Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) d1abLo válasza adolfka00 (#6650) üzenetére


d1abLo
senior tag

Nézz szét akkor versenyeken.
Anexis ->Beyerdynamic vannak ebbe a csapatba magyarok is MMX 300-asakat kaptak gravírozott névvel.[link]
Evil Geniuses -> Astro A40
Mousesports -> Manán stream közbe soha nem láttam még Razer fülest
KT Rolster -> csak a LOL csapat használja a Starcraftosok Zowie Geart használnak
Empire -> Razer Kraken pro
Verygames -> szintén
CLG se nagyon használja a Razer füleseket

Személyes vélemény, megkövezhetsz a Razer egy jó gyártó, de nem füleseknek szerintem, több ismerősöm is nagyon sokat panaszkodott hogy hamar elromlanak stb... egér és billentyűzetnek viszont a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#6652) adolfka00 válasza d1abLo (#6651) üzenetére


adolfka00
tag

Nem tudom inkább hiszek nevesebb külföldi oldalaknak és jó pár embernek itt mint egy szem embernek aki Steel fan :) :R

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#6653) d1abLo válasza adolfka00 (#6652) üzenetére


d1abLo
senior tag

Engem nem zavar hiszen már megvetted :)
Am. meg szabadultam volna én is a Steelseriestől csak nem lehetett beszerzni azokat a fejeseket amit akartam/nem tudtam volna használni.
Astro A40 az optika miatt
Sennheiser 363D banki problémák miatt (nem tudtam elutalni a pénzt)

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#6654) adolfka00 válasza d1abLo (#6653) üzenetére


adolfka00
tag

És nem is bántam meg ! :)

Csak olyan emberekkel üzletelek akik komolyan is gondolják.... ;)

(#6655) whYz válasza d1abLo (#6646) üzenetére


whYz
addikt

Kivancsi vagyok, hogy mekkora kulonbseg van a ket hangkartya kozott. Az SS hangkartyaja mar eleg regi.
Tapasztalat?

(#6656) freelanced


freelanced
addikt

Srácok, engem se felejtsetek :))

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6657) d1abLo válasza whYz (#6655) üzenetére


d1abLo
senior tag

Szerintem ugyanaz tudásilag, csak a design más

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#6658) d1abLo válasza freelanced (#6656) üzenetére


d1abLo
senior tag

Vezetéknélküliekben nem vagyok otthon.
Vezetékesre: Steelseries Siberia most a hétvégén féláron van, az szerintem egy jó vétel, még a Creative Rage és a Corsair CV 1500-ról voltak jó véleménnyel a srácok

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#6659) drzozo válasza freelanced (#6656) üzenetére


drzozo
senior tag

Innen apróról 30k-ért mindkettő jó vétel (mivel nem bolti áron, 40k fölött adják őket), ráadásul mindkettő új, ahogy néztem. Ezektől már csak a Razer Chimaera 5.1 jobb, wirelessben.

Vezetékesben: Creative Rage, Logitech G35, Corsair V. 1500, Razer Tiamat 2.2, és a többiek kedvéért; Siberia V2.

Ezzel a kerettel nagyjából a lehetőségek száma ennyiben ki is merült. 40k-ig már bővülne a lehetőségek száma.

[ Szerkesztve ]

(#6660) freelanced válasza drzozo (#6659) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv! A Siberia-t te nem szereted annyira? Arról mik a vélemények?

Illetve, hol van fél áron?

Szerinted megéri vezetékest venni? Habár inkább a nélküli kéne.

A Corsair Vengance 2000 minőségre nem jobb mint a g35? Hangminőség, meg összeszerelés? Logira sokan panaszkodnak, hogy szétjön a párna meg ilyesmi

Ja és ez a Razer Black Shark milyen? Mert a RazerStore-ban olcsóbb, és ide is hozzák szerintem.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6661) drzozo válasza freelanced (#6660) üzenetére


drzozo
senior tag

Nem, csak a Siberia usb-s hangkártya nélkül szerintem felesleges. Tehát 24k+7k=31k. Fél áron pedig itt van. De ez sem a normális fehér/fekete verzió, hanem a csicsás cs-s.

