Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-06 17:10:11

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45951) s:zozo válasza Raymond (#45948) üzenetére


s:zozo
aktív tag

A számokon és értékeken túl, emlékszem a tesztelésemre a Half-Life Alyx-ban és a No Mans Sky-ban éreztem, hogy jobb a VD reagálása. Alyx-ban a gránátdobás sokkal biztosabb volt. NMS-ban a fegyver mozgása kevesebbet késett.
Jinxb1rd beállítására kíváncsi leszek és hosszú idő után teszek egy próbát az ALVR-l
Emlékszem, írtam a tökéletes program az lenne, ha a kettőt programot össze gyúrnák eggyé.
#29743
#29747

[ Szerkesztve ]

(#45952) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

No hát sajnos, a csodafegyver, ami jelentős javulást hoz a képminőségben az a video encoding resolution base, de 1.25 felett elkezd az Oculus artifactokat dobálni, nem bírja a készülék a dekódolást. Úgyhogy annyira nagy dobást mégsem tudok mutatni vele. :( Pedig 1.4-1.5 körül nagyon durva eredményt tudna produkálni, aki elvisel egy-két artifactot 1.3-1.35-re még talán felteheti.
Ami nálam jelentős segítség volt, hogy TCP kapcsolatra váltottam, előtte akadt a kép, illetve a színezési filtert is ki kellett kapcsolni.

Végén már a HVEC se akadt, körülbelül 50MB-os bitrátával simán hozza a 264 100Mb-os minőségét, de minimálisan több a latency cserébe, ez ís talán ízlés kérdése, Alyx-hez lehet pl jobb, beat saberhez nem.
A foveated Encodinggal a transfert lehet kímélni, főleg a center width-center high értékének csökkentésével. Én úgy találtam, hogy az én szememnek ez a legoptimálisabb, itt még nem ugrálnak a pixelek a szemüveg sarkaiban.

Aki latencyt csökkentene, az az encoding resolution base csökkentésével tudja elérni, aki látványt javítaná, mert jobb kártyája van, 1.25-ös encoding, illetve a gamerendereing növelésével tudja ezt megtenni. Bitráta úgy veszem észre sokat nem játszik, főleg 1.25-ös encodinggal simán lehet alacsonyabban hagyni (tipikusan a nagyobb felbontású kép = jobb tömöríthetőség esete)

Walking Dead egyáltalán nem akad így nálam picit sem, a színek rendben, a 3d-s érzet is jobb.




[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#45953) prtvlogan


prtvlogan
aktív tag

Sziasztok!

A quest 2 első indításánál nem fogadta el a facebook profilomat, mert rosszul írtam be a jelszót, ezért megadtam neki egy másik profilt, aminél nem volt rengeteg speciális karakter a jelszóban, így ezzel ki tudtam próbálni. Nyilván a másodjára megadott profillal szeretném használni, (ezen már történtek is vásárlások) azonban bekapcsoláskor a beállítás során először megadott profillal indul a gép, és felhasználót kell váltanom ahhoz, hogy a megvett programokat futtassam. Van lehetőség az első "üzembehelyezés" során megadott profilt törölnöm, vagy az már géphez van kötve?

(#45954) a2d2 válasza prtvlogan (#45953) üzenetére


a2d2
addikt

Ha máshogy nem factory resettel egész biztosan újra kezdheted.

@Jinxb1rd: köszi a megosztást, ahogy nézem a GUI is teljesen módosult azóta. Lehet újraírták az alapoktól a srácok. Én mondjuk maradok Airlinknél mert nagyon gyenge már a 1070-es és kell mindenképp az ASW. Bár pont a gyenge kártya miatt inkább várok a PC-s játékokkal, hátha egyszer lesz az életben 30-as Nvidiám.

Ja még valami! tudjátok mit dobott a minap az Oculus? 10%-os kupont! Beszarás, már a 30%-ot is sajnálják :N

[ Szerkesztve ]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#45955) gulasoft


gulasoft
őstag

Tegnap kipróbáltam a cberpunk2077-et vr-ban. Egész jó a 2070super kártyán toltam dlss-el, oculus natív felbontáson, Most a szobábban tolta 80fps-el oculus openxr-el simán steam nélkül. Tökre élveztem, de streamelni nem nagyon tudtam, mert míg szemcsin stabil a gép, amonitoron össze vissza remeg az egész. Ha steamvr-al toltam, akkor jó volt a stream, de leesett az fps a játékban.
Úgyhogy lehet nem lesz stream, és feljebb veszem a felbontást és még tesztelgetem.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#45956) barcalaci84 válasza prtvlogan (#45953) üzenetére


barcalaci84
őstag

Factory resettel tudsz admin accord változtatni
Így ni : [link]

(#45957) 6absbulldog válasza gulasoft (#45955) üzenetére


6absbulldog
tag

Téged nem zavar, hogy a fegyver közel van az arcához a karakternek? Illetve, hogy a célkereszt néha eltűnik harc közben? Vagy csak nálam vannak ilyen jelenségek?

