Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) fsb1000 válasza Stauffenberg (#5643) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem valamit félreértesz az új játékmodon....

Nem feltétlen kell rohanni a fehér zászlóhoz.
A pályák ugyanazok maradtak, a stratégiai pontok nem változtak, vagy csak részben.
Aki nem egyenesen a zászlóhoz rohan az lehet valami fineszesebb taktikát folytatt.
A régi pályákon ugyanúgy maradt a kétoldali megosztás és egy kis lehetőség a középső áttörésre.
Ha valaki ellenőrizni tudja a pálya 2/3-át (értsd belövi), akkor annak már szinte nyert ügye van.
A foglalókörökben nincs vagy gyér a fedezék, ezért a csaták jó részének nem ott kell eldőlniük.
Az artyk szerepe nemhogy csökkent, de növekedett az új játékmodokban, spot nélkül nem él meg egy 3 artystával megáldott csapat.

A campelés továbbra is campelés marad, azzal ritkán lehet nyerni, talán csak védőként hozhat valamennyi eredményt.

[ Szerkesztve ]

(#5652) CptMisi válasza Stauffenberg (#5643) üzenetére


CptMisi
őstag

Ne viccelj, Himmelsdorfon 9 mentek fel a hegyre, 1 artynk támogatta őket. A bázisunkat elég sokáig 2en védtük 6 vagy 7 tank és 2 arty ellen. A vicc az, hogy a hegyet kb 9-4re elbuktuk. :C

(#5651) fsb1000: aha... csak közben elfoglalják a bázist. :)) Lásd például a feljebb említett Himmelsdorfot, ahol a csapatuk nagyobbik fele foglalni ment.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5653) KaLeun válasza pws (#5636) üzenetére


KaLeun
senior tag

Értem, akkor ez a T34-en azt jelezne, hogy kezdhetem az imádkozást... a sebességéből adódóan...

Cila

(#5654) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ritka érdekesen napom volt. Mostanában ezzel a 3 tankkal játszogatok, a ma napon valami különös dolgot műveltek :

-JT (fun), még a gyufaszálat is eltaláltam a pálya másik végéről, de egyszerűen nem volt átütő lövésem. :U

-T34(farm), teljesen befogott tankokat nem bírt eltalálni és kidobálta a lövéseimet a célzókörön kívülre. Pl. 3 nehéz állt egy más mellett (kb. így: ///), a középsőre (KT) lőttem.. puff fölé... dupla olyan nagyságú kör is befogta volna... :W

-AMX13 90(grind): csak a szokásos... még egy Ratte-t sem találtam volna el vele... :(

Minden hülye megtalált, ráadásul még fel is vettem a kesztyűt...

JT-vel mozdulatlanul állok a hegytetőn, puff T-50-2 kamikaze...

Szintén JT, egyedül feltartom az ellen főerőit, már csak 1-2 lesebzett ellen van ott, sehol semmi akadály de a 13 90-ünk pont előttem talál helyet..

Encounter Murovanka, lottóötös szintű td helyre beáll 3 t8 nehéz és siránkoznak. Kérem a helyet, válasz: nem csinálok semmit és miattam vesztünk... 3 db. [R]...

T34, elkezd goldozni vmi egysíkú. Követökre is talál. Mondom, hogy nem vettem, mert ajándék volt a wg-től... blabla ... Quit...

10 hónap után visszatornáztam a wr-om. Most már csak a régi szintre kell beállítanom :))

[ Szerkesztve ]

Cila

(#5655) fsb1000 válasza CptMisi (#5652) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nyilván nem 15-en kell menni a széleken.

Himmelsdorf egy kicsi zárt pálya , ahol a két csapat a hegyről zudul le.
Én úgy gondolnám hogy kétféleképp lehet előnyhőz jutni.
EGyrészt a hegyen keresztül másrészt a nyolcason (halálutcán), a másik csapat hátába kerülni.

Mivel a cepzona itt részben védett a szélekről kéne belőni.
Az artykat is az 1-2-es vonalra (sarokba?) vezényelném vagy a standard bázisra, de kérdés mit tesz az ellenfél? Nyilván nekik is az artykra kell vadászniuk, mert különben nem foglalnak soha, de ehhez át kell jönniük a mi oldalunkra.
A csapatlétszám elosztását ki kéne kisérletezni, de első blikkre átvinném a csapat felét támadóba az ellenfél bázisán keresztül vagy egy utcával arrébb.

Továbbra is úgy gondolom a direkt foglalás nem célravezető, főleg ha az lassabb mint normál csatában. Be kell engedni az ellenfelet a capzónába és ott megsemmisíteni.

