Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44351) MaxxDamage válasza fR0271 (#44344) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

pl. alapjáraton ez (torrent fut lényegében..) és terhelés alatt (game) se sokkal több... /semmilyen temp. gond nincs a gépezettel! , mondhatni - sőt... semmiféle gondom nincs mióta összeraktam "lekopogom"/

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44352) hackeeeee válasza - = Zk = - (#44350) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És mindez IBT alatt mennyi? Csak kíváncsi vagyok. :D

Véleményem szubjektív...

(#44353) Yllgrim válasza kungzi (#44347) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nekem LP van, 1600-as es 1.5V-ot teszek ra max, 1866-hoz nem kell 1.65, bar nezd meg mit tamogat a rom-od, ne susd meg.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#44354) kungzi válasza Yllgrim (#44353) üzenetére


kungzi
veterán

1.5V-n megy 1866-t, az időzítéseket letudnád menteni a biosban?

(#44355) fR0271 válasza hackeeeee (#44345) üzenetére


fR0271
csendes tag

6+2 nem elég :F

(#44351) luimapeiz: Fagyasztóban tartod? :C

[ Szerkesztve ]

(#44356) hackeeeee válasza Yllgrim (#44353) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

1,65V-vel nem sütöd meg.

CL10 vagy 11-ben mennek? Gondolom 11-ben.

A legtöbb modulnak, ha betöltöd az XMP profilt, hogy a gyártó által megadott időzítésen/órajelen menjen, alapból 1,65V-t kap.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#44357) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Van már infó arról, hogy a Warsaw-ok tényleg lesznek AM3+ -ra, vagy bármi új high-end AMD CPU (8 mag vagy több)?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#44358) - = Zk = - válasza hackeeeee (#44352) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azt még nem mertem ráengedni :D :C

bár minek is... egy AMD nem a hűvösségéről híres, ha arról van szó... :))

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44359) MaxxDamage válasza kungzi (#44354) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az én "gyári" beáll. értékek Corsair Vengeance LP 2x4GB - 1866MHz -nél
1866 / CL9
9, 10, 9, 27, 48, (1T vagy 2T)

/remélem valamit segítettem/

(#44355) fR0271: a-a, emeleti szobába van ;)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44360) lee56 válasza =WiNTeR= (#44357) üzenetére


lee56
őstag

Ez még tavaly év elején is csak pletyka szinten volt. Meg hogy talán, mivel elméleti akadálya nem sok lenne (asztalira átültetni az új FX-ek szerverváltozatát), de az AMD most nagyon az APU-kra koncentrál már csak, szóval már nem nagyon érdemes ebben reménykedni. Reális esélye ennek egyre inkább a 0-hoz közelít, sajnos. És bár elvileg készülnek új y_architectúrával a Bulldozer továbbfejlesztésén (Excavator - Bulldozer ver_4) kívül is (vagyis pontosabban a legujabb hírek szerint ez váltja majd le a Bulldozeres fejlesztéseket, kb egy évvel az Exc. után), ami most csak Family 20h kódnéven ismert, de erősen valószínű, hogy az is már csak APU-ként fogja végezni. Egy biztos, tutira más platformon. Az AM3+-nak kb. itt a vége, a Piledriveres FX-ekkel (Bulldozer ver_2).

No Comment

(#44361) ViZion válasza EnterR (#44349) üzenetére


ViZion
félisten

Mérd meg valami benchmarkkal. Sokat nem gyorsul sztem.

kungzi: tesó ez ramtól is függ, a hivetalos oldalon keress rá, vagy külföldi fórumokon is esetleg. A chipek bírni fogják az 1,65 V-ot is, ha szellőzik a ház. Azért érdemes meggondolni, ha nincs időzítés megadva a gyárrtónál, akkor elég macera belőni, mert auto-n néha benézi a lap az értékeket és fagyhat pl. flash alatt, tömörítéskor, etc... Sokat nem nyersz vele, hacsak nem valami egész napos renderelésre vagy tömörítésre kell... Játékban konkrétan 0-1 fps lehet a plussz...

fR0271: elég lehet a 6+2 is, ha minősége rendben van. A pontos típusra kellene rákeresni, h kinek mennyit sikerült tuningolni benne. Luminaizé nem a fagyasztóban tartja, csak alaszkában lakik és a teraszon van a gép ;] Enter procija meg termeli az áramot, ElDiablónak meg gyakorlatilag egy szupravezető a procija, tetszőleges frekiről tud validot mutatni... szal. vannak a kiválasztottak, meg mi, többiek :O

AM3+ nem kap új procikat sztem, nem mintha gond lenne. Egy fHD monitorhoz, jó VGA-hoz elég lesz egy darabig még játékra is, ha az ember képes később a kompromisszumokra.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44362) EnterR


EnterR
veterán

Amúgy M5A97 EVO az 8+2 vagy 6+6+2? Mert a specs-nél 6+2, a képen 6+6+2-t írnak.