(#45958) Raymond válasza Jinxb1rd (#45952) üzenetére


Raymond
félisten

A Steam igy milyen felbontason renderel?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45959) gulasoft válasza 6absbulldog (#45957) üzenetére


gulasoft
őstag

Hát 2 órát játszottam utána tesztelgettem melyikel menne jól a játék és a twitch is(nem tudtam megoldani, mert vagy jó volt az fps, de remegett a kép (de csak a monitoron), vagy szar volt az fps és nem remeget a kép a monitoron, de játszhatatlan volt, pedig állítgattam a felugró ablakban a dolgokat. Nem is értem a fejszetben stabil a kép a monitoron meg remeg mint a kocsonya.) azalatt nem volt gond. Amerre néztem ott volt a célkereszt az első komolyabb csajmentő cuccot csináltam meg, most értem a házba, és nézegetem, hogy miket lehet csinálni. Eddig nagyon bejön, csak a twitch hiánya zavar, jó lenne közvetíteni.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#45960) JoolsNOS válasza gulasoft (#45955) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Van róla valami egyszerű "hogyan csináld" videó. Tegnap nézegettem, de csak valami vorp-xes linket találtam...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#45961) prtvlogan válasza barcalaci84 (#45956) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Köszi szépen! Rápróbálok hétvégén! :R

(#45962) s:zozo válasza Jinxb1rd (#45952) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Teszek vele én is egy próbát, ha lesz időm.
Persze adaptálni kell az állításokat az én gépemhez.
Az adatlapodon olvasható hardver mennyire aktuális?
"MSI Z370 Mortar, Intel Core i5-9600KF, XFX Radeon RX 570 4GB"
:R

[ Szerkesztve ]

(#45963) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok!

Megosztások között látom, vannak elvileg képminőség javító appok?
Miket kéne felrakni és milyen beállításokkal? Vas megvan alá bőven, de van pár játék ami elég gázul néz ki pl blair witch
Egyenlőre annyit állítottam be, hogy a frissítést feltoltam 90hz-re és maxra a felbontást
Köszi!

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#45964) Jinxb1rd válasza Raymond (#45958) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

100%-on van hagytam Steam-en belül. Tehát kb (1832x1920)*1.1.

We are only Stardust...

(#45965) Jinxb1rd válasza s:zozo (#45962) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ja igen, bocsánat a konfigom már rég nem ez, majd frissítem. :D

Ezen a konfigon mennek így a beállításaim:

Intel 12600
Nvidia 3060
Windows 10

Resize-Bar on, HPET off. (nem tudom számít-e)

We are only Stardust...

(#45966) Raymond válasza Jinxb1rd (#45964) üzenetére


Raymond
félisten

Hmm, ez fura, mert az 1832x1920 felbontast a Quest 2 nemigazan hasznalja sehol. Ez van 1.0-nak beallitva az ALVR-ban?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45967) Jinxb1rd válasza Raymond (#45966) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ez az érték a Steam általt kiírt érték megközelítőlegesen.

Tehát a valódi ingame render ~(3664x1920) x 1.1

Vagy mire gondolsz, hogy nem használja? Airlinkben én se láttam ehhez hasonló felbontási lehetőségeket, de itt ez teljesen costumizálható vizszintesen és függőlegesen is (absolute gomb).

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#45968) Raymond válasza Jinxb1rd (#45967) üzenetére


Raymond
félisten

OK, de nem customizaltad, szorzokat allitottal (1.25 es 1.1) tehat valahol van neki egy felbontas ami szerinte az 1.0, arra vagyok kivancsi mi ez a felbontas.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45969) gulasoft válasza JoolsNOS (#45960) üzenetére


gulasoft
őstag

El kell indítani egyszer a játékot, és utána van egy config bat azt lefuttatod, és ennyi.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#45970) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hali!

