Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) Plutor válasza Iron Funeral (#4300) üzenetére


Plutor
aktív tag

még csak 1x találkoztam tier X tankkal(Maus),de azt is szépen vitte oldalról. :C

(#4302) fsb1000 válasza Plutor (#4301) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Elvileg 20% esély van t10-el találkozni.
Században kiváncsi lennék rá, de keveset hoznak belőle. A KV-1S nagyágyúja is átüt mindent t6 században és 390 az átlagsebzése... igaz gyengébb ROF-al.

(#4303) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. június 17. 12:41:13
Vehicle: PzKpfw V Panther
Experience received: 2 847 (fine for causing damage to allies: 22; x3 for the first victory each day)
Credits received: 24 429 (fine for causing damage to allies: 2 300)
Battle Achievements: Mastery Badge: I Class
vissza dobtam a 88ast ,kilőve m103(900hpról rommá égett :DDD) ,is, megsérült type 59, e50

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4304) Bingisz válasza fsb1000 (#4302) üzenetére


Bingisz
addikt

Az Arl a tier 6 század fekete lova. Nagyon jó ágyú, és cserébe szemből a döntött front eléggé pattogós tud lenni.
A kv-1S nagyot lő, de lassan és nagyon pontatlanul, cserébe gyors és legalább folyton kigyullad...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#4305) Arpee78 válasza diegho (#4288) üzenetére


Arpee78
senior tag

Neked sem sikerült T-34-el 50%-os win rátát csinálni. Pont azért játszik tier2-vel, amiért te nem játszol T-34-el. Nem biztos, hogy a 2000-es eff és a kirakatba tehető stat lebeg a szeme előtt célként.

A legkönnyebb tényleg a tier 1-2 szint, kevés tapasztalt player, gyengén felszerelt tankok. Ezután jönnek a tier 9-10-es tankok. Jól kigyúrt legénység, jól felszerelt tank és mindig a lista tetején. Plusz a 6-9-es kezdők remek célpontok, akik csak az első ágat fejlesztik.
Végül a legnehezebb a tier 4-6-on grindelőknek.

(#4299) Plutor Az ARL a lassan forgó tornyával és a viszonylag jó ROF-al inkább support tank, a KV-1S meg városi közelharcban a legjobb. Nekem mindkettő volt, az ARL-t valamivel gyengébbnek vélem. Században kihasználható a pen különbség ami az ARL és KV1s között van?

[ Szerkesztve ]

(#4306) Plutor válasza Arpee78 (#4305) üzenetére


Plutor
aktív tag

Én támogató tanknak(forgó tornyos TD)használom az ARL 44-t.
Században még nem mentem.Csak random játszok.

(#4307) diegho válasza Arpee78 (#4305) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen azzal a pár száz csatával a hátam mögött, amivel elértem a T-34et (ki lehet számolni mennyi csatával értem el, egyszerre indultam a 2 orosz ágon kezdőként, azt se tudtam mit kell csinálni) sajnos nem ment az 50% win ráta, de ugyebár én csak egy hazudós kis béna vagyok, akinek még nagyon sokat kell gyakorolnia. Azt azért meséld el, hogy ha tier9-10 a 2. legkönnyebb, akkor neked miért nem megy tier9-en a jelenleg legerősebb 9-es heavy-vel sem?

(#4309) crus90


crus90
tag

Ááá ezt nem hiszem el.!! Tiger2-vel frontálisan szedtem a kv-1-t és rá lőttem 11golyót, és semmi.!! Ez miért volt? Teljesen ki van fejlesztve a tiger, és nincs arany töltény semmi csak a gyári.! :U :F

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4310) jahrn válasza Arpee78 (#4305) üzenetére


jahrn
senior tag

A magam reszerol lenezem azokat akik csak a teljesen kezdok molesztalasaval tudnak ervenyesulni. OFC en is idonkent eloveszem a Tetra-t, mert az a tank hatalmas moka.
Ugy velem h a tier 1-tier 2 eredmenyeket teljesen figyelmen kivul kellene hagyni eff szamitasnal. Az a 2 tier csak a Full Metal Fun-rol kellene h szoljon (illetve igazabol a tobbi is, de magasabb szinten jobban kijon a team work hianya).

