Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:35

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41602) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Ismét olvasgatom a topikot az utóbbi időben, de ismét nagyon bizonytalan vagyok. Nem szeretnék vagyonokat elkölteni , valami kompakt méretű hangkeltőt keresnék a MODECOM MC-SHF120U és a GENIUS SP-HF1250B között.

Az Alesis Elevate 5 MKII nagyon szimpi lenne, ha nem találok kicsivel olcsóbban akkor rászánom magam erre.

Felvetődött ez az Edifier R1280T is, de képtelen vagyok elhinni hogy ez a kis doboz így szóljon : [link]

(#41603) Degeczi válasza smiti (#41602) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nincs "így szól": Youtube alapján nem lehet megítélni a hangzását.
Max egy A-B tesztben lehet a különbséget valamennyire érzékelni (de ott sem tudhatod, önmagában milyen lenne valamelyik), így viszont teljesen értelmetlen, semmihez nem lehet viszonyítani.

(#41604) miresz válasza smiti (#41602) üzenetére


miresz
veterán

Jó az Edifier R1280T ! Ebben az árkategóriában szerintem a legjobb!

(#41605) Bodz válasza smiti (#41602) üzenetére


Bodz
Topikgazda

És itt hogy tetszik? Sok értelme így sincs, de legalább valamivel össze van hasonlítva.

(#41606) smiti


smiti
addikt

Basszus, nem gondoltam volna hogy ekkora bonyodalmat kelt egy lemaradt smile. :Y

Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ezek a demók nem mérvadóak. :B

(#41607) lezso6 válasza smiti (#41606) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Vannak olyan dolgok, amikkel viccelni sem szabad. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#41608) Dexar007 válasza cool13 (#41597) üzenetére


Dexar007
veterán

Na,de jo ez a kabel? Vagy trs-jacket kellett volna venni?

Give me your cum,bull!

(#41609) lezso6 válasza Dexar007 (#41608) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sima unbalanced TS - 3.5 jack is jó, felesleges a balanced XLR / TRS. Ha 3.5 jack vég kell, én úgy csinálnám, hogy vennék egy pár balanced TRS-t kábelt, aztán egy unbalanced TS - 3.5 jack adapterrel / Y kábellel csatlakoztatnám az eszközhöz. Így ha később lesz balanced forrás, akkor nem kell új kábeleket venni, csak az adaptert / Y kábelt kell leszedni a végéről.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#41610) Dexar007 válasza lezso6 (#41609) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez mar azert nagyon kokany megoldas nem? :DDD Atmegy 100 fele cuccon a hang..ki tudja milyen az az adapter is ?

Give me your cum,bull!

(#41611) lezso6 válasza Dexar007 (#41610) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szerintem meg az kókány, hogy 3.5 jackre vannak kötve a stúdió monitorok. :D Amúgy mindegy hogy kötöd össze, a lényeg, hogy szójjon'! :))

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#41612) davidrt93 válasza DBtomi (#41567) üzenetére


davidrt93
csendes tag

Szia

Végül egy Százhalombattai hangtechnikai üzletben (DJSoundLight) sikerült kipróbálni, ők voltak a leggyorsabbak akik válaszoltak és tudtam menni hozzájuk. Elegendő tesztelés után úgy döntöttem, hogy ez nekem egy tökéletesen megfelelő hangfalszett, így elhoztam.

Azóta használgatom, de még közel sem teljes a "setup". Próbálom beszerezni a hangfal alá a rezgéscsökkentő szivacsot és a kábeleket is cserélni akarom. Utóbbiak meg lettek rendelve a BaSys-ből, de a webáruház szerintem még józanodik a szilveszteri bulizásból, mert 3 napja semmi változás a rendelés állapotában :D

Az eddigi tapasztalat, hogy zenehallgatás terén legalább 2 kategóriát léptem előre :DD Az egész frekvenciamenet és hangkép számomra sokkal kiegyensúlyozottabb, letisztultabb. Nincsenek tolakodó hangmagasságok, főleg a túltolt mélyek hiánya tetszik. És a kis finom részletek, amiket eddig nem hallottam most előjönnek. Tényleg újra kell hallgatnom minden lemezt :C
Filmet is néztem vele, fel sem tűnt, hogy csak 2 hangfalból jön a cucc, természetesebb és részletgazdagabb volt a 3D hatás.

