Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55151) LazaCCC


LazaCCC
tag

Én végül visszamondtam a 512GB-os rendelést, mert az Amazon csak terel, két oldalas szövegeket írnak, amiben elmagyarázzák, hogyan működnek a dolgok, de végül semmi érdemit nem tudnak mondani ... szóval lemondtam és rendeltem egy 128-ast. Úgyis nagyrészt PCVR fog futni.

[ Szerkesztve ]

(#55152) jilian válasza Raymond (#55150) üzenetére


jilian
addikt

Nem értem benne a logikát. :DDD
Nem az a cél, hogy minél többet eladjanak?
Mert a Support gondolom "ugyan olyan" vagyis nem kapsz az Amazonnál többet, mármint garit, cserét stb.
Vagy tévedek?

(#55153) Raymond válasza jilian (#55152) üzenetére


Raymond
félisten

Ha nincs legyarttot termek akkor nincs mit eladni.

Az Amazon-nal jobb a support. Eleve a visszakuldes 30 nap es nem 14, valamint a hibas termek csereje is sokkal egyszerubb.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#55154) Márton


Márton
nagyúr

Akkor már nem kell megvárni a sötét, borús időket, vagy este infrával szórakozni?
Mehet a móka, persze csak óvatosan, vigyázva a le- és felvételnél?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#55155) Márton


Márton
nagyúr

A Synth Riders pcvr verzió (nem steam) megszűnt?
Most akcióban megvettem a Quest verziót, mert azt olvastam crossbuy, de sehol nem találom a meta oldalán a pcvr verziót. :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#55156) jilian válasza Raymond (#55153) üzenetére


jilian
addikt

Szerintem elbeszélünk egymás mellett. :DDD
Mi az, hogy "nincs legyarttot termek"?
Meta szállítás nov 7 Amazon január.
Vagy az Amazonnak mást gyártanak? :U

Persze "jobb" az Amazonnál, de el nem hiszem,hogy a Meta olyan szarrágó lenne ha valami nem jó akkor hezitál.....

Amúgy sosem értettem ezt a 30 napos vissza küldést. Használja a zsíros fejű emberke 1 hónapig, feszegeti, dobálja, az állatainak a szőre becsipődik a hézagokba..had ne soroljam tovább.
És akkor full nyugodtan vissza küldi mert "szorítja a fejét" címszóval, ráadásul úgy, hogy a végén neki nem került semmibe.
Ezzel azt akarom mondani, hogy azt amit ő nyúzott 1 hónapig azt tuti egy tök normális emberkének meg elküldik.
Persze ez ellen mi nem tehetünk semmit de valahol meg rohadtul kívánom, hogy ezt redukálják kb 1 hétre.
Nehogymár egy nyamvadt hét ne legyen elég kiprobalni valamit.
Úgy mint a Quest játékainál, 2 óra játék alatt simán rá lehet érezni, hogy kell-e vagy sem.

(#55157) Raymond válasza TwentySix (#54822) üzenetére


Raymond
félisten

Par info a toltesrol [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#55158) Raymond válasza jilian (#55156) üzenetére


Raymond
félisten

Megmondom oszinten az elejetol fogva nemigen ertem a kerdeseidet mert annyira nem bonyolult a dolog.

"Mi az, hogy "nincs legyarttot termek"? "

Pontosan az, hogy nincs elerheto legyartott termek mivel sehonnan nem kapsz azonnal. Meg a gyartotol sem, nemhogy mas kulso ertekesitoktol. Ha lenne, akkor megrendeled vagy a Meta-nal vagy mashol, levonjak a penzt, kuldik a temeket es aznap vagy masnap vagy 2-3 nap mulva max ott lesz nalad. Nem 3+ het szallitasi datumokat adnak meg.

"Vagy az Amazonnak mást gyártanak?"