PSN ID: marquuard

(#44363) Picturemaker válasza EnterR (#44362) üzenetére


Picturemaker
őstag

6+2+2

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#44364) MaxxDamage válasza EnterR (#44362) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

M5A97 EVO R2.0:
ASUS Digitális tápellátás :
- Iparágvezető, 6 +2 fázisú digitális tápellátás
- Iparágvezető, 2 fázisú digitális tápellátás
- CPU-táp segédprogram
- DRAM-táp segédprogram

M5A97 EVO:
ASUS Digitális tápellátás :
- Iparágvezető, 6 +2 fázisú digitális tápellátás
- ASUS DIGI+ VRM segédprogram

forrás: asus hivatalos weboldala

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44365) EnterR válasza MaxxDamage (#44364) üzenetére


EnterR
veterán

Addig oké, hogy 6+2, de a másik 2 mire vonatkozik?

PSN ID: marquuard

(#44366) MaxxDamage válasza EnterR (#44365) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Fogalmam nincs, de lényeg, hogy jó és elég (nincs gond vele) :DD

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44367) Yllgrim válasza hackeeeee (#44356) üzenetére


Yllgrim
őstag

1.5V-os a memoriem, max 1.6ig rakom fel, biztos ami tuti :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#44368) MaxxDamage válasza Yllgrim (#44367) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

1.65+ se gond annak /bírja/ :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44369) hackeeeee válasza Yllgrim (#44367) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pl. a 1,5V-s XMS3-nak ha XMP profilból töltöm be az 1600MHz-s profilt, akkor alapból 1,65V-t kap, és ez elég sok modulnál így van. :)

Véleményem szubjektív...

(#44370) Yllgrim válasza MaxxDamage (#44368) üzenetére


Yllgrim
őstag

Meg elmelkedem ezen a gep dolgon, most egyelore jo, az a baj ha egyszer belekezdek, sosem lesz vege a fejlesztesnek :D

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#44371) Yllgrim válasza hackeeeee (#44369) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nekem 1.5V-ot tolt, ha huzom, akkor emelem max 1.6-ig, nem akarom megprobalni megsutni :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#44372) kircso13


kircso13
senior tag

Sziasztok.
Lenne egy kis problémám.
Alaplap. Ga 990fxa-d3
Proci fx 6100
Mem 2x2 gb 1066
Tap fsp 500w
wideokari 3870x2

Jatek közben belaggol . Leesik az fps 80 ról 10-15 re. Proci nincs huzva. Energia takarékos mod, tdp korlát: Off. Proci 3400 mhz megy 1.3 v on. Driverek frissitve. Memoriara gyanakszok, h kevés.
Valakinek ötlete erre a hibára?

Előre is Köszi

..,

(#44373) MaxxDamage válasza hackeeeee (#44369) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Enyém pl. 1.5v -on (@CL10-en) szépen megy 2133MHz -t , és 2400MHz -hez már nem elég neki az 1.5v fesz (de ez normális is...) :K :B

(#44370) Yllgrim: "az a baj ha egyszer belekezdek, sosem lesz vege a fejlesztesnek" --> az látod elég nagy baj... :U

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#44374) hackeeeee válasza Yllgrim (#44371) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ennyivel nem sütöd meg.

KHX1600C9D3/4G 4GB 512M x 64-Bit DDR3-1600 CL9 240-Pin DIMM modul, 1,65V gyárilag. :)

No de mindegy. Én próbálgattam, magasabb órajelen, de gyengébb időzítéssel lassabb volt az 1600-as ram. Így maradt az 1600MHz, jobb időzítésekkel.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#44375) Yllgrim válasza hackeeeee (#44374) üzenetére


Yllgrim
őstag

Enyim 1.5V-os, ezert nem adok neki sokat nagyon, bar most 1.5-on van, ram-al nem jatszok annyit, inkabb 1866-osat veszek es azt tolom feljebb, amugy 2133-on is elmegy megcsavarva :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#44376) ViZion válasza kircso13 (#44372) üzenetére


ViZion
félisten

Memória is lehetne több, illetve a procit nézd meg, h IBT alatt mennyire melegszik. Lehet, h túlmelegszik a proci vagy a VRM az alaplapon és akkor fékez. Összefoglalóban a beállításhoz segítség.

