Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53301) mexel


mexel
veterán

Illetve a Jiayu g3t-t nézegetem főként. Az tudja a3g 900mhz-et?

(#53302) alexw801 válasza mexel (#53300) üzenetére


alexw801
senior tag

Van fehér A820 is, 10 dodóval drágább.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#53303) Zeki válasza mexel (#53301) üzenetére


Zeki
nagyúr

De most őszintén, miből tart megnézni pár webshopban a G3 adatait, és hogy tudja-e a 900Mhz-et?
Fél percből.

(#53304) mexel válasza Zeki (#53303) üzenetére


mexel
veterán

És miből tudom hogy igaz-e? Minden oldal mást ír és más a valós tapasztalat.
Minek koptatod a billentyűt ha nem tudsz segíteni?
Olyantól kérdeztem akinek volt a kezében ilyen telefon és tudja valóban hogy mi igaz a leírtakból.
Nem az első rendelésem kínából és tudom hogy az oldalakon közöltek legtöbbször csak irányadóak, és viszont saját tapasztalat. Ezért kérdezek előbb.

[ Szerkesztve ]

(#53305) Tejes Pite válasza mexel (#53304) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Pedig igaza van. Nem csak a webshop-okban tudod megnézni egy telefon adatait, létezik google is. Kettő: a topik keresőjét is használhatod.

IGEN, tudja a 900Mhz-et!

[ Szerkesztve ]

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#53306) paolinho válasza Tejes Pite (#53287) üzenetére


paolinho
őstag

Igen, ez nekem is feltűnt, na meg az 512 Mb RAM, ami még persze elég is lehet akár.
CoolBoy323 neked is köszi.

(#53307) RBJ


RBJ
addikt

[link]

elég baráti ár.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#53308) mexel válasza Tejes Pite (#53305) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, kerestem, nem kevés helyen. Nem csak write only user vagyok. Csak éppen olyan tulaj nem mondta még akinek voda netje van. Sajnos a legtöbb helyen pedig azt írják hogy nem tudja. nem kérdeznék ha nem ennyire ellentmondóak lennének az infók. Neked ilyen van Voda nettel azért tudod? Mert ha igen akkor köszönöm az infót. Ha nem akkor mindegy. Álatalában sokan osztják az észt, hogy egy haverom szerint ilyen-olyan valami, vagy már látta egy nagyon külföldi újságban, stb.
Én csak akkor mondok konkrét véleményt ilyen jellegű kérdésekre ha tapasztalatból tudok beszélni, mert az a valós segítség félrevezetés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#53309) Tejes Pite válasza RBJ (#53307) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Elég szar telefon. És nem értem, hogyan lehet ezt a valamit pénzért árulni, tesztet olvastál róla?

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#53310) Zeki válasza RBJ (#53307) üzenetére


Zeki
nagyúr

1400-as akku meg karcsú.

(#53311) Tejes Pite válasza Tejes Pite (#53305) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Visszavonom az igenemet, nem vagyok benne biztos. Talán megkérdezhetnéd G3 topikban.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#53312) Zeki válasza mexel (#53308) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha nem lennél ilyen marha, kedvesebben írnék, de így nem fogok.
Mivel egyik telefon sem írja ki, hogy most a vodanetet 2100 vagy 900Mhz-en veszi-e éppen, így sokan nem is tudják hogy min megy.
Aztán 2100-on sem rossz a lefedettsége.

Duma helyett meg már rég kiderülhetett volna, hogy a jiayuk nem támogatják a 900Mhz-et, de ezt sokan észre sem veszik, mert olyan helyen laknak.
Pár Lenovo, ZTE-k, Huawei telefonok biztos, ezen kívűl random a többi, de inkább nem.

(#53313) mexel válasza Zeki (#53312) üzenetére


mexel
veterán

:(((
Tudnék mit írni de nem megyek bele személyeskedésbe.