Az miért lehet, hogy a RIFT headsetet úgy érzékeli, mintha nem usb3-as csatiba lenne dugva?

(#45971) Raymond válasza v!ct0y (#45970) üzenetére


Raymond
félisten

Alltalaban tapellatasi problemak miatt van ez. Tul sok minden log a hub-on es ezert USB2.0 modban megy a Rift vagy a szenzor. Annyira nem problema ha a HMD maga 2.0, ott nincs sok adatmozgatas. A szenzorok viszont jobb ha 3.0, vagy ha legalabb csak egy 2.0 a tobbi pedig 3.0

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45972) kiskuplung válasza gulasoft (#45969) üzenetére


kiskuplung
őstag

Ez nem egy fizetős mod? Mert akkor az is írd le neki :)

(#45973) v!ct0y válasza Raymond (#45971) üzenetére


v!ct0y
veterán

Köszi!
Most megnéztem másik táppal és ugyanazt mutatta. De volt egy custom 24 pines kábelem az alaplapba, anélkül már usb3-nak érzékeli.

(#45974) Jinxb1rd válasza Raymond (#45968) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ingame rendert beállítottam 1.0-ra és megnéztem steamen mit ír ki 100%-nál.

Közel a Quest 2 natív felbontását adta ki, viszont a horizontális felbontás minimálisan valamiért eltér, nem 1832, hanem 1814... ha jól emlékszem? Vertikális viszont 1920.

Tehát ebből következtetem azt, hogy 1.0 az kb 3664x1920-at jelent. Ezeket a számokat customban is beírtam fixként és nem változott a minőség.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#45975) Raymond válasza v!ct0y (#45973) üzenetére


Raymond
félisten

Nem a PC-s taprol volt szo, hanem az USB portok tapellatasarol. Ha az adott hub tul van terhelve picit akkor nem biztos hogy a Rift vagy a szenzor beall 3.0-ra. Nalam is szok itt-ott lenni, amikor zavart akkor adtam a gepnek egy reboot-ot es jo lett.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45976) Raymond válasza Jinxb1rd (#45974) üzenetére


Raymond
félisten

Kosz, megnezem majd akkor a forraskodot hogy oda mit raktak bele, mert elotte szepen tartottak magukat a HMD standard felbontasahoz. Peldaul a Go-nal 1024x1024 volt az 1.0 ahogy az a HMD-ben is es a Quest 1-nel 1216x1344 ezert a Quest 2-nel arra szmitottam volna hogy ott is a standard 1440x1584 az 1.0

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45977) Jinxb1rd válasza Raymond (#45976) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

ALVR-ban, ha fix értékeket akar megadni az ember, akkor először ezek az értékek voltak azt hiszem defaultban megadva ajánlásnak, amit írtál: 2880 x 1584.

De szinte biztos, hogy skálázásnál nem ekkora a felbontás. Na mind1... ha valamit megtudsz, írj :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#45978) Raymond válasza Jinxb1rd (#45977) üzenetére


Raymond
félisten

Akkor most mar vilagos mi a helyzet :) Az alap 1440x1584-et feltoltad 1.25-re (1800*1980 valami kerekitessel es erre jon ra az 1.1 amit aztan a Steam-ben 100%-nak mutat.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45979) JoolsNOS válasza gulasoft (#45969) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ez nem valami mod? Nem kell semmit sehova másolni stb?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#45980) s:zozo válasza Jinxb1rd (#45965) üzenetére