24k-ból pedig lazán megveszed a CV 1500-öt, ami minőségben is és hangzásban is ugyanaz. Ráadásul jóval újabb. És alapból virtual 7.1.

CV 2000 - G930 között szerintem nem sok különbség van, előbbit venném inkább. Már csak a külseje miatt is.

Black Shark pedig állítólag kifejezetten a BF-hez készült, amint látod a külsejéből is egy helikopter pilóta fejére emlékeztet. Nagyon drága egy stereohoz képest, akkor már inkább a Tiamat 2.2 a plusz subwoofer driver miatt.

[ Szerkesztve ]

(#6662) freelanced válasza drzozo (#6661) üzenetére


freelanced
addikt

Nekem mondjuk a kinézet szinte mindegy, itthon használom.

Viszont gondolom a SS oldaláról való rendelésnél kell fizetni vámot meg áfát meg ilyesmi nem?

Amúgy a CV2000-nek cserélhető a párnája? Mármint szerinted rámegy valami más is ha esetleg megadja magát? Pl. Beyer párna vagy valami? Mert a Logi-é alapból négyszög alakú...

Amúgy ez a CV2000 mennyivel rosszabb egy vezetékesnél? Mi a hátrány? Késés nincs azért ennél már gondolom, nem?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6663) drzozo válasza freelanced (#6662) üzenetére


drzozo
senior tag

Van itt a fórumon pár CV1500 és G35 tulaj, ők többet tudnának mondani neked a párnacserével kapcsolatban.

Ha amcsiból jön, akkor biztosan van vám. De ahogy megnéztem pár eu boltot, nem láttam náluk akciót. Csak a hivatalos steelseries oldalon. Fogalmam sincs, hogy van-e az euban márkabolt, ha van, akkor onnan fél áron jönne, csak a szállításra kellene várnod.

A CV2000-rel kapcsolatban pedig keresd őt.

[ Szerkesztve ]

(#6664) D4v3 válasza freelanced (#6662) üzenetére


D4v3
őstag

Ebayen 8000-ből itt van 2 hét alatt. Kettőt vettünk, az egyikkel semmi gond a mai napig, a másik, ahogy lentebb is írtam elszakadt ez-az a hangerőszabályzóban, bár ahogy utánaolvastam ez jellemző hiba ennél a típusnál.

(#6665) whYz válasza freelanced (#6662) üzenetére


whYz
addikt

Innen tudsz venni ahogy latom. 50% kedvezmeny es UK bolt, tehat se vam se afa.
Kinabol persze meg ennel is olcsobb. Vajon miert :F

(#6666) nauro


nauro
aktív tag

Tudtok magyar boltot, ahol esetleg lehet Astro fejeseket kapni? (A30,A40)

(#6667) freelanced válasza whYz (#6665) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv! Az általad linkelt üzletben, hol lehet, beállítani a címet? Mert csak UK-n belülre van...

Amúgy meg 15 font a szállítás, így meg már 20 körül nem biztos, hogy megéri a füles...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6668) hEngi válasza freelanced (#6662) üzenetére


hEngi
tag

Logit lehet cserélni. De elvileg ha sírsz supportnak általában segítenek. Vannak még iylen alakú fülesek.Pl. Triton ax2 pro :)

Meg is találtam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6669) whYz válasza freelanced (#6667) üzenetére


whYz
addikt

En be tudom allitani a checkoutnal. Vagy beloginolsz vagy guestkent beallitod a cimnel, hogy country Hungary.
€7.99 UK-ba es Magyarorszagra is ahogy latom.
Egyebkent ha veszel hozza meg valamit akkor 100€ felett ingyenes eu szallitas...