(#53314) mazsi


mazsi
senior tag

Van innen valakinek w450-es telefonja? Ki a gyártója ennek a csodának?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#53315) Zeki válasza mazsi (#53314) üzenetére


Zeki
nagyúr

Még senkinek nincs.

(#53316) Maximum1 válasza mexel (#53313) üzenetére


Maximum1
őstag

Akkor megyek bekapcsolom a TV-t, hátha a Híradóban lesz valami..... :DDD

(#53317) mclane_ válasza ghiottone (#53262) üzenetére


mclane_
aktív tag

Szia!
Érdekelne a teló, de kevés infó van róla, ennyit találtam: "Motorola announced that Moto G will also be available in a dual-SIM variant, for selective markets."

(#53318) mexel válasza Maximum1 (#53316) üzenetére


mexel
veterán

De utána azonnal tájékoztass hogy pontos infóid vannak amit a zertéelen a fókuszban mondtak. Az a tuti. :)

(#53319) Tejes Pite válasza mclane_ (#53317) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Csak USA-ban kapható.

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#53320) sunavlys válasza b0bcat (#53283) üzenetére


sunavlys
senior tag

Ezt velem is eljátszotta (fóka), úgy hogy nálam is tiltólistások.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#53321) mazsi válasza mazsi (#53314) üzenetére


mazsi
senior tag

Aha. Akkor a haverom lehet, hogy beelőzi a tömeget a gyorsposta rendelésével? ;)
Nekem majd optimalizálnom a ROM-ot, gondolom CM ilyen ismeretlen cuccra szinte esélytelen.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#53322) Hrabci


Hrabci
csendes tag

Jött valami frissítés v987-re, visított a teló... jól gondolom, hogy ha ráengedném a telóra, akkor ugrana a multilanguage rom-om? Gyárinak tűnő van rajta verziószám szerint, viszont tud magyarul és gugli play-es. Tegnap raktam rá cwm-et meg gravityboxot

(#53323) Tóni86


Tóni86
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, sajnos a telefonom nem csúszott át a vámon, és szeretnék érdeklődni hogy a vámtarifa mennyi a telefonokra, vagy hogy működik ez? Nem volt még ilyennel dolgom az tiszta hogy az áfát ki kell fizetni de a vámtarifáról semmit nem tudok

(#53324) Tejes Pite válasza Hrabci (#53322) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Nem frissül, ha nincs gyári állapotban a telefon, nyugodtan ráengedheted! :DDD

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#53325) bigrock válasza Tóni86 (#53323) üzenetére


bigrock
addikt

Itt érdeklődj, amúgy kb. 2,5% a vám.

[ Szerkesztve ]

(#53326) Tóni86 válasza bigrock (#53325) üzenetére


Tóni86
csendes tag

Köszi szépen megpróbálom, de ahogy nézem elég halott az a topik

[ Szerkesztve ]

(#53327) Musaka válasza Tóni86 (#53323) üzenetére


Musaka
senior tag

Üdv, nekem AFÁ-t kellet rá fizetnem meg 1220 forint VÁM ügyintézési díjat.

(#53328) cappa72 válasza Hrabci (#53322) üzenetére


cappa72
nagyúr

Frissites utan ugri a root, a cwm! 99%.
Ha gyari a frissites akkor ez lesz.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#53329) Tejes Pite válasza Tóni86 (#53326) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

Jaja, nagyon halott.. Naponta kb. 100 új hsz. van. :U

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#53330) Hrabci válasza Tejes Pite (#53324) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Hát ja.. :-) nincs gyári állapotban.... :-) thx

(#53331) Indy1 válasza mazsi (#53314) üzenetére


Indy1
tag

Megrendeltem , azt igertek hogy november 15/16 korul, el is kuldik...

