Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38378) Abu85 válasza b. (#38372) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az NV soha nem cáfol vagy erősít pletykát. Ez alapvetően egy protokoll. Ebből még nem következik semmi. A Micron azért érdekes feltételezés, mert akkor az azt jelentené, hogy a legyártott RTX-ek fele rossz, mert kb. ilyen arányban látja el a Micron és a Samsung a rendeléseket. Ezért nem valószínű a Micron. Sokkal valószínűbb egy másik komponens, ugyanis vannak pletykák, hogy egy kínai gyár egy rakás rosszul specifikált VRM-et adott el a VGA-gyártóknak. De ez is pletykaszintű dolog, viszont itt annyi háttér van, hogy nem a Redditen írta Pista, hanem a TUL manapság külön kiemeli az OEM-ek felé, hogy ők nem vesznek bizonyos gyáraktól. Ugye mi értelme ezt kiemelni, ha nem lenne valami para bizonyos komponensekkel, amiket valószínűleg már sokan nem vesznek. De biztosat itt sem lehet tudni. Én elhiszem, hogy a Micron egy könnyű célpont, csak ma is tömegével gyártják vele a VGA-kat.

A hivatalos egyébként az a szöveg, hogy nincs semmi gond, minden a legnagyobb rendben a meghibásodási aránnyal. [link] :DDD

Ki kellett venni két fogamat, mert nekimentek volna a jobb alsó hatos gyökerének. Ez viszont nekem kell, így beáldoztuk a 7-8-ast. Viszont ezek be voltak nőve a csontba, legalábbis nagyrészt, így nem volt őket egyszerű kivenni. A műtét után influenzás lettem, ami nem jó kombináció, így be is gyulladt a seb, amit most kezelnek, de már annyira van bennem élet, hogy átaludjam az éjszakákat, és ne kelljen ehhez túladagolnom magam Diclofenacból. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.