Ezt egyaltalan nem ertem. Mi "mast" gyartananak nekik? Nem arrol van szo hogy mast gyartanak hanem hogy van X mennyisegu termek vagy lesz a gyartasi sebessegtol fuggoen adott pillanatban es Y kell a kulonbozo eladoktol osszesen. Amig az adott pillanatban X kevesebb mint Y addig valaki nem kap es varni kell. Van egy sorrend ami szerint az elorendelesek es az ertekesitesi csatornakban levo egyzemenyek szerint szallitva vannak a legyartott termekek.

"Persze "jobb" az Amazonnál, de el nem hiszem,hogy a Meta olyan szarrágó lenne ha valami nem jó akkor hezitál....."

Hihetsz amit akarsz, de sokeves tapasztalat azt mondja az Amazon RMA folyamat messze veri a zome gyarto folyamatat, foleg a Meta-et es foleg ha gye nem tamogatott orszagbol (mint pl. Mo) akarsz valamit reklamalni naluk.

A visszakuldeshez: EU-ban 14 napon belul ok nelkul visszakuldhetsz online megrendelt termeket. Az Amazon elonye hogy nem csak 14 napot ad hanem 30-at. Az hogy valaki visszakuldte zsirosan nem azt jelenti hogy ezt te ugy megveszed mer ujkent el lesz adva. Ezen kivul vannak termekek amiket egyaltalan nem ertekesitenek ujra, megy a kukaba. Es meg egy csomo mas eloiras es folyamat letezik arra hogy az ilyenek fel legyenek valahogy dolgozva lehetoleg keves szemet "legyartasaval". A HMD-nel peldaul siman csak kicserelhetik a faceplat-et, letisztijak a tobbi es kesz.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#55159) a2d2 válasza Márton (#55154) üzenetére


a2d2
addikt

Igen, gondolom ezért nem is lett nagydobra verve mert nem szeretnék ha elkezdenék az emberek visszaküldeni beégett képernyők miatt.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#55160) BusinessGuy válasza LazaCCC (#55151) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ha nagyrészt PCVR eleve felesleges volt az 512. :) Ráadásul ha nem akarsz egyszerre mindent feltenni hanem elvagy pár kisebb pár nagyobb játékkal és programmal simán elég a 128gb (sokat nem fog nőni a játékok mérete az eddigi legnagyobb meg talán a MOH a 40 gigájával a többi mind jócskán alatta [link] ). Egyébként állitólag - nem tudom mennyire igaz, facebook VR csoportban szellőztetett állitólagos belsős infó - jön 256gb változat áprilisban.

(#55161) Raymond válasza BusinessGuy (#55160) üzenetére


Raymond
félisten

"facebook VR csoportban szellőztetett állitólagos belsős infó - jön 256gb változat áprilisban."

Remelem nem ez a forrasuk [link] :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#55162) Márton válasza Márton (#55155) üzenetére


Márton
nagyúr

Hát ez remek :(((
Hogy én mennyire nem vagyok szerencsés ezzel az appal..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#55163) Raymond válasza Márton (#55162) üzenetére


Raymond
félisten

Sok valasztasuk nincs, a Meta lassan elhagyja a PC-s Rift Store-t ahol a Go-t is elhagyta par eve.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#55164) BusinessGuy válasza Raymond (#55161) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Gőzöm sincs eleve új vagyok abban a csoportban, az egyik ember irta ki hogy április 12, meg hogy aki ott ismeri azt tudja hogy nem szokott légből kapott infóval dobálózni mert tartja fejlesztőkkel is a kapcsolatot. Passz.
Igazából nem hoz lázba, nem hiszem hogy jönne akkora játék a Q3-ra ami ne férne fel a 128gb-ra akár úgy hogy semmi más nincs fent.

