divaio82 (#83800) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vroot, rákeresel google-ba, letöltöd, telepíted gépre, többit írja.
- Fejlesztői mód bekapcsolása, verziószámra 10x ráböksz
- USB Debugging modeba kell lenned.
- rádugod a gépre, és megcsinálja a root-olást.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#83809) KTU válasza Graphics (#83808) üzenetére


KTU
addikt

Bakker, rég írta hogy rootolt, már az 1. (#83797) hozzászólásából is ez jött le nekem. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#83810) asdf_ válasza petike2014 (#83805) üzenetére


asdf_
veterán

A palcikakra ne adj, csak a dB-t nezd, nem szentiras, hogy ket kulon gyarto egyforrma algoritmus szerint osztja a palcikakat Nem mellesleg a tabletemen pl. erdekes modon az ertesitesi sorban mindig egy palcikaval tobbet mutat wifinel, mint amit a wifi keresos ablakban. Pedig ugyanaz az ikon, ugyanakkora felbontas (gondolom a kiskinai megturbozta az ertesitesi sorost, mert azt mindig latom, hadd legyek abban a hitben, hogy van terero).

(#83811) nash13


nash13
aktív tag

Asszony telójára feltettem a needromon lévő utolsó umi x1s romot. Érdekes módon hiányzik belőle a gyári sms app. Feltettem egyet playről, de csak most esett le, hogy azok csak a sim1-ről küldenek üzenetet. Én meg nem értettem miért nem jön vissza a mobilparkolás (sim1 - osztrák). Hogy tudnék rá gyári appot tenni?

iPhone 7

(#83812) KTU válasza ouzohuto (#83807) üzenetére


KTU
addikt

Wifi Analyzer, evvel esetleg teszt, persze 1 másikra is fel kellene rakni hogy összehasonlítható legyen.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#83813) ouzohuto válasza KTU (#83812) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Ooo mitis teszteljek ezzel?

XiaomI RedmI Note|||

(#83814) KTU válasza ouzohuto (#83813) üzenetére


KTU
addikt

őőőő, izé, nem is neked írtam :B :D

(#83805) petike2014-nek ment volna, DG800 wifi teszt

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#83816) ouzohuto válasza KTU (#83814) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Np ;)

XiaomI RedmI Note|||

(#83817) sbwolf válasza ouzohuto (#83807) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Magyarnyelv?

(#83818) divaio82 válasza Graphics (#83808) üzenetére


divaio82
csendes tag

Köszi Szépen elvileg sikerült. A folyamat végigment. most lássuk hogy menti-e rá a dolgokat.

(#83819) ouzohuto válasza sbwolf (#83817) üzenetére


ouzohuto
senior tag

No, de konnyen orvosolhato jbarttal.

XiaomI RedmI Note|||

(#83820) amauri


amauri
csendes tag

Sziasztok!

100$ környékén milyen telót ajánlanátok? Nincsenek nagy elvárásaim, 4-4,5'-os kijelző lenne az ideális, illetve egy jó kamera lenne még fontosabb. Előre is köszi!

(#83821) motrola válasza KTU (#83812) üzenetére


motrola
aktív tag

A linken levőt vírusosnak nyilvánítja a kereső. Az eredeti verziót nem. Csak óvatosan.

Wifi Analyzer,

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#83822) Zeki válasza amauri (#83820) üzenetére


Zeki
nagyúr

jiayu f1

(#83823) Graphics válasza amauri (#83820) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jiayu F1
Jiayu G2F

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#83824) wwenigma válasza Zeki (#83822) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azért a jó kamera és az F1 eléggé üti egymást...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#83825) Freddycom válasza wwenigma (#83824) üzenetére


Freddycom
őstag

A 100 dollár környéki jó kamerás készülék is.

(#83826) petike2014


petike2014
aktív tag

Urak, új rendelés előtt állok.

Newmann K1S vagy Jiayu G4S ? Esetleg akiknek van ilyen vagy olyan pár sort írna róluk? 114€ vs 152€

[ Szerkesztve ]

(#83827) Laza... válasza petike2014 (#83826) üzenetére


Laza...
addikt

G4S

Never give up!

(#83828) RVR400 válasza b0bcat (#83802) üzenetére


RVR400
veterán

A T6S-ről pár mondat:

Nos, a betekintési szögek rendben vannak, a színek fakóak a hagyományos IPS-hez képest. Az "agyonszaturált" 7320-hoz képest, és a Lead 3-hoz képest is. A kamerája jobb mint a Lead3-é, ami érdekes, hogy 4:3-ban 13 Mpixelt is be lehet állítani, teljes képernyőnél meg csak 4 Mpixel.
A kijelzőről még annyit, hogy még a menüben is olyan, mintha némi blur effekt lenne rajta, ami játéknál nem is néz ki rosszul, de a beállítások menüben nem túl izgalmas. Az anyagminősége valamivel gyengébb mint a Lead3-é (mintha a hátlap felül nem lenne az igazi, de nem vészes), a rendszer sem annyira gyors, hiába a 2x annyi RAM. Igazából azt mondom, hogy az árát mindenesetre megéri, nyilván ennyi pénzért kompromisszummentes telefont nem lehet találni.
Alkalmazásoknak 2.26 GB, tárhelynek 3.88 GB van hagyva, ami mindenképpen jó, az az értesítő LED. Csak piros színű, nem túl extra fényerejű, de elég nagy méretű homogén fényű ablakocska van.
Egy 960*540-es IPS panellel gyakorlatilag verhetetlen lenne, sajnos hiába a JDI kijelző(vagy talán pont ez okozza), valamiért az én szememnek nem "kedves".

(#83829) WOT-H-A-C válasza RVR400 (#83828) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

" valamiért az én szememnek nem "kedves"."

