Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60006) Kutya_7 válasza Habugi (#59998) üzenetére


Kutya_7
tag

Teljes mértékben egyetértek veled :B .(Amúgy szerintem tök rendben van a 4790K @4.9 és a 8320@5Ghz közti difi, 2013 végén boltból 34k bruttó volt a proci, harmad árért szerintem teljesen reális. 3DMarkokban is van rendesen Physics score difi.
Elég jó kis procit fogtál ki hogy tudod így OC-zni, a többség 4.2-4.4között/körül használja ezeket a Hasikat.
Ott cirka 20-25% difi lenne..)

Főleg ebben:Engem egyébként kellemes csalódásként ért az utolsó Inteles felhozatal, azaz a Skylake, 6700K @4.6-on futja ezt... :K

Megpiszkált bennem is vmit a Skylake, de sajna nem bírja jelen pillanatban a pénztárcám, meg a mostanihoz képest nem érné meg nekem a cserét ahogy eddig nézem, de ez még változhat... :DDD

Még mindig a 290X DCU2-es cseréjén dolgozom eddig nem sok sikerrel, már-már kezdek letenni róla... :W
Bár csak jövőre nézve kéne cserélni, mert eddig mindent szépen szalajt a kis DCU2 :K , mondjuk sztem neked nem kell részletezni miért is akarom cserélni, mert ugye OC-zni keeeeeee, ez meg nem annyira szereti... :O

Itt vagyok én, csak nem reagálok mindenre, mert még az lenne, hogy mit okoskodik itt egy kék barom... :DDD

Cuccváltás folyamatban: AMD C-60 Asus laptop még működik :)

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.