[ Szerkesztve ]

(#5656) Fel


Fel
addikt

Nofene...
"Officially announced that in 0.7.5 the experience with the elite Ferdinand will be transferred to JagdTiger.
It has been decided finally.
" -- Akkor kigurítom majd a Ferdit a garázsból.

(#5657) KaLeun válasza Fel (#5656) üzenetére


KaLeun
senior tag

Van 300k xp-m a JT-n, remélem elég lesz a t10 td-re. Habár ha olyan lesz, mint a JT akkor az felejtős lesz.

Azt ki is hagytam az előbbiből: ha egy arty lövedék elszállt a tankom felett már meg is hallt egy ember, hát ha még talált vagy splash is volt... JT-mben minden alkalommal 3 embert vitt. Aztán ugye levettek 33%-ot ebből...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#5658) marked one94


marked one94
őstag

bumm ;] de jó érzés volt :))

You'll Never Walk Alone

(#5659) KaLeun válasza marked one94 (#5658) üzenetére


KaLeun
senior tag

Hát igen... Grat.

Múlt héten Ensken, hülyére lőttem (JT) az ellen, már majdnem megvolt a 7. kill egy E-75 személyében.. Erre szép nyugisan begurult elém egy KV-2 Trallalával és csízzzz...

Cila

(#5660) #21346560 válasza Fel (#5656) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ezt most igazából akkor hogy kell érteni? Ha van egy Elit Ferdim, akkor kapok helyette egy JagTigert?! Mert igazából ha elit, akkor már csak pénz kérdése lenne nem?

(#5661) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. június 27. 0:28:38
Vehicle: Panther II
Experience received: 389 (fine for causing damage to allies: 32)
Credits received: 12 115 (fine for causing damage to allies: 7 560)

de ez mi harag? m46 csapattársunk belém lő azzal a szöveggel hogy i hate everyone, mentem tovább nem lőttem vissza rá... és tőlem von le? :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5662) Oriens válasza #21346560 (#5660) üzenetére


Oriens
tag

A beírt angol szöveg alapján az elite Ferdinándról átteszik az xp-t a Jagdtigerre. Gondolom sok visszajelzést kaptak, hogy a korábbi techtree előrejelzés (második td ág ferdivel t8-ban) alapján mindenki a Ferdinándon gyűjtötte az xp-t.

(#5663) Paul119


Paul119
addikt

szép befejezés

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5664) #21346560 válasza Oriens (#5662) üzenetére


#21346560
törölt tag

Köszi, kicsit kellett csak figyelmesebben elolvasni a szöveget és tényleg :U

Azt hiszem így befejezésnek ez pont jólesett (nekem, lehet hogy neki nem) :

(#5665) BinLaden válasza #21346560 (#5664) üzenetére


BinLaden
tag

mekkora meteor
ez nem az imperium galactica 2??
felrobbant egy csatahajó :D

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#5666) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ilyen tankot sem láttam még soha..

Egyébként nem volt jó ötlet, hogy lement az erdőbe, mert arra jött az enemy t34 és löwe is. Pikkpakk szétkapták. :DDD

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#5667) KaLeun


KaLeun
senior tag

Most nézem, hogy tegnap este azért sikerült helyesen írnom...

Cila

(#5668) emre


emre
veterán

Ha jól értem választhatóak lesznek a játék módok

Ha volt már akkor bocsika, de ennyi szemetet mint ami ide kerül nem fogok átnyálazni egy viszonylag lényeges infó postolása előtt..

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5669) vhw válasza emre (#5668) üzenetére


vhw
addikt

Igen volt róla szó tegnap, de eszerint a szöveg szerint inkább csak priorizálhatod a módokat, nem konkrét választhatóságról ír.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5670) Timyyy válasza Fel (#5656) üzenetére


Timyyy
őstag

Cikket is adsz hozzá? :)

(#5671) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Valaki elmondaná nekem, hogy mégis mi a fenét csinál az a t34 odafent? :W

magyarsrac

(#5672) Napfénysüti

Tegnap meglett a Grille. Még rá kell éreznem igaz a nagyobb löveg hiányzik róla. Na meg az arty-s legénységeim sincsenek a toppon a maguk 75%-ával (másodlagos nélkül).
Egyébként szerintem én lennék itt az arty utáló fórumozók álma. Legalábbis sokszor olyan kicsiket sebez még a telitalálatom is hogy csak lesek. :DDD
Pedig direkt az erősebb töltényt használom. Fene se érti de sebaj néha elvagyok ezzel is. :)

Tegnap nekem a Tigerrel volt sz*póág. Az istennyiláért nem bírtam vele nyerni. Pedig szeretem. Viszont lassan meglesz a T29-re a kredit na arra még kíváncsi leszek az itteni vélemények alapján. :K

Més que un club!

