Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45301) a2d2 válasza qqzs (#45298) üzenetére


a2d2
addikt

Én soha nem használtam eddig annyira hülye volt a felülete. Most is csak a VR Magyarországnál használom. Értem mit mondasz, de megszokható.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#45302) gulasoft válasza qqzs (#45298) üzenetére


gulasoft
őstag

Több csatorna van egybefogva rajta. Ugyan az a közösség játszhat 20 különböző játékkal és a discord az egész közösség számára ehhez chatelős, és beszélgetős szobákat is biztosít. Lehet játékokat berakni ilyen feliratkozós módszerrel, és akik az adott játékra feliratkoznak, azokat egy egyszerű @-al kezdődő üzenettel meg lehet szólítani (személyes üzenetként jelez nekik a rendszer) . Így könnyen szervezhetők össze játékok. Pl. feliratkozol az adott discord csatornán a zenith-re meg a loco-dojo-ra, ami két különböző típusú játék, és ha valaki szeretne ilyen játszótársakat találni, csak beírja, hogy @loco-dojo szeretnék ekkor meg ekkor játszani ki jönne, és ezt mindenki aki fel van iratkozva a játékra megkapja privát üzenetként mintha csak direkt neki írtak volna. Ezeket a feliratkozós dolgokat a rendszergazdáknak létre kell hozni, de ha a tagok igénylik akkor hamar felkerül a választható játékok listájára.
Most pl. nálunk is van már Zenith chat szoba, Zenith beszégető szoba, és lehet jelentkezni a Zenith-re.
A quest natívnak sajnos van egy olyan hiányossága, hogy egyszerre egy taszkot futtat, ha elindul a natív játék, akkor bezár minden mást, pedig a discord felmókolható a q2-re is.
Ha viszont a q2-t pcvr módban használod akkor a windows multitaszkingja miatt simán megy az, hogy játék közben beszélgetsz a többi emberkével, és ehhez nem kell gombokat nyomkodni, csak simán megy a beszélgetés.
Ráadásul a programnak van futtatható verziója androidra, windowsra, szerintem linuxra is, meg kb. minden platformra, de van egy böngészős verziója is ami meg ugye mindenhonnan elérhető.
Mi itt vagyunk:
[link]

[ Szerkesztve ]

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#45303) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Fanatical - Build your own Elite VR Bundle 2
Egész korrekt kis csomag lett!
3 db az alábbiakból 5,35 €, 5 db 8,55 €, 7 db 10,69 € és 10 db 14,99 €.
- A-Tech Cybernetic VR
- Battlewake
- Catlateral Damage
- Cosmic Trip
- Detached
- Dick Wilde
- Dick Wilde 2
- House Flipper VR
- Kittypocalypse
- Paper Beast
- Raw Data
- Sprint Vector
- Stargaze
- The Morrigan
- The Walking Dead Onslaught
- Zero Caliber VR

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#45304) Joma válasza ZsZso (#45303) üzenetére


Joma
csendes tag

A battlewake szórakoztató :-) idióta egy játék, de látványos a víz, a hajók, és a játékmenete behúz.

(#45305) Joma válasza ZsZso (#45303) üzenetére


Joma
csendes tag

Összeraktam egy zero calibert, egy Battlewake-et, és egy Dick Wilde 2 -t, 1900Ft volt összesen a 3 db.. jónak mondható - aktiváltam, működik.

(#45306) Márton


Márton
nagyúr

Vajon az már az öregedés jele, ha ugyan egyik sincs meg, de nem is érdekel? :U
Remélem nem, csak szimplán nem a stílusaim.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#45307) Raymond válasza Márton (#45306) üzenetére


Raymond
félisten

A Zero Caliber, Raw Data es Paper Beast azert meger 5EUR-t.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45308) Márton válasza Raymond (#45307) üzenetére


Márton
nagyúr

Elhiszem, de csak annak, akinek bejön a stílus is. Engem nem fog meg.
Van pár lövöldözős, alig indítom el.
Inkább megvettem early accessben 9-ért ezt :))

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#45309) Raymond válasza Márton (#45308) üzenetére


Raymond
félisten

En ezekkel (marmint az 5EUR-al) ugy vagyok hogy egy ebedem tobbe kerul igy ha csak megneztem a harom jatkokt ami erdekel de soha nem jatszom vegig mar akkor se sajnalom.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45310) Márton válasza Raymond (#45309) üzenetére


Márton
nagyúr

Értem, hát elfogadom, hogy van ilyen. Sőt, lehet a többség is ilyen.
De mindannyian mások vagyunk, épp ez a szép :)

Hogy ON is legyek: A Steam kezelőfelületén a betűtípus méretét nem lehet állítani? Nem akarok még olvasószemüveget.. Azt olvastam, hogy valamelyik konfig fájl buherálással ideiglenesen megoldható, de a következő frissítésnél felülírja ezt a fájlt.. És ugye pár naponta update-eli magát a steam.. Nincs valami végleges megoldás? :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#45311) joss68


joss68
tag

Zenith-et megvettem steamen de nem tudok regisztrálni.Mindig hibát dob..

