Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1261) Oliverda válasza frescho (#1255) üzenetére


Oliverda
félisten

"A korábbi integrált grafikai megoldásoktól hasonló produkció jóformán a lehetetlen küldetés kategóriába tartozott. Mindezekre kisebb ráadás, hogy IGP-s platformról lévén szó rendelkezésre áll az a kellemes tulajdonság, hogy a GPU hűtése a CPU hűtésével egy kalap alatt kipipálható, amivel egy potenciális zajforrással és porgyűjtővel kevesebb lehet a gépházban."

No és ez? :)

Azzal a driverrel, valamint BIOS (pontosabban UEFI) verzióval valamint azokkal a játékokkal akkor olyan eredmények jöttek ki. Nem mértem meg kivétel nélkül az összessel játékkal. Esetleg kérdezz rá náluk, hogy hogyan csinálták. Mindenesetre eddig leginkább csak elégedett felhasználok véleményeivel találkoztam azok közül akik ilyen rendszerbe fektettek be. Ennyi visszajelzést én pedig már reprezentatívnak tartok. Nem tudom, hogy neked mennyi gyakorlati tapasztalatod van a platformmal kapcsolatban. Jól sejtem, hogy nem sok?

"Az IGP-t leszamitva nincs semmi kulonleges a Llanoban. "

Igen, a nyers számítási teljesítményt leszámítva pedig nincs semmi különleges az i7-990X-ben.:DDD

"Kerlek mondj ilyen progikat, amiket nap, mint nap hasznal egy atlag ember."

Nem mondok. Egyrészt azért mert nem tudok, másrészt azért mert nem is érzem, úgy hogy kellene hogy tudjak/mondjak ilyet, ugyanis sehol nem hivatkoztam arra, hogy ez egy olyan pro lenne amiért jelenleg megéri megvenni a cuccot.

Az OFFot pedig itt és most rekesszük be. A megfelelő topikba írd a választ, ha úgy gondolod.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.