(#5673) [HUN]Dani válasza Napfénysüti (#5672) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

A grille egy brutális járgány szerintem, főleg a nagyobb ágyúval ami az alap ágyúhoz képest sokkal nagyobbat sebez, nem beszélve a távolság különbségről, hiszen a nagyobb ágyú több mint 1000méterig visz. Eléggé lassan tölt és pontatlan, de ha jól találsz el valakit akkor igen nagyokat tud csapni. :DDD Sokszor megesik, hogy rálövök egy nálam 3-4 tierrel nagyobbra és alig sebzek rá 200-300at vagy még annyit sem, pedig tökre telibe találom. A legnagyobb sebzésem valamivel 700 fölötti volt, amit egy tiger szenvedett el cliffen. :))

magyarsrac

(#5674) KaLeun válasza Napfénysüti (#5672) üzenetére


KaLeun
senior tag

A nagyobb löveggel igazi a Grille, azzal már lehet 300-400+ sebezést adni. Tier 4 környékén már lehet 1 lövéses killeket is osztani.

Cila

(#5675) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Szerintem encounter módra az a legjobb módszer, hogy beáll a csapat egy része a bázis elé, elrejtőzik, és várja, amíg az ellen elkezd foglalni, és akkor kilövi azokat, akik jönnének foglalni. A csapat másik fele elbánik a pálya hátsó részében az ellenséggel, és aztán ha marad 5 ellen, akkor a mi maradék kb 10 emberünkből aki ottvan foglal kb 3-4, és aki jön ellen védeni, annak megint annyi. Ez a taktika murovankára eszméletlen jó szvsz, főleg ha az erdő mellé rak le, akkor a dombokhoz indul a pálya szélén. A csaták nagy részét így nyerjük, ilyen helyen nagyokat lehet alkotni KV-1S-sel, meg Churchill-el. Himmelsdordon ugyanez, csak ott a hegyen lévőknek nem szabad megállni campelni, pedig naggyarészt ezt csinálják, hogy felmennek, szétszedik az ellent, aki ugyanúgy felmegy, majd camp. Én tegnap felkúsztam a hegyre a brit ötössel, a többiek már campeltek, csak egy marder is campelt, akit ők nem láttak, lementem, megöltem, aztán megyek a bázisra védni, mert 4 ellen foglalja, a mellette lévő KV és STUG nem csinált semmit. Leölöm mind a 4-et, kapok egy védőt, 5 kill.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5676) fsb1000 válasza Patrick76496 (#5675) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valahogy így gondolom én is.
Csapat erő megosztása, ellenfél beengedése capzónába, aztán az ellenfél felszámolása.
Gond csak akkor van ha Ők is ezt játszák... akkor kell ráérezni melyik pozicióba visznek több erőt.

(#5677) #56230144 válasza [HUN]Dani (#5671) üzenetére


#56230144
törölt tag

Kifogyott a benya :DDD

(#5678) [HUN]Dani válasza #56230144 (#5677) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Egyből a legelején? Teljesen vicc az egész. Ha valami light vagy med tank marad ott "védeni" az artykat azt mondom oké, de pont egy t34 ami azért valljuk be elég jó páncélzattal és löveggel van felszerelve és nem az a dolga hogy kempeljen egy szaros hegytetőn..

Más: Megáll az eszem.. Hogy a fenébe lehet valaki annyira szerencsés balfék, hogy 1 lövéssel kiüti a lövészemet és a lőszer rekeszemet? IS-el mentem, szemben álltam egy KV-5-el és puff, töltési idő 40sec.. :(((

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#5679) Patrick76496 válasza fsb1000 (#5676) üzenetére


Patrick76496
őstag

Jaja. Ha van egy egy gyorsabb féle tank (nem Churchill), hanem mondjuk a KV-1S, akkor ha elindulunk körbe, és az ellen fenekéhez érünk, elég szépen hátba lehet őket támandi, akár még be is keríteni, ha megvan a foglaló csapatunk. Nahát ez tegnap a Churchillel nem sikerült, foglalták a bázist, a vezetőm kilőtték, egy KV van, de ő is messze a bázistól, a 2 artynak mondjuk hogy sorozzák meg a bázist, basznak ránk, amikor elfoglalták akkor az egyik kislorri kiírt valami érthetetlen szöveget... Nemtom hanyadik 5 killes, top gun soha nem jön össze ezzel az állattal, de a T-44-gyel tegnap sikerült összehozni egyet. :D A kisrenault TD-ket utálom, nem tudom ti hogy alkottok velük. Bár ha észrevettétek, az UE fullos lövege egy és ugyanaz a Churchillével, ami azért eléggé ígéretes. :K