Azzal sem ertek eggyet h a tier 9 konnyu. Mondd ezt egy Vk45B tulajnak es korberohog. Meg valahogy IS-8ban ulve sem erzem annak, hiszen az elso jottment tier 6 meg a nagymamaja is ott lo at ahol akar. Es akkor ne is beszeljunk a sok magas szintu agyhalottrol...

[ Szerkesztve ]

(#4311) babferi válasza crus90 (#4309) üzenetére


babferi
tag

Az mit takar , hogy semmi ? El se talaltad vagy pattantal is ?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#4312) diegho válasza jahrn (#4310) üzenetére


diegho
nagyúr

Igazából ő csak kötekedni akar, ez már pár napja kiderült, nem kell vele foglalkozni, hiszen a saját statisztikája is bebizonyítja mennyire nagy butaságokat beszél.

(#4313) Arpee78 válasza diegho (#4307) üzenetére


Arpee78
senior tag

Ha az M103-ra gondolsz: tavaly év vége fele kigrindeltem a T30-at a T34-ből, azután nem igen mentem vele. A 7.2 patch után kapott M103-at, T110-et és T30 TD-t pedig eladtam. Tehát azok a T34 adatai, fél évvel ezelőttről és az volt az első 9-es tankom.

Ha IS-8-ra gondolsz, ugyanaz mint előbb. IS-4 kifejlesztve és megvéve patch előtt az utolsó pillanatban, a régi IS-4-el egy kört se mentem. Most az IS-8 stock, leszámítva a BL-9-et és a rádiót.

A promo prémiumokat leszámítva, végig standard acc.

(#4310) jahrn Az látszik a statomból, hogy én kezdőket molesztálok? Igen, mentem Tetra-val, de a 150 csata elenyésző a 13k-hoz képest. És nem azért, hogy a kezdőket molesztáljam.

(#4308) Paul119 Szerinted melyikkel könnyebb érvényesülni? A 6-os v. 7-es tankkal, amin a legénység még 100% sincs. Vagy a 9-10-es tankkal 1000 csata után 4 skilles legénységgel.

[ Szerkesztve ]

(#4314) Paul119 válasza Arpee78 (#4313) üzenetére


Paul119
addikt

"T30 TD-t pedig eladtam." nice job"
aki tud játszani minda kettővel tud érvényesülni ;) tier 7ben pl a jagpanther elég jó, panthert ennyire nem csipázom, de ott a tigris is illetve az IS,t29,mind bitang jó tank

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4315) jahrn válasza diegho (#4312) üzenetére


jahrn
senior tag

Nezd veled ellentetben en nem tartom olyan hajde-ubernek az M103at. Egyszeruen keptelen vagyok atlepni az 50% win ratiot vele. Akkor most en is inkabb fogjam be? :P

Azert van ez a forum h mindenki leirhassa a velemenyet. OFC az mas kerdes ha valaki szimpla troll de ebbe ne menjunk bele.

(#4313) Arpee78 ki beszelt itt rolad? En FSB (#4282) hozzaszolasaban linkelt jatekosrol alkottam velemenyt (vegulis rola ment a vita eh?), aki eggyesek szerint egy fasza player mert majdnem 4k csataban ritkitotta a kezdoket. Szerintem meg egy pioca...

[ Szerkesztve ]

(#4316) diegho válasza jahrn (#4315) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem a win rate határozza meg a játékos tudását. M103 pedig nagyon über, ami 9-es és 3000 felett sebzek vele csatánként, az über.