s:zozo
aktív tag

:R

(#45981) gulasoft válasza JoolsNOS (#45979) üzenetére


gulasoft
őstag

Elindítod simán a játékot, majd kilépsz.Kapsz egy zippet, azt kicsomagolod a steam szokásos path/common/....bin/x64 mappába. A zipben van egy bat file azt elindítod, az mókol valamit a beállításokon, valami dll is van benne azt lehet valahogy behekkel, nem kell vele foglalkozni, majd következő indítás előtt felveszed a vszemcsit és vagy a steamből, vagy ha már egyszer elindult a játék a questen keresztül akkor akér a questből steam nélkül elindítva már vr-os lesz. A steam pofázik, hogy mozi üzemmód, de azért mert ott van az elején egy olyasfajta töltő képernyő mint az elitnél és ott a play után indul el a játék vr-ban, quest ezt valamilyen úton megkerüli. Az első képernyők (beállítások, átvezető videó még nem vr, de amint elindul az oktató rész már vr-ra vált. Kontroller kell hozzá. Célzás közben egy vékony szálkereszt van ott ahova nézel, tehát a fejeddel célzol.
Nekem nagyon bejött a subnautica-t is kontollerel toltam eleinte kicsit furcsa, hogy nem a kezeddel kalamolsz, de legalább lehet ülve játszani (forgó széken legjobb).
Mondjuk steam móban a brake/pause gombra feljön egy menü ahol a csilakkal tudz mozoni, és lehet mindenfélét állítani oculus módban nem mindíg jön fel, soat próbálgatta, hogy rendesen menjen a twitch már nem emlékszem miket nyomkorászta, de azt vetem észre, hogy ha steam mód van áééítva a rendernél, az oculusnál akkor nem remeg a kép, de kevesebb fps van, oculus alatt több fps van, de használhatatlanul remeg a kép a monitoron! A fejesen meg nem. Nem is értem.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#45982) gulasoft válasza kiskuplung (#45972) üzenetére


gulasoft
őstag

Mit írjak, hogy a twitch nem megy jól? Nem azt ígérte, hogy egy jól twitchelhetó modot ad, hanem egy jól működő vr modot, és az jól megy, de ha egyhónapon belül jön upgrade akkor azokat le lehet szedni ingyen aztán meg le kell mondani. Most ezzel 4 játékhoz kapsz modot, a gtV-hez, a rdr2-höz valami általam ismeretlenhez és mostmár cyberpunk2077-hez. De az utóbbihoz azért kell a 2070+.

[ Szerkesztve ]

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#45983) kiskuplung válasza gulasoft (#45982) üzenetére


kiskuplung
őstag

"Mit írjak" -> Hogy ez egy fizetős mod :D

(#45984) gulasoft válasza kiskuplung (#45983) üzenetére


gulasoft
őstag

Ja hogy ez nem jött le? Egy hónapot kell fizetni, és onnatól mind a 4 mod letölthető, csak arra kell figyelni, hogy a hó elején érdemes fizetni, mert 1-étől indul nem a fizetés napjától. És ha leszedtél mindent, és jön a hó vége, akkor le kell mondani. Addig ha jön ki upgrade akkor lehet érdemes bentmaradni. Mondanám, hogy twitchelem este, de nem biztos, hogy bevállalom az alacsonyabb fps-t a közvetítés kedvéért. Majd kiderül.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#45985) 6absbulldog válasza kiskuplung (#45983) üzenetére


6absbulldog
tag

Patreon-on LukeRoss -ra kell előfizetni, 10 dollár havonta és tölthetők a modjai.

[ Szerkesztve ]

(#45986) gulasoft válasza gulasoft (#45984) üzenetére


gulasoft
őstag

Na pont jött is egy frissítés a cíperpunkhoz is, és leírta, hogy mit kell állítani a streameléshez, úgyhogy este lesz mit állítgatni. a 2070 superen a sugárkövetést kapcsoltam ki, és 2400*2400-as felbontásban majdnem stabil 72 fps volt, remélem a stream nem fogja 60 alá nyomni.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#45987) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Tegnap tovább tesztelgettem az ALVR-t, de végül arra jutottam, hogy hiába a jobb minőség, a latency miatt nem éri meg fentebb tenni a encode resolutiont. Sokat számít élvezetlieg, hogy rögtön reagál a játék arra amit csinálsz vagy nem, szóval visszaraktam 1.0-ra, sokkal stabilabb így a kapcsolat és a játékok futása is. Illetve átváltottam inkább HVEC kódolásra, mert az 50 MB-os bitrátás jobb és kevésbé terhelőbb, mint a 264 100MB-tal.

Szóval konklúzió: mindenki tesztelgesse magának. :D

We are only Stardust...