Eddig nagyon meg vagyok elégedve, egyedül pár apróság van ami feltűnt, de egyik sem akkora hű de nagy dolog:
-a hangfal rendesen mozgatja az asztalt, igenis kell alá valami szivacs. praktikusan az erre a célra gyártott alátét lesz a nyerő, csak lenne már meg
-a kék led (mint minden led, de főleg a kékek) iszonyat idegesítő. nappal is, de főleg éjjel!! :((( Egy pici darab fekete szigetelőszalag és már meg is oldottam
-a hozzá kapott kábelek minősége (jack-jack a 2 hangfal közé és RCA-minijack a bemenethez) iszonyat gagyi. Ráadásul az RCA-minijack van vagy 60 centi. Egyértelmű, hogy azonnal cserés mindkettő, már jönnek is a cordial kábelek helyette. Hangminőséget ezen a szinten valószínű nem sokat változtatnak, de az igényesség azt diktálja hogy le legyenek cserélve

"A hülyeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben." Thomas Alva Edison

(#41613) cool13 válasza Dexar007 (#41608) üzenetére


cool13
őstag

Ahogy lezso6 is írja. A csatlakozásod miatt, mást nem nagyon tudsz csinálni. Mindenképp kókány. Hangtechnikában nem kötnek így. Nem használnak csak balanced-ed. Unbalanced vagy balanced ez a különbség. Azt hogy hogy kötöd össze te döntöd el. Mindkét mód járható.

[ Szerkesztve ]

(#41614) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Mackie MR8-asoknak (eddig) nem volt semmilyen alapzajuk, de mostanában (bedugott balanced TRS-nél) van egy 4-5m-ről hallható "fehér-zaj" alapzajuk. Ha kihúzom a Jack-et, megszűnik a zaj. Mi lehet az ok?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#41615) Degeczi válasza Dexar007 (#41610) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Eleve kókányolás PC-s hangdobozt mai TV-re kötni, hát még monitort... a csatlakozás már tökmindegy.

(#41616) Degeczi válasza newmoonlight (#41614) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Biztosan fehérzaj jellegű? (sistergés)
Mert azt valóban nem szokott okozni kábel, inkább brummot.

(#41617) newmoonlight válasza Degeczi (#41616) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Ja. Fehér zaj. Ha benne van a Jack, sistereg, ha kihúzom síri csend.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#41618) Dexar007 válasza Degeczi (#41615) üzenetére


Dexar007
veterán

Miert,tv-re mit kellene kötni? :D Filmet nezek rajta,meg jatszok..zenet hallgatni nem nagyon szoktam,max jatek kozben,es ennel kenyelmesebb megoldast eddig nem talaltam.
Eloszor hangfal + erosito parost neztem,de azt irtak akkoriban,hogy 100 ezerböl nem lehet semmi olyat kihozni,ami megkozelitene az aktiv hangfalak szintjet.

Volt egyebkent dac-om par napig, semmi kulonbseget nem ereztem a jack-es megoldashoz kepest. Ja,de jo volt fel percenkent felugralni a fotelbol,majd odaszaladni a tv-hez,hogy allitsak a hangeron. ;]

Give me your cum,bull!

