Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) GrooveHero válasza Napfénysüti (#4797) üzenetére


GrooveHero
addikt

az összes arty HE-vel lő alapból. AP lőszer csak az S-51, SU-14-nek van 6-os szinten, az fölött meg már mindegyiknek, tehát 7-es és 8-as artyk is. Ha fullos a legénység és van egy ácsorgó Maus, E-100, ilyesmi, akkor be lehet próbálkozni, nekem is be szokat adni az 1600-at. De TD módban, amikor már minden mindegy, mert utolsó vagy, és balfasz volt a csapat, akkor AP in, oszt hadd szóljon, 261-es object-tel a 360-as pen elég kellemes, jóformán mindent visz, kivéve amit nem, mert a Tigris 80-as oldala átüthetetlen egy 360-as AP-val:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4802) Fel válasza Napfénysüti (#4797) üzenetére


Fel
addikt

HE már Tier 2-től van, ez tekinthető az alap lőszernek az önjáró lövegeknél. AP csak a felsőbb szinteken: T7-T8-ban amcsi és német SPG-khez, T6-on szovjeteknél. A most érkező franciákhoz egyáltalán nincs AP, csak aranyért vehető HEAT.

[ Szerkesztve ]

(#4803) Napfénysüti

Ahh szóval alapból van a HE és az aP jön be később. Akkor remekül kevertem. :B
Mondjuk egyelőre keményen a Sturmpanzer II-esnél járok szóval nincs is nagy tapasztalatom (oroszoknál talán Su5-ig mentem).
Most kezdem csak kicsit jobban tolni az arty-t, valami érdekes hangulata azért van. Még a végén megkedvelem. :D

Més que un club!

(#4804) xLt` válasza Fel (#4780) üzenetére


xLt`
tag

Végülis érdemes leszedni, működik?

(#4805) Joe.36


Joe.36
addikt

Már működik a 7.4 ( Csak nem lehet vele belépni, frissítést kér, de aztán azt mondja a legfrissebb verzióm van, és ez megy... )

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4806) GrooveHero válasza Joe.36 (#4805) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mi az hogy pls aupdate you client? Mikor a launchert indítom, akkor meg kiírja, hogy you are running the lates client version.....

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4807) Iron Funeral válasza Timyyy (#4790) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Elég pontos ahhoz, hogy hasznos legyen, sokkal problémásabb az, hogy lassabb az AP mint a HE szóval nagy távolságokra nagyon jól ki kell számolni a dolgokat.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#4808) Joe.36


Joe.36
addikt

Na most már be lehet lépni :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4809) Fel válasza Timyyy (#4778) üzenetére


Fel
addikt

A 7.4 lejátsza a 7.2 és 7.3 replay-ket. Csak a lejátszás irányítását változtatták most meg, a fájlformátum maradt. Ezen az E-50 replay-n teszteltem, és ment, csak a végén az összesítést nem jelenítette meg.
És rosszul emlékeztem... A nálunk játszó E-75 fullos volt, így még nagyobb szégyen, amit művelt.

(#4810) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Már garázsban vagyok:DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4811) krisss93


krisss93
aktív tag

Még 5 perc és lennvan a patch :P
Asszem most nekiállok csigazabáló TD-ket hajtani.

(#4812) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Valaki linkeljen légyszíves egy 7.3 -> 7.4 torrentet, köszönöm! :C

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#4813) Atlantis válasza Napfénysüti (#4803) üzenetére


Atlantis
veterán

Először én is összekevertem ezt a lőszeresdit.

Arty-ágat szerintem bőven elég egyet végigcsinálni, mert lassabb a fejlődés, mint tankkal. Én elkezdtem az amerikait is a német mellé, de eléggé szenvedős a dolog, de most már ezt végig fogom szép lassan csinálni, napi duplákkal, ez nem sürgős. Francia tüzérség nem érdekel, semmi pluszt nem ad a többihez képest, legfeljebb a T8-as "táras" arty lehet érdekes, de addig eljutni...Hangulata az van, remek érzés, mikor balfék a csapat, egyedül maradsz a végére a fél ellenséges csapattal szemben, közben te vagy a legnagyobb noob a világon, amiért nem támogattad őket és úgy általában természetesen miattad veszett el a csata. :)

krisss93: Francia TD-ket én is elkezdem, ahogy nézem, T6-tól már egészen használható darabok vannak köztük.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4814) Joe.36


Joe.36
addikt

Első benyomás nekem tetszik :)

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4815) fsb1000 válasza Dobi 562 (#4767) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A max. csata szintje eggyel kisebb mint a t5 HT-ké, azért max t6 HT-val tud találkozni a Churchill és a T14 is.