(#45312) Chal


Chal
addikt

Érdekes notificationt kaptam ma a Q2 home-ban, valami ilyesmi volt: "Your frined XY just got a Logitech K830 keyboard, jump in and welcome them!". Namost ráírtam az ismerősre, fogalma sincs az egészről, nincs ilyen billentyűzete (meg ugye Q2-höz mi a büdös francnak...), az egyetlen ami stimmel, hogy a friend listámon van, és Q2-zött amikor kaptam a notify-t :D Ma a franc ez? Reklám? Annak kicsit erős, és még szar is. Meg egyáltalán, milyen alapon kürtöli szét a nagyvilágba, hogy ki milyen eszközt párosít? Ráadásul fals is :)

[ Szerkesztve ]

(#45313) Raymond válasza Chal (#45312) üzenetére


Raymond
félisten

Ha jol ertettem akkor automatikusan telepitettek az app-ot, errol szol az ertesites. Valamit elturtak es kuldi ezt a felrevezeto push notification-t az ismerosoknek. Nezd meg, lehet mar nalad is ott van a Library-ban.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45314) fatal` válasza Raymond (#45313) üzenetére


fatal`
titán

Nekem mára eltűnt, szerintem valamit elszartak tegnap. :D

(#45315) Chal válasza Raymond (#45313) üzenetére


Chal
addikt

(#45316) Márton válasza Chal (#45315) üzenetére


Márton
nagyúr

jól van, látom vért izzadnak az ügyön, hogy az installed app kategória legyen a default..
:W

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#45317) kiskuplung válasza Márton (#45316) üzenetére


kiskuplung
őstag

Csak hogy én is mártonozzak puffogjak egy sort: új Oculus kihívás!!

Keresd meg az új telefonos appban a libraryt, vagy ami még jobb, a wishlistet. Kapsz rá 30 másodpercet!

(Nekem 5 perc se volt elég, és csak akkor jöttem rá. amikor módszeresen elkezdtem tapizni minden létező elemet :D )

(#45318) Márton válasza kiskuplung (#45317) üzenetére


Márton
nagyúr

:DDD
De ti végülis mire használjátok az appot?
Mert én a telóra castoláson kívül semmire.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#45319) barcalaci84 válasza kiskuplung (#45317) üzenetére


barcalaci84
őstag

Pont tegnap én is vakartam a fejem h hol van :)
Meg a storeban se tudok keresni az appban (nem lehet beírni semmit , csak az előzményeket hozza fel) :)

Márton : Amúgy miért fontos ez az installed app legyen a default? A használt appok most is előre kerülnek a listába használat időpontja szerint , szóval én nem látom h mire lenne jó :))

Amúgy arra használtam tegnap a telefonos appot , h előttem a januári 30%os kuponomat és a telefonon a libarybol feltelepitettem

[ Szerkesztve ]

(#45320) PNP


PNP
őstag

Sziasztok,

Rövid ideig volt egy TP-Link Archer AX20 routerem, de megadta magát, 1 perc után mindig kikapcsolt, szerviz szerint javíthatatlan, így visszafizetést kértem. Helyette vennék mást. Xioami AX1800 ajánlott? Elég jó ára van, korábbi Xiaomi routeremre sincs panasz, kérdés, hogy Airlinkre milyen.

(#45321) Márton válasza barcalaci84 (#45319) üzenetére


Márton
nagyúr

Engem zavar, hogy ott van a listában (még ha a vége felé is) a sok demo, meg az uninstallált vackok. De másik 700+ embert is bosszant +több ezret akik nem szavaztak..

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#45322) Chal válasza Márton (#45318) üzenetére


Chal
addikt

Abban érhető el legkevesebb lépéssel a refund request :D

(#45323) qqzs válasza Márton (#45321) üzenetére


qqzs
őstag

Ja ez engem is en mar irtam nekik meg van valahol szavazis request is kb azota amiota kijott a go.
Te nagy 3d guru vagy. Van mar quest vagy rift media kezelo ami tud 3d fotokat torolni?

