Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5751) Paul119 válasza Antonius1978 (#5749) üzenetére


Paul119
addikt

szerintem ez inkább jagdpantheres

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5752) Antonius1978


Antonius1978
addikt

En is ugy probaltam, de nem adta be, nem tudom mi volt a gubanc.Amugy koszi FSB, igy szebb, mert azonnal latszik a kep.
Hoppa, most latom, en nem azt csinaltam amit te javasoltal, azt nem vettem eszre :W

Most mentem egy erdekes kort...tier 8-tol tier 5-ig, 15-0 nyertunk, ilyen reg nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#5753) Antonius1978 válasza Paul119 (#5751) üzenetére


Antonius1978
addikt

Lehet hogy az is van benne, nekem a Zrinyi 2 es a JP keverekenek tunik, - most hogy mondod a dontott homlokpancel miatt - ahogy a Tas tank is a Panther D es a T-34/76/85 kevereke.

[ Szerkesztve ]

(#5754) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Amugy 1 kerdes : valaki ismeri es szokott jatszani a Panzer General 2 nevu jatekkal ?

(#5755) BinLaden válasza Antonius1978 (#5754) üzenetére


BinLaden
tag

nagyon régen ezzel: Panzer General 3D Assault

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#5756) Chris0321


Chris0321
addikt

Eddigi legjobb köröm az M103-assal:

Győzelem!
Csata: Erlenberg 2012. június 27. 21:19:49
Jármű: M103
Szerzett tapasztalat: 1 223
Szerzett kredit: 47 181
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

Kiosztott sebzés: 5398
Lövések: 18/18
4 kill

A WOT Logger szerint ez eddig a legtöbb kiosztott sebzésem, bár nem rég óta használom és nem tudom az összes eddigi csatámat nézi-e.

(#5757) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Nem tudom valaki figyelte-e, de az ARL 44 hátsó 2 kereke, meg a kicsik fent, nagyon ugrálnak, rosszul van elhelyezve a középpontjuk. Én másokén láttam, de aki akarja, az vegyen egyet és tekintse meg közelről is mozgás közben. :D Másik ilyen bug, amit már régen tudok, de még csak most írom le, az ugyan ez, csak a T-43 kerekein a tank alját nézve rosszul van elhelyezve a textúra, annak is olyan, mintha ugrálnának a kerekei belülről, szintén mozgás közben észrevehető. Szomorúan vettem észre, hogy eltűntek klánlogók a tankjaimról, persze pont a legjobb dolgokat veszik ki mire van egy klánom, aminek nem stock logója van. :((( Egy újítás, aminek nagyon örülnék, hogy ne csak pittyegni, hanem rajzolni lehessen a térképen, mert szvsz minimum 3 koordináta felvillantása kell az út megmutatásához, és a sok pittyegés még engem is megőrít néha, de nem annyira, mint a madarak csicsergése. A harangot, a kecskét, meg a többi állatot még el is viselem, de ez nagyon tudja idegesíteni az embert. :C

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5758) fsb1000 válasza Antonius1978 (#5754) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Még az egyessel kezdtem... de az nagyon rég volt.

(#5759) Arpee78 válasza Patrick76496 (#5757) üzenetére


Arpee78
senior tag

Ezek a hangok kikapcsolhatók. Settings-Volume, aztán interface sound effects nullára, ambiance dettó.

(#5748) diegho Olyan mint volt, a sok platoon-tól ez lesz

[ Szerkesztve ]

(#5760) Paul119 válasza Antonius1978 (#5754) üzenetére


Paul119
addikt

én anno ezzel toltam [link] :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5761) #21346560


#21346560
törölt tag

Megint bele futottam egy kedves magyar lúzerbe.....
Ő volt a felderítő M5-el. Illetve csak lett volna, de szépen beült az E-75 mögé és nem csinált mást csak pofázott, hogy az IS-6 miért áll a bázison...
Ki a fenét érdekel, ha másik 3 heavy meg elöl áll és várja a spotot....
Aztán amikor már túl sokat pofázott, akkor az E-75 szépen kilőtte....
Inkább nem teszek be screenshotot, hogy amikor szerényen megjegyeztem, hogy loser M5, akkor milyen szépen nyilvánult meg :U
Néha én szégyenlem magam más helyett....

