Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:29:55

LOGOUT.hu

Az AliExpress használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) Tomi0703 válasza A texasi (#10941) üzenetére


Tomi0703
őstag

Közben reagált. Vagyis, nem fogadta el a refund kérelmemet ahogy nézem. Akkor itt is eszkalálás, mint PP-on a következő lépés?
Valamint, hogy érdemes lenne-e módosítanom a disputomat? Mivel raknék még bele pár + képet, amit az eladó kért tőlem üzenetben (pontosan lemérve a venti átmérője, SKU szám közelről befotózva (bár van unboxing videó, azon látszik).

[ Szerkesztve ]

(#10952) Turbobacsi válasza Fogvájó (#10949) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

megvárod hogy tovább megy e (postára), vagy adatbekérés lesz és akkor áfafizetés...

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#10953) trafóóó


trafóóó
tag

Segítséget szeretnék kérni.
Van 1-2 csomag amit várok és kb 5 nap múlva lejárt volna a 60nap.
Az egyiknek írtam is hogy hamarosan jelentkezem ha nem jön meg a csomag a másik viszont érdekesebb.
2db terméket kértem abból 1 meg is jött akkor írtam neki hogy ez csak 1db a 2 helyett.
Azt mondta hogy külön adta fel ( szerintem simán elqrta ) és hogy várjak jönni fog.
Erre ma meghosszabbította a a védelmet.
Mi ilyenkor a teendő?? Most várjak megint 30 napot mire ez is lejár ??vagy nyithatok pár nap múlva vitát??
Köszi.

(#10954) A texasi válasza Tomi0703 (#10951) üzenetére


A texasi
aktív tag

Először én módosítanám, szépen betárazva a "bizonyítékokkal"
+
belőném az általam elfogadhatónak tartott Refund összegét!

Utána, amint ezzel kész vagyok, azonnal Escalete Dispute
és az AliExpress Case Management Team rendet vág majd!
:K

[ Szerkesztve ]

(#10955) V/ válasza trafóóó (#10953) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekik akkor olcsóbb ha több csomagot ad fel, mert a csomag mennyiségre kapják a támogatást, tehát ezt nem rontotta el.
Meg van hosszabbítva a szállítási védelem, milyen okkal nyitnád?

(#10956) trafóóó válasza V/ (#10955) üzenetére


trafóóó
tag

Fogalmam nincs, még sosem nyitottam azt sem tudom ezért milyen lehetőségeim vannak, de az első része megjött kb 2 hét alatt most a második rész meg 55 napnál tart + rádobott 30 napot.
Akkor nincs más csak hogy várom a csodát ?? és vagy jön vagy nem??

(#10957) wwenigma válasza trafóóó (#10956) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Várj. Vagy irj ra hogy a 60 nap miatt kéred a refundot ÉS amikor megérkezik - ha megérkezik - elkuldod paypalon az összeget.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#10958) DJosef


DJosef
őstag

Estét Urak!

Mi a teendő akkor,hogy ha rendeltem két terméket, de nem adták fel még mindig?

Az egyikből egy a másikból két nap van hátra.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#10959) HaGii


HaGii
tag

Sziasztok!

Rendeltem egy fotós háttértartó állványt aliexpressről. Most jött egy levél a DHL-től, hogy a csomagot vámkezelni kell. Mellékletben van egy számla, 27 dolláros árról. A levélben kérik, hogy küldjek:
-devizautalás, rendelés visszaigazolás vagy paypal visszaigazolást
-magyar árumegnevezést
-származási országot adjam meg
-volt e fuvardíj

Az első ponttal van gondom: egyrészt több cuccot is rendeltem, szóval ha a webbank számlakivonatát küldöm, akkor nagyobb összeg után kellene fizetnem (70 helyett 80). Másrészt, aliról mit lehet küldeni? Képernyőt fényképezzem ki?

Előre is köszi a válaszokat!

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#10960) beg válasza DJosef (#10958) üzenetére


beg
veterán

Ha a processing time alatt nem postázza, akkor a számláló lejáratakor automatikusan visszakapod a pénzed. Ha meg postázza ez idő alatt, akkor....postázta :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#10961) wwenigma válasza HaGii (#10959) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Screenshot az áruról amit vettél...miert dhl? Az mindig vámol.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#10962) HaGii válasza wwenigma (#10961) üzenetére


HaGii
tag

Áhhh...nem tájékozódtam. Azt hittem postagalamb DHL egy kutya... most már tudom, hogy nem sikerült kilopni az állam szemét :W
Köszi a segítséget :R

"-Milyen telefon? Androidos? - Nem,sima okos."