(#41619) Sn4k388


Sn4k388
tag

Köszönöm a tippeket meglett a nyertes.
Edifier R1700BT 40 ezer a Bestmarkt-tól (Sajnos csak hó végén jön meg de türelmes vagyok)

Pont jó méret éppen de elfér majd az asztalon és remélem szépen szól majd

(#41620) SecRS válasza SecRS (#41524) üzenetére


SecRS
tag

Erre esetleg valaki valamit? Belépőszintű aktív hangfalt keresgélek, amiben némi útmutatásra szorulok. Egyet TV-hez, egyet PC-hez. Nem tudom jó helyen kopogtattam-e. :) :R

[ Szerkesztve ]

Ez csak egy lábjegyzet, ami 3 másodpercre elrabolta a figyelmedet.

(#41621) Degeczi válasza Dexar007 (#41618) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Digitális bemenetű, saját távvezérlős cucc (célszerűen persze házimozi erősítő) való arra, bármi más gányolás (értsd: "nem odavaló eszköz alkalmazása").

Újonnan valóban nem olcsó, de egyrészt ez ilyen téma, másrészt használtan is nagyon jó példányokat lehet szerezni egészen kedvező áron.

(#41622) Dexar007 válasza Degeczi (#41621) üzenetére


Dexar007
veterán

Hasznaltan pl? BX8-hoz valo? Most erkezett meg egyebkent a ganyolt xlr-jack, szerintem ugyanolyan mint a kürbis volt. Kicsit több mely,de nem fostam le a bokam. :DDD

Give me your cum,bull!

(#41623) Bodz válasza Dexar007 (#41622) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Azt hittem már sose jutunk el ide. Neked már a múltkor sem ment ez a téma. :D Ilyenkor kéne hagyni a fenébe szerintem. Csomó pénzt spórolnál.

[ Szerkesztve ]

(#41624) Dexar007 válasza Bodz (#41623) üzenetére


Dexar007
veterán

;] ;] Multkor Mackie Mr5 es Mr6 volt. Az is ugyanolyan mint a Kürbis.Mindkettöt eladtam. :DDD BX8-nak is ez lesz a sorsa ugy erzem..nekem melyladat kene venni a Kürbishez,es lehet boldog lennek vele.Valami jo 10"-osat,pl ezt: [link]

Vagy lehetne venni persze JBL 305-öt 60-ert plusz egy JBL melyladat annyiert mint amennyibe a BX8 került szorozva kettövel..es arra is valoszinuleg ramondanam,hogy ugyanolyan mint a többi melyladas rendszer.

Give me your cum,bull!

(#41625) DBtomi válasza davidrt93 (#41612) üzenetére


DBtomi
csendes tag

Köszi.

A kapott jack-jack kábelt még nem cseréltem le, de az rca-3,5 az tényleg kukába való volt.

Nekem nem mozgatja az asztalt.
Adtak hozza 2×4 hangfal aljára ragasztható csúszásgátlót azt rátetted?

A led engem is zavart :)

[ Szerkesztve ]

(#41626) Dexar007 válasza Bodz (#41623) üzenetére


Dexar007
veterán

Egyebkent nem veletlen,hogy a Kürbis ara folyamatosan nö! Mikor vettem 22 kornyeken volt,most 32-40. Olyan mint a jo bor,rajonnek az emberek,hogy ez egy JBL 305 szintu hangfalpar,es elobb-utobb 60-70 kornyeken fog tanyazni.Lehet azert nem hallom a különbseget..mert nincs is! ;]

Give me your cum,bull!

(#41627) alphamooncam válasza Dexar007 (#41626) üzenetére


alphamooncam
őstag

Hozd el a Kürbisedet és összehallgatjuk az én 305-310 párosommal, aztán mond meg Te, de addig asszem ez egy kicsit erős kijelentés...

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#41628) Degeczi válasza Dexar007 (#41622) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem "BX8-hoz való", hanem házimozi erősítő használtan, az való erre.
Rengetegen adják el olcsón az olyan, amúgy kifogástalan példányokat, amik jó minőségűek, csak még pl. HDMI nincs rajtuk, ezért cserélik le. De ettől még optikai bemeneten teljesen jól haszálhatóak számodra.