(#4775) virkir : Köszi az új XVM-et letöltöttem, de az ikonpack (ami még 7.2-ben adtál) nem megy vele. Lehet csak bénázok.
Az órát kivettem.
.

(#4816) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Sziasztok a teljes klienst honnan tudom letölteni?? Ami 3 GB?

(#4817) diegho válasza Paul119 (#4799) üzenetére


diegho
nagyúr

AP-val biztosan nem kaptál 1700+ sebzést O261-től.

(#4818) Huvi00


Huvi00
tag

Nekem valami nem jó elindítottam egy csatát kifagyott elindítottam újra és azt írja ki állandóan hogy belépés a játékba.

.

(#4819) Fel válasza GaburroSan (#4816) üzenetére


Fel
addikt

Innen: [link]
Hamarosan frissítik a honlapot és akkor már lesz kint torrent fájlokhoz is link.

Atlantis: Nem rosszak azok alacsonyabb szinten sem.
Az első kör az R. UE 57-tel:

Victory!
Battle: Karelia 2012. június 21. 12:06:31
Vehicle: Renault UE 57
Experience received: 1 430 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 10 930
Battle Achievements: Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

4 kill jött össze és 3 v. 4 sebzés még.

Annyira kicsi, hogy szinte el sem lehet találni :DDD

Plokijuma: Valamit a fájlok kicsomagolásakor összegányol, de a patch.exe maga nem hibás. Nekem másodjára rendben ment az update. Igaz, újratelepítettem az egészet (7.1.1-től, így 3 patch ment fel).

[ Szerkesztve ]

(#4820) Plokijuma válasza Fel (#4788) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Nekem is hasonló a problémám, update végigment, kliens szerint up-to-date, mégis indításkor hiba üzi : "Game resource path does not exist: .res/packages/misc.pkg"

(#4821) Dryman válasza Paul119 (#4759) üzenetére


Dryman
aktív tag

A ellenfél tankja fölötti sárga kör, akár glória is lehetne.....:)
kecskemekegést mi is használunk mikor alig bírsz feltekerni országútival egy nagyobbacska hegyre.....pl Giro'd Italia....sőt a versenycsapatok tagjai is mekegéssel biztatják egymást....
Ez jó ötlet, cammogsz föl egy heavy-vel a dragon pályán és a melléd érő közepes tank lemekeg....:)

(#4822) GaburroSan válasza Fel (#4819) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Köszönöm szépen! ;)

(#4823) virkir válasza fsb1000 (#4815) üzenetére


virkir
veterán

Ja az ikonok is megváltoztak .tga helyett .png. Az is lesz a pakkba az összes új tankkal.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4824) fsb1000 válasza virkir (#4823) üzenetére


fsb1000
nagyúr

OK, és hamár összeszenvedtem magamnak a müködő modokat (tegnap), akkor csak be kell másoljam a png-s ikonpackot azt megy is?

(#4825) Plokijuma válasza Fel (#4819) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Sikerült megoldanom, a 7.3 misc.pkg fájlját bemásoltam. :)
(Tudom, nem teljesen korrekt, de működik, csatázni is engedett)

(#4826) Timyyy


Timyyy
őstag

Napfénysüti: mire újra fórum elé kerültem látom már mindenki elmagyarázta az arty témát :) (wint telepítettem közben és most lett kész).

Látom azért mások is tanultak ebből a hirtelen felvetődött témából. ;)

(#4827) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Ezazzz, E-100-zal, meg Maus-szal támadjál felfelé Malinovkán a hegyre. A JT meg fent áll a bokorban, a nagy tankjain láncon és kapják az 500-asokat. Ennyit erről, hogy olyan sokat foglalkoztak ezzel a szarral :W

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4828) Napfénysüti válasza Timyyy (#4826) üzenetére

Igen, majd igyekszem csiszolni a technikámat. Még jó hogy mezei tankkal is mindig néztem merre mennek az artyk. Legalább erre nem kell rájönnöm. Tegnap volt is pár egész jó köröm. Viszont itt tényleg lassabbnak tűnik a fejlődés.

Aki próbálgatta már a franica artykat: van valami előnyük, vagy miben jobbak illetve másabbak mint a többi nemzeté?

Persze ha valaki mindegyik vonalon ment az is megoszthatja a tapasztalatit hogy melyiket miért kedvelte/utálta. :R

Més que un club!

