Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59551) Darkviper


Darkviper
csendes tag

Hali remélem valaki tud segíteni egy ehhez hasonló gamer configot keresek (AMD ről úgyhalottam jobb játékokhoz szoval AMD preferáltakat várok nagyon)előre is köszönöm
ja és a config:

Ház: Fekete ATX
Táp: 600W Xilence XP600
Alaplap: Asus P8H61/USB3 rev3.0
Processzor: intel i5 2500 - 4x3300mhz LGA1155 Sandy Bridge
Memória: 8GB (8192MB) DDR3 1600mhz
VGA: MSI R9 270 Gaming
SSD: 128GB Samsung (rendszernek)
HDD: 500GB Hitachi (háttértárnak)
ODD: Dual Layer DVD író
135 ezres am ez a gép szoval ekörüli értéküeket várok szívesen. :R

(#59552) Habugi válasza Darkviper (#59551) üzenetére


Habugi
addikt

Az AMD/FX ott lehet jobb ahol elfogy a 4mag/4szál ereje, szóval ezt nem tudom kitől hallottad de erősen köbgyök. Ugyan akadt már ilyen játék de ezt a topicot most inkább nem nyitnám meg.., kivétel erősíti a szabályt esete.

Költséghatényságban jobban ki lehet vele jönni, transzformálnám ezt is úgy, miszerint amit esetlegesen a procin/lapon megspórolsz, azt beletolhatod egy nagyobb VGA-ba.

Nincs ezzel a configgal semmi baj, meglehet egy 6300as, ASUS 6+2es (vagy 970A-UD3P) lappal kijönne úgy, hogy apróról beleférne egy használt de még bőven garis 280/X.

Viszont ez a topic nem igazán ezzel a témával foglalkozik, legalábbis amikor teheti.. :DDD :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59553) SECTORnooB


SECTORnooB
addikt

Sziasztok!
Az imént bukkantam erre a videóra https://www.youtube.com/watch?v=DgmKb-tIxoI elég szép kis eredmények méghozzá GTX980 al. :)

(#59554) Habugi válasza SECTORnooB (#59553) üzenetére


Habugi
addikt

Ennek is sokkal inkább ebben a topicban lenne/lett volna a helye: [link] :)

Egyébként..

" Ha lenne tízezer forintom odaadnék belőle annyit a video készítőjének amennyit ez a teszt ér, a maradékot pedig felváltanám két ötezresre..! " ;] {c} by LaciCRM

10perc az életünkből, lelkes amatőr aki időt és energiát nem spórolva megmutatja nekünk miért vízhatlan egy gumicsónak alja szárazföldön kategória.. :U

3perc után elvérzett az egész ott, hogy minimum 3 különböző OSD beállítást/sorrendet használ. Ha ez még nem lenne elég, ha kijebb engedte volna az FPS-t, lazított volna a beállításokon/részletességen (így a GPU limiten is..), teszem azt 60/80/100 FPS-ig, akkor gyökeresen más eredményeket/sorrendet kapott volna, a résztvevő CPU-k között is megnőtt volna a "távolság"/különbség ezzel párhuzamosan.

Extra fűszer, az OC-hez is annyira konyított, hogy a 6300as tuningja olyan jól sikerült neki, melyből sikeresen elérte/megállapította ez bizony lassabb így mint OC nélkül.. ;]
Egy igencsak CPU intenzív játékban.., lássuk be ez nem semmi teljesítmény! :C
Arra hogy a 8350 rosszabbul teljesített szerinte mint a 6300 igazából már mondani sem tudok/szeretnék semmit a fentiek fényében..

Azért jófej gesztus volt tőle hogy a végén megköszönte az ő szavajárásával élve Rocketstarnak , amiért ilyen jól optimalizálták a játékot, ez valóban így van csak marhára nem amiatt amit ő sejteni vél.. :N ;)

Najó, nem nyitom ilyen szőrösszívűen a pénteket, az angolja miatt megérte a kv-m mellé megnézni ezt a csudát, a húgomat juttatta eszebe 4-5éves korából, amikor a zsiráfot még dzsiráfnak mondta.. :DDD

Néztem a csatornáját.., nagyon lelkes "teszter" de egyéb videójába már nem mertem belenézni mert a kv-val együtt a videója már ígyis túlságosan megdobta a pulzusom, szóval csak okosan! :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59555) pipo112 válasza Highground (#59550) üzenetére


pipo112
senior tag

Nos ha személyesen tudod átvenni akkor ránéznék de kicsit kamunak tűnik a dolog ,vadi új azt nincs számla :U . Amúgy hanyagolnám mert semmilyen megbízható mutatója nincs az embernek ,azt küld egy féltéglát szvsz csak személyesen és ott mindent megnézni hogy tényleg nem karcos vagy sérült és meg van mindene.