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5680) Napfénysüti válasza Patrick76496 (#5679) üzenetére

Erről jut eszembe tegnap láttam azt a mini francia TD-t. Majdnem kinevettem olyan pici. Be is írtam chatbe hogy ez akkora mint egy Renault Twingo, ezen aztán a többiek is röhögtek. :DDD
Bakker ez már tényleg annyira apró hogy eltalálni is egy művészet lehet. Fű alatt közlekedik. ;]

Més que un club!

(#5681) CptMisi válasza fsb1000 (#5655) üzenetére


CptMisi
őstag

Amire válaszoltál hsz., abban azt írta az illető, hogy ketten mentek, erre reagáltam. Én nem szeretek foglalni, de most többször is rákényszerültem, hogy a bázis irányába menjek. Igaz, nem feltétlenül foglalás céljából, hanem azért, hogy megvédjem, legalábbis elsősorban ezért. :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5682) Patrick76496 válasza Napfénysüti (#5680) üzenetére


Patrick76496
őstag

Hát igen, alap 2 tonna nem olyan sok, de hogy gyors, az azért eléggé túlzás. :D Gyors akkor lenne, ha 45-50-nel menne, de elég ennyi neki, ne legyen túl op.

Tegnap szakadtam az egyik csatán. :DDD Haverral szakaszban voltunk, ő T25 AT, én SU-100. Berak miniet tier 10-esek közé, én csak nézek, én vagyok legalul. :U De most jön a lényeg: a csapatomból senki nem volt képes nálam többet ölni, nekem volt 3 kill, a többieknek meg 0 vagy 1. Még hogy kis szar SU-100. :D Áldozataim: Type, T29, ST-1. Map Airfield. D-10S löveg, néhány HE-vel telepakolva. A meccs természetesen elveszett. :(((

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5683) vbbb válasza Napfénysüti (#5680) üzenetére


vbbb
őstag

Én a TierIII-as Renault TD-vel csináltam tegnap egy 6kill-t, előtte való nap a TierII-esel 7et. Jó kis TD-k azok!

(#5684) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Vicces volt. Kb 5-6 napja kezdtem újra a WoT-ot olyan fél év kihagyás után.

Első 2 nap bármivel mentem folyamatosan nyertes csaták, mindent átlőttem mindennel, közel max-ot sebeztem. Szerintem ha kővel dobáltam volna egy Maus-t az is elpukkan, mert pont betalálok a kipufogóján a motortérbe.
3. naptól kezdve visszaállt a rend. Tegnap 10-12 kör után sikerült ledupláznom T-44-gyel.

Valaki nem tud véletlenül egy jó skin-es oldalt? Tegnap nézelődtem és egyetlen 1 helyet találtam, ahol volt T1 Cunninghamhez "Happy Tank" skin, de az ottani linkek sem éltek már.

Pedig nekem a T1 a kedvencem, főleg, ha kis piros.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5685) Chris0321 válasza AlexWolf (#5684) üzenetére


Chris0321
addikt

Ezt nézd meg.

Én szombaton 65,52%-os wint hoztam össze, 58 csatából. Azóta viszont 30-40% között mozog. Persze most, hogy itthon vagyok szabin és gondoltam megnyomom az M103-al már csak 110.000 xp kellene a T110-ig. Ha nagyon szívat a játék, ne erőltesd. Nem csak azért, mert romlik a win rátiód, hanem azért mert pl. engem nagyon tud idegesíteni ha bármit teszek, bármivel megyek, nem tudok nyerni.

(#5686) #56230144 válasza AlexWolf (#5684) üzenetére


#56230144
törölt tag

T1 Cunningham? :DDD Mondjuk jó farmtank lehet,meg el lehet vele szórakozni,ha jól használod. :)

Nekem a T-34-85, a kedvencem,már csak lóvé kéne rá....