(#4829) virkir válasza fsb1000 (#4824) üzenetére


virkir
veterán

Igen simán lecseréled a régit és menni fog.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4830) pws


pws
aktív tag

1 biztos, a Lemmingek száma nem csökkent 7.4-ben :DD

(#4831) Bingisz


Bingisz
addikt

Próbálgatom a 7.4-et és azt kell mondjam, hogy egyenlőre nálam marad :C

Megvolt az első Malinovkás támadásom E75-el, a templom felé elég könnyű feljutni.
S51-el pedig megcsináltam a napi egy jt oneshotot.... :))

Szóval egyenlőre bejövős, de az új "klikk" hangok olyan borzasztóak mintha egy 1000 Ft-os fülhallgatón keresztül hallgatnám a játékot... :O

Remélem arra lesz valami mod

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4832) fsb1000 válasza virkir (#4829) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kösz!
Nálam elindult elsőre a játék nem kellett semmit javítgatni.
Most rakom fel a modokat (átmásolom USA szerósról), de azért várom estére az ikonpackot is.

WidePark volt az első map: Nekem tetszik.... vasút vágja ketté és van aluljáró... happy hely a hevyknek.

(#4833) bullseye válasza GrooveHero (#4795) üzenetére


bullseye
addikt

pedig SSD-n illene 20-25%-t szabadon hagyni a sebesség és a tartósság miatt is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4834) GrooveHero válasza bullseye (#4833) üzenetére


GrooveHero
addikt

tudom, majd lepucolom róla ami nem kell

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#4835) diegho


diegho
nagyúr

Ez az encounter egy óriási bug. Tegyük fel van egy platoon 50B, 2x T-50-2 kapnak egy encounter-t mondjuk ruinberg-re, berohannak a városba a szökőkút mögé, 50B keresztbe áll a kicsit elé, mire az ellenfél csapat beér a kúthoz, már elég sokat be tudnak húzni, sőt, ha az 50B semmi mást nem csinál, csak leláncolja azokat a tankokat, amik arra mennek, meg is nyerték a csatát.

(#4836) vhw válasza diegho (#4835) üzenetére


vhw
addikt

Nem is értem mi tartott nekik egy évig ezen... pár térképen áthelyezték a cap köröket és a kezdőhelyeket, majd kikiálltják új játékmódnak...
Ehhez tényleg ennyi időre volt szükség? Nem vagyok otthon a szoftver/játékfejlesztésben, de ez így ennyi idő alatt egy nagy nulla.
Új, a játékmódokhoz passzoló térképek megalkotása (esetleg csapat elosztások terén is alakítani valamit, mert nem mindegy, hogy ugyanolyan számú tank véd vagy támad egy bázist) megoldhatatlan feladat elé állította volna ezeket a senkiháziakat?

Várom a WG első igazán nagy arculcsapását, mikor veszik már észre magukat...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4837) Eagle16 válasza diegho (#4835) üzenetére


Eagle16
addikt

És erre kb. semmit nem kapnak. Én legalábbis inkább megyek egy 1k xp-s vereséget, mint egy 200 xp-s duplázót...nem tudom mi értelme van ennek amit mondtál, bár biztos van olyan aki csak a győzelmi arányát akarja fentebb tolni minden áron...

vhw: én is sokkal többet vártam ennyi idő után, de ez is több mint a semmi, 2 évig csak ugyanazt a módot tudtuk játszani, szóval már ez is valami amit most beraktak. Csak innentől minden patchben fejleszteni kéne, hozzárakni dolgokat, balanszolni, stb.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4838) jozefgucci1 válasza fsb1000 (#4832) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam is az volt az első map .Amy13-90 el voltam és az az összevisszaság az elennél nagyon jól jött .Min a három artystát kiszedtem az aprót nem is számítom :DDD .Nekem bejön elég érdekes map . Himmelsdorfon beraktak némi esőfelhőt így kicsit hangulatosabb lett bár nem igen értem ezt hogy találták ki ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4839) L-e-f-i-e válasza vhw (#4836) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Valamit nagyon jól csinálnak mert egyre többen játszanak vele, és nem elég, hogy játsszák, fórumokon nap mint nap foglalkoznak is vele, télen is nyáron is....happy van nem? :DDD

=^-^=

(#4840) diegho válasza Eagle16 (#4837) üzenetére


diegho
nagyúr

Eff növelés legjobb módszere lesz, ugyebár ismerünk sok embert, aki csak erre hajt, na ezzel simán lehet.