(#53332) Tóni86 válasza Tejes Pite (#53329) üzenetére


Tóni86
csendes tag

Elsőre rákattintottam a linkre nekem egy másik topikot hozott be :D

(#53333) tboy93 válasza Tejes Pite (#53329) üzenetére


tboy93
nagyúr

Előbb nem az a topik volt a linken, hanem egy olyan ahol össz 27 hozzászólás volt! ;) Kajak itt mindenkit leoltanak :DDD

Tóni +1

[ Szerkesztve ]

(#53334) Hrabci válasza cappa72 (#53328) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Már bedobtam a gyeplőt a lovak nyakába, de sikertelen lett a frissítés és nem is változott semmi, root is van meg cwm is... akkor lehet mákom volt... :-) thx

(#53335) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Megjött ma Doogee Dg200 : [link]

nem rossz teló azért csak van saját oldala: [link]

(#53336) Tóni86 válasza Musaka (#53327) üzenetére


Tóni86
csendes tag

Köszönöm a választ, remélem nekem se kel rá többet fizetni, így is elég lesz az áfa, jól megszoptam vele :O

(#53337) tolvaj! válasza mazsi (#53321) üzenetére


tolvaj!
őstag

CM jelen ismereteink szerint bármilyen MTK chip-vel szerelt készülékre esélytelen..... talán egyszer csak lesz a 6589-esekre, de ez sem biztos.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#53338) Tejes Pite válasza tboy93 (#53333) üzenetére


Tejes Pite
aktív tag

:DD

8 Hobbits = 1 Hobbyte ### cool guys don't look at explosions!

(#53339) alexw801 válasza Hrabci (#53322) üzenetére


alexw801
senior tag

Te nem a Bruno féle ROM-ot használod V987-re? Azon nem kell külön rárakni a GravityBox-ot. Frissíteni tilos!
Igényli a belső és külső SD-t, a maradékot felszámolni tilos.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#53340) ghiottone válasza mclane_ (#53317) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Európába, Braziliába, összesen 30 országba érkezik 60 szolgáltatónál lesz elérhető 2014 elején a Moto G és lesz Dual-Simes variánsa is.
Forrás

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#53341) berigazek


berigazek
őstag

Azért a Sony Z1-es nagyon felfele ívelt a kamerájával,20.7 megapixel,na meg Quad Core,2.3 Ghz procival,stereo hangszórókkal...Dual SIM-esben mikor lesz ilyen,már várnám :-)

alexw801!

És így is 2 napja rajta ülnek,de nekem még semmi köszönő levelet sem küldtek a vásárlásért...a Status-om pedig két napja ugyanaz:,,Preparing in Warehouse"...a fenébe,nem kapkodják el...

[ Szerkesztve ]

,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

(#53342) Tomi_Sci válasza tolvaj! (#53337) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Hát az nem túl bíztató. Mi az oka?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#53343) Hrabci válasza alexw801 (#53339) üzenetére


Hrabci
csendes tag

Még nem... :B elbizonytalanított pl, hogy frissítés után rosszabb lett a kamera. Most még kielégít a gravitybox ráadásul, de amúgy nem adok magamnak két hetet és felpakkan bruno cmje. :K

(#53344) tolvaj! válasza Tomi_Sci (#53342) üzenetére


tolvaj!
őstag

úgy tudom kétoldali elzárkózás. az MTK nem adja ki a SOC forráskódját, a CM csapat meg nem akar rá emiatt fejleszteni... bár így, hogy a sony is csinált egy telefont ezzel a SOC-al egyszerűsödött valamelyest az élet, mert nagy gyártóhoz méltón úgy kiszivárgott az MT6589 forráskódja mint a kisangyal. :D szóval elvileg folyik a fejlesztés erre a SOC- ra aztán majd kiderül mi lesz belőle. ha már egy készülékre összejönne egy működő CM onnantól lehetne portolni a többi MT6589-es telefonra.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#53345) Vvarpi


Vvarpi
tag

"Na igen... de ugye a cikkek mindig arról szólnak, hogy a Xiaomi az olcsó árával és nagyszerű minőségével tarol.
Hát lehet hogy Kínában olcsó, meg ugye ott szerviz is van, de itthonra nem vennék ilyen drága telefont úgy, hogy nulla a szerviz háttere. Mert a küldd vissza ha elromlik, aztán hónapokig semmi, az kutyafüle.