(#5687) AlexWolf válasza #56230144 (#5686) üzenetére


AlexWolf
senior tag

kb 1,5 misi rá volt költve:D + a legénység 160% körül van. Nagyon zoral osztani a kezdőket :D ...bár néha betol t2-be (lehet magasabba is). Meg t1-t2-ben legalább pörgősek a csaták. még malinovkán is mozog a nép, nem egy helyben áll 15 percig.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5688) Mcray válasza #56230144 (#5686) üzenetére


Mcray
senior tag

Tegnap T-43 és KV-13-mal próbáltam cseresznyét. T-43-mal nyertem egy szépet de nem mertem tovább erőltetni a dolgot. KV-13-mal mentem 2 állati jó kört (Amit a csapat persze elveszített...), majd egy gyenge kört (bezzeg ezt megnyérték...).

IS-8-cal mentem egy jó kört, mire meghívtak tier 10-be IS-4-gyel. Mondtam ,hogy hááát izé, nekem az nagyon nem megy. Az önfeláldozásommal nyert a csapat. Kereken 0 creditre jöttem ki, de elkaptam 1 IS-7-est és lesebeztem egy-egy tier 8,9,10-est, amit a platoon társam el tudott kapni.

Ezek után úgy érzem, hogy ha élvezek egy tankkal játszani vagy:
A)Nem nyerek vele, mert idiótákkal rak össze és Teir 7-ben nem elég 3000 kiosztott sebzés, hogy nyerjünk...
B)Ha nyerek Tier 10-zel akkor örülhetek, ha nem veszítek pénzt, mert nem tudok 3500-nál több sebzést kiosztani.

Nincs rutinom tier 9 felett. Még mindig jobb vagyok az IS-8-cal mint az IS-4-gyel...És ennek cseppet sem örülök.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5689) [HUN]Dani válasza AlexWolf (#5687) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerintem a h35 az egyik legjobb kis szintű tank. Annyira zsíros ahogy a többiek lepattognak róla. :DD

magyarsrac

(#5690) Mcray válasza [HUN]Dani (#5689) üzenetére


Mcray
senior tag

Nézzed meg a statom H35-tel :) Imádtam, de eladtam, hogy megvegyem az Amx 40-et (Elég vicc ezzel nyerni, mert elég használhatatlan alapként...)

Tyutyu néven megtalálsz

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5691) fsb1000 válasza Patrick76496 (#5679) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Renault FT AC abszolút TOP tank. Nemcsak TOP Gunjaim vannak vele, hanem 8-10-es kill sorozatok. És semmi különöset nem csinálok. Vegytiszta TD üzemmód.
Bázis közelében jól rejtő bokorból osztom az áldást akár 500m-re, és mikor fogy az ellen ovatosan elindulok. Általában nem is lát az ellenfél. Ha igen akkor már baj van, mert 2 találat és végem.

(#5681) CptMisi : OK, értem, de talán épp ez volt a gond. A csapat többi része még nem vagy egyáltalán nem tudta leküzdeni az elenfelet.
Azt figyeltem meg az új játéktipusoknál hogy a foglalás 80%-ban sikertelen lesz.

(#5692) [HUN]Dani válasza Mcray (#5690) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

17/16, nem rossz.. :D

magyarsrac

(#5693) Fel válasza Timyyy (#5670) üzenetére


Fel
addikt

Cikk nincs. Az orosz Q&A topikból van: [link]

(#5694) #56230144


#56230144
törölt tag

MI AZ,HOGY ELVESZTEM AZ ÍRÁNYÍTÁST A TANKOM FELETT? :W :W

[ Szerkesztve ]

(#5695) vhw


vhw
addikt

Akik unatkoznak és olvasnának valamit (angolul) tessék: link
Rövid párbeszédek Overlord, SerB és Storm barátaink között munkaidőben. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5696) zsiga007


zsiga007
csendes tag

Üdv mindenki ! Feltelepítettem az előbb ezt a játékot és olyan gondom lenne, hogy amikor elindul a Launcher egyből ezt írja ki : Figyelem.Az adat amit a frissítőszolgáltatástól kapott hibás. Részletekért nézze meg a naplófájlt.

Mi lehet a gond ?! :F

iPhone 5 16GB White

(#5697) Tüzi válasza #56230144 (#5694) üzenetére

Jött Yuri a RedAlert2-ből...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5698) #56230144 válasza zsiga007 (#5696) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ezt töltötted le?

[itt a nagy piros gombra katt középen]

Tüzi: :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5699) zsiga007 válasza #56230144 (#5698) üzenetére


zsiga007
csendes tag

Igen EZT ! :D

iPhone 5 16GB White

(#5700) BinLaden


BinLaden
tag

ezt kaptam, de nincs benne a szerviz rekordban

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.