(#5762) Antonius1978 válasza BinLaden (#5755) üzenetére


Antonius1978
addikt

BinLaden es Fsb ertem.Csak azert kerdeztem, mert csinaltam egy magyar hadjaratot benne (meg nincs befejezve).Kesz van kb 20-22 palya, es meg kell vagy 3-4, hogy kerek legyen a dolog.Abba aztan minden magyar cuccot beletettem, mert ott en iranyitom hogy mi van a magyaroknak :D

[ Szerkesztve ]

(#5763) Antonius1978 válasza Paul119 (#5760) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nahat, lehidalok :DD
Ez cakkra WOT gagyi grafikaval :DD

(#5764) vhw válasza Antonius1978 (#5754) üzenetére


vhw
addikt

Ja jó kis modokkal megtoldva egész jókat játszottam vele, de mióta ati kártyám van... nem ízlik neki. :(

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5765) erikke17


erikke17
őstag

S51 Arty-ra mit tegyek először láncot vagy löveget?(ez az első artym szóval tapasztalat nulla :D) Csórika elég lomhán fordul...

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5766) #21346560 válasza erikke17 (#5765) üzenetére


#21346560
törölt tag

Első sorban nézd meg hogy elbírja-e az alap "lánc" az új löveget... lehet hogy mindenképp a "lánc" kell elsőre...

(#5767) Paul119 válasza Antonius1978 (#5763) üzenetére


Paul119
addikt

[link] ez már kicsit szebb

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5768) CptMisi válasza erikke17 (#5765) üzenetére


CptMisi
őstag

Kell a lánctalp az ágyúhoz... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5769) erikke17 válasza #21346560 (#5766) üzenetére


erikke17
őstag

Épp akartam irni hogy ha jól láttam elbirja... :D
De megcáfolták.. :D
CptMisi- Valamit akkor benéztem nagyon.. :W :D

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#5770) Oriens válasza erikke17 (#5769) üzenetére


Oriens
tag

Simán rámegy a nagyobb löveg (CptMisi biztos viccelt).
Kb. egy hete tettem rá a nagyobb löveget a lánctalp nélkül.
Van 1,5 tonna kapacitás a 0,4 tonna plusz súlyra.

(#5771) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Szovjet T34 tankja van/volt valakinek? Érdemes kifejleszteni, vagy hagyjam a fenébe?

magyarsrac

(#5772) Atlantis


Atlantis
veterán

Megint egy bukta Mailnovkán védőként, ezúttal Tiger II-vel voltam. Az egész csapat (arty-k és 2 TD kivételével) lement a hegyről... vagy bementek a régi északi bázis feletti erdőbe (ott vajon mire számítottak?) vagy be a keleti erdőbe, persze az ellen tüzérsége szépen leszedte őket, a tankok meg kivégezték sorban az összeset. Maradtam a hegyen, kb. 2000 sebzést tudtam kiosztani, mire a tüzérségük engem is kiiktatott....0 kill, kb. nullszaldós lett a kör, 15-3-ra buktunk..."imádom" az S51-et, 1 lövéssel gyakorlatilag nyomorékra lőtte a KT-t...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5773) vhw válasza [HUN]Dani (#5771) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem egy ág közepén álló tankot nem azért fejlesztünk ki mert "érdemes", hanem hogy tovább haladjunk a top tank felé. Ha téged nem izgatnak különösebben a medek, vagy épp a szovjet medek, akkor...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5774) csaabz válasza [HUN]Dani (#5771) üzenetére


csaabz
őstag

Az abból kifejleszthető T34-85 már egész jó...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#5775) Napfénysüti

Tegnap elég rendes sz*póágom volt. Még 3-as platoonban sem tudtunk nyerni. Az viszont érzem hogy a T8-as próbálkozást még hanyagolnom kell. :(

Més que un club!

(#5776) psycroptic válasza Napfénysüti (#5775) üzenetére


psycroptic
őstag

Nekem tegnap egész jól ment. 15 csatából 10 nyertes lett és sokban elég jól is teljesítettem tehát dőlt a lóvé is meg az expé is. Azért van előnye annak ha az ember Tier9-Tier10-es tankokkal megy a csatába.