Arpee: Mutasd be, hogy milyen könnyű érvényesülni tier9 tankkal és akkor elhisszük, hogy tényleg olyan könnyű tier9-el menni, de addig mindenki az ellenkezőjét fogja mondani. (biztos van oka, amiért eladod a tier9 tankokat)

[ Szerkesztve ]

(#4317) diegho válasza Arpee78 (#4313) üzenetére


diegho
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#4318) fsb1000 válasza jahrn (#4315) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"aki eggyesek szerint egy fasza player mert majdnem 4k csataban ritkitotta a kezdoket."
Kinek volt ilyen véleménye? Csak a tényszerűség hiánya miatt kérdem.

[ Szerkesztve ]

(#4319) crus90 válasza babferi (#4311) üzenetére


crus90
tag

igen le pattogott. :W

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4320) marked one94 válasza crus90 (#4319) üzenetére


marked one94
őstag

Hát akkor valamit nagyon rosszul csináltál... :U Tornyán van olyan pont ami elnyeli a lövéseket de 11x oda lőni, piszkosul nehéz.

You'll Never Walk Alone

(#4321) jahrn válasza diegho (#4316) üzenetére


jahrn
senior tag

"Nem a win rate határozza meg a játékos tudását."

Ebben nem fogunk egyeterten :) Ugy gondolom h par ezer csata utan illendo egy jatekosnak 50% feletti win rataval rendelkeznie (mondjuk 53-55) meg akkor is ha nem megy platoonban. Pusztan azzal h van tapasztalata es jobban atlatja a csatakat meg jobban ismeri a tankokat kell h rahatasa legyen a win rate-ra. Persze nem varhato el egy 1800 effes jatekostol h Pz38nA-ban ulve lenyomja az ellenfelet, es ugye akkor itt jon be a kepbe az h kinek mennyire fekszik az a tank amiben eppen ul. Amennyire tetszik az M103 annyira nem erzem azt h befolyasom lenne a csata menetere ha benne ulok. Es a 2k dmg/battle stat sem gyoz meg az ellentetjerol :B

"Arpee: Mutasd be, hogy milyen könnyű érvényesülni tier9 tankkal"
Egyetertek. Mondjuk vegye elo az IS-8at es lassunk egy replay-t. Az nem szamit h Bl-9 van rajta mert ugyebar tier 9el jatszani konnyu, meg amugyis 4 skilles szemelyzet ul benne...

(#4322) crus90 ha a jatek ugy akarja akkor le fogsz pattanni tok mind1 mivel lossz. Multkor az ellen T-50-2je beszabadult a bazisunkra es hat persze h nekem M103ban ulve kellett visszamennem - a medek nekialltak kempelni - es 3x lottem ra idealis szogbol. Mind3 lepattant...

[ Szerkesztve ]

(#4322) crus90 válasza marked one94 (#4320) üzenetére


crus90
tag

:DDD :DDD nekem mondod??? De látod simán.!! :U

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4323) jahrn válasza jahrn (#4321) üzenetére


jahrn
senior tag

szerk: mondjuk 11x pattanni KV-1rol Tiger B-vel azert valahol elegge elvetemult teljesitmeny :D Ezert mar valami achi-t kellene adni...

(#4324) CptMisi válasza jahrn (#4321) üzenetére


CptMisi
őstag

1. Win rate: 50-48% alatti win rate már utal valamire, de 50-52% fölött már nem igazán. Mert században játszva sokkal könnyebb jó győzelmi arányt elérni, mint randomban.