(#55165) a2d2 válasza Márton (#55162) üzenetére


a2d2
addikt

Ha jól értem írsz nekik a bizonylatoddal és kapsz steames kódot.
Ha így van akkor teljesen normálisan kezelik, bárcdak mindenki így csinálná.
Ha összejön szólj, lehet én is írok nekik, bár ugye Questen használom de biztos ami biztos :)

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#55166) Raymond válasza BusinessGuy (#55164) üzenetére


Raymond
félisten

Nekem is 128GB van, irtam is hogy meg van 49GB ures es szinte minden rajta van ami a fiokomhoz van kotve. Az egyetlen igazan nagy jatek eddig a MoH volt 40GB-al. A reddit-en hozott fel valaki egy jo pontot - "A HL Alyx 67GB". Remelem eljon az az ido hogy a 128GB Q3-n csak 1 vagy 2 nagy AAA jatekot tudok tarolni mert HL Alyx meretu es minoseguek lesznek :) Komolyabban - Ha a HL Alyx 67GB akkor a gyakorlatban a Q3-on elerheto minoseg mellett a jatekok max ennek a fele, de inkabb alatta lesznek meretben meg ha el is szalad a lo a fejlesztokkel.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#55167) a2d2 válasza izomman1 (#55144) üzenetére


a2d2
addikt

Minden vágyad így teljesüljön: [link]

De van passthrough stripper/rúdtáncos is, legalábbis fizetős csatornán már látta az egyik barátom ismerőse :DDD

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#55168) Bagoly81 válasza Raymond (#55163) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

hát a projekt cars 3 szintén hasonló probléma, pl de az aranykorból , konkrétan nem müködik a multiplyaer része, ugyanis a meta szerveriet látja csak ott meg nemjátszik senki, steamos verzió meg tökéletes.

(#55169) a2d2


a2d2
addikt

Nagyon szerettem az előző hmd-ken a kézszíjat.
A gumiköpenyes megoldás nem tetszik, de a gyári meta megoldás igen. Viszont a srácot is nagyon kiakasztotta az ára :) [link]
Ilyent gondoltam készíteni az itthon fellelhető anyagokból úgy hogy nem piszkálom meg a gyári akkufedelet. Vagy tudtok ilyesmit már utángyártottan?

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#55170) izomman1


izomman1
senior tag

Asus RT-AX57 (AX3000) ugyanannyiba kerül majdnem mint a ASUS RT-AX55 AX1800 ...

Akkor már inkább az AX 3000 et venném jó döntés lenne? 2400 Mb /sec el tudja az adatot 5 ghz en tolni mig a másik csak 1200 al amit én kihámoztam a leírásból....
Pár oldalon olvastam az AX 3000 jobban időtállóbb és talán menni fog rendesen rajta minden sztetek? köszi (Ma kéne berendelnem, hogy szerdára a Q3 érkezéssel egy időben mehessen a wireless teszt is.. )

(#55171) Márton válasza a2d2 (#55165) üzenetére


Márton
nagyúr

"If you have purchased Synth Riders on the Oculus Rift Store before September 18th and would like to continue playing via Steam, please send us an email "
De én tegnap vettem...

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#55172) izomman1 válasza a2d2 (#55169) üzenetére


izomman1
senior tag

If you have unlimited money :D

(#55173) izomman1


izomman1
senior tag

A Q2 nél hogy működött a BoboVR strap? elég közel tudta húzni a fejre a headsetet, hogy a maximális FOV láthasd vagy ha ez a cél akkor inkább egy hagyományos elit strap féle verziókat kell keresnem?

(#55174) a2d2 válasza Márton (#55171) üzenetére


a2d2
addikt

De akkor vagy Quested van és Questre vetted vagy nem Quested van és Steamre. Vagy most az a gond hogy nem kapod meg Steamre is a játékot Questesként? Mert az fenn áll a játékok 99%-ánál.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#55175) AeSDé Team válasza a2d2 (#55169) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Quest 2-nél én így készítettem magamnak "itthon fellelhető anyagokból".
Van aki hasonlót csinált hajgumival, és van aki teljesen lecserélte a szíjat egy rugalmas anyagra.

Sajnos ezek a megoldások Quest 3-nál már nem fognak működni a gyűrűk hiánya miatt. Ha találtok rá megoldást, vagy esetleg ez alapján beindul a fantázia és előrukkoltok valamivel, az engem is érdekelne.