PSNID: Tomy83PS

(#5777) Napfénysüti válasza psycroptic (#5776) üzenetére

Jelenleg egy darab KT-m van ami Tier8-as. Ráadásul hiányzik még róla a torony meg a jobb löveg. Így sajna egyelőre szívás. Most prémem sincs amivel legalább kicsit jobban kapnék. Szóval egy ideje hanyagolom a KT-t, inkább megyek kisebbekkel (T5-6-7). Tegnap platoon miatt vettem elő de rohadtul nem ment vele. Most marad 3 dolog: leduplázni a többi tankom naponta illetve ha lehet a Grille top lövegét kifejleszteni meg a T29-et. Ez utóbbi a kettő amire fókuszálok. Ha belefér akkor esetleg S85 is de azzal inkább csak duplázok.

Més que un club!

(#5778) psycroptic válasza Napfénysüti (#5777) üzenetére


psycroptic
őstag

Kitartást a KT-hoz! Kigyúrva élvezet lesz menni vele (legalábbis nekem az volt), nagyon jó masina lesz belőle. A kilences szintű löveggel meg már bárkit sebzel igaz, hogy nem nagyokat lősz belé, de mivel elég jó pennel rendelkezik tehát lehet vele pénzt is keresni.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#5779) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

már csak 90k XP és megvan aT54...aztán azzal szopok tovább!
For Gnomeregan!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5780) emre


emre
veterán

US vagy Ru szerverről EU-ra lehet gift-et küldeni?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5781) Tüzi válasza Atlantis (#5772) üzenetére

onehiteli az e75öt is no para.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5782) psycroptic válasza AlexWolf (#5779) üzenetére


psycroptic
őstag

A T-44 és a T-54 is minden csak nem szopás. Lehet velük trollkodni rendesen.
T-44-nek igaz hogy gyengébb a páncélja de kompenzálva van a fürgességgel, a T-54 meg nyomokban még OP-ságot is tartalmaz... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#5783) Atlantis válasza Tüzi (#5781) üzenetére


Atlantis
veterán

Szép kilátások...Hogy görbüljön el a csöve mindnek...pedig csak egy T6-os arty.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5784) Sanya válasza emre (#5780) üzenetére


Sanya
nagyúr

egy LÖWE-vel kipróbálhatjuk!

ide küldd: [link] :)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5785) AlexWolf válasza psycroptic (#5782) üzenetére


AlexWolf
senior tag

most, hogy folytattam a tankozást, megnéztem mit kéne kihúznom.

ennyi XP kell még:
T54 90k
E-50 130k
E-75 olyan 120k
normális TD (mondjuk lehet td-ből francia lesz): most tier IV van szóval baromi sok XP
Obj 261: Még nem volt pénzem lecserélni 212-re az S-51-et, szóval még a teljes 212 hátra van.

Ez így kb 1 000 000 XP. Asszem elleszek egy darabig...a többi tankot meg hagyom egyelőre.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5786) emre válasza Sanya (#5784) üzenetére


emre
veterán

A kérdésemre kizárólag igen vagy nem válaszokat tudok elfogadni. :U

Legutolsó információm szerint a gift csak azonos szerveren működik, de nem tudom változott-e ez az utóbbi időben.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5787) psycroptic válasza AlexWolf (#5785) üzenetére


psycroptic
őstag

Vannak ám célok! Még prémiummal is el fog tartani egy darabig. Legyen hozzá türelmed... :DDD

Szerintem a T-44 haladós, Tiger II/E-75 haladós ruszki arty-m még nem volt.

Ruszki TD haladós német TD Ferditől élvezetes.

PSNID: Tomy83PS

(#5788) Zeratul válasza Atlantis (#5783) üzenetére


Zeratul
addikt

De mekkora mozsár van rajta.