2. Ha azt veszem, hogy Vk3001P-vel az utolsó 15 csatámból 10-ben legalább egy T9 tank volt... Ezekben a csatákban nem kicsit lett volna könnyebb egy T9 tankkal maradandót alkotnom, mint a Vk3001-gyel. És részben igaza van: T9 heavy tankon fullosan már ott van egy 10es szintű löveg, azzal mit nem tudsz átlőni? És T6on a 88as ágyúval 132 átlag átütéssel? T9 fölé már csak egy szintet rakhat, de azt is simán tudod sebezni. T6 fölé viszont 7es, 8as, 9es és 10es tankot is rakhat az MM... Ez azzal fűszerezve, hogy a VK 3001P-vel szemből nem igen lövöd át már a T29 100as hullját sem, nagyon kellemes. Szerintem erre utalt volna, csak nem volt elég nyilvánvaló, úgy látszik. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4325) fsb1000 válasza jahrn (#4310) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"A magam reszerol lenezem azokat akik csak a teljesen kezdok molesztalasaval tudnak ervenyesulni."

Lehet kezdeni.... 3.000 felett van a glob eff ratingom a minimausos acc-ommal. Egy kört se mentem más tankkal és nem volt az elején prémem. Az első csatába lőszer nélkül mentem, mert nem volt rá kredit... aztán edződőtt a legyénység és veszegettem a modulokat. Érdekes fejlesztés volt.

Nagyon vicces reakciókat olvasok csaták alatt. És bizony akinek XVM-je van, meg rögtön nézi mivel játszom, az biztos nem az első 500 csatájánál tart.
t2-t3 szintű csatákban a játékosok harmada bizonyosan nem kezdő. Napszaktól függ... éjjel és hajnalban már alig van kezdő, ezt látom a csökkenő kill és dmg grafikonon is a csaták is hosszabbak. Kezdőnek az 500 csata alattiakat tartom.
Vasárnap délután viszont tényleg lehet aratni. Kacsavadászat... szerintem nincs azon szégyelni való. Loltrakival is sokat megyek... az is vicces. Sokkal jobban ellazit mint századozni vagy a magas tierű csaták, ahol dől az adrenalin.
Nem nehéz magas effet csinálni alacsony tierben ez igaz... de ehhez nem kell foglalás/védelemre berendezkedni. Én killre és dmg-re hajtok, alig mentem foglalni védeni (nem ér oda a lassú tank) mégis magasak ezek a pontszámok.

[ Szerkesztve ]

(#4326) marked one94 válasza crus90 (#4322) üzenetére


marked one94
őstag

1x nekem is volt hasonló mikor egy T29el egy KV-t nem bírtam átlőni, 4-5x lőttem rá, mind pattant, és emiatt buktuk is a csatát mert elfoglalta a bázist. Azóta ha megyek vissza védeni HE-t mindig töltök vagy a következő lövés azzal lesz.

You'll Never Walk Alone

(#4327) crus90 válasza jahrn (#4323) üzenetére


crus90
tag

achi :F az mi??

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4328) CptMisi válasza crus90 (#4327) üzenetére


CptMisi
őstag

Achievement=kitüntetés.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4329) crus90 válasza CptMisi (#4328) üzenetére


crus90
tag

jhaa köszönöm szépen. :D Látom ti sem most kezdtétek. :DDD :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4330) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Azt kell hogy mondjam, hogy ez a pershing valami borzasztóan rossz tank.... még csak pár csatát mentem vele, de olyan kolbászokat lő, hogy köze nincs a célkereszthez, minden átviszi, lassan tölt, és lassan céloz. 90mmes M3 van rajta, ami a t20on is, és ott sokkal hatásosabb...

(#4331) marked one94 válasza Ranger^41 (#4330) üzenetére


marked one94
őstag

Attól hogy te nem tudsz vele játszani attól még nem borzasztó ;) amúgy meg t8ban a P2 mellet a kedvenc tankom.