(#55176) Danecay


Danecay
őstag

Egy olcsóbb és most akciós Xiaomi Wifi Router Wifi 6 AX3000T 16eFt-ért, amennyiben valakit esetleg érdekelne :)

(#55177) BusinessGuy válasza Raymond (#55166) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Igen. Persze megértem akinek a nagyobb kell, mert mondjuk ott vannak a családtagok akik nyúznák és mindenki mást tolna. :)

Jól látom nálad is van 2400mbps sima wifi6-on át? Gondolom akkor 160mhz-re tekerve tolod? Nekem még ugyan nem jött meg a fejes hála a magyar UPS-nek majd jövőhét, de csodálkoztam hogy én is 2000-2400mbos közötti adatokat látok a roouter mellett rácsatlakozva tablettel a pc-t átsreamelve az új wifi6-osomon. Közben ahogy olvasgatom a külföldi fórumokat sokan wifi6-al 1200mbps-t kapnak. Na nem mintha nagyon kiaknázná ezt a sebességet is a wireless PCVR.. :)

(#55178) Raymond válasza BusinessGuy (#55177) üzenetére


Raymond
félisten

Nem, az a2d2-nel van [link] Nekem csak 866Mbps AC van az Archer C6-al vagy 1200Mbps AX az alaplapi kartya hostpot-al, mindketto 80Mhz.

[ Szerkesztve ]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#55179) Apollyon válasza izomman1 (#55173) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Q2-höz a bobovr strap a legjobb amit lehet venni, véleményem szerint. De ha már, akkor az m2 plus-t, kapsz még hozzá két aksit, meg charging stationt is – egyszerre tudod tölteni a kettőt használat után, vagy az egyiket töltöd míg a másikat használod.
Nekem nagyon bejött, nem volt ilyen sokszor, de 6-7 órát simán a headsettel tudtam tölteni anélkül, hogy nyomta volna a fejem, vagy bármi ilyesmi.

Szóval ha van pénz lóvéra, akkor majd vedd ezt, ha kijön a Q3-hoz is, és ne gondolkodj tovább rajta, se ne írj ezer oldalas novellákat ide másik headstrapeken gondolkodva, köszi előre is. :K

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#55180) BusinessGuy válasza Raymond (#55178) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ja akkor félreolvastam.
De úgy fest ezt is routere válogatja. Viszont sokan örülnek a 2.4gbps-nek, csak közben elfelejtik hogy a gépük közben a routerrel (a többségnél) 1gbps-el van bekötve... :)

(#55181) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Ha már router a téma, esetleg valaki próbálta már a telekomos "gyári" optikai egységgel? (nevesítve Sagemcom fast 5670) azzal jól működik a quest 3 wifi pc gaming?

A specifikációk szerint jónak kéne lennie, ax-es wifi6-os router.

(#55182) izomman1 válasza Apollyon (#55179) üzenetére


izomman1
senior tag

Köszi a tippet!

(#55183) Busterftw válasza izomman1 (#55170) üzenetére


Busterftw
veterán

Milyen routert vegyek topikban tudnak segíteni.

(#55184) BusinessGuy válasza GeneraL_XTX (#55181) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Az a telekom wifi6-osa. Nekem csak a wifi5-ös egység volt de quest 2 elég kinszenvedés volt vele nagyon ugrált a bitrate. Akárcsak az itthoni stream. Nem tudom a wifi6-osuk javult-e ilyen téren, de sokat ne várj főleg hogy nagyon karcsú beállisáti lehetőségek vannak a sagemcomokban. Én ezért álltam át Q3 elött egy saját routerre.

(#55185) barcalaci84 válasza GeneraL_XTX (#55181) üzenetére


barcalaci84
őstag

Én azt használtam q2-hoz. Teljesen jó volt ha más eszköz nem kapcsolódik rá és ha a 2.4-es sávot kikapcsoltam.
A q3-am egyelőre Olaszországban pihen :))

(#55186) izomman1 válasza Danecay (#55176) üzenetére


izomman1
senior tag

Inclusive VAT .. ingyenes Áfával... tehát ez Magyar áfával értendő? Nem hinném erre még rájön a jó magyar áfa és vám kb 30 % plusz garid se tudod alkalmazni..
De ez tapasztalatok alapján simán stabilan vitte a Q2 őt és várhatóan a Q3 at is fogja? Nem dobál le?
Mondjuk egy Wifi nem igen szokott meghibásodni nincs benne kopó alkatrész.. ?
Upsz most nézem bizony erre még nagyon ÁFA se vám nem megy rá local DE raktárból tudják küldeni EU n belül..! HA jó a Q3 hoz kiválló vétel köszi!