(#10963) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Rendeltem AliExpressrol, meggondoltam magam es visszavontam a rendelest. Ezt irja a statusznal: Seller agreed to order cancellation. Vissza kapom a pénzem?

(#10964) A texasi válasza fcbarca (#10963) üzenetére


A texasi
aktív tag

Természetesen vissza;
~ 1 hét, mire a számládon megjelenik az összeg!

(#10965) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Üdv!

Itt alin most először rendeltem füllhalgatót és mára megérkezett. Azt szeretném megkérdezni hol kehet lezárni és értékelni? :)

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#10966) A texasi válasza FoLey-v (#10965) üzenetére


A texasi
aktív tag

A sikeresen megérkezett rendelésednél View Detail -->
adott termék kipipál és Confirm Goods Received !

Ezután automatikusan fel is kínálja az értékelés opciót!

[ Szerkesztve ]

(#10967) 22balu


22balu
aktív tag

sziasztok

Rendeltem netröl egy pendriveot 3.63 dollarért pendriveot 3db-ot ez összesen 10.89 lett free shippingel... na már most ez egy hete volt ma rá néztem és ez 70 dollára változott...ez mi ???? nem értem volt még egy cuccom az is 1 dolláros szemüveg 10 doláára változott :D ez hogy ?...eddig nem votl ilyen gondom.felvettem a kapcsolatot. az szemüveges kinai csávoval azt irta : beacuse the sale time has passed. so the price will rise. to 5.56 és azt is irta hogy when you order place an, order we can change the price....magyarul ha tudják az országot változtathatnak az áron még akkor is ha free shiping ??:...és nekem ezt hog kéne kifizetnem?ez az apro betüs résznl van,??...legjobban a 3 dollűros pendrive érdekel nem akarok érte 70 dollárt fizetni
kösz a választ

(#10968) FoLey-v válasza A texasi (#10966) üzenetére


FoLey-v
addikt

Köszönöm! :R

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#10969) A texasi válasza FoLey-v (#10968) üzenetére


A texasi
aktív tag

Nincs mit köszönnöd;
ha tudunk, segítünk egymásnak - ezért van ez a fórum!
:B

(#10970) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nos, visszautalták a pénzem, erre 3-4 munkanapot kellett várnom mire megjelent a számlámon. TN számok amiket kaptam a megrendelt áruval kapcsolatban még most is ugyanazt produkálják, áru látszólag elküldve de nem mozdul.
Ilyen vásárlásom még nem volt, ezért tartom érdekesnek az ügyet. Eladó sem vitatta a pénzvisszafizetést..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10971) V/ válasza 22balu (#10967) üzenetére


V/
Topikgazda

Mennyit fizettél értük? Nem az lenne a lényeg? Hol látod az áremelkedést? Az Orders-nél ennél a pendrivekoknál mennyi a Order amount?

(#10972) FoLey-v válasza A texasi (#10969) üzenetére


FoLey-v
addikt

Én ilyen vagyok,mert kölcsönös. :B Első vásárlásom az alinál,mert az itthoni ár duplája és inkább várok 2-3 hetet rá. :D

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#10973) A texasi válasza FoLey-v (#10972) üzenetére


A texasi
aktív tag

További sok sikeres rendelést kívánok!

(#10974) 22balu válasza V/ (#10971) üzenetére


22balu
aktív tag

goods awaiting confirmation: total amount us: 70.72 erdekes mikor rendeltem akkor csak a 10.89 dollart vonta le mastercardrol

(#10975) brekes


brekes
tag

Hali.
Valaki nem tud egy olyan eladót, akitől tudok szerezni Calvin Klein boxert? :DDD

(#10976) Camembert


Camembert
tag

Sziasztok,

ha egy eladótól szeretnék venni 4 apróbb hasonló kategóriájú terméket, azt tudják egy csomagban is küldeni?
Tehát ilyenkor minden terméknek külön feltüntetik a nevét a csomagon?

(#10977) V/ válasza Camembert (#10976) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem feltétlen fogja egybe csomagolni, nekik a postai díj visszatérítése darabszám függő, pl. ha 100 csomagot ad fel, akkor visszaigényelheti a teljes postaköltséget, ha csak 50 akkor nem.
De nem tüntetik fel a csomagon kívül ha több más, de az ottani vámolási papíron neki is tételesen fel kell tüntetni és akkor már neki is egybeszámol, lehet az sem érdeke.

(#10978) Camembert válasza V/ (#10977) üzenetére


Camembert
tag

értem, köszönöm a választ.