Yllgrim: Neked nem fordítom le: "According to JEDEC,[2] 1.575 volts should be considered the absolute maximum when memory stability is the foremost consideration, such as in servers or other mission-critical devices. In addition, JEDEC states that memory modules must withstand up to 1.975 volts before incurring permanent damage, although they are not required to function correctly at that level." DDR3 specifications nevű marhaságból. Beszélj Sasssal, megmondja jól, h ezek bármennyit bírnak, húzzad még mert csak. :D Komolyan: pici plusszt lehet adni, biztosan stabil legyen. Túlzásba én sem szeretek esni, 1,55 V van beállítva, de kevesebben tartja a bios szerint. Ez is fura, mert ha manuálba beállítom, akkor legyen má' annyi... :(((

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44377) hackeeeee válasza Yllgrim (#44375) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezen nem fogunk összeveszni. ;]

Véleményem szubjektív...

(#44378) Maotun


Maotun
őstag

üdv!
Segítség kéne a procit 9590 biosba energia takarékos profillal használom.
Minden auto beálítàson.
Prime 95 teszt során 23,5x 200 4,7 ghz.-n ment ez a gyári érték max 61/41c fokig ment fel DE mikor elérte a 60 c.-t a cpu-z szerint vissza vette a szorzót 22,5x re sőt volt hogy 20x ra is.
Ez mitől van?
Most megpróbálom fix 5 ghz-re 25x re álítani elvileg ezt tudnia kell

(#44379) Dickinson válasza Dickinson (#44308) üzenetére


Dickinson
tag

Pakolgattam a memoriakat, kivettem a procit, semmi nem hasznalt. Ujratettem a legujabb biost, nem javult a helyzet. Vegul az eggyel korabbi biost is feltettem duhomben es azzal nem jon elo a hiba. :)
Erthetetlen de legalabb meg egy lokest kaptam az asus lapok fele :)

(#44380) lee56 válasza ViZion (#44376) üzenetére


lee56
őstag

Minek főzze meg a RAM-jait, még ha nem is lesz bajuk + fogyasztás és + hő pont oda ahova nem kéne :)
Lehet hogy azé tartja kevesebben, mert leteszteli a beállítást módisítás előtt, s ha úgy érzékeli hogy kevesebbel is beéri, akkor ugyan miért adna neki többet, csak hogy a lelki békéd megmaradjon? :) Vagy egyszerűen csak droppol a +2 fázisod. ;]

No Comment

(#44381) Johni5


Johni5
őstag

[link]

Magyar siker a kupában.Grat az eredményeidhez! eldiablo alias northsys !Nyert egy CM Nepton 280L vízhűtést.

(#44382) kircso13 válasza ViZion (#44376) üzenetére


kircso13
senior tag

Ibt alatt nem éri el az 50 fokot sem. A vrm hőfokot nem neztem, de tervbe van hűtő raszerelese. Bf3 mal jatszok csak. Biosba minden manual. Proci 3.4 ghz megy 1.3v on.energia takarékos mod kikapcsolva. Procihűtő cm t2. A hazba egy 12 cm venti tolja be a levegőt. Videokartya Max 80 fokos. Alaplap hőfoka 50.

..,

(#44383) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Kollégám ilyen lapot vett [link] az FX6300-as procija alá.Remélem nem fürdünk be

A lapot nem innen szerezzük be egyébként,mert ismerőse kis kedvezménnyel ;] olcsóbban betudja szerezni,és ezért eset rá a választás

Célja hogy elérje ,kb a 4200Mhz körüli órajelet,"értelmes" feszel,és stabil működéssel

Amik még fontosak lehetnek: hűtés:12cm-esventis True Spirit;táp:,Artic Fusion 550-es táp,és 2*4GB HyperX-es 1600Mhz-es ram.

Picturemaker Ja igen erről olvastunk,de úgy gondolom a 14k-s vételár mellett,ha lesz is ez a hiba,talán együtt lehet majd élni,bár engem idegesíteni

[ Szerkesztve ]

(#44384) Picturemaker válasza Dark KillerX (#44383) üzenetére


Picturemaker
őstag

Üdv!

Teljesítményileg tuti kiszolgálja ez a lap. Esetleg a "szokásos gigás" tuning alatti dupla indulás lehet zavaró. Bár nem biztos, hogy előjön.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#44385) MiklosSaS válasza Dark KillerX (#44383) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a lap eleg jo. Annyi penzert siman ajandek.....pici gebaszokkal meg egyutt lehet elni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#44386) vakond5


vakond5
őstag

Egy gondolat erejéig visszatérve a ram témához... Nálam a 2400-as TeamGroup-ok speciel alulfeszelve mennek, a gyári 1.65-höz képest beérik 1.57V-tal is. Esetleg megpróbálhatná a kollega az SPD órajelhez és időzítéshez kitesztelgetni a lehető legalacsonyabb stabil feszt, aztán meg is lenne az arany középút. Hozzá teszem, hogy tapasztalataim szerint 1866MHz-ig elég a 1.5V. Csak felette szükséges több.