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#59556) Habugi válasza pipo112 (#59555) üzenetére


Habugi
addikt

Erősen sántít.., ajándékba kapott új 30+k léghűtés, ami mit ad isten nem fért be és a garancia papírt is behúzta a rézf**zú bagoly.. :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59557) Highground


Highground
aktív tag

Na jó, akkor szerintem lassan dűlőre jutok :) Átgondoltam a dolgot, utánaolvastam sok tesztnek. A vízhűtést dobom. Fosok attól, hogy valami baja lesz, és még csak nem is biztos hogy egy jobb léghűtést lenyomna. Maximum ezt a CM Nepton 240M-et tudtam volna megvenni vagy az Enermax Lepa AquaChanger 240-et. De egyik sem győzött meg annyira, hogy ne egy top léghűtőt vegyek helyette.
Szóval maradt két "vetélytárs" :) Az egyik (ami biztosabb) a Thermalright Silver Arrow IB-E a másik a Noctua NH-D14
Már csak azt nem tudom, hogy érdemes-e 30 ezret kiadnom 26 helyett a Noctuáért :F Megmondom őszintén az az ár már olyan mintha a fogamat húznák :DDD Vajon teljesítményben (ennyivel) jobb mint a Thermalright? Melyiket vennétek? Végső döntés előtt állok! (remélem) A sok segítséget pedig már így is köszönöm! :R Az új hűtő beszerelése után úgyis újra jelentkezni fogok a végső procibeállítás miatt. :P

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#59558) SECTORnooB válasza Habugi (#59554) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Értelek, megnéztem volna kicsit más beálításokal is, hogy 980 alatt mi a helyzet :D

(#59559) Csezi


Csezi
tag

Msi 970a g45 lappal valakinek tapasztalat?
Fx6300-hoz...4.4-4.5-höz elég lehet?
Vagy felejtős....?

[ Szerkesztve ]

(#59560) pipo112 válasza Highground (#59557) üzenetére


pipo112
senior tag

Lehet kései a válasz de a tr szerintem jobb a d14 nél viszont mindkét Cooler esetében a magas bordás ramok felejtősek erre figyelj

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#59561) Highground válasza pipo112 (#59560) üzenetére


Highground
aktív tag

Sima egyszerű kingston ramok vannak a gépben. Nem érnek feljebb a kis bepattintó füleknél. Szerencsére hely az van :)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#59562) Highground válasza pipo112 (#59560) üzenetére


Highground
aktív tag

Na délután megyek a Thermalright Silver Arrow IB-E hűtőért! :C Kíváncsi leszek!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#59563) pipo112 válasza Highground (#59562) üzenetére


pipo112
senior tag

Jó választás,tetszeni fog majd biztos amit látsz az eredmény meg majd magért fog beszélni és te tágranyílt puppillákal konstatálod hogy megérte :DDD

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#59564) Highground válasza pipo112 (#59563) üzenetére


Highground
aktív tag

Köszönöm a segítségeteket! :R Még jelentkezem miután felszereltem! Még egy apró kérdés: A hozzá adott paszta milyen? Gondolom érdemesebb venni valami jobbat :F Arctic Silver 5-öt tudok hozzá venni így hirtelen, ott ahol a hűtőt is átveszem (pixel). Érdemes?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#59565) mackosajt válasza Habugi (#59543) üzenetére


mackosajt
addikt

Ez a piledriver fix konkrétan mit csinál?

Mert az IBT "köridők" kijelzése olyan, mintha a valós időket osztanánk 2-vel, a GFLOPs érték meg szorozva lenne 2-vel.

Időben pont ugyanannyi alatt fut le 1 "kör", mint patch előtt.