(#5789) Paul119 válasza psycroptic (#5787) üzenetére


Paul119
addikt

azért a jagdpanthert sem kell félteni
igaz hogy bukta lett

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5790) emre válasza emre (#5786) üzenetére


emre
veterán

Úgy tűnik nincs változás, szóval nem lehet.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5791) Sanya válasza emre (#5786) üzenetére


Sanya
nagyúr

poéngyilkos!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5792) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Már csak annyit hiányolok, hogy anno, amikor abbahagytam 7.1-nél, akkor a T1 Cunninghamon volt egy skin, amitől szép piros volt, szivárványokkal és "Happy tank" felirattal. :D
Egy helyen találtam meg ezt a skint eddig, de ott sem működtek a letöltő linkek.Tegnap vki (köszönöm neki) küldött egy linket ahol skinek vannak, de nem volt fent a kis piros tank skin.
Valakinek nincs meg véletlenül működő formában?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5793) psycroptic válasza Paul119 (#5789) üzenetére


psycroptic
őstag

Én a JP-t még akkor húztam ki mikor a hosszú 88-asa sz@rt sem ért és a 105-öse is éppen elérte a lepkefing erejét és penjét... :DDD
Mostanában meg látom, hogy a JP 88-asa elég szépen pusztít 300 körüli sebzésekkel de azért nem vettem vissza, hogy ki is próbáljam.

PSNID: Tomy83PS

(#5794) emre válasza psycroptic (#5793) üzenetére


emre
veterán

Így van, az utóbbi időben egész jó a JP a 105-össel, és az O704-el is egyre gyakrabban lövök 900 körüli sebzést. Mondjuk az utóbbinál lehet számít valamennyit, hogy lenulláztam és újrapakoltam a skilleket.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#5795) Tüzi válasza psycroptic (#5778) üzenetére

nem lehet vele keresni. keveset sebez a skuló árához képest, valamint amit a sebzésért kapsz kreditet.
csak prémiummal lehet vele keresni.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5796) psycroptic válasza emre (#5794) üzenetére


psycroptic
őstag

Az O704 nagyon jó gép, rengeteg 0 sebzést kapok modulsérülés is ritka és ahogy mondod Te is sokszor beadja a 900+ sebzést. Nem mellesleg farmolni is lehet vele. Sajnos nem sokat mentem még vele de naponta azért kigurulok vele a garázsból. Neked mennyi volt a töltési időd vele?

(#5795) Tüzi: nincs nekem sem mindíg prémiumom csak mióta leszoktam a cigiről... :DD Egyébként a KT-val nekem sikerült prém nélkül is plusszos köröket menni nem mondom, hogy mindíg de az esetek többségében sikerült.

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#5797) Napfénysüti válasza Tüzi (#5795) üzenetére

Nekem sajnos masszívan veszteséges jelenleg a KT. És mivel minden kredit számít így nem erőltetem. Majd talán ha megint lesz prémem rágyúrok. Most a T29 ami érdekel mert jókat hallok itt róla. Asszem még az M6-al vagy 4k xp-t kell gyűjtenem hozzá. Meg persze lóvé is kellene mert csak 400k van.

Més que un club!

(#5798) Chris0321 válasza Napfénysüti (#5797) üzenetére


Chris0321
addikt

Pedig jobb ha felkészülsz a drága lőszerárakra.
A KT 105mm: 1030
T29 105mm: 1000

Sokat kell sebezni és akkor kijöhetsz egálba. Ha majd elit, vagy a közeli lesz a tankod könnyebb lesz ezt összehoznod.

(#5799) Snakeiboy válasza Tüzi (#5795) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Lehet vele keresni, ha en tudok az aladarral keresni ami nem kicsit szarabbul pancelozott es szarabb a lovege, akkor a KTval is lehet. Termeszetessen prem nelkul de az is igaz hogy nem fogod magad halalra keresni. Ja tegyem hozza hogy a win ratiom ezzel a high tieru tankkal a legszarabb es meg igy is keresek vele :)

Miert?????

(#5800) Napfénysüti válasza Chris0321 (#5798) üzenetére

Igen de fullra fejlesztett tankkal meg legénységgel jobban is megy. Most viszont a KT-m még messze van ettől. T29-től nem tartok, van IS-em meg Tiger is és egyik se veszteséges. Szóval T7-ben még tudok menni plusszos köröket csak T8-től kezdődnek nálam a bajok. :(

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.