Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:01:58

LOGOUT.hu

AMD FX processzorok topikja
- AM3+ tokozás
- Nyolc, hat, vagy négy mag
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes modellek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Jack@l válasza atti_2010 (#143) üzenetére


Jack@l
veterán

Én imádom a core2-met, amíg nem látok méltó procit a helyére(nemaranyáron), nem is lesz másik...
@DonDennis: nekem ott se volt semmi gond a Metro-s pályán, videokari kérdése csak :)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#152) kely1988 válasza gyiku (#150) üzenetére


kely1988
aktív tag

Nem értem mi a gondod? Talán a szóhasználattal van problémád? :F

Livin' in the UK :)

(#153) Abu85 válasza Jack@l (#151) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezek alapján idén már nem vásárolsz, ahogy én sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#154) Jack@l válasza Abu85 (#153) üzenetére


Jack@l
veterán

Akinek má megvan, mé venne? :)
Amúgy igen, keret és igény volna rá, de csodák nincsenek. (phenomot meg már nem nagyon akarok a ddr-1333 miatt)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#155) DonDennis válasza Jack@l (#151) üzenetére


DonDennis
senior tag

hát ja csak én abból sajnos egy fos S. 4870 512mb osal vagyok megáldva:DDD szóval nem csodálkozom

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#156) Abu85 válasza Jack@l (#154) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A DDR3-1333 MHz annyira nem gáz. Ez csak hivatalos támogatás, de elég jó aránnyal mennek a megfelelő modulok magasabb órajelen, ahogy a Sandy-n is. Nekem inkább az a bajom, hogy nincs idén PCI Express 3.0 egy platformon sem. Jövőre a Trinity opció nálam, de csak akkor, ha lesz benne IOMMU támogatás és PCI Express 3.0. Ha nem, akkor várni kő. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#157) gyiku válasza kely1988 (#152) üzenetére


gyiku
nagyúr

nem ertem, amit irsz :(

hüllő

(#158) KillerKollar


KillerKollar
senior tag

Lehet már tudni hogy azok akik AM 3 lapba tesznek bulldozert bármiféle hátrányt fognak szenvedni vagy az én Crosshair IV Formulám ugyanolyan jól elfog vinni egy FX 8150-et mint egy AM3+os lapka?

(#159) Jack@l válasza Abu85 (#156) üzenetére


Jack@l
veterán

PciExpr3-at is nagyon igérgették, mindkét oldalon, de még egyik fél se lépett igazán előre, megjegyzem videokártyák terén se hallottam semmi konkrétat, mikor merre...
Phenomoknál meg ismerősnek összerakott gépben jól ment 1600-on a ram, de máshonnan meg hallottam hogy instabil volt annyin(bár lehet ott user error volt). Úgy alapjábavéve a sandy-khez képest jócskán lassabb ramsebesség a bajom, nem is feltétlenül a megahercek hajszolása. (reméljük holnap erre is kapunk valami biztatót)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#160) Abu85 válasza Jack@l (#159) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hát igen, a PCI Express 3-at 2011-re ígérte az Intel, de nem jött össze. Igazából a PCI-SIG listájában még nem találtam Gen3 hitelesített terméket. Az Ivy és a Trinity is Gen2-re van eddig tesztelve és hitelesítve. Egyelőre nem tudni, hogy mi van, lehet, hogy Gen2 lesz, de lehet, hogy csak később lesz a Gen3 hitelesítés.
Hivatalosan a Phenom II és a Sandy IMC is ugyanazokat a speckókat teljesíti. 1333 MHz a hivatalos max. Minden ami efölött van tuning. Az új rendszereknél már jöbb memóriavezérlők jönnek. 1866 és 2133 MHz-es hivatalos maxszal.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#161) Oliverda


Oliverda
félisten

A Bulldozerben elvileg van 12x-es RAM szorzó is, amivel alap ref. clk mellett lehet 2400 MHz-en hajtani a RAMokat. Persze ehhez megfelelő modulok is kellenek.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#162) NereusLaceee válasza Jack@l (#159) üzenetére


NereusLaceee
csendes tag

1600-as cl8-as ramjaim vannak, gyorsan be is állítottam őket a "nem támogatott" értékekre, és azóta is azon működnek. Nincs stabilitási gond. Jó persze 990FXA-UD3 lapról beszélek :D

[ Szerkesztve ]