(#10979) V/ válasza 22balu (#10974) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor nagyon nem jó valami. Elképzelhetetlen, hogy csak 10.89 $-t vont le és ott azon a helyen pedig te 70.72-t.
Én erről a helyről írtam, hogy ott mennyi van, olyan szöveg nem szerepel ott amit írtál.
Menü sor My Orders

(#10980) 22balu válasza V/ (#10979) üzenetére


22balu
aktív tag

hát pedig de :O én sem értem...http://www.aliexpress.com/item/2014-Classic-Carton-Minions-Usb-Flash-Drive-Pen-Drive-Pendrives-4gb-8gb-16gb-U-Disk-Flash/32410143357.html

ezt rendeltem meg 3db ot Total Price: US $10.89 free shipping leokéztam...most beléptem a otp honlapjára és:
:
iga még stimmel is mert ez közel ennyi forint.
na de belépek az orderbe ott meg ez fogad:

Miért van ez ??? tudja valaki ??? :Y :Y :Y valahogy nem értem hgy jön ki 10 dollárbol 70 dollár,,ennyi pénzböl itthon is veszek vagy 10 et.. kell attól tartonom hogy utólag vonogatnak még le ? :W

[ Szerkesztve ]

(#10981) BITBOYS válasza 22balu (#10980) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez komoly és vicces is egyben :) Nem vonhatnak le többet, már kifizetted. Mondjuk arra kíváncsi lennék, ha nyomnál egy pénzvisszát mekkora összeget utalnának a számládra :D

mod: Milyen posta hozza? Lehet dhl, de akkor se stimmel sehogysem :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10982) V/ válasza 22balu (#10980) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem fognak utólag levonni semmit.
Kattints a Details-ra majd a Financial fülre és ha ott azt látod Payment Received-nél hogy egyezik a Total és Received összege akkor rendben a dolog.

Ha DHL lenne a szállítás akkor az ár: Total Price: US $56.87, ez nem az.
Hibás kiírás lesz, főleg hogy már elküldték.

[ Szerkesztve ]

(#10983) 22balu válasza V/ (#10982) üzenetére


22balu
aktív tag

kösz ott stimmel..érdekes :))

BITBOYS: Igen ez jo ötlet lenne lehet még keresnék is rajta :P

[ Szerkesztve ]

(#10984) molvany


molvany
senior tag

Valaki kisegítene ?
Ez milyen Ali - s követési szám léhet : MP........XSG ?
A pontok helyén számok.
Már évek óta vásárolok, de ilyet még nem láttam.
Mellesleg China Registred volt megadva szállításnak.

WhatsApp :+491737182060

(#10985) BITBOYS válasza molvany (#10984) üzenetére


BITBOYS
addikt

Singapore Post-nak tűnik, ami szerintem jobb mint a CN

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10986) V/ válasza molvany (#10984) üzenetére


V/
Topikgazda

A szállítási sorban általában elsőre ez van kiírva Shipping: Hungary via China Post Registered Air Mail, de ha a kis háromszögre kattintasz akkor elő jönnek a többi lehetőségek. De ahogy BITBOYS írta a Szingapuri Posta küldemény azonosító.

(#10987) molvany válasza V/ (#10986) üzenetére


molvany
senior tag

Pl. nem MO - ra megy a küldemény :N
Továbbá a Singapuri küldés sajnos még lötávolban sincs a lehetöségeknél ( a kis kocka kattintásnál ).
A kis Kínai " trükközik " :K
Kínai posta max. 34 napnak van megadva szállításnak, ennél ( Singapur ? ) max. 45 nap ( ennyiröl is számol vissza.
Na majd meglátjuk. A vak is ezt mondta :D

WhatsApp :+491737182060

(#10988) V/ válasza molvany (#10987) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor az az ország lesz kiírva amit szállítási helynek meg van adva, a példát a saját beállításaim alapján másoltam be, de akkor legyen máshogy is: Shipping: Free Shipping to Slovakia (Slovak Republic) via China Post Registered Air Mail
Az idő ország függő, ha a példa szerint Szlovákia akkor 15-39 nap, ha Mo akkor 15-60 nap.
Már írtunk itt róla, ha nem tetszik a szállítási mód, akkor ez lehet alapja a vásárlás törlésének, egyébként meg csak agyalhatunk rajta, de nem változtat semmit.

