Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54801) Márton válasza izomman1 (#54789) üzenetére


Márton
nagyúr

ember, te lencsét írtál!!! :O

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#54802) Raymond válasza izomman1 (#54798) üzenetére


Raymond
félisten

Oh no!!! [link]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#54803) BusinessGuy válasza Raymond (#54802) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Adja az ég hogy ne találjon olyan reddit posztot amiben a wifi6e-t eltetik a Q3-al mert akkor kezdődik minden elölről.... ;]

(#54804) Raymond


Raymond
félisten

A 128GB Quest 3 helyfoglalasrol - felraktam szinte mindent ami a fiokomhoz tartozik es 49GB van meg uresen. Meg olyan 20GB osszetudnak hozni abbol ami nincs fent. Az igazan sok helyet foglalo jatekaim viszont nincsenek (Contractors, Walking Dead, RE4, MoH). Igaz a MoH-on kivul fel tudnak rakni meg ezek kozul is talan kettot.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#54805) Chal válasza AeSDé Team (#54800) üzenetére


Chal
addikt

Megnéztem az enyémet most, ez biztosan egy Kiwi. Köszi a találatot, kinyomtatom én is, remélem hétfőn ki is tudom próbálni :)

[ Szerkesztve ]

(#54806) Raymond válasza TwentySix (#54729) üzenetére


Raymond
félisten

Egy kerdes hozzad - milyen az IPD allito tekero nalad? Szepen klik-klik-klik ahogy tekered vagy inkabb inkozisztens, hol konnyebben hol nehezebben megy?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#54807) gulasoft válasza AeSDé Team (#54800) üzenetére


gulasoft
őstag

A 2. linkem pont ide mutatott :-)

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#54808) izomman1


izomman1
senior tag

Quest 3 Black Friday akció szerintetek lesz? (2023.11.24 kint a napja ) Megjelenés évében a Q2 őt se akciózták agyon vagy valamit adtak hozzá?
Ha valaki vesz egy ilyen eszközt és beaktiválja az ajándék játékot és vissza küldi a készüléket, mert mégsincs megelégedve vele akkor az nem gond, hogy beaktiválta az ingyen játékot vagy pénzlevonásban részesül az illető?

[ Szerkesztve ]

(#54809) AeSDé Team válasza gulasoft (#54807) üzenetére


AeSDé Team
őstag

#54807 gulasoft: Igen, ez a tiedre akart válasz lenni, annyit is írhattam volna hogy a "2. linken" :)

#54805 Chal: Köszi!

(#54810) gulasoft válasza izomman1 (#54808) üzenetére


gulasoft
őstag

A játék a nevedre kerül nem a questre. Ha soha többet nem veszel facebook fejszettet, akkor nem történt semmi, ha igen, akkor sem kapod meg kétszer. De nem hiszem, hogy ezzel pöcsölnének, hogy a visszaküldött termékkel küldött játékot leszedjék a nevedről.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#54811) izomman1 válasza gulasoft (#54810) üzenetére


izomman1
senior tag

És aki megveszi újra a készüléket annak osztanak egy újabb ajándék játékot? Gondolom nem érheti hátrány az új vásárlót sem..

(#54812) Raymond válasza izomman1 (#54808) üzenetére


Raymond
félisten

Miert lenne akcio ra? Most jott ki a termek es viszik mint a cukrot. Az elorendeleseket se tudjak leszallitani es van aki hetekig var meg az 512GB-sek kozul.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#54813) TwentySix válasza Raymond (#54806) üzenetére


TwentySix
aktív tag

Nincsen klikk, folyamatosan lehet tekerni. A kijelzon egy kis abra mutatja aaz aktualis erteket.

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#54814) Raymond válasza TwentySix (#54813) üzenetére


Raymond
félisten

OK, koszi! Mar megijedtem hogy az enyemen ilyen laza mert valaki irta a reddit-en a klikket.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#54815) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sziasztok!

Volt mostanában valaki akinek elindították a csomagját az olasz amazontól?

(#54816) TwentySix


TwentySix
aktív tag

Viszont egy kis tapasztalat, lehet hogy csak nalam jon elo, de sosem tudni. Egy Belkin USB adapterrel es egy 3. party kabellel toltottem eddig mindent, (tablet, Galaxy S22, Quest2) siman mukodott, a Quest 3-at viszont csak 45%-ig tudta tolteni, egesz ejjel nem ment feljebb. Kicsereltem a gyari adapterre, es siman felment 100%-ra.