Ezt nezted mar?

(#6670) freelanced válasza whYz (#6669) üzenetére


freelanced
addikt

Nem, de itt mi garantálja, hogy eredeti :F

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6671) whYz válasza freelanced (#6670) üzenetére


whYz
addikt

Semmi :)

(#6672) Kal-El


Kal-El
senior tag

Hello!
Van olyan üzlet ahol ki lehet próbálni vezeték nélküli füleseket?
Meg milyenek vannak, amik a jobbak közül valók?
Eddig csak ezeket találtam: Corsair Vengeance 2000, Logi G930, Sound Blaster Tactic3D Wrath/Omega, Astro A50, Philips SHB7000
De nem sok infó van ezekről a vezeték nélküli headset-ekről. Gondolom az áruk és hangminőségük miatt nem népszerűek.

(#6673) Angelotti


Angelotti
tag

sziasztok!
3, max 4 ezer forintért kellene nekem mikrofonos fejhallgató pc-hez.
elsősorban játékra, másodsorban zenehallgatásra lenne.
Ebben az árkategóriában mit érdemes venni?
Üdv és köszi a válaszokat, Zoli.

(*)(*)

(#6674) drzozo válasza Angelotti (#6673) üzenetére


drzozo
senior tag

Te sem gondolhattad komolyan, hogy létezik ilyen. :N

Ez a minimum. Gyűjtsél még.

Esetleg ez, és veszel külön hozzá mikrofont.

[ Szerkesztve ]

(#6675) moonguru


moonguru
őstag

Létezik a TESCO-ban pl. de a minősége.... (kb. 1100 Ft. 3000-4000 Ft.-ért se kapsz jobbat)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#6676) WolfheartGR válasza d1abLo (#6653) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Volt tapasztalatod a Siberia V2-vel és a 7h-val is? Melyiket érdemesebb megvenni? Csak az számít, hogy az ellenség pozícióját hallás után a lehető legpontosabban fel tudjam becsülni. Az ár nem érdekel.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#6677) Angelotti válasza drzozo (#6674) üzenetére


Angelotti
tag

szia!
maxell retro dj-m volt, háát engem nem győzött meg el is ajándékoztam gyosan :) Sennheiser 407 lesz helyette, ugyanaz az azár kb de bőven köröket ver rá.

igazából nem lenne vmi sűrűn használva. néha teamspeakre, esetleg esti zene hallgatás.
és fontos, hogy egyben legyen a mikrofonnal

Genius hs 400a - ez is nagyon nagyon tré?

azért gondoltam, hogy esetleg létezhet ilyen, mert annó 6-7 éve a média marktban speedlink néven futott vmi csoda 2500ft-ért. Minőséginek nézett ki a cucc, de persze félve vettem meg, elvégre finom szólva se ismert márka.
De kibaszott szépen szólt, mélye is volt rendesen, emlékszem minden haverom vett egyet :)

(*)(*)

(#6678) d1abLo válasza WolfheartGR (#6676) üzenetére


d1abLo
senior tag

Szia!
Siberia V2-vel 5 év tapasztalat a 7h kb 1 hónapja van meg. Már FPS játékok terén nem vagyok annyira aktív mint a Siberiaval, de leírhatom hogy mit tapasztaltam kapásból. 7h-t elég nehéz jól beállítani (mély/magas) a Siberia jobban megvolt. Mindkettővel nagyon jól lehet hallani a lépéseket stb ezzel nem lesz probléma csak meg kell szokni, esetleg ha kell tudok adni pár tanácsot beállításra.
Ha versenyekre jársz akkor a hangszigetelés miatt a 7h-t ajánlom, nagyon sokat számít mikor 150-200 emberrel vagy egy helységben :D, de ha csak otthon veretteted akkor a Siberia is tökéletes.
Nekem a Siberia jött be jobban, vagy csak még nem szoktam meg a 7h-t. Én mindenképp ajánlom mindkettő fülest, de most érdemes lenne megnézni mit mutatnak az új fülesek (5hv3 és a 9h)

ui.: Ha nincs normális hangkártyád mindenképp az USB-s verziót vedd meg, illetve a Siberiából a Frostot ne vedd, mert az alapból USB-s így nem tudod csak alaplapival használni szerintem. USB plusz előny ha versenyekre jársz és biztosítják a gépet, akkor ugye ugyanúgy fog szólni mint otthon :)