Én kivárnám a Lenovo-t. Jönniük kell, ha már ígérték, hogy év végére hivatalosan is megjelennek az országban."

Mivel rendszeresen előkerül ez a Lenovo hivatalosan is nyitni fog Európában, Magyarországon téma szeretnék néhány tévhitet eloszlatni.
1.Nem fog tudni senki Kínai áron full garis készüléket venni, ugye ott a vám az áfa és hát azért valami haszna a kereskedőnek is kell legyen. Élő példa az amazon saját márkás készülékcsaládja, ami Amerikában 100$ az itt szerencsés esetben 100€ feltéve,hogy meg tudod venni.
2.A Kínából vásárolt telefont nem vagy csak irreálisan magas áron fogják javítani(de inkább simán elhajtanak), erre élő példa a már hazánkban is létező Zte képviselet. És ugye nincs rá világgarancia sem. Még a nagy márkáknál is ritka, hogy akár az Ausztriában vásárolt márkás készüléket garanciában javítanák, cseréről meg pláne ne álmodjon az ember.
Szóval szerintem senki ne várjon csodát attól, hogy majd lesz itthon lenovo képviselet, mert nem fog tudni versenyezni a Kínából való rendeléssel, persze lesz akinek a biztonság a gari és a kényelem megéri a plusz pénzt.

Mindenesetre én a következő kütyümet is Kínából fogom rendelni.

És ne felejtsétek: Ami nem Kínai az hamisítvány.

[ Szerkesztve ]

(#53346) alexw801 válasza Hrabci (#53343) üzenetére


alexw801
senior tag

Nem lett rosszabb, ha a stock kamerát választod az Aroma installerrel.
Én azért vettem a V987-et áprilisban, mert megtudtam, hogy Bruno is vett. Nem bántam meg.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#53347) junkhead


junkhead
aktív tag

Kérdésem az: Lenovo A760 magyar nyelvezete full magyar, ugye nem valami chinesehunglish?
Későbbiek során az androidot tudom frissíteni, nyelvbe nem piszkál bele?

:) illetve alapvető beállításokkal kapcsolatban hol tájékozodjak?

(#53348) Zeki válasza Vvarpi (#53345) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sehol nem írtam, hogy a máshol vásárolt Lenovókat majd itthon szervízelnék.
Ellenben akinek bejön a Lenovo, és nem akar Samsungot vagy Sonyt, annak ha kivár, jó alternatíva lehet.
Főleg az alapból 2 kártyás rendszer miatt.
Nyilván jóval drágább lesz, mint kínából rendelve.
De nézzük, elromlik, visszaküldöd, csak erre elmehet 1 hónap is, ott pöcsörésznek, idegesen baszogatod őket mi van már, nagy nehezen küldenek egy másikat/megjavítják, és reménykedhetsz, hogy a posta nem fog vele újabb 1 vagy 2 hónapot tökölni mire megkapod, illetve a vám elhiszi, hogy erre már egyszer fizettél, és ez egy cserekészülék.

Nem mindenkinek az ár az első, és meg is értem őket. Ha így lenne, senki sem venne itthon telefont.

[ Szerkesztve ]

(#53349) cappa72 válasza junkhead (#53347) üzenetére


cappa72
nagyúr

Minden kínai belpiacos telefon hivatalos frissítése "megeszi" a nyelvi fájlokat, azaz hazavágja többnyelvűséget, sokdzor a play szolgáltatásokat (nem támogatott a származási országban) és a módosított recovery-ket.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#53350) Musaka válasza tolvaj! (#53344) üzenetére


Musaka
senior tag

LG is MTK SoC-cal adta ki az L5 II-őt mégse lett belőle CM támogatott telefon(talán nem szivárgott kis a forráskód). Pedig az LG se kis gyártó. Majd meglátjuk mit hoznak össze a CM fiuk, ha össze hoznak valamit egyáltalán.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.