Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45402) nomad138


nomad138
tag

Sziasztok!

1-2 hónapja jártam itt hogy laggol a gépem stb. Játék közben 1 másodpercre belassul majd rendbe jön és ezt így tovább. Na azóta Asrock 990FX killer, FX8320 3,5Ghz, 1TB WD Black, GTX 760 2Gb, Thermaltake 530W 87% Smart táp lett cserélve a gépemben. Ami a régi maradt az a 8Gb DDR3 1600Mhz ram. És még mindig ugyan azt a szemét, mocskos laggolást csinálja.

Beraktam 6 kör IBT-re Maximum beállítás mellett az összes érték 30GFlops érték körül mozgott és 450sec volt 1 kör megtétele A 30Gflops mindig megvolt csak a mögötte lévő számok változtak 30.4532, 30.5165 stb így értve a dolgot. Azért néztem ezt mert az egyik kedves forumozó társatok Throttling-ra gyanakszik. Nem teljesen vagyok tisztába ennek a jelentésével. A processzor magonkénti hőmérséklete 40°C volt maximum a kupaknál pedig 61°C maximum! Az alaplapot pedig 34°C mutatta. Az összes hőmérséklet érték a HWinfo-ból származik. A processzor a gyári értékeken mozog nincs húzva stb. Spread spectrum meg minden isten nyila úgy van ahogy elindult a gép először! Nem volt állítva! A processzoron frissen pasztázott toronyhűtő van 12cm-es ventilátorral.

Kevésbé ide tartozó!
Amikor vettem a tápomat valaki írta hogy a GTX 760 30+ Ampert vesz fel az én tápegységem meg csak 41A leadására képes. Láttok abban fantáziát hogy a táp és videókártya nem fér meg egymás mellett? Thermaltake 530W 87% Smart series!

Valaki elszokta olvasni ezt az aláírást????!4444!!???

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.