(#4841) virkir


virkir
veterán

Na itt a 0.7.4 modpakk.
A rar jelszavazott mert meguntam, hogy több helyen belefutottam olyanba, hogy használták de még egy :R se kaptam.
A jelszó egyszerű, a csati neve.
Ha valakinek megoldhatatlan feladat akkor privátba megadom. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4842) virkir válasza L-e-f-i-e (#4839) üzenetére


virkir
veterán

Tévedés, nem nő a játékosszám inkább csökken.
Egy hónapja nem volt ritka a 100k csúcsidőben mostanában meg inkább csak 40-50k player vant fenn.

Eagle16
Csak innentől minden patchben fejleszteni kéne, hozzárakni dolgokat, balanszolni, stb.
Két évnyi kapcsolat után ezzel a bagázzsal te ezeket az elvárásokat komolyan gondolod?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4843) diegho válasza L-e-f-i-e (#4839) üzenetére


diegho
nagyúr

A regisztrációk száma nő, ami a sok accos usereknek köszönhető a cw fagyasztás és az eff buzerálás miatt.

(#4844) Eagle16 válasza virkir (#4842) üzenetére


Eagle16
addikt

Azt írtam hogy kéne, nem azt hogy szerintem fogják is :)

Erre kéne koncentrálni, nem arra hogy berakják a 20. nemzetet is, meg a 123. ágat...
Csak nekik ugye ebből van pénz. A lényeg hogy mindig legyen miért grindelni.

diegho: annak nem látom sok értelmét, csak ezért játszani hogy egy nemhivatalos programban több pontot érjen el...még ha hivatalos lenne, akkor se nagyon, esetleg ha járna érte valami. De én ezt nem érthetem, nekem a mod sincs fent, kipróbáltam anno, de jól megvagyok nélküle is.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#4845) vhw válasza L-e-f-i-e (#4839) üzenetére


vhw
addikt

Az a baj, hogy az egyszeri játékos csak belecsöppen hirtelen, rátalál a játékra és elkezd lövöldözni, esetleg költ egy kis premiumra, vesz tankot, ha igen jó munkahelye van neki vagy apunak akkor némi gold lőszert is. Pár hónapig játszik, megúnja és lelép.

Csak azok látják a folyamatos szemétkedéseket, akik huzamosabb ideig rákattantak a játékra. Ők vannak igen kevesen, ha ők le is állnak a pénz költésről meg se érzi a WG, jön a rengeteg új játékos, veszik tonnaszámra a Löwe-KV5 tankokat... kit érdekel, ha pár rajongó veteránnak habzik a szája és nem nyitja ki a pénztárcáját arra a havi kis prem accountra (mert másra úgyse nagyon költenének már...) Egy zöldfülű újoncon aki beleugrik egy Löwe vásárlásába 5 havi premium account árát fogja meg a WG.

Mennyi az aktív 5-6k csata feletti játékos jelenleg az eu szerveren? Ők valószínűleg tudják mi volt a HE nerf, mi az E széria váltó hitbox áthelyezés, tudják mi a ghost shell, a 0 dmg crit és sorolhatnánk... Az új játékosok ezrei nem is hallanak erről... életükben talán csak egyszer jártak fent a hivatalos honlapon; mikor regisztráltak. (fórumokról nem is beszélve...)

Amíg csak az a pár "fanatikus" veterán veri az asztalt, miközben friss játékosok ezrei lapátolják szorgalmasan a pénzt a WG számlájára "boldog tudatlanságban" itt nem fog változni semmi... sőt!

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4846) jahrn válasza Atlantis (#4813) üzenetére


jahrn
senior tag

A T6 francia TD penje ugyan nagyon beteg (212), de a horizontalis loveg kiteres borzasztoan szar. Ha jol remlik EGLD majhogynem kotelezo ra. Az eleje idonkent pattog, nagy tavolsagu harcokban tudja igazan kielni magat. Camo net+crew nem igazan dobott rajta, a 2 top agyubol a 90mm tunt hasznalhatobbnak.
De amugy a t4+t5 TD is elegge hasznalhato, szar jarmu jo agyu kombo min2. T7 meg felette pedig baromira taposak.

(#4847) kugli81 válasza virkir (#4841) üzenetére


kugli81
aktív tag

Mi az ,hogy csati elküldöd priviben ha megkérlek...köszi

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#4848) zoszt válasza virkir (#4841) üzenetére


zoszt
tag

:R

Tőlem még nem kaptál, pedig eddig is használtam.

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#4849) DessertFox válasza virkir (#4841) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Égek, ezzel a pass-szal én se boldogulok. Pedig ennyit: :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R akartam érte küldeni :K

(#4850) kugli81 válasza kugli81 (#4847) üzenetére


kugli81
aktív tag

rájöttem :)

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.