[ Szerkesztve ]

(#55187) Raymond válasza BusinessGuy (#55180) üzenetére


Raymond
félisten

Ja, ez ilyen. Soknal igy VR kozben jon ki igazan meddig es hogyan birja a strapat. Az a TP-Link Archer C6 ami nekem van peldaul az egyik ajanlott AC-s router a VD-sek szerint. Ugy is volt az elejen, semmi gond, stabil stream. Aztan egy ev hasznalat utan elkezdte azt hogy kell neki par hetente hardware restart maskepp kohogosen megy csak a streaming. Lassan levaltom en is valami ujabbra.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#55188) Márton válasza a2d2 (#55174) üzenetére


Márton
nagyúr

"Most akcióban megvettem a Quest verziót, mert azt olvastam crossbuy"

Az a gond, hogy nincs pcvr verzió, azt hittem crossbuy, azt írták a - nem is több éves - cikkek is. Persze vétel után megtalálom az egyetlen nyamvadt infót arról, hogy már nem található az oculus store-ban. Na mindegy, talán túlélem, ha ajánlasz néhány igazán ritmusra készített zenét. :DDD

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#55189) izomman1


izomman1
senior tag

Fárszt ez kínai raktárból van szállítva még mielőtt valaki félre informálnék...... na akkor viszont vám köteles ha valahogy ügyesen be nem csempészik...
[link]
Fentebbit találtam Xiaomi AX6000 wifivel szépen ment igaz az más típus.. de a Xiaomi wifik se rosszak attól még , hogy nem márkás..

[ Szerkesztve ]

(#55190) Raymond válasza Márton (#55188) üzenetére


Raymond
félisten

Erezd a ritmust*, mester aztan majd duborog a haz :))

* epilepsy warning!!!

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#55191) Márton válasza Raymond (#55190) üzenetére


Márton
nagyúr

na ez a szám is alkalmas lehetne SR-re :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#55192) fatal` válasza Márton (#55188) üzenetére


fatal`
titán

Pedig nekem még mindig itt van a Rift storeos verzió, telepíthető.

De megvan steamen is bundleből, azt használom. Írj esetleg a supportnak, hátha te is kapsz egy Steam kulcsot, annak ellenére, hogy szeptember után vetted :)

(#55193) a2d2 válasza Raymond (#55178) üzenetére


a2d2
addikt

Le is tudtuk ilyen szar időben tesztelni huzamosabban. Én toltam egy óra Asgard's Wrath-ot, gyerkőcök 1,5-1,5 óra Garden of the Sea-t.
Minden flottul ment eddig.
Meglepett pénteken minigolfnál hogy lemerült a hmd, ezért tegnap felpakoltam rá egy újabb fajta 10.000-es akkupakkot, ezzel nagyon szuper lett a játékidő.
Meg értem én hogy a through the lens videók fontosak az összehasonlításnál, de akkor sem megy a fejembe hogy érhet egy használt G2 200e-et miközben ezek a standalone-ok egy 100e-es vga-val (3060Ti) a képinterpolációnak meg az AI felskálázásnak köszönhetően ilyen 120Hz-es fantasztikus képet tudnak előállítani, mindezt vezeték nélkül. Én magam először és utoljára vezetékesből egy Riftet láttam még jópár éve S7evcsenkónál úgyhogy tényleg érdekel majd a véleményetek.
Ott kaptam fel a szemöldökömet mikor Izomman1 azt írta hogy elherdálta a G2-jét, magamban végigjárattam hogy ha kb 80-at ér egy Quest 2, akkor egy Rift S valamennyivel kevesebbet, úgyhogy ilyen 100-120 körülre saccoltam a G2-t, erre 200e! Hogy???
(Egy fresnel lencsés, vezetékes, wmr-es hmd-ről beszélünk).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#55194) a2d2 válasza Márton (#55188) üzenetére