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#6679) Materix


Materix
csendes tag

Sziasztok! Érdekelne a véleményetek ezekről a fejesekről :)

http://ipon.hu/webshop/product/thermaltake_shock_feher/182781

http://ipon.hu/webshop/product/ozone_rage_st_fekete/364876

Sokat nézelődtem mostanában, ez a kettő szimpatikus, meg nem 30.000 :) Köszi előre is.

(#6680) d1abLo válasza WolfheartGR (#6676) üzenetére


d1abLo
senior tag

A terep dönt, hangzásilag mind a kettő fejes ugyanazt tudja, válassz úgy ahogy előzőleg leírtam
versenyekre stb : 7h
inkább otthon : siberia

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#6681) d1abLo válasza Materix (#6679) üzenetére


d1abLo
senior tag

Thermaltake jobb márka, bár személy szerint nincs tapasztalatom egyik fülessel se

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#6682) WolfheartGR válasza d1abLo (#6680) üzenetére


WolfheartGR
őstag

5hv2-őt váltana asus xonar dg-vel/ ideiglenesen tán az usbs hangkarijával. Későbbiekben elképzelhető egy komolyabb hangkártya is (tudom, sok a 3 változó). Inkább a zárt felé hajlok, család ne zavarjon mikor játék van. Versenyekhez nincs meg a taktikai skill. Aimmal nincs gond. :>

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#6683) d1abLo válasza WolfheartGR (#6682) üzenetére


d1abLo
senior tag

Hát akkor azt a pár ezer forintot szánd rá az USB-re és összehasonlítod mivel a jobb :)
De am. a Siberia is szigetel annyira hogy otthon ne legyen gond.

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

(#6684) drzozo válasza Materix (#6679) üzenetére


drzozo
senior tag

Inkább ez.

De ha mindenképpen a kettő közül, akkor inkább a Thermaltake.

(#6685) Materix


Materix
csendes tag

Köszönöm a segítséget, igen még ez is szóba jöhetne. Counter strike-hoz kéne leginkább valami, az annyira nem érdekel, hogy zene és film alatt milyen jól teljesít a fejes :)

(#6686) freelanced


freelanced
addikt

Jó lenne ez a Rage is nekem csak nincs normális üzlet ahol kapni :W

Mi van hasonló árban vezetékesben? (Tehát 12.000 (+-) körül)

Amúgy azért írtam főleg, hogy szerintetek megéri drágább fülesre költenem? Mint pl. a Tiamat 2.2 stb... amiket már beszéltünk. Mert elég sokat van rajtam, meg sokat használom, de nem tudom...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6687) aProPeti87


aProPeti87
aktív tag

Múlthéten egyik ismerősöm jóvoltából kitudtam próbálni egy Timat2.2 BF3 ban és zenében próbáltam ,játék alatt nagyon szépen teljesített minden egyes hang jól kivehető volt hogy mi merről jön ,(nem mintha a Rage-ban nem hallanám), de tényleg jó füles kényelmes is nagyon ,a zene viszont nem az erőssége .

Isten lustának teremtett, én pedig nem akarom romba dönteni a terveit...