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#44387) Dark KillerX válasza MiklosSaS (#44385) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Én is így gondolom :R

(#44388) MrM94 válasza MiklosSaS (#44385) üzenetére


MrM94
őstag

milyen gebaszokkal? throtthling avval nem lesz tuning is megy majd benne szerintem ha olcson hozzalehet jutni akkor siman vallalhato

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#44389) MiklosSaS válasza MrM94 (#44388) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En meg olyan alaplappal nem talalkoztam amivel nem lett volna gebasz !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#44390) MrM94 válasza MiklosSaS (#44389) üzenetére


MrM94
őstag

azert mert te mindig xar rog lapokat veszel :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#44391) ViZion válasza MiklosSaS (#44389) üzenetére


ViZion
félisten

Helyesen: Még olyan dolog nem volt a világon, amibe ne tudtál volna belekötni. Legyen az CPU, ház, ütő... ;] Kedves Sasssss, a kedvedért sem gyárthatnak mindent adamantiumból vagy delíriumból... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#44392) MiklosSaS válasza ViZion (#44391) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Komolyan, megirom majd az Asus/gigabyte-nak :DD

(#44390) MrM94: mit ugralsz baxxx'meg...eletedbe fogtal te is a kezedbe egy Formulat es mar kemenynek erzed magad ? Kemenykedes elott tanuld meg hasznalni is !

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#44393) vakond5 válasza ViZion (#44391) üzenetére


vakond5
őstag

Vagy...... vagy..... kedves madarunk csak realista szemmel figyeli a dolgokat. Nem is fest mindenről csodás képet, de nem is hordja el mindennek. Megáll pont középúton, ahol dícséri, ha megfelel, de azért a negatívumait is szóvá teszi. Szerintem ez a megfelelő felfogás. :K

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#44394) MiklosSaS válasza vakond5 (#44393) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a baj hogy mindig a kozep kategorianal foljebb levo cuccokat veszem meg. Ezert vannak elvarasaim...a penzt amit kifizetek erte a sajat kezeimmel keresem meg, es hibatlanok. Tehat ha hibatlan penzt adok akkor hibatlan cuccot is szeretnek .
Ha also kategoriarol volna szo akkor termeszetesen szivesen elfogadnek nemi gebaszokat. De azt utalom a legjobban amikor felsokategorias az arcedula es kozepketegoriasnak sem nevezheto a termek.

Multkoraban bedolgoztam (mint tesztelo) egy angol cegnek...nevet nem mondok... ket es fel honap utan lemondtak a munkamrol, pedig teljesen korrektul csinaltam :F , mivel semmire sem mondtam azt hogy jo ! ;] . Nem is voltak tokeletesek, mindenben talaltam hibat...

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#44395) vakond5 válasza MiklosSaS (#44394) üzenetére


vakond5
őstag

Sajnos ilyen ez. Legjobb, ráadásul jelenlegi példaként a Watch Dogs-ot tudom felhozni. Szerintem nem kell többet írnom, tudod/tudjátok mire gondolok..

"It's not about having what you want, it's wanting what you've got."

(#44396) MiklosSaS válasza vakond5 (#44395) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Watch Dogs, BF3, Ghost, stb...sajnos hosszu a lista. Mintha mar nem volna az a minoseg ami 5-10 eve volt !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#44397) lee56 válasza MiklosSaS (#44396) üzenetére


lee56
őstag

BF4-et már meg se említsd. :) Amúgy tényleg sajnos észrevehetően süllyed a game quality szint már pár éve, de legalább stabilan teszi azt. :)

No Comment

(#44398) MrM94 válasza MiklosSaS (#44392) üzenetére


MrM94
őstag

Menj s vegyel magadnak egy kis humorerzeket a boltban.Ugy latom szukseged van ra! :)
De abbol is a premium kategoriat ne a beleposzintut!

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#44399) MiklosSaS válasza MrM94 (#44398) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

OFF-ba rakd ha ertelmetlenseget irsz.....

lee56: ja, a BF4-et be sem fejeztem...nem is multizik...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#44400) MrM94 válasza MiklosSaS (#44399) üzenetére


MrM94
őstag

Azert raktam ON ba mert ertelmes dolgot irtam,ellentetben veled.
Na gyere csak at az offolosba,hogy ott tepjem ki a tollaidat.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.