NeREUS the 4ST-GMP

(#163) tranceplanet válasza Ricsiii1992 (#113) üzenetére


tranceplanet
addikt

Emberek, hagyjuk már az AM3-at.
Nem fog belemeni, csak a fekete foglalat játszik!!!
Bullnak vastagabb a lába és több is van neki.
Majd, ha lecsíped a plussz lábakat és vékonyabbra reszeled, akkor belerakhatod a fehér foglalatba.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#164) Oliverda válasza tranceplanet (#163) üzenetére


Oliverda
félisten

A lábai nem vastagabbak, és belemegy. Fizikailag legalábbis biztosan.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#165) dipeti


dipeti
senior tag

Én olyat is hallottam, hogy a turbo core csak 9*0-es lapokban fog normálisan működni. Ez kamu? :F

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#166) Oliverda válasza dipeti (#165) üzenetére


Oliverda
félisten

Semmi köze a chipsetnek a turbóhoz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#167) KillerKollar válasza KillerKollar (#158) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Valaki válaszolna? :/ Most akarnék venni egy 8150-et de csak ha tutira belemegy az én alaplapomba és elvileg a Crosshair IV Formula rajta van a támogatott AM3-as procik listáján de tudni szeretném lesz-e külömbség...Lassabb lesz-e AM3-ban vagy veszélyes belerakni tönkremehet tőle a proci vagy az alaplap,esetleg így nem lehet húzni vagy lesz-e valami következmény?

(#168) kop8 válasza NereusLaceee (#162) üzenetére


kop8
őstag

Én is ugyanígy tettem a memóriával, még 1700Mhz felett is megy egy phenom II X2 555 mellett, nem tudom Jack@l-nak mi a probléma az 1333-al??

Amúgy is csak parasztvakitás az a Mhz mizéria a ramoknál.....

KillerKollar

Ezt szerintem senki sem tudja még pontossan, várj még!

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#169) KillerKollar válasza kop8 (#168) üzenetére


KillerKollar
senior tag

Nem holnap jön ki a cucc?És erről még semmitse tudni? :/

(#170) Viktor77 válasza KillerKollar (#169) üzenetére


Viktor77
titán

De, holnap. És így az összes teszt is akkor jelenik meg. Olvashatsz majd milliót, biztos lesz erről is infó.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#171) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Jelenleg akkor úgy áll a dolog hogy talán a 2600k-t tudja megfogni... viszont annál szerintem drágább lesz mert az árfolyamok az egekben vannak, és új termékről beszélünk :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#172) kop8 válasza Viktor77 (#170) üzenetére


kop8
őstag

Nem ma jelenik meg??

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#173) atti_2010 válasza kely1988 (#149) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Minden attól függ hogy mire számítasz, van aki + 2 FPS-re már azt mondja hogy "alázás",de ezek csak Intel idióták.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#174) kely1988 válasza atti_2010 (#173) üzenetére


kely1988
aktív tag

Megmondom őszintén mire számítok: jó ár/érték arányú processzorokra! :K
Remélem bejön a számításom! :U

Csak azt nem értem mire ez a nagy titkolózás, miért nem lehetett előzetes teszteket csinálni... Attól nem fognak több procit eladni, hogy sajtózárlatot rendelnek el, sőt! Ha már lennének tesztek akkor mindenki tudná mire számítson és már eladhatta volna a saját alaplapját/prociját és venné a bullt... na mind1... :W

[ Szerkesztve ]

Livin' in the UK :)

(#175) Jack@l válasza kop8 (#168) üzenetére


Jack@l
veterán

Az volt a "problémám", hogy hivatalosan 1333-at támogat a mem vezérlő, nem hivatalosan meg úgy 1650-1700-at max, de van akinél már irtó instabil volt 1600-on is. (gondolom gyengébb procit fogott ki) De nem probléma, phenomot már nem akarok, ha kéne is, de egyelőre nem hajt a tatár. (birok várni holnapig :D )

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#176) atti_2010 válasza kely1988 (#174) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Erre már most ihatsz.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#177) Yutani válasza kop8 (#172) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ma van október tizenkettedike? :N

#tarcsad

(#178) Jack@l


Jack@l
veterán

Csak hogy borzoljam egy kicsit a kedélyeket, arra azért kíváncsi lennék mit szólnának a vérfanatikusok, ha pár hét múlva bejelentene az intel egy true 8 magos sandy-t? :) (mondjuk 60 ropi környékén)