(#45988) bunnyhu


bunnyhu
senior tag

Ha valakit érdekel esetleg, felraktam a reverb pro v2-t az apróra. Nem adom olcsón mivel még garis és patika, valamint a G2 igazából nem túl nagy előrelépés tapasztalatom szerint, így nem akarom feltétlen eladni. De ha valaki szeretne spórolni 50 rugót, és nem egy lerúgott gyerek-bulihasznált VR cuccot akar cserébe, itt a lehetőség.

https://divecenter.hu

(#45989) gulasoft


gulasoft
őstag

Hát van még mit állítgatni, de szerencsére van neki egy kifejezetten az obs-hez való bemenete. 30 percig állítgattam mire nagyjábból belőttem, de utána remegésmentes lett a kép, csak a nem vr ablak, az fix helyen jelent meg, (miközben előttem ott volt) tehát ha elfordultam és úgy nyitottam meg a nem vr részeket (inventory és társai) akkor az a felvételen nem látszott. (és ebből én nem vettem észre semmit, mert nekem meg tök jól előttem volt.)
Csatornán ott van a játékbemutatókban a link, itt nem terhelek vele senkit.

[ Szerkesztve ]

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#45990) 6absbulldog


6absbulldog
tag

Egy kis összefoglaló vélemény a Cyberpunk 2077 VR-ról annak, aki esetleg gondolkodik a kipróbálásán.

Amennyire vártam és meg voltam győződve, hogy ez ütni fog, sajnos annyira nagy a csalódás. Két dolog miatt nem működik nálam (nem technikai értelemben - jöttek azóta update-ek a VR modhoz, az már okés).

Az egyik az immerzió. Amíg egyedül vagyok az utcán addig lenyűgöző a város látképe, mintha a szárnyas fejvadászban lennék. De amint szembejön egy NPC, azonnal vége az immerziónak. Már a non VR verzióban is sok panasz érte őket, de ez VR-ban sokkal problémásabb. Üres fejűek és csak mennek két kört a tömb körül.

Próbaképp elindítottam a GTA V VR-t és mintha két generációval újabb játék lenne ami az NPC-ket illeti. Ahogy reagálnam rám a különböző helyzetekben, különbözőképpen, ahogy van nekik valamennyi útvonal rutinuk, stb. Sajnos a CP2077 emiatt nagyon elvérzik VR-ban, mert azonnal azt érzem, hogy a járókelők csak díszletek.

A másik gondom pedig igazából sem a VR, sem a játéknak nem a hibája. Abból ered, hogy ez ugye RPG, RPG sebzés rendszerrel. Ami annyit tesz, hogy gyakran az enemy fejébe bele kell küldeni 2 tárnyi golyót is. Számomra ez megint immerzió romboló. Monitoron játszva, RPG veteránként ez nem gond, de VR-ban valamiért azonnal kiránt onnan. De ez lehet, hogy csak személyes gond és másnál nem jön elő.

(#45991) Jinxb1rd válasza 6absbulldog (#45990) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Vedd le Easy fokozatra és akkor egy lövés lesz fejbe mindenki, reálisabb lesz. NPC-re nincs tippem, max nézd meg született-e rá valamilyen mód a nexuson, de engem nem zavart a viselkedésük.

We are only Stardust...

(#45992) gulasoft válasza 6absbulldog (#45990) üzenetére


gulasoft
őstag

Nem Vr-ban nem üresfejűek az NPC-k? Valószínűleg igen. Tehát sikerült egy véleményt megfogalmaznod a Cyberpunk 2077-ről. Mi köze ennek a kritikának a VR-hoz?

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#45993) Kergeboci


Kergeboci
tag

Na a motion sick mellé egy kegyetlen izomláz is társul a hétvégi VR-ezésem mellé :D lassan vissza kéne lépni a teleportálos opcióval rendelkező, kevesebbet hajlongásos/vetődéses mozgásra kényszerítő játékok felé :DDD

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#45994) s:zozo válasza 6absbulldog (#45990) üzenetére


s:zozo
aktív tag

"A másik gondom pedig igazából sem a VR, sem a játéknak nem a hibája. Abból ered, hogy ez ugye RPG, RPG sebzés rendszerrel."
Pedig ezzel semmi gond nincs, ez ilyen. Mármint akkor nem a te stílusod.
Lásd:
Destiny, Division, Mass effect

Eszembe jutott még egy dolog és kérdezem.
A profilomon olvasható gépen érdemes próbát tennem a Cyberpunk 2077 moddal?
Ugyi 2d ben-sem acélos nálam

[ Szerkesztve ]

(#45995) gulasoft válasza s:zozo (#45994) üzenetére


gulasoft
őstag

Hát 2070 superrel tiltott raytracingel 72 fps-t sikerült kicsalnom ott ahol nem volt tömeg, tömegnél leesett 40-50 közé. A többit gondold utána.