(#41629) Bodz


Bodz
Topikgazda

Hátha érdekes valakinek. Focal Shape 50. A DIET20 kuponnal 325800 helyett csak 260640 egy pár.

(#41624) Dexar007: Valóban, szubot még nem próbáltál. :D

[ Szerkesztve ]

(#41630) Dexar007 válasza Bodz (#41629) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez a sub szerinted adja? [link]
Igy is ketszer annyi mint a kürbis. :U

Azt szeretnem ha egy robbanasnal ne csak pöffpöff legyen,hanem bumm. Erezeni szeretnem a filmet/jatekot. Vagy letezik 12"-os aktiv hangfal olcsoe? Lehet abbol mar kijonne nemi mely hang is.

Give me your cum,bull!

(#41631) Bodz válasza Dexar007 (#41630) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Hát öööö, egy ~40k-s Jamo sub nem igazán lehet a minőség csúcsa közepe alja(?). Bár valószínűleg egy Kurbis mellé azért csak oké. De a T&V szub kevesebb ősz hajszálat okozna, mivel egyszerűen rá tudod szúrni a hangfalakat.

12"? Ne már, ezt te se gondoltad komolyan. :)

Néha azt érzem, hogy hiába szakadt ki pár ember a 2.1-es bögreszettek világából mégiscsak oda vágyik vissza, nagyobb, hangosabb, erősebb kiadásban.

[ Szerkesztve ]

(#41632) Dexar007 válasza Bodz (#41631) üzenetére


Dexar007
veterán

Talan azert mert ott volt mely,es remegtek a falak,itt pedig semmi sincs.Filmeknel,jatekoknal baromira zavaro,hogy robban valami,es egy BX8 annyit tud kiadni magabol,hogy :,,mini puff-puff". Mikozben egy 12 ezer forintos 2.1-tol beremeg az asztal.Persze lehet mondani,hogy ott meg nincs se kozep,se magas se semmi. De attol meg 2.0-nal rogton feltunik,hogy nincsenek mely hangok. Nem csak en gondolom igy,külföldi forumokat is telesirjak,hogy a JBL305 melle milyen subot vegyenek. Nem veletlenül. Söt azt irjak,hogy ,,ugy teljes a rendszer".
Szoval egyik oldalon van ott van az egyenletes hangzas,szep kozep,es magas hangos masik oldalon pedig a normalis mely. Ez nalam 1:1. Csak az egyik 80 ezer,a masik pedig 20.

Give me your cum,bull!

(#41633) PuMbA válasza Dexar007 (#41632) üzenetére


PuMbA
titán

"es remegtek a falak"

A remegés a hangzás szempontjából nem jót jelent :) Jó koncert arénában a 20-30Hz-et rendesen érezni lehet a testeddel, de mellette semmi nem rezeg vagy remeg. Ilyet Magyarországon nem nagyon tapasztalni, mert azért a Sportaréna is akusztikailag nem annyira jó. Hogy legyen ellenvélemény, nekem a JBL LSR305-ön néha túl sok a mély, azaz egyes számokban és filmekben szerintem nagyon eltúlozzák :) Ezeknél a számoknál azt kívánnám, hogy inkább legyen egy 4"-es hangfalam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41634) Adames


Adames
tag

Szubbal kapcsolatban....én már megrendeltem a Presonus Temblor T10-et magamnak a Mackie MR6 mellé.
Azt osztom, hogy valahol kevés a mély, de van ahol meg sok. Éppen ezért én pl. külön fogom bekötni a szubot, így azt alapjáraton be sem izzítom majd. Viszont amikor kívánom a több mélyet, bizonyos zenék, vagy filmeknél, akkor csak egy gomb nyomás lesz. :K
Először hifi mélynyomót akartam venni, és már majdnem vettem is, de aztán sokan mondták, hogy studio monitorhoz a hifi az nem lesz jó.