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#54817) a2d2 válasza GeneraL_XTX (#54815) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem igen, tegnap este óta Carpiban áll a csomag. Viszont most meg azt írja hogy hétfő helyett péntek nap végére érkezik. Na, talán lesz belőle valami hétvégére!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#54818) Raymond válasza TwentySix (#54816) üzenetére


Raymond
félisten

Hany amp az a Belkin? A gyari 18W akkor gondolom 3.6A

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#54819) murphy84 válasza GeneraL_XTX (#54815) üzenetére


murphy84
tag

Nekem még az árát se vonta le, szintén olasz amazon. Nem tudom mit művelnek ezek, de ebből se lesz expressbe 13.-17.-ig kézbesítés az már biztos :D

(#54820) GeneraL_XTX válasza murphy84 (#54819) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Akkor ugyanaz mint nálam :(( Azt nem értem ha nincs készlet, miért lehetett egyáltalán előrendelni...de még egy e-mailt se küldenek, nulla tájékoztatás :((

(#54821) AeSDé Team válasza GeneraL_XTX (#54820) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Ráadásul a 128GB-os verziót még mindig meg lehet venni, ellentétbe az 512-essel. Ha nincs, akkor nem értem miért. Még nekem sem vontak le, és nem érte el a csík a "Shipped" szekciót.

[ Szerkesztve ]

(#54822) TwentySix válasza Raymond (#54818) üzenetére


TwentySix
aktív tag

Most dolgozok este 10-ig, majd megnezem ha hazaerek, de elvileg gyorstoltos. A telefonom is fast charge-t ir....

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#54823) izomman1


izomman1
senior tag

VR Flight Sim Guy vélemény : [link]

(#54824) GL820 válasza murphy84 (#54819) üzenetére


GL820
tag

Én tegnap rendeltem express szállítással és ma reggel vonta le az összeget, én még bízok benne, hogy a héten itt lesz.

(#54825) GeneraL_XTX válasza GL820 (#54824) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Hát én most azt látom, hogy mind az olaszról mind a németről már az expressz szállítás is október 18- november 20. intervallumban mozog ami khmm....hagyjuk is

(#54826) barcalaci84 válasza GeneraL_XTX (#54825) üzenetére


barcalaci84
őstag

Én írtam nekik emailt és most válaszolt Giuseppe :)
Biztosít róla H nem kell aggódni és meg fog érkezni a vállalt idopontban Jövőhet kedd legkésőbb.

[ Szerkesztve ]

(#54827) Raymond válasza izomman1 (#54823) üzenetére


Raymond
félisten

Nem tudom mit csinal a P4-el ha a Q3 szerinte sokkal jobb FOV, de a tobbi info korrekt.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#54828) gulasoft


gulasoft
őstag

Akkor én mit szóljak, még éjjel megrnedeltem a 128-ast most 16-18-ra írja és dispatch előtt áll. Ismerős aki 30 percel előttem rendelte már trackingje van és jön, a2d2 utánam rendelte, és a trackingje van.......

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#54829) Tyrone89


Tyrone89
tag

Durva hogy a 128as verziók szállításával sincs minden rendben, DE ne aggódjatok..vélhetően én szívtam meg a legjobban azzal hogy 512est rendeltem...kitudja mikor kapom meg, gyanítom hogy csak novemberben valamikor. Nektek legalább van esély a jövőhétre..

(#54830) Busterftw válasza Tyrone89 (#54829) üzenetére


Busterftw
veterán

Prime days meg a rendelt mennyiseg betett biztos.

(#54831) Raymond válasza gulasoft (#54828) üzenetére


Raymond
félisten

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#54832) izomman1 válasza Raymond (#54827) üzenetére


izomman1
senior tag

Ez a videó sokkolt (kizárt hogy újra screen door effectet nézegessek) úgy ,hogy mindenkinél okosabbnak hittem magam a Q3 biztos nyerő lesz. így a G2 őt gyorsba eladtam... micsoda hiba! (Micsoda lefizetett hype megy a Q3 mellett egészen elképesztő és megtévesztő szégyelje magát az összes youtuber!) Na mindegy most már berendelek egy Crystalt az amazonról vígasztalásként aztán rárendelek egy ilyen csoda Q3 at is végig tesztelem én magam az egészet (nincsenek nagy reményeim az Asgard Wrath 2 vel kapcsolatban sem csak egy mobil VR élmény lesz meg se fogja közelíteni a PC színvonalat, de ne legyen igazam - karácsony tájékán jó lesz egy kicsit elhülyülni vele) és remélhetőleg karácsony előtt egy előrendelést leadhatok az Index 2 re ami jövő év elején fog jönni... szép is lenne ( az összes többi meg megy vissza a feladónak! )

[ Szerkesztve ]