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#179) Cybertrone válasza Jack@l (#178) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem kell szerintem a flame... tudja ezt minden AMD fan hogy hova érkezik.... :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#180) Abu85 válasza Jack@l (#178) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ilyenre a dark silicon miatt nincs lehetőség. 8 mag 32 nm-en kizárt, vagy csak trükközéssel, a'la Bulldzoter. Esetleg 3 GHz alatti órajelen.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#181) Cybertrone válasza Abu85 (#180) üzenetére


Cybertrone
veterán

Tán nem fizikai 8 magról beszélünk a bull esetében? Nem vagyok jártas AMD-ben bocs ha láma a kérdés!:R
Amúgy hogyha nem lehetne megvalósítani ez hogy készül?[link] A leírásban 45nm van! :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#182) Izzé válasza gyiku (#157) üzenetére


Izzé
őstag

Szabolcs megyei szóhasználat. Kellesz = kell. :D

(#183) kop8 válasza Yutani (#177) üzenetére


kop8
őstag

Ezt benéztem, már hetek óta azt hittem hogy kedden jelenik meg... :O

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#184) Abu85 válasza Cybertrone (#181) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Értelmezés kérdése. Én sem merem rá modani, hogy 8 mag vagy sem. Annyit mondok, hogy négy modul. Ha kritikus vagy, akkor 4 mag, ha nem, akkor 8 mag. Valójában egyre nehezebb lesz ezt eldönteni. Ami biztos, hogy az AMD 8 magnak mondja, mert a lebegőpontos egységet ketté lehet osztani. Mindkét megközelítésben van igazság.
Úgy készül, hogy 1,8 GHz az órajele. Manapság 3 GHz-es magok, vagy modulok minimum kellenek asztalra. 3 GHz alá mehet most is a 8 mag, csak asztalon ennek nincs értelme. Manapság a programok többsége nincs 8 szálra írva. Egy részük igen, de kevés, és azok is főleg az új játékok (Dirt 3, Orc Must Die!, Rage, BattleField 3).

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#185) Jack@l válasza Cybertrone (#179) üzenetére


Jack@l
veterán

Nem flame-nek szántam, csak egy kicsit belegondoltam hogyha abszolut ki szeretné ütni intel bácsi a targoncásokat(de nyugodjatok meg a több haszon miatt nem teszi) akkor ez lenne egy elég erős húzás. Márcsak azért is, mert a pletykák azt beszélik az első generációs ivy-knél hogy bugos a virtualizáció. (így valamit csak be kéne dobni helyette)
@Abu: kicsit rágugliztam, akkor ez már füstbe is ment: [link]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#186) atti_2010 válasza Jack@l (#178) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Azzal maradna, aki eddig várt az AMD fan, Intel innentől nem tud bejelenteni csak ilyen 600-1000$ pénzrablókat, ezekkel az AMD simán versenybe száll.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#187) Cybertrone válasza Abu85 (#184) üzenetére


Cybertrone
veterán

Csak mint érdekességet hoztam fel...
Asszem mostmár kezdem kapisgálni a Bullt is... Köszönöm a felvilágosítást... Bár váltani nem fogok rá, mert nincs számomra értelme kívánom hogy aki alternatívát lát benne használja egézséggel! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#188) atti_2010 válasza Jack@l (#185) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Hatalmas tévedésben vagy ha azt hiszed az AMD-ről hogy ebből nyeri a kenyerét.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#189) Oliverda válasza Jack@l (#178) üzenetére