You'll Never Walk Alone

(#4332) Ranger^41 válasza marked one94 (#4331) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

hát nemtom, t20al elmókázok, azt szeretem is, de ez eddig elég nagy csalódás. De majd ha elit lesz lehet változik a véleményem

(#4333) Arpee78 válasza diegho (#4316) üzenetére


Arpee78
senior tag

Hol írtam, hogy könnyű érvényesülni T9-es tankkal? Azt írtam relatíve könnyebb, ha úgy tetszik kevésbé nehéz. Hogy pontos legyek, az alábbi körülményekre értve:

Van két játékos:

"A" – A jobb 9-10-es tankokkal játszik általában.
+ 4 skilles legénység
+ Lista tetején van szinte mindig.
+ fullos tank 1000-ből 800 csatában.
+ A kisebbek(6-8), sokan első ágat húzók, kevésbé tapasztaltak.
- Tapasztaltabb ellenfelek.
- Tapasztaltabb játékosok a baráti oldalon, ez előny és hátrány is, de inkább hátrány. Pl 14 Emu87 között jobb vagy rosszabb lenne a dmg/battle arányod?

"B" – Grindel 4-8 között
- Gyengébb legénység
- Stock felszereltség
- Majdnem mindig lista alján.
- A felsőbb tier-ben ált. tapasztaltabb ellenfelek

"biztos van oka, amiért eladod a tier9 tankokat"
Kellett credit kieget venni, kellett garázshely, nem volt rajtuk mit fejleszteni, bármikor visszavehetem őket. Elég ok?

"Mutasd be, hogy milyen könnyű érvényesülni tier9 tankkal" Folyamatban IS-8-al, egy ideig eltart, mert csak duplázókat megyek, vagy azt sem. Később lesz további 9-es tank is, ha meg nem unom.
Meg is fordíthatjuk. Mutasd be, hogy milyen könnyű érvényesülni (nem OP)tier5 tankkal. Szedd elő a T-34-ed, lássuk milyen jó vagy 75%-os legénységgel és platoon nélkül. A felszerelés(modul, kieg, stb szabad). Milyen dmg/battle jön ki mondjuk 100 csata után.

Hogy kicsit trollkodjak is: piócaság mindig a lista tetejéről osztani a kicsiket, ha nem is annyira, mint OP tankkal tier2-ben.

(#4321) jahrn Egy csata nem sokat ér, ha valaki képességét kell megítélni. De szedhetek elő. A win ratio lenne a legpontosabb mérőszáma a skill-nek, ha nem lenne szakasz, platoon meg CW. De még ha nem is lennének ezek, nagyon sokat számít mivel és mennyit megy az illető. Az eff rate is csak iránytű, az új valamivel jobb. Még mindig a dmg/battle a legpontosabb, az adott tankkal.

[ Szerkesztve ]

(#4334) crus90 válasza Ranger^41 (#4332) üzenetére


crus90
tag

Ha elit lesz pl a tiger2-őm akkor mivel lesz jobb? Esetleg valami változik?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél.

(#4335) CptMisi


CptMisi
őstag

Jagdpanther 2 videó
Nem sok mindent mutat mondjuk. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4336) jahrn válasza CptMisi (#4324) üzenetére


jahrn
senior tag

" Ha azt veszem, hogy Vk3001P-vel az utolsó 15 csatámból 10-ben legalább egy T9 tank volt"

Jah, de gondolom nalatok is volt T9 tank nem? Es ha csak 1 T9 van odaat akkor 1:15 eselye annak h talalkozol vele (hacsak nem mesz olyan helyre ahol nagyobb esellyel bukkanhat fel, de akkor meg a te hibad :P ).
Plussz ha belegondolok h mennyi idiota megy stock agyus IS-4el (vagy 8,8 L71el szerelt E75-tel mert draga a loszer - nah az ilyen jatekosokra igencsak ki vagyok bukva) akkor a DPM sem feltetlen kiemelkedo.
Amugy is itt sokan azt szoktak mondani h t6 tankban ulve t9 ellen nem a te dolgod harcolni, szal legalabb most en is leirhatom :D

(#4333) Arpee78 "Meg is fordíthatjuk. Mutasd be, hogy milyen könnyű érvényesülni (nem OP)tier5 tankkal."