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#45324) Joma


Joma
csendes tag

Meggyőztetek a Quest2 ről :-)) Már fel is tettem a jófogásra a az AH101 -et :-))
@Márton - igen, az öregedés jele .-)) Engem sem érdekelnek sajnos... a shooterek. DE! Asszem az élmény jó, mert szól a zene, és vidám. Pl a Serious SAm az egyik kedvencem. Tök értelmetlen, de jó kedvet csinál. Én is inkább a művész - tervező progikat használom. Viszont mikor pl 4 dodó lett a skyrim - behúztam... A gyerek szereti az ilyeneket... és azt is, ha van választék.. (ezért jók, nem azért, mert érdekel :-))

(#45325) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Most hogy megérkezett a 6600 xt kártyám, egyre nehezebben bírom ki hogy ne bontsam ki és tesztelgessem. Mondjuk nem pont VR-ral, de általánosságban valamennyire jobb a 3060-nál... nézegettem, hogy az AMD-hez van-e bármi DLSS szerű cucc, mai segítheti a VR-ozást és úgy látszik, hogy a AMD's new FidelityFX Super Resolution-t lehet használni a legtöbb játékokban és jelentős FPS boostokat ad.

https://www.youtube.com/watch?v=DpFvpUViJag

Ami érdekes, hogy Nvidia kártyákon is elvileg megy. Azt javasolják hogy a render scale-t 0.5-ön járatva próbálja ki az ember.

Szóval valakinek nem lenne kedvetek letesztelni, hogy működik-e nálatok és milyen eredménnyel? :)

We are only Stardust...

(#45326) Joma válasza Jinxb1rd (#45325) üzenetére


Joma
csendes tag

akkor vmit ki kellene találni, hogy ne legyen szubjektív... én a 3060TI -vel tesztelem majd - letöltöttem.

(#45327) barcalaci84 válasza Jinxb1rd (#45325) üzenetére


barcalaci84
őstag

egy időben használgattam FSR-t de már inkább mindenből kiszedtem , mert a teljesítménytöbbletnek nincs sok étrtelme ha a kép meg látványosan rosszabb...
szvsz érdemesebb a render felbontáson csökkenteni ha nem bírja a kártya vagy ASW-t használni vagy VD-vel SSW-t

(#45328) Joma válasza Jinxb1rd (#45325) üzenetére


Joma
csendes tag

Akkor ezt rövidre zártuk :-) Nem másolgatunk Dll -t :-)

(#45329) barcalaci84 válasza Joma (#45328) üzenetére


barcalaci84
őstag

nem kell másolgatni dll.t amúgy se :) van rá program amiben grafikus felületen aktiválhatod , deaktiválhatod , mértékét állítgathatod...
Openvr fsr app

(#45330) Márton válasza qqzs (#45323) üzenetére


Márton
nagyúr

Van valahol? De hát épp azt linkeltem :))
Nem tudom, nekem még nemigazán volt igényem fotónézőből törölni.
Megy egy ftp server a quest2-n és így bármikor kényelmesen elérem a tartalmát pc-ről a total commanderből. Onnan másolok rá, törlök, ha úgy adódik.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#45331) Joma


Joma
csendes tag

A Vorpx ? használja vki? Vagy van jobb alternatíva? (a nem VR játékok VR-osítására?)

(#45332) Raymond válasza Joma (#45331) üzenetére


Raymond
félisten

Felejtsd el.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45333) Joma válasza Raymond (#45332) üzenetére


Joma
csendes tag

És akkor mi? nem lehet ilyet? rendes minőségben?

(#45334) qqzs válasza Márton (#45330) üzenetére


qqzs
őstag

Van tobb ezer regi 3d fotom videom amirol csak 3d nezetben lehet eldonteni hogy milyen minoseg, erdemes e megtartani. Szelektalast egyedul a fenykepezogep vagy kameraban tudom megoldani ezert SD kartyara vissza kene masolni. PC-n se talaltam még olyan 3D mediakezelot ami tud törölni igaz mar regen kerestem csak most eszembe jutott. Gondoltam majd VR-re már csak kitalalták de itt se tudja egyik se. Pigasusal leveleztem meg regebben hatha megoldja.

Eladó: GTS450

(#45335) Joma válasza qqzs (#45334) üzenetére


Joma
csendes tag

Én a Tridefet használtam erre... régen volt az Nvidia vision rendszerem. először a discovery, (még piros kék anaglif) arra konvertálta az asztalt.. :-) gondolom a vr desktoppal megoldható. ja.. meg a steam DeoVr is tud képeket... és törölni is lehet benne.