Vagy én csinálok valamit rosszul?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#59566) Habugi válasza Highground (#59562) üzenetére


Habugi
addikt

;] :C

Na akkor csak bevadultál a toplég irányába, abban a hűtőben nem fogsz csalódni, több mint egy éve használom a 8320ason, jó magas fesszel.
Paszta.., az AS5 vagy ugyan azt tudja amit mellé adnak vagy kicsit jobb. Az igazi az lenne ha útközben némi kitérő árán szereznél hozzá MX-2/MX-4-et, elég sok helyen kapni. A kettő kb ugyan azt tudja, viszkozitásukban térnek el, ki egyikre ki másikra esküszik.

(#59565) mackosajt:

Ugye IntelBurnTeszt, feltételezem nem igazán volt felkészítve arra, hogy érezze az FX-ek ritmusát. Ha jól emlékszem mellékeltem a rar-ban changelogot is, abban annyi szerepelt h "patched for AMD CPUs" de ha elég kitartóan guglizod szerintem ennél részletesebb infót is találhatsz, nekem speciel fogalmam sincs. :N
Gflops értékeket tekintve szép kis kontrasztot produkál, Intel magasságokba még így sem érnek el az eredmények de látványosan "jobb".

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59567) pipo112 válasza Highground (#59564) üzenetére


pipo112
senior tag

Az amit adnak hozzá az chill factor3 az egy nagyon jó paszta én imádtam szépen terül és jó hővezető szerintem van olyan jo mint az mx 2 vagy jobb

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#59568) norbert1998


norbert1998
veterán

Vótmá?
[link]
7600k vs 9590 vs 8350 (meg végülis 4600k és 6600k)

Hátazértazazárrés az már nem is árrés, hanem ÁRSZAKADÉK! :Y És az az architektúra ezer %, hogy NEM ÉRI MEG. Viszont az ájemdé elég jól helytállt néhol. És látszik az is, miben más a gyintel, miben hagyja ott jelentősen, vagy picit

(#59569) Hencso válasza rambustibi (#59511) üzenetére


Hencso
Ármester

dobjatok TS ipt nekem is :D :C :C :C :C :C :C :C ;]

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#59570) Béka 3


Béka 3
tag

Sziasztok!
Gta 5 játszok ez a cpu meg hozzá tartozó hűtő: FX8320+Scythe Grand Kama Cross 2.
Az normális ha 55-66 fok között ugrál hőmérséklet.
Cpu 4,3 ghz felvan húzva.

Válaszotokat előre is köszönöm. :R

(#59571) pipo112 válasza Béka 3 (#59570) üzenetére


pipo112
senior tag

Ebbe a melegben igen ha nem kilázott a szoba

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#59572) Béka 3 válasza pipo112 (#59571) üzenetére


Béka 3
tag

Hát sajnos nem van itt 30 fok is :(
Köszönöm a segítséget :R

(#59573) egyedülülő válasza norbert1998 (#59568) üzenetére


egyedülülő
őstag

Az a videó minden csak nem hiteles.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#59574) Askformore


Askformore
senior tag

Sziasztok!

Van egy FX6300-am, még Win 7 alatt felhúztam 4Ghz-re, stabilan is ment.. majd felraktam szűz telepítéssel a Win 10-et, és a játékok rosszabbul futnak.. a Far Cry 4 pl most microlaggol, a Gta V 720p full lowon is be-beakad... nem egy atom gép, de nem gondolnám, hogy ennyire rosszul kellene, hogy fussanak a játékok. Lehet a proci az oka? Mi lenne ha visszavenném alap órajelre, majd újra felhúznám Win 10 alatt 4ghz-re? Az talán segítene? A gépem: Asus M5A97 R2.0, FX6300, HD7790 1GB, 4GB RAM.

(#59575) Csezi válasza Askformore (#59574) üzenetére


Csezi
tag

Nekem win10-el 4Ghz-en gyorsabb mint win7-el volt...

(#59576) Askformore válasza Csezi (#59575) üzenetére


Askformore
senior tag

Bármi ötlet mi lehet a gond? Már próbáltam a Catalystot is cserélni, 15.7..15.7.1.. Win 7-en jobban mentek a gémek.. egyedül a BF3 maradt gyors, minden más rosszabbul muzsikál. Nem tudok másra gyanakodni, csak a procira. Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy melege van.. mennyi a max hőfok, ami még nem problémás?