(#6688) rt06


rt06
veterán

steelseries siberia v2 8800-ert mekkora atveresnek tunik? vagy realis is lehet akar ebay-rol?
ezek miatt (1, 2, 3) kerdezem

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#6689) whYz válasza rt06 (#6688) üzenetére


whYz
addikt

Nem atveres, tenyleg ennyi. Az mas kerdes, hogy mennyire eredetiek. Viszont ha nem lennenek eredetiek akkor mar reg toroltek volna az eladokat, es nem arulhatnak a hamis cuccokat, tehat nagy valoszinuseggel eredetiek.
Volt mar aki vett innen es azt irta teljesen eredeti. Persze lehet, hogy csak jo hamisitvany.

(#6690) freelanced


freelanced
addikt

Üdv! Megtenné valaki, hogy felsorolja melyik Razer fülesek azok amik jók? Egészen az aljáról? Illetve, ha némelyikről van vélemény vagy tapasztalat mellé írja? Max 40-ig bár olcsóbban akarok de meghallgatom mindet, meg lementem egy szöveges dokumentumba, hogy meglegyen. Vezetékes, meg nélküli is jöhet!
KÖszi!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6691) sider24


sider24
tag

Sziasztok. Lenne 1-2 Kérdésem. Szerintetek melyik érné meg jobban? vagy melyik a jobb? Razer electra, vagy pedig Creative? Sokat Játszok illetve zenét hallgatok szinte mindent csinálok vele film,zene,játék.

[ Szerkesztve ]

(#6692) metalbull


metalbull
csendes tag

Sziasztok!

Headsettet szeretnék venni, főleg játékra! Mindenképpen vezetékest szeretnék. Steelseries 7H(mondjuk drágállom), CV 1500 ezeket nézegettem, de más tippeket is elfogadok. Laptophoz kellene, szóval csak az USB játszik. (esetleg, valami USBs hangkáryta pluszba...). Köszi szépen előre is a segítséget!

Samsung Galaxy S6 Edge Plus

(#6693) Tsebacsi válasza metalbull (#6692) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

CV 1500, ne is keresgélj mást!!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#6694) whYz válasza sider24 (#6691) üzenetére


whYz
addikt

Attol fugg mivel es hogy hasznalod.
Amennyiben nem rendelkezel minosegi hangkartaval akkor a Rage, ha van rendes hangkartyad, esetleg mobillal is szeretned hasznalni akkor jo az electra, viszont rendes mikrofon sincs rajta(csak kebeles).

(#6695) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok,

Ne haragudjatok, ha rossz topicba irtam, de ha ez all fent, legyetek szivesek atiranyitani a megfelelo forumba.

Letezik vezetek nelkuli FULhallgato?Nem fej, hanem ful. Szetneztem a neten, de konkret termeket nem talaltam.

Elore is koszonom.

(#6696) Tsebacsi válasza Jumbozorz (#6695) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem vagyok benne biztos. Ha neten (google-n) körülnéztél és nem nagyon találtál, akkor esélyes, hogy eléggé rétegtermék (vagy nincs is). :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#6697) Jumbozorz válasza Tsebacsi (#6696) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Koszi a gyors valaszt.

:(

(#6698) Tsebacsi válasza Jumbozorz (#6697) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Sajnos csak ezt találtam :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#6699) Jumbozorz válasza Tsebacsi (#6698) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

koszi:)

AHogy latom ezek Amazonos meg apple-s cuccok. Latom letezik ez a technologia, de nem elterjedt es ha vennek ilyet, jo lenne ha egy magyarorszagi boltba lenne, hogy fizikalisan megtudjam nezni vasarlas elott(Mediama.Euroni)

[ Szerkesztve ]

(#6700) Tsebacsi válasza Jumbozorz (#6699) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem egy elterjedt dolog ez, ráadásul nem is olcsó, na meg a hangminőség is kifogásolható picit szerintem. Valami konkrét oka van, hogy ilyet keresel? Idehaza nem is vagyok benne biztos, hogy találsz. Esetleg valami prémiumabb hangszerüzletben vagy ilyesmiben (Ötletem nincs igazából bocsánat :N )

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.