(#54833) Raymond válasza izomman1 (#54832) üzenetére


Raymond
félisten

Eh, annyira nem vennem komolyan. Ez az amit mar az elejetol fogva tulkombinalsz. Ez a "latom az SDE-t" dolog, a videoban is emliti es a kommentekben is ott van hogy OK, latod, de mindenhol latod ha akarod. En megneztem nalam ma nagy egyszinu feluleteken es ha keresem akkor ott van es latom, de amikor felveszem a HMD-t akkor nem SDE kereses miatt veszem fel. En siman valtanek a G2-rol vagy Q3-ra vagy P4-re. Az utobbinal viszont tisztaba kell lenni azzal hogy kinai cucc es itt kulonosen a szoftver reszet ertem. Ugyanugy ahogy a Pimax-nal is peldaul. Ha ki is abrandultal a igy latatlanban a Q3-bol en legalabb egy P4-et kiprobalnek a helyedben, 399EUR a 128GB-os es sokkal kenyelmesebb alapbol mint a Q3.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#54834) Busterftw válasza izomman1 (#54832) üzenetére


Busterftw
veterán

Na, talan hatodszorra csak eljut hozzad az a Crystal.

(#54835) kevike576


kevike576
senior tag

MetaQuestVR (reddit.com)

Lehet mazsolázni a hibák közt....

(#54836) kzolee216 válasza kevike576 (#54835) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Ez is jó lett akkor :D. De jó, hogy nem cseréltem. Üdv a metának!

(#54837) kevike576 válasza kzolee216 (#54836) üzenetére


kevike576
senior tag

Ez azért igencsak fel*@Xná az agyam...

[ Szerkesztve ]

(#54838) fatal` válasza GeneraL_XTX (#54825) üzenetére


fatal`
titán

Ez érdekes, mert az olaszon a product pagen ez van:
Consegna a 7,44 € 23 - 27 ottobre

[ Szerkesztve ]

(#54839) izomman1 válasza Raymond (#54833) üzenetére


izomman1
senior tag

Pico 4 et nem akarok inkább akkor Q3 lesz (szoftware támogatás is sokat jelent) ha nem jön karácsonyig se az előrendelési lehetőség az Index 2 re ( ígérték nagyon ) akkor a "kezembe marad" a Q3... majd meglátjuk... De volt pár infó róla heteken hónapokon belül a Valve is nagy bejelentéseket tesz.. ráadásul a G2 úgy látom mint raktárkészlet kifogyóban már alig lehet rendelni.. ( Valve cooperáció) Valószínűleg a készleteket leapasztják , hogy jövő év elején jöhessen valami új jobb helyette.. megátjuk .. vagy végső esetben a kezembe marad a a végén egy Q3... De most még igazándiból berendelni sem érdemes a Q3 at minek annak a pár tech demónak? Dec 15 re kell időzíteni vagy valamivel kicsit hamarabbra az érkezést hogy ki lehessen próbálni( és letesztelni rendesen minden képességét ) az atom szuper tuti jó Asgard Wrath 2 őt.. :D

[ Szerkesztve ]

(#54840) Raymond válasza izomman1 (#54839) üzenetére


Raymond
félisten

Nem jon a G2 helyett semmi, a HP kiszallt a VR bizniszbol.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#54841) izomman1 válasza Raymond (#54840) üzenetére


izomman1
senior tag

Tudom hogy kiszállt , de a G2 egy Valve cooperáció.. kisöprik a készletet , hogy ne legyen konkurenciája az új eszköznek ... ki tudja bár az Index 1 nek is el kéne tűnnie előbb a készletről így szokott ez lenni ha jön egy új gen...amúgy szomorú vagyok, hogy a VR itt tart.. az a baj a Crystal al is , hogy több éves játékokat toljak újra és újra vele végig? Vagy Lesz Q3 és néha mobil VR ozok is... Annyi jó a Q3 ba mindent tud amit manapság egy eszköznek tudnia kell sokoldalú kényelmes nem a legjobb de úgy összesen mindent tud és ha valami megjelenik Mixed Realitybe vagy stand alone VR ban akkor képes vagy játszani.. A Crystal al az a baj meg a többivel nem leszel képes belépni ezekre a részekre hisz exlusive az egész ( köszönjük Meta! nagyon szeretlek ezért ahogy régen is csíptem az ilyet de legalább volt Revive meg később jött a steam VR os verzió - de láthatólag a Quest 2 példáján alapulva eszük ágában sincs Steam VR osítani a régebbi Q2 címeket így lesz ez a Q3 játékokkal is az a félelmem hiába várom és kimaradok valami másból pixel ide pixel oda nagy dilema ezért nem jöhet szóba hosszú távon a Crystal sem mint végső eszköz... még jelenleg sem..)

[ Szerkesztve ]

(#54842) KRoy19


KRoy19
őstag

Az Asus AX57 router ugyanúgy ajánlott mint az AX55 virtual desktop-hoz?