(#59577) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nekem a bencsmárkok lassultak drasztikusan Win10-en. Marad a Win7.

(#59578) pipo112 válasza Askformore (#59576) üzenetére


pipo112
senior tag

65C kupak hő

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#59579) bivalyolo válasza Askformore (#59576) üzenetére


bivalyolo
őstag

Szerintem inkább a catalyst a hunyó nem a proci. Sajnos jobb megoldás nincs amíg ki nem adnak vmi használhatót win10re mint, hogy visszaváltasz a korábbi winre.

"Let's agree to disagree!"

(#59580) Csezi válasza Askformore (#59574) üzenetére


Csezi
tag

Ha bios-ból húztad,akkor az független az oprendszertől...
Ha meg programmal,az nem túl jó választás volt...ha lecseréled a rendszert alap lesz(szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#59581) SECTORnooB válasza Csezi (#59580) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Sziasztok!
Kinek milyen tapasztalatai vannak a Windows 10 el kapcsolatba? :)

(#59582) Dark KillerX válasza SECTORnooB (#59581) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Az én olvasataim alapján,egyenlőre elég vegyes a Win10-el kapcsolatban,és sajnos ahogy olvasom,az AMD-nek egyenlőre inkább főleg szívász,én is ezért hanyagolom. :R

(#59583) SECTORnooB válasza Dark KillerX (#59582) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Nekem CPU limites játékokba látványos javulás érzékelhető, te milyen problémákba ütköztél?

(#59584) SetCHOO. válasza SECTORnooB (#59581) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Nekem összességében elég jók az első benyomásaim. Kezdésnek azért vannak ilyen kis apró botladozások, de az összképemet nem rontja negatívba.

Játékok alatt vettem észre, hogy a kis FX-8350 elég szépen dolgozik. Javult a szálankénti kihasználtság. A HD7970 is sokkal jobban megy. Az újabb játékokban végig 100%-ot kopogtató GPU-t látok. Nincs mikró akadás, szép folyamatos a kép.
Egyedül az OC-s profilomból kellett faragnom, mert a hőmérséklet felsőhatáron belül nem volt már tartható.

1 hét használat után már barátok vagyunk a win10-el. :K

(#59585) Dark KillerX válasza SECTORnooB (#59583) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Én nem próbáltam még egyenlőre,mert főleg néhány Amd-s vga topicban olvastam rosszakat,hogy laggol néhány játék.Én egyébként ma,vagy holnap akarok kipróbálni,mert ma veszek egy ssd-t,és mivel új rendszert húzok így,akkor az legyen Win10.Szóval kíváncsian várom milyen lesz

(#59586) SetCHOO. válasza Dark KillerX (#59585) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Igen, Crysis 3 alatt nálam is beakadt. De miután ismét kiteszteltem egy CPU+VGA O.C.-s profilt, ott is kisimult a játék.

Ez a win 10 egész jól használja a vas erőforrásait.

Amivel még szopóztam VGA terén az a Win 10 saját driver telepítése volt. Hiába kapcsoltam ki az automatikus illesztőprogram telepítést és indítottam újra a gépet, csak felrakta a baromságot. :W

pl. ezt értettem kezdő botladozásnak.

(#59587) SECTORnooB válasza SetCHOO. (#59584) üzenetére


SECTORnooB
addikt

megtátosodott elég rendesen a paripa :D főleg BF4 be vettem észre :D kíváncsian várom a DX12 őt :D

(#59588) Šolaire válasza Dark KillerX (#59585) üzenetére


Šolaire
veterán

Nyugodtan felrakhatod win10 magtól felrakja a legfrissebb drivereket a rendszer gyors pattogós Játékok jobban futnak: Witcher3,Half Life játékok dark souls 2 stb. Idáig perfekt jobb mint a 8.1

“Praise The Sun” \[T]/

(#59589) Steven


Steven
addikt

[link]

vicces kijött az unreal dx12 es tesztje , az egy dolog ,hogy lassabb mint dx11 be , de ráadásul kevésbé terheli a gépet.
Míg dx 11 be 99% gpu terhelés kb 50-60 % a proci
dx 12 be 70-90% gpu és 40-50% a proci . szerintem egyik mag nem is megy:D

dx 11 helyenként 10 fps el több mind dx 12

szvl érdekes:)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#59590) .zSoLTi. válasza Steven (#59589) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ugyanez nálam is. Valamint valami bűn ronda grafika sztem.. :U