Oh kerlek, majd ha vegre lessz idom jatszani akkor kuldok neked t5 replay-t, sot meg valaszthatsz is: M4, PzIV, Stug III. Remelem eggyiket sem tartod OPnak...

[ Szerkesztve ]

(#4337) joergie válasza CptMisi (#4324) üzenetére


joergie
őstag

Pont olyan tankot írtál amivel most nyomulok. Nekem is ugyanúgy berakja a tier9et, és nem mentem platoonba se companyban vele. Ugyanaz a 132mm-es pen-je van az ágyúmnak, és 73% win ratiot csinálok vele jelenleg, illetve 1000dmg-t csatánként. Akkor hogy is van ez? :DDD
Volt egy csata pl, E75 tornyába lőttem egyet, mondom ez átment. mi a pics*! Lőttem vagy 3-4et mire észrevettem hogy stock tornyos szerencsétlen. 50-52% fölött nem számít? DE! Inkább úgy mondanám, hogy ha 3db 52% fölötti van platoonban, onnantól hatványozódik, vagy exponenciálisan nő a hatékonyságuk. Alatta nem jellemző, hogy erősítenék egymás hatékonyságát.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#4338) CptMisi válasza jahrn (#4336) üzenetére


CptMisi
őstag

Aha, mert ha szembejön, akkor nem fog kilőni, ugye? Nem az én dolgom, persze, de mit csinálok, ha szembejön? 1 a 15höz persze... Mert a másik 15közt nincs t8 és T7, amiket szintén nehezen tudok csak megsebezni, nem? Ők meg könnyűszerrel kilőnek.

Ne értsd félre, nem panaszkodom, de -ahogy most már kiderült- ezt gondolta Arpee78 is, én meg csak részleteztem, mert láttam, hogy nem értettétek. :U

joergie: miért érted direkt félre? Tehát te ugyanannyit tudsz sebezni, ugyanannyi lövést tudsz kibírni, ugyanannyira befolyásolod a T9 csatát VK3001P-vel, mint egy 9es szintű heavyvel?

Megint csak félreértetted a győzelmi arányt is. Ha valaki csak században játszik, annak nem nagy dolog 55-60% vagy akár afeletti győzelmi arányt produkálni. És normál csatában? Példaképpen, minap játszottunk egy pár 8as századot, összekerültünk a Red Tide nevű efficiency hajhász klánnal. Állítólag 10% körüli esélyünk volt a győzelemre, náluk mindenki lila volt. Nem tudom, én nem használom az XVM-et, többiek mondták. Nyertünk. Ha te is csak században mennél, jobb győzelmi arányod lenne, ezt te is beláthatod. Vagy ha nem, akkor rossz a század, vagy nagyon sok jó század van. :U

De egyszerűen kipróbálhatod. Egy hétig menj csak normálba, következő héten csak századba, és hasonlítsd össze a győzelmi arányokat Planetwottal napokra lebontva akár. Nézd meg, hogy században mi volt a legrosszabb, és normálban mi. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4339) jahrn válasza CptMisi (#4338) üzenetére


jahrn
senior tag

" én meg csak részleteztem, mert láttam, hogy nem értettétek"

En is sokat mentem/megyek t6-al, mert tobb jarmu is van ott amiket kedvelek (jelenleg eppen Su100ban huzok szemelyzetet) szal tisztaban vagyok vele h nem konnyu. Sot tovabbmegyek, a kedvenc tankom - tier 7 T20 (ebben is szemelyzetet huzok a Pershing-re) - is sokszor fog ki high-end csatakat, szal kiterjeszthetjuk a tier 7 jarmuvekre is.
De szerintem ilyenkor is lehet jol ervenyesulni max jobban kell elore gondolkodni/taktikazni.