(#54843) izomman1


izomman1
senior tag

Még az előrendelsem bent van a pénzt se vonták le talán holnap fogalmam sincs mikor kapnám egy hajszál választ el töröljem és inkább előbb egy Crystalt húzzak be 30 nap próbára.. sztem jobb terv később berendelni a Quest 3 at , mert akkor az Asgard Wrath 2 is kipróbálhatom még az is lehet lesz valami Black Friday akció 11.24 én ki tudja és olcsóbban jobb csomagba megszerezhetem... :) lehet savazni milyen vagyok :R De ha már ilyen ügyes voltam, hogy eladtam potom pénzért a G2 őm ( jó azért nem volt annyira potom,de akkor is )... akkor valamit ki kell erre a helyzetre találni :D

[ Szerkesztve ]

(#54844) a2d2 válasza kevike576 (#54835) üzenetére


a2d2
addikt

Arra is jó volt hogy elém rakott Reddit egy kódot ami működik. Flight 74 játékra 75%, én behúztam 5 dollárért, meglátjuk:
FLY75-C69323

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#54845) a2d2 válasza gulasoft (#54828) üzenetére


a2d2
addikt

Na de én a spagettizabálóktól rendeltem te meg a precíz németektől :B

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#54846) kiskuplung válasza a2d2 (#54844) üzenetére


kiskuplung
őstag

Wow, nagyon köszi! Nem is hallottam még erről!

Feladom. Én is németektől rendeltem, tegnap feladták RÓMÁBÓL, és ma megérkezett NÜRNBERGBE, szóval pénteken ezt már lehet csapatni.

(#54847) izomman1


izomman1
senior tag

Ezt most találtam és a VRFlightSimGuy is azt mondja nem akkora hatalmas baj a screen door effect.. valószínűleg azért látható jobban a Q3 on amúgy, mert tisztább a lencse sok helyen ezt olvasom.... A G2 lencse szerintem kicsit elrejtette a screen door effectet , de ott is ha nagyon ráfókuszáltál találtál..
"very strange that you can see sceendoor effect on Q3. I got mine yesterday so quick comparison with G2. I notice screendoor on my G2 in bright scenes, but I can't see "the grid" on Q3 when used via USB cable (using meta quest link) and SS to 150% native res in steamvr and 72 hz and 1200 mbit/s bit rate in Meta settings. I'd say the image quality is very close to G2 in the center, but with edge to edge clarity, no godrays and noticably larger FOV (I use modded gasket on G2) it blows G2 out of the water at least for me."

(#54848) BusinessGuy válasza izomman1 (#54808) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Persze hogy lesz. Már irták hogy Wifi6e bundle packba (egy Wifi6e routerrel ami hibátlan a Q3-hoz) fogják tolni 400 euróért a környező amazonokon.... ;]

(#54849) izomman1


izomman1
senior tag

Ezt a gyöngyszemet is most találtam :

"Thank you so much for this review because up to it, I was thinking I was going crazy. Yesterday I tried a Quest 3 demo at Best Buy (a recorded mix of AR and floating 2D window games including AW2). I agree with you on everything you said especially as a Reverb G2 and Crystal user. I was surprised to see a screen door on Quest 3 that is nearly invisible on the G2, which is a shame given its resolution. Since it was a standalone demo, I wondered if the screen door is not there in PCVR, but is sounds like it is still there. However, I also agree Quest 3 is an upgrade over Quest 2. I will probably pick up Quest 3 for my Try My Tech demo, travel, and when I need wireless, but otherwise I agree that The Crystal is in a different class altogether."

Ha valaki egy G2 után próbálta már a Q3 at és megosztaná a tapasztalatát azt megköszönném!

(#54850) Raymond válasza izomman1 (#54849) üzenetére


Raymond
félisten

Ennyi ido es energia utan se jottel meg ra? Ugy se hogy parszor mar vilagosan le lett irva? Talalsz (es talaltal mar) velemenyt mindket vegletre es kozte is mindenre. Miert? Mert az emberek nem egyformak. Abbol hogy ezeket olvasod nem fogod megtudni hogy latod vagy nem vagy hogy zavar vagy nem vagy hogy milyen a kep alltalaban. Tudod mibol tudod meg? Abbol hogy kiprobalod. Mert az egyetlen velemeny ami szamit az a tied. Videokat nezegethetsz es velemenyeket olvashatsz, de ezekbol nem tudsz levonni semmi kovetkeztetest ha olyan HMD-ket hasonlitasz ossze amiknek kb azonos a felbontasa es az FOV is azonos vagy hasonlo papiron. Ott csak a proba segit hogy a te fejeden hogy all es hogy a te szemeidnek milyen az a kep amit egy adott HMD produkal.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.