(#41635) Dexar007 válasza Adames (#41634) üzenetére


Dexar007
veterán

Filmek többsegehez kell a mely. Jatekok többsegehez kell a mely. Zenenel mar nem biztos,van ahol tenyleg nem jo,hogy belebrummog,de mint irtam,zenet nagyon ritkan szoktam hallgatni.
Mit tegyek? Vegyek a bx8hoz melyet? Vagy inkabb a Kürbishez?Vagy vegyek jbl 305-öt,es ahhoz valami gagyibb melyladat?

Give me your cum,bull!

(#41636) Bodz válasza Dexar007 (#41632) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Egy tenyérnyi bt hangkeltőtől is tud remegni az asztal... ;]

(#41635) Dexar007: Vegyél szubot a Kurbishez. Tényleg legyünk őszinték, ha neked minden ugyanolyan a mélyek mennyiségétől eltekintve, akkor felesleges is összevissza kísérletezni. Komolyan, engedd el a témát, aztán öntsd másba a pénzt! :)

[ Szerkesztve ]

(#41637) alphamooncam


alphamooncam
őstag

"Némi" kísérletezgetés követően kikerültek a Pio 5070-ek a rendszerből. De nem is ez miatt írok. Szub témához is tennék...

Szal JBL LSR310-en van olyan lehetőség, hogy crossoverként működjön, magyarul sztereó rendszer első tagjaként az erősítőből először ide megy a jel XLR kábeleken, majd innen a 305-ösökhöz.

Sztereónál kb. ennyi. HM-nál,- nálam- át kellett állítani az erősítőn a frotnok beállítását "large"-ra, és innentől a mélynyomó intézi mit kapjanak a frontok.

Nem szabad elfelejtkezni arról, hogy a mélynyomó beillesztése problémás lehet, ha nincs akusztikailag kezelve a lehallgató helyiség.

Nálam "félig" megoldott, de szükség volt további szoftveres kezelésre is.

Foobarhoz erre a Mathaaudio ingyenes eszközét használtam ( "csak" egy hitelesített mikrofonra- UMIK1-re volt szükség ).

Hogy bonyolítsam a dolgot egy resamplert is "bevittem" a rendszerbe ( 96kHz a cél ). Resampler-V néven fut...(SOX-ot használ ).

Az ekkor kapott hangot túl "száraznak" stúdiósnak találtam, ezért bevetettem egy ingyenes VST plugint, a FerricTDS-t, ( szalagos torzítót- vazze de hülyén hangzik ) és végre itt a NIRVÁNA.

Akinek van kedve kipróbálhatja az ajánlásommal ;-)

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#41638) Dexar007 válasza Bodz (#41636) üzenetére


Dexar007
veterán

Azt nem mondhatod,hogy nem probalkoztam! :DDD

Kürbishez ThonetVander sub-ot vegyek vagy mas aktiv sub is jo? Azokat is egyszerü csatlakoztatni?

Egyebkent lattam mar Kürbist amcsi ebay-en 170 euroert.Ez mar csak 30-40 euroval kevesebb mint a jbl 305..lenyegeben marka felar. :DDD

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#41639) alphamooncam válasza Dexar007 (#41638) üzenetére


alphamooncam
őstag

Figyu ! Attól mert lépten-nyomon összehasonlítgatod a Kürbist a 305-ösökkel, attól még nem fognak egy ligában játszani :W

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#41640) Sn4k388


Sn4k388
tag

Hogy lehet rákötni egy aktív hangfalpárra egy aktív mély ládát?

Úgy hogy nem a bejövő jel szabályozza a hangerőt hanem a aktív hangfal vezérlője.

(Elég simán megcsapolni az egyik hangfal vezetékét?)

(#41641) Dexar007 válasza alphamooncam (#41639) üzenetére


Dexar007
veterán

Miert? Ki döntötte el? ;] Attol meg,hogy neked az van,nem kell felejük erzelmeket taplalni,mint ahogy a mikrodba sem vagy szerelmes gondolom:)

Kivancsi lennek egy vaktesztre kulonben.10 emberbol hany talalna el vajon,hogy melyik szol.