a2d2
addikt

Ja hogy nem Quested van, csak akciós volt a Questes verzió ezért ott húztad be. Kezdem érteni.
14 napig visszaváltható szerintem, és megveszed majd Steam winter sale-en.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#55195) Raymond válasza a2d2 (#55193) üzenetére


Raymond
félisten

En sem ertem a Reverb G2 fetist. OK hogy a kozepso 30%-ban valamivel elesebb a kep, de az osszes tobbi nyug szerintem nem eri azt meg. Amikor mar egyszer megolt valakinek a pancake e2e clarity az nem fog visszamenni fresnel lencsekre. A Q3 es a P4 is jobb, az utobbi picivel elesebb (lehet csak a Q3 dontott kijelzok miatt) az elobbinak pedig jobbak a szinei, ennyi a difi.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#55196) murphy84 válasza BusinessGuy (#55180) üzenetére


murphy84
tag

Pont ezt akartam én is írni, hogy hiába tud a wifi6 2400mbps sebességet, ha a pc-vel csak 1 Gbps kapcsolat van kábeles, a quest-nél meg ugyebár mindenképpen kábelen kell összekötni a pc-t a routerrel. Ha valaki nagyobb sebességet akar elérni, ott nem lesz elég a wifi6 simán, ott kell hogy legyen legalább 1db 2.5 Gbps LAN portnak a routeren, illetve a pc-n is hogy a kapcsolati sebességet ki lehessen tolna. Sok routernél azért azt is figyelni kell, hogy csak WLAN port 2.5 Gbps, hogy a wifi sebességet ki tudja szolgálni, ez mellé legalább egy LAN csatlakozónak is tudnia kell ezt a sebességet amire a PC-t köti :) Ha ezek a feltételek nincsenek meg PC részről, addig felesleges 3000-es wifi 6 routert venni, mert nem fog annyival kommunikálni a pc-vel :)

(#55197) a2d2 válasza Raymond (#55195) üzenetére


a2d2
addikt

Meg mennyire brutál gépigénye lenne egy ilyen 120Hz-es godlike-nak? Talán csak a 4090 nem szarná össze magát.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#55198) siva válasza Apollyon (#55179) üzenetére


siva
aktív tag

Hát nekem a BoboM2 VR strap 4 hónap után eltötött.
pontosan így: [link]
Azóta persze lehet javították.
Akkor vettem egy kiwi elite strap-et, Elsőre nagyon szokatlan volt Bobo után, de most már én jobbnak tartom.

(#55199) murphy84 válasza GeneraL_XTX (#55181) üzenetére


murphy84
tag

Jövő héten megérkezik nekem a quest 3 ha minden jól megy és megírom neked a teszt után a véleményemet ha gondolod, bár nekem a Technicolor FGA2235 készüléket szerelték be, viszont a wifi beállításnál írja hogy akár 4800 Mbps sebességre is képes, végberendezéstől függően. Ezen van a 2.5 Gbps WLAN csatlakozó mellett egy ilyen sebességű LAN is, a PC-men is, tehát a 2400 Mbps sebességet kéne majd hoznia. Amint megjön a quest 3 le tudom tesztelni, hogy milyen sebességű és milyen stabil lesz a kapcsolat :)

(#55200) a2d2 válasza murphy84 (#55196) üzenetére


a2d2
addikt

A régi 1Gbps-os kábel tökéletesen kiszolgálja azt a 200 vagy akár 400Gbps-os sebességet. A router és a Quest között volt eddig a gyengepont ami most megszűnt. Tőlem mindegy hogy most 2400-at ír ki a VD a router és a Quest között ha ez kell ahhoz hogy legyen egy stabil 1000-es kapcsolatom a PC és a Quest között.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.