Ez azért lehet mert mert hozzá szoktál a 720p hez....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#83830) RVR400 válasza WOT-H-A-C (#83829) üzenetére


RVR400
veterán

Írtam fentebb, hogy az Ulefone U5-tel nem volt semmi bajom, pedig az sem szenved pixeltúltengésben. :)

(#83831) CineDOG1: A nem kínai meg ott sem, hogy a nem éppen olcsó (nem a drágákra gondolok) készülékekben legalább az legyen...

[ Szerkesztve ]

(#83831) Zeki válasza Freddycom (#83825) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pár hónapja volt a pandawillen valami számomra noname (talán Newman) telefon kiárusítás, arra írta valaki, hogy a kamerája elég jó. Mintha 100 dollár körül lett volna.
De amúgy még tényleg nem tart ott a kínai telefongyártás, hogy az olcsó készülékekben jó kamera legyen.

(#83832) WOT-H-A-C válasza RVR400 (#83830) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A kivètel erősíti a szabályt!!! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#83833) Lampard19 válasza petike2014 (#83826) üzenetére


Lampard19
tag

G4s.

Newman K1s-ből eddig minden darab ghost touchokat produkált nálam és nem szoftveresen gond lehet, mert próbáltam vele mindent, emellett carliv touch recovery közben is csinálta, amitől már pláne nem szoftveres eredetűnek tűnik. Nem 1 darab alapján mondom, hogy mind produkálta. Néha 1-2 napig semmi, de néha meg gyakran és nagyon idegesítő módon csinálta. Volt nálam 8 darab, vissza is küldtem mindet, tehát megvan a véleményem róla... Én a kezemből nem mertem ilyet kiadni...

[ Szerkesztve ]

(#83834) csampei válasza Freddycom (#83825) üzenetére


csampei
senior tag

Elephone p10 vagy p10C A kamja jó a gps elmegy,kijelző gyönyörű forma tetszetős,sebesség qrva jó!(support sz@rt sem ér) :D

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#83835) cappa72 válasza Lampard19 (#83833) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hmm... A k1s-ről a leírtak alapján a w450-es sztár telefon jut eszembe... :W

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#83836) Laza... válasza cappa72 (#83835) üzenetére


Laza...
addikt

Mondjuk nem 1 kategória. A K1S-nek pöcc-röff megy a GPS-e, a legjobbak között van (MTK fronton)

Never give up!

(#83837) hclaci


hclaci
csendes tag

Nahát nem találtam sehol jó romot a Feiteng h9500 6582-eshez. Ami van, azon a menügomb és a vissza gomb, ugyanúgy a menüt hozza fel, nem lehet benne vissza menni. Erre tud valaki valamilyen meoldást? Valami program esetleg amivel megadhatom a telómnak, hogy a vissza gombra, vissza lépjen?

(#83838) aytukabozs válasza mQWeXgsf (#83784) üzenetére


aytukabozs
addikt

Antelife is többfrontosra tervezi bővíteni az európai vevő lehúzó... Jaj, akarom mondani europai vevők kiszolgálását.... ;)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#83839) csendes válasza aytukabozs (#83838) üzenetére


csendes
őstag

Hat nap múlva indul, viszont ott van egy mondat: "France/Germany customer only", ami talán azt jelenti, hogy csak az adott országba szállítanak. :F

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#83840) Zeki válasza aytukabozs (#83838) üzenetére


Zeki
nagyúr

Úgy volt, hogy ebben az évben itt is lesz lerakatuk. Na majd kiderül...

(#83841) aytukabozs válasza csendes (#83839) üzenetére


aytukabozs
addikt

Hát írtam olyat hogy ide is fognak szállítani, kérdem én? Írtam?

:D az igazság az hogy rá sem kattintottam, ugyhogy ez elkerülte a figyelmemet :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#83842) drewcsalad


drewcsalad
tag

Sziasztok!
Ki tudja megmondani,hogy mi az a RILJ és miért ébresztgeti folyamatosan a telefont? Wakelockkal nézem és azt mutatta,hogy sokszor ébreszti. Van megoldás a kikapcsolásra?Az akksi élettartam növelésének érdekében szeretném.Köszi

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#83843) RVR400 válasza drewcsalad (#83842) üzenetére


RVR400
veterán

(#83844) drewcsalad válasza RVR400 (#83843) üzenetére


drewcsalad
tag

Meg volt,de érdemleges választ nem találtam,hogy pontosan hogyan is lehetne kiiktatni.

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#83845) HPAA válasza drewcsalad (#83844) üzenetére


HPAA
őstag

példa

************* censored

(#83846) drewcsalad válasza HPAA (#83845) üzenetére


drewcsalad
tag

Megcsináltam és semmi :S
Egyébként ki van kapcsolva minden, gmail, google map, minden ilyesmi. chromeon keresztül használok facebookot is. És folyamatosan ébreszt :(
Vagy lehet hogy félreértelmeztem az angolt? :S

[ Szerkesztve ]

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#83847) motrola válasza drewcsalad (#83842) üzenetére


motrola
aktív tag

Miért ? mennyi idő után merül 10% alá az akkud ? 1-2 Nap.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#83848) drewcsalad válasza motrola (#83847) üzenetére


drewcsalad
tag

Kb. 18 óra

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#83849) motrola válasza drewcsalad (#83848) üzenetére


motrola
aktív tag

Az már súlyos!
Sajna én sem találtam másik megoldást csak amit az Xda oldalon közölnek, és már elküldték neked.

Szerintem előbb utóbb lesz rá megoldás.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#83850) drewcsalad válasza motrola (#83849) üzenetére


drewcsalad
tag

Azért köszi!

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.