(#4340) CptMisi válasza jahrn (#4339) üzenetére


CptMisi
őstag

T20-szal én is így vagyok, szeretem is+legénységet fejlesztek.
Persze, hogy lehet érvényesülni, ő sem ezt mondta, én sem. Annyit mondtunk, hogy T9 tankkal T9 csatában könnyebb eldönteni a csatát, mintha T6-tal lennél. :K

A századozáshoz egy példát: Incurably, Pirates. 76% győzelmi arány. Normál csatában ez gyakorlatilag elérhetetlen, egy jó századdal viszont nem olyan távoli. :U

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#4341) Arpee78


Arpee78
senior tag

Korábbi tesztszerveren próbáltam az új tankokat, prémium francia TD, SPG, T-150 stb. Agyaggalambnak éreztem magam(mindig a lista alján). Aztán beültem a T110-be, ha már ott van kipróbálom milyen. Két csatát mentem vele, dragon ride majd lakeville, sokkal könnyebb volt mint az 5-6-os vackokkal.

Mondjuk ott mindenki a nagy tankokkal ment, ez magyarázza miért voltam a kicsikkel mindig a lista alján.

76% win rate Normál csatában ez gyakorlatilag elérhetetlen OP tier2-es tankkal lehetséges minden további nélkül, igazán skill se nagyon kell, meg platoon se. Csak simán randomban.

[ Szerkesztve ]

(#4342) jahrn


jahrn
senior tag

Meg johogy egy t9 konnyebben eldont egy t6-t9 csatat mint a - teszemazt - vk36. Elvegre 3 szinttel magasabb. Viszont a t9 jarmu elotted is nyitva all, ez nem csak egy szuk reteg kivaltsaga.
Mindemelle az a t9 jarmu valoszinuleg a csatainak nagy reszet t9+t10-ek ellen harcolja, szal az o eseteben sem 7/24 roflstomp-rol van szo. Sot ha megforditjuk akkor az a t6 is csatainak egy reszeben topdog lessz, ahol a taplalkozasi lanc aljan sunnyogo Hetzer szamara az a t6 lessz a nemezis...

[ Szerkesztve ]

(#4343) tytyty


tytyty
tag

(#4344) diegho


diegho
nagyúr

Nem gondoltam volna, hogy egyszer 11-et ölök tier9-en, de ennek is eljött az ideje:

ha nem lövik ki az ágyúm és az ammorack-em 2szer, lehet 12 is megvan.

(#4345) Paul119 válasza diegho (#4344) üzenetére


Paul119
addikt

látom volt ammo rack meg gun is el szállt, lövésznek használod azt a képességet amivel a sérült gun pontosságán javít valamit?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4346) Timyyy válasza diegho (#4344) üzenetére


Timyyy
őstag

Replayt szeretnék kérni mert a kedvenc tankom annak ellenére hogy még nem szereztem meg, csak folyamatban van, és látni akarok minden hasznos videót! :)

(#4347) Burgonya1 válasza diegho (#4344) üzenetére


Burgonya1
csendes tag

Áá csak elloptad a 20 HP-s tankokat mások elől. Ez nem skill, hanem tök bénaság :D
Én valahogy 9 fölé sosem tudok menni :( De legalább volt már annyival is vereség....

(#4348) kugli81 válasza diegho (#4344) üzenetére


kugli81
aktív tag

Ez a patton ilyen jó vagy te mész mindig jól vele ?:) Megnézném pár videodat tuti van valami taktikád nem hiszem minden pályán pont jó helyen lennél jó időben .....

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#4349) Burgonya1 válasza kugli81 (#4348) üzenetére


Burgonya1
csendes tag

Patton nagyon jó tank, batchat után valószínűleg a legjobb T9 meg, csak tudni kell használni.

(#4350) kugli81 válasza Burgonya1 (#4349) üzenetére


kugli81
aktív tag

Batchat remélem jó most a lorraine-nél tartok 1 motor kell még ,de valahogy eddig nem jött be.....

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.