Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41663) Rasiel válasza Dexar007 (#41632) üzenetére


Rasiel
senior tag

Akkor te abba a kategóriába esel, mint ismerősöm. :) Elsőként szögezzük le, hogy hallottam már több 2.1-et, illetve jómagam is arról váltottam (kb. 40 ezres kategóriáról beszélünk). Nekem egy Eris E8-am van egy nem belépő kategóriás DAC-al, plusz vállalható kábelezéssel. Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban, amelyeket általában ő hallgat. Közben elfelejti hozzátenni, hogy az ő rendszere esetében dinamikáról nem is beszélhetünk, plusz a mélyet is szépen "elkeni" a 2.1-e, ergo magasabb szintre tekerve igazi rezonanciakatasztrófa alakul ki. Brummogás az megvan, de semmi "élet" nincs benne, közel sem üt, ahol kellene, csak puffog az egész. Többek között ezt untam meg az előző Logi szettemben és cseréltem vállalható szinten lévő 2.0-ra. Amire közel sem mondom azt, hogy tökéletes, de számomra minden téren előrelépés, akár a játékokat, akár a filmeket nézzük, zenéről pedig ne is beszéljünk. Amúgy filmek esetében sincs problémám a méllyel, bőven elég.
Egyébként (sajnos) az emberek nagyon nagy százaléka akkor mondja valamire, hogy jól szól, ha hupog, adja a mélyet. A többi tartományt nem igazán tudják értékelni, csak közben cincogjon valami a magassugárzókból, oszt' jóvan. Persze elfogadom, ha másnak más tetszik, nem vagyunk egyformák. Ha szükséged van a fentebb írt mélyre, akkor neked bőségesen elég egy "olcsóbb" 2.1-es rendszer. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.