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#45996) s:zozo válasza gulasoft (#45995) üzenetére


s:zozo
aktív tag

Nagyon nem kell nagyon utána gondolni.
Köszi

(#45997) PNP válasza gulasoft (#45992) üzenetére


PNP
őstag

Pedig leírta normálisan...

(#45998) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nekem olyan kérdésem, hogy technikailag mennyire jó a mód hozzá? Vagy esetleg érdemes várni egy hónapot, addig hátha patchelgeti, bővíti, optimalizálja még?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#45999) gulasoft válasza Jinxb1rd (#45998) üzenetére


gulasoft
őstag

És ha vársz még egy hónapot, akkor még jobb lesz de még..., és igazából ha két hónapot vársz , akkor már majdnem teljesen jó lesz de még.., sőtt ha 3 hónapot vársz akkor már tökéletes lenne ha ...
Megveszed, egy hónapig élvezed a patcheket, és játszol. Ha valami olyan jön ami nagyon kellene de eddig nem volt benne, akkor megfontolod, hogy ez amivel már 3 hónapja játszol és csak ez az egy dolog hiányzott belőle, ami mondjuk 3 hónap múlva kerül bele, akkor az megér e neked 10$-t. Ha a VR-hoz is így álltál volna hozzá, most sem lenne VR-od. Most mondhatom, hogy ez már tökre elég, és rakok is fel twitch videókat, hogy neked ne kelljen megvenned amíg olyan mod nem jön ami már a Te ízlésednek is megfelel, de ezt neked kell eldönteni. Nekem bejött a dolog, de sokkal jobbnak tartom a valheim modot, ahol a kezemmel kalamálhattam. Ennek az embernek 10$-t adsz ezért letöltheted az aktuális rdr2, a cb2077 a 3 mafia és a GTAV-öt meg még valami általam ismeretlen modját. Ha kikapcsolod a játékoknál az auto updatet, ezzel a moddal elleszel amíg végig nem játszod a játékot. Ha nem kapcsolod ki, jöhet egy olyan update ami megöli a modot, és meg kell várni míg kiadja az új modot és az akkor megint 10$. Vagy amíg játszol havonta 10 dollárt fizetsz. Én elsején fizettem be, azóta jött egy patch ahol fegyverenként lehetet távolságot állítani, jött egy ami új textúrákat ad hozzá (vagy valami hasonló, amire írja is hogy nem az ő érdeme, de most már ezeket be lehet tölteni hogy honnan vegye).
Majd eljese előtt lemondom, és ha jön valami ami tényleg megdobja, akkor legfeljebb kifizetek még 10$-t. Nekem még hiányzik olyan, hogy a kép szélén lévő dolgokat úgy tudjam közepebbre tenni, hogy nem a distance-t meg a nagyítást változtatom, mert mind a kettő összenyomja betűket. Lehet jobbra balra fel le tologatni de olyan nem tud, hogy marad a méret olvasható és beljebb jönnek az infó ablakok. Ha egy ilyet kiad az megérne 10 dollárt. Most zavaró, hogy elviszem a distancot, és "beljebb" kerül a széle, de amíg eddig azért nem tudtam elolvasni mert túl a szélén volt ahol vr nem annyira éles, most azért nem tudom elolvasni mert ennél a távolságnál már aprók a betűk.
Rakok fel este twitchet gyere fel discordra, halihózz bele, (általános csatin mindíg fent vagyok ha megy a twitch), és ha kérsz valamit megcsinálom, és megmondom mennyire látszik valami, mert a közvettítésben mást fog látni mint a szemcsiben. Utána eldöntöd, mert a véleményem szubjektív. Próbálok segíteni, hogy a Te szubjektív véleményed is meglegyen róla, és el tudd dönteni megér e neked 100+ órányi vr 10 dollárt, vagy még nem elég neked ez a mod. A cég nem fog kiadni VR verziót ezt leszögezték, próbálják a hibákat kijavítani.

[ Szerkesztve ]

Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

(#46000) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Vaaaagy... kijátszom az Alyx-et meg a többit, és mire eljutok odáig hogy Cyberpunkozzak, addigra már átesik némi patcheklésen. Mert jelenleg csak úgyis gyűlnek csak a játékok. :DDD

Btw Az Oculus Quest 2-őt meghirdettem, mert pénteken inkább vettem egy használt Rift S-t. Lehet még jobban is futna a Cyberpunk az alacsonyabb felbontás miatt.

We are only Stardust...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.