Oliverda
félisten

Itt sincs semmi szükség a kedély borzolásra. Amennyiben nem tudsz érdemben hozzászólni a témához, akkor ne írj ide, mert továbbra sem hiányzik innen a felesleges hangulatkeltés. Nyugi, szólni fogunk, ha netán erre vágynánk. Ennek tudatában ne lepődj meg, ha legközelebb már elmarad a figyelmeztetés.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#190) Cybertrone válasza atti_2010 (#186) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kinek pénzrabló? Régen az AMD-nek is voltak 1000$-os cuccai procifronton... És addig míg a dominancia az intelnél van, és viszik is a domináns cuccait addig ennyiért fogja adni... Nem kötelező megvenni, háborogni is felesleges... ha sok pénzed lenne te is vennéd :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#191) Abu85 válasza Jack@l (#185) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Azért nagyon el kell különíteni a szervert és az asztali vonalat. Szerverben nem nehéz kihasználni még 16 szálat sem, vagyis oda lehet rakni 8-16 magos procit 2-2,5 GHz-es órajel körül. Asztalba ez nem jó, mert kevés az órajel. Kevesebb maggal többet érsz. Ezért nem lesz 8 magos Sandy Bridge-E processzor, mert bár a lapka fizikailag 8 magos, de kettőt érdemes letiltani, hogy 3 GHz fölött legyen az órajel.
Ez a dark silicon jelenség. A gyártástechnológia fejlődik, és egyre több tranyót tudsz ugyanakkora területre zsúfolni, de ezeket a tranyókat be kell kapcsolni, és az az energia, ami ehhez szükséges a csíkszélesség csökkenésénél nem csökken olyan mértékben, mint amekkora mértékben a tranyó mérete csökken. Ez egy régóta létező szabály, vagy jelenség. Az Intel tudja a legjobban, hiszen ebbe belefutottak a Pentium 4-gyel, amikor 10 GHz-et ígértek, de nem lett belőle 4 sem. A dark silicon gátolta meg ezt a vonalat. A homogén többmagos processzorok ezért fejlődtek ki, mert azoknak a tranyóknak nem kell állandóan aktívnak lenni, így a fogyasztás kordában tartható. Most az a probléma, hogy ez a jelenség már a többmagos termékeknél is nagyon kezd korlátozóvá válni, és ezért mennek a cégek a heterogén éra felé. Ha ez a fizikai jelenség nem lenne még mindig egymagos procikkal nyomulnánk kb. 20 GHz-es órajelen. :)

Az Ivy az leghamarabb tavasszal jön. Ha bugos a virtualizáció, akkor a startig belefér egy respin. Az, hogy az ES példányoknál bugos valami, hát istenem ... ezért vannak tesztek. Van idő javítani. Szerintem az Intel biztosan tervezett még egy steppinget, hiszen ha nem kellene, akkor jönne februárban. Ezzel tök mindegy, hogy most mi bugos rajta, mert a bugos Ivy verzió kereskedelmi forgalomba úgy sem kerül.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#192) SzlobiG válasza Abu85 (#184) üzenetére


SzlobiG
félisten

De akkor a win 8szálon tud dolgoztatni nem? Mint Intelnél a HT esetébe, vagy csak 4 szál lesz?

(#193) atti_2010 válasza Cybertrone (#190) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Hagyjuk ezt a pénzdominancia dumát mert irritál, lehet másokat is, ha annyira tetszik az Intel akkor a megfelelő topikban dicsérheted.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#194) Cybertrone válasza atti_2010 (#193) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én nem dícsértem.... messze áll tőlem... viszont nem is szidtam mint te! Köztes vonalat érdemes képviselni, és nem fennhangon kommunikállni a másikkal... Ez amolyan Fórum etikett :K Amennyiben nem tetszik a véleményem írsz ellenvéleményt, mindezt normális formában... ha érzed hogy nem megy akkor kérlek ugord át, és nincs gond! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#195) Jack@l válasza Oliverda (#189) üzenetére


Jack@l
veterán

Bocs hogy előre figyelmeztettem a nagyérdeműt, még mindig nekem van esve pár ember, ha jól mérem fel a helyzetet, egy rossz szót sem szóltam senkihez. Nem vagyok intel fan mielőtt bárki is pistikének nézne... Bocs hogy átlátom valamennyire a helyzetet és ezt le merem írni.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#196) Abu85 válasza SzlobiG (#192) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Sokkal bonyolultabb a dolog, de ez majd le lesz írva a hírben. Ha most leírnám a helyzetet, akkor megszegném az NDA-t.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#197) atti_2010 válasza Jack@l (#195) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Hatalmas tévedéseket művelsz, az Ivy sehol sincs .

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#198) Oliverda válasza Jack@l (#195) üzenetére


Oliverda
félisten

Te nem figyelmeztetsz, hanem generálod a flamet, és ez már a sokadig eset. Ráadásul baromira rosszul tájékozott vagy, mert már régen kiderült, hogy 8 magos asztali SB nem lesz, és a virtualizációs bug sem az Ivy Bridge-t érinti, hanem az SB-E-t. Legalább utánanéznél a dolgoknak, mielőtt ilyeneket összehordasz. Legközelebb akkor írj, ha a topik témájához hozzá tudsz szólni. Köszi

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#199) SzlobiG válasza Abu85 (#196) üzenetére


SzlobiG
félisten

Oksa, én bízok benne, hogy 8szálat fog kezelni a win.:U

(#200) Cybertrone válasza Abu85 (#196) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mi nem mondjuk el senkinek ha megszeged ;] :R (poén)

SzlobiG:
Váltás lesz mester? :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  AMD FX (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.