[ Szerkesztve ]

(#45336) Raymond válasza Joma (#45333) üzenetére


Raymond
félisten

Penzkidobas. Klasszikus kerdes leginkabb uj VR tulajoknal. A zome hallgat a tanacsra akik meg nem azok kiadjak penz es tanulnak a sajat karukon. Ezen kivul van egy mareknyi aki hasznalta 2 jateknal es valoszinuleg onigazolas miatt allitja hogy jo es mukodik es megeri.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45337) Márton válasza qqzs (#45334) üzenetére


Márton
nagyúr

Milyen formátum pontosan?
Stereo Photo Maker pl. tud törölni és ismer jpg, jps, mpo, stb formátumokat.
De itt ugye kell egy 3d monitor vagy tv, hogy lásd mit törölsz. Vagy hogy gondolod pontosan a pc médiakezelő dolgot?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#45338) Joma válasza Raymond (#45336) üzenetére


Joma
csendes tag

Az Nvidia Visionnál a tridef nagyon jó, jobb volt. És tele van a youtube... de én is pénzkidobásnak tartottam eddig. Csak most, hogy olcsóbb lett a csirkefarhát, gondoltam kifizetem azt a 20 dolcsit :-) (tehát a tridefes tapasztalat az jó volt) - ezért nem vetettem el első alkalommal. És a minap játszottam (ingyen be lehetett húzni az EPIC -en ) A tomb raider VR verzióját... -Hát!!! Ha láttatok már szépet... fantasztikus.. Emiatt gondoltam, hogy kipróbálnám más játékokkal is...

(#45339) Raymond válasza Joma (#45338) üzenetére


Raymond
félisten

OK, ha gondolod probald ki. De azt tudod hogy Tomb Raider VR-nak (Blood Ties) semmi koze a Tridef-hez vagy a VorpX-hez?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45340) qqzs válasza Márton (#45337) üzenetére


qqzs
őstag

mpo.A stereo photo maker mar mar nagyon elavult abba lapozas is szenvedes. Van monitor es teve is 3D, de ha van, akkor mar Questben lenne az igazi. Megnezem ezt a DeoVR-t az talan megvettem meg az elejen

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#45341) Joma válasza Raymond (#45339) üzenetére


Joma
csendes tag

Ja elindult minden nélkül. Talán csak egy régi Nvidia driver kellett... hogy sztereo kép legyen a monitoron SBS, majd a virtual desktop. Ezért hagytam abba, mert ez jó lett, de a régi nvidia driver miatt , minden más kiakadt :-)

(#45342) Márton válasza qqzs (#45340) üzenetére


Márton
nagyúr

Mármint miért szenvedés? Lassú?
Resampling ON/OFF hogy áll? (Ctrl+R)
Nálam vált gyorsan, nincs fél sec.
Persze attól is függ hány megapixeles a fotó.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#45343) milos026


milos026
újonc

HP Reverb G2-m van.
Tönkrement a jobb kontrollerem. Falba csaptam és elszakadt 1 kábel, amit sehogy nem sikerül pótolnom. Beszéltem a HP-val, Alzával. Senki nem tud nekem ilyet szerezni, tehát maradt az hogy új kontrollert veszek. (Nem lehet forrasztani a kábelt, mert túl mini.)

Ti mit vennétek a helyemben? 1 pár Reverb G2 kontroller kb. 160 euró. Kis ráfizetéssel érdemes lehet mást beszereznem ami megy a G2-vel?
A G2 kontroller trackingje nem a legjobb, azért agyalok máson.

[ Szerkesztve ]

(#45344) PNP válasza milos026 (#45343) üzenetére


PNP
őstag

Le tudod fotózni?

(#45345) Raymond válasza milos026 (#45343) üzenetére


Raymond
félisten

Nemigen van mas mert hala annak hogy ezeket (az elozo verzio it es az elso gen WMR HMD-ket is mind) arultak controllerek nelkul a hasznalt piacon gyakorlatilag nincs csak controller es ami vana az draga. Ha adnak 160EUR-ert az azert nem rossz ar. Foleg ha a mostani parbol a mukodo balt eladod kulon, van esely ra hogy valaki epp egy balt keres.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45346) qqzs válasza milos026 (#45343) üzenetére


qqzs
őstag

Probald valami profi mobilszervizbe, azok mindent megforrasztanak

Eladó: GTS450

(#45347) milos026 válasza PNP (#45344) üzenetére


milos026
újonc


Táp kábel szakadt el, ami az elemről viszi át az energiát a ledekbe.

[ Szerkesztve ]

(#45348) Joma


Joma
csendes tag

Vagy fixen be kell forrasztani (a mobilszervizes) :-))

[ Szerkesztve ]

(#45350) turcsikg


turcsikg
csendes tag

A Fanatical bundle-ból megmaradt a Ghost Giant játék. Szívesen elcserélném (natív) The Thrill of the Fight játékra. (most 30%-al olcsóbban megvásárolható az oculus.com oldalon).

Akit érdekelne a csere, keressen meg privátban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.