(#59591) Steven válasza .zSoLTi. (#59590) üzenetére


Steven
addikt

az már mindegy volt úgy voltam vele biztos valami über sok mindent kell kiszámolni ehhez a csodához:D csak biztos nem látványos :DD

vagy biztos szebb nvidián:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#59592) rambustibi


rambustibi
őstag

Nem FX.. viszont... Apa!!!!
Kezdődik!! ;] ;)
"Kihajcsa" vagy nem "hajcsa"?! :DDD
Lesz-e "limit" vagy nem lesz "limit"?!
Vajon "overkill" lesz?!


[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#59593) Habugi válasza rambustibi (#59592) üzenetére


Habugi
addikt

Tekintve hogy legjobb tudomásom szerint topicja nincs "neki", részemről üdvözlöm a "kicsikét".. :K

Aranyos kis vitamingolyó egy FX-hez képest.., teltkarcsú töltött galamb! :C
Block ügyben előrelépés?!

Drágaszág'.., mennyit engedsz a felébő' ? :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59594) rambustibi válasza Habugi (#59593) üzenetére


rambustibi
őstag

Köszönöm :R
Szinte remegő kézzel fogtam a kezemben :B
Van már 1-2 block variáció.
Elsődlegesen alaplapot kell tennem alá, a kérdés még az, hogy mennyi socket foglalatot tartalmazzon.
Remélem hamarosan kapok egy brutálisan jó árat az alaplapra is.
Sírsz, ha elmondom mennyiért vettem a "drágaságomat"(bár már sejtheted a beszélgetésünkből)
"Birtokba vettem, az enyém"
- Magadnak akarod ugye? :DDD
- Mit feltételezel rólam Bilbó!!!!
:D

És ez lábnélküli processzor!!!! Socket G34/LGA 1944
Csak pupilláztam mikor kivettem a dobozból, azt hittem először, hogy selejt :DDD :W

[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#59595) Habugi válasza rambustibi (#59594) üzenetére


Habugi
addikt

"Csak pupilláztam mikor kivettem a dobozból, azt hittem először, hogy selejt :DDD"

Ahány szálon ez dolgozni képes.., cseppet sem csodálkozom rajta hogy nem kellenek neki lábak, kisujjból levitál..! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#59596) Askformore válasza SetCHOO. (#59586) üzenetére


Askformore
senior tag

Az én tapasztalatom: Far Cry 4 rosszabbul megy (sokkal), egy párszáz megás játék (Lifeless Planet) akad.. viszont! A BF 3 gyorsabb lett, illetve feltettem most a Crysis 3-at (nem próbáltam korábban), és High beállítások mellett über jól néz ki, és szépen is fut, néha egy kis lagtól eltekintve.. szóval nálam erősen vegyes.

(#59597) rambustibi válasza Habugi (#59595) üzenetére


rambustibi
őstag

Kérdezte a srác, miért nem viszek kettőt, mert a szerverekbe többet raknak.
-Mondom csak azért, mert részben fizikai/szellemi melós vagyok, és fizetésből élek.
Mégis minek neked ez otthonra?
-Mondom, mert beteg vagyok. :DDD
Azt mondta, ja már értem..nekem is vannak ilyen dolgaim :C
Szinte rokonlélek a srác :K

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#59598) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Üdv!
Asrock Fatal1ty 990 FX Killer lapról esetleg személyes tapasztalat? :) oc-re használnám főleg.

V6

(#59599) stratova válasza rambustibi (#59592) üzenetére


stratova
veterán

Szééép darab :) Ha renderelgetsz otthon még hasznos is. Whysperer asztaltárs biztosan tudna vele mit kezdeni. :K

[ Szerkesztve ]

(#59600) Xantor válasza M0ng00se (#59598) üzenetére


Xantor
tag

Nekem van, néhány hónapja vettem egyet, s itteni segítséggel a 8320-ból kihoztam 1,4V-on könnyedén 4,5Ghz-et, tovább nem is mentem vele, de még biztos elbírna pár Mhz húzást. Állítólag a hűtései nagyon melegednek(mint talán minden 990FX-é), de nekem nincs vele gondom, mert test bench-em van.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.