Give me your cum,bull!

(#41642) dudika10 válasza Dexar007 (#41641) üzenetére


dudika10
veterán

Összehasonlítottad őket közvetlenül egymás mellett?
Amíg nem, addig felesleges arról vitatkozni, hogy egy liga vagy sem.
(De képzeld nem. Nagyon nem.)

Eléggé el vagy tévedve. De ilyen stílus mellett teljesen felesleges megpróbálni elmagyarázni bármit is neked. :U

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#41643) alphamooncam válasza Sn4k388 (#41640) üzenetére


alphamooncam
őstag

Fordítva!

Az aktív hangsugárzókat kell rákötni a "mélynyomóra" :)

16.oldal

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#41644) Sn4k388 válasza alphamooncam (#41643) üzenetére


Sn4k388
tag

Ahha értem akkor egyszer kell belőni a láda+ hangfalak hangerejét és utána csak a lejátszó eszközön állítgatni a hangerőt (Jelen esetben a PC-n)

Köszönöm a felvilágosítást ma is okosabb lettem :R

(#41645) alphamooncam válasza Sn4k388 (#41644) üzenetére


alphamooncam
őstag

Nem nagyon kell belőni semmilyen hangerőt! Maxra állítod itt is ott is ( 305-ösökön és a 310-esen is), aztán vagy az előfokon stb. hardveren, vagy szotfveresen állítod a hangerőt.

[ Szerkesztve ]

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

(#41646) Degeczi válasza Sn4k388 (#41644) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mert a linkelt anyag stúdiómonitorhoz kapcsolódik, aminek nem állítgatod a hangerejét, csak egyszer!
Hagyományos, PC-s hangszóró esetén ezt kevesen vállalnák be, ott az a szerencsés, ha van sub kimenet a hangszórón (ami elég ritka)

(#41647) Sn4k388 válasza Degeczi (#41646) üzenetére


Sn4k388
tag

Egyenlőre egy Edifier R1700BT fog munkába állni.

Kicsit előre gondolkodtam hogy ha kevés lenne a mély akkor megoldható-e egy aktív láda bekötése.
Ezek szerint igen csak akkor a pc ről kell állítgatni a hangerőt.

(#41648) AMDFan válasza Dexar007 (#41641) üzenetére


AMDFan
addikt

A Kürbis a belépő szinten nem rossz, de azért az, hogy te nem hallassz különbséget a Kürbis meg egy BX8 között, az nem a BX8-at minősíti. Vakteszten bárki, aki kicsit is kritikusan hallgat zenét azonnal megmondja hogy melyik szól. Megmondom őszintén nem akartam belefolyni ebbe, de így hogy már huszadjára írod le ezeket nálam is elszakadt a cérna. Igazából nem is értem, hogy milyen zene lehetett az amin nálad az jött le, hogy ugyanúgy szól a kettő.

(#41649) Dexar007 válasza AMDFan (#41648) üzenetére


Dexar007
veterán

Ez nem hiszem,hogy zenefüggö lenne. En olyanert szeretek penzt adni,ami az elso bekapcsolasnal rogton ,,hubasszus mennyivel jobb". Ez ugyanugy nem volt meg a Mackie Mr5-Mr6-nal sem.De most gondoltam beprobalkozok egy 8"-ossal hatha.

Ja,megrendeltem a T&V SW10-et. Kivancsi leszek. :)

Egyebkent többen irjak külföldiül,hogy a JBL 305-et jobbnak talaljak mint a 308-at.Ez mitöl lehet?

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#41650) alphamooncam válasza Dexar007 (#41649) üzenetére


alphamooncam
őstag

Itt arról van szó, hogy a kisebbnek, olcsóbbnak a középtartománya realisztikusabb. Míg a mélytartományt ki lehet egészíteni, addig a közép hiányosságaival kb. lehetetlen bármit kezdeni.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.