(#10989) trafóóó


trafóóó
tag

Valaki világítson már fel. :-)
Hogy van ez a vevő Protection hosszabbítás ?
Erre csak 1x van lehetősége az eladónak???
Még 1 csomagomra dobtak 30 napot így már 2 re fogok várni, ha végigvárom 90 napot.
Nem nagy tételek mert pár 100 illetve kb 2000ft tételek, meg nem is stresszelem halálra magam ez miatt, na de a 90 nap nem kevés ,ha ezt tényleg végig kell várnom.
Ha vitát nyitnék a 60 nap miatt akkor van esélyem a pénzt visszakapni ??
Egyébként csak azért mert megvenném újra a cuccot , hogy haladjon a dolog mert kell a termék.
Köszönöm.

(#10990) kirkri válasza trafóóó (#10989) üzenetére


kirkri
addikt

Nyithatsz vitát és meg is ítélik a visszatérítést.

21 éve a Prohardveren! ™

(#10991) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Kérnék egy kis segítséget rendelés ügyben.Szóval egy terméket rendelnék amihez kellene egy kiegészítő tartozék.Megbeszéltem az eladóval hogy hozzá is csomagolja sőt ad egy kis kedvezmény is az egész szettre.
Megbeszéltük az árat is.
Azt kéri ,ha jól értem -hogy vegyem meg az alap szettet a kiírt áron de ne fizessem ki,mert kapok majd egy értesítést az Alitól amiben szerepel,hogy változik az ár és a szett tartalma bővül a megbeszéltek szerint.
Na most ezt hogyan tegyen??--beteszem kosárba és nem fizetek akkor látszik ugye hogy fizetésre vár...hagyjam így és majd észreveszik??....vagy mire gondol?
Bemásolnám az ő válaszát a rendelés-fizetés lebonyolításáról,hát ha valaki el tudná magyarázni hogy jól értem e a dolgot??? :F

"Order step:
1.You please place order at first with the original price ,It is necessary to reach the stage of payment, But do not pay. but do not pay.
2.I will change the price on the aliexpress for you and leave the important message about package include and I will tell you the price changed.
3.you can check the price which is the same as we discussed. After confirm it is right, you can make payment finally. "

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10992) kirkri válasza 206 cc (#10991) üzenetére


kirkri
addikt

Miután "megvetted" (a Buy now gombra nyomva), nem fizeted ki a terméket.
Írsz neki egy üzenetet, hogy módosítsa az árat a megbeszélt összegre. Amint ezt megtette, te már az új árat fogod látni a "my orders" menüben. Rányomsz a Pay gombra és kifizeted a terméket.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#10993) 206 cc válasza kirkri (#10992) üzenetére


206 cc
senior tag

Köszi az infót....valahogy így gondoltam én is. :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#10994) xxxjjjkkk


xxxjjjkkk
senior tag

Megjöttek a ugreen kábelek, szép csomagolás még a boríték is ugreen, trackingel, 11$ rendelés
Talán 3 hetet futott.

Egyetlen észrevétel, hogy 4 darabot rendeltem, 4 színben, na mosta fekete fekete, a fehér fehér, az addig ok, viszont a rose gold, meg a másiknál, a kábel fehér, a fej színes csak. Ugyan látszik a leírásba, de nincs kiemelve.
Igazából nekem semleges a dolog, csak azért vettem, 4 színt, hogy meg tudjam különböztetni.

Az eladó, mint ismert ok, talán másnap feladta.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#10995) molvany


molvany
senior tag

Ez azért már a pqfátlanság netovábja.
Vásárolok, kivállasztom a Regisztrált küldést, ki is fizetem.
Ma megjelenik, mint küldött, egy ilyen formában : Seller's Shipping Method SYBAA........ ( a pontok számok lennének ).
Ennek a Tracking számnak semmi köze egy CN - Regisztrált küldéshez :(

WhatsApp :+491737182060

(#10996) wwenigma válasza molvany (#10995) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Regisztralt kuldemeny, le volt irva hogy CN****-ot kapsz? ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#10997) molvany válasza wwenigma (#10996) üzenetére


molvany
senior tag

Igen. Vagyis azért fizettem pluszban, hogy az legyen ( CN......... )
Ilyen ingyenes volt az alap, de fizettem hogy nem ilyen legyen :DD

WhatsApp :+491737182060

(#10998) wwenigma válasza molvany (#10997) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkó irjal neki, Excuse me, dear seller, i pay for registered CN post, why you switched to cheaper and more dangerous posting method? :)) Vagy valami ilyesmi.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#10999) V/ válasza molvany (#10997) üzenetére


V/
Topikgazda

Mi volt az opció ha pénzes 1-2$, akkor visszamondhatod a vásárlást, van ilyen ok, hogy nem megfelelő a szállítási költség.

(#11000) xxxjjjkkk válasza V/ (#10999) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

De csak miután elküldte? nem szép dolog, de az ilyen kapja be.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.