Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ennyi fos patch után mikor lesz végre megoldva, hogy ez a grafikailag erős túlzással is közepesnek nevezhető gané ne essen 20fps alá egy olyan gépben ami tökéletesen futtat minden mást? :F :W

(#5902) csaabz


csaabz
őstag

A tier 10 mediumokról lehet tudni valami infót?
:R

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#5903) Scheffer válasza csaabz (#5902) üzenetére


Scheffer
tag

Másik fórumon Nazarov77 adott linket az E-50 auf. M-hez, ami a tier 10-es német közepes harckocsi lesz. Ingame láthatunk róla pár képet, és természetesen sikerült kiválasztani hozzá a legpocsékabb álcafestést, ami a játékban van.

[Link hozzá.]

(#5904) Paul119 válasza csaabz (#5902) üzenetére


Paul119
addikt

"Note! Dates listed below are subject to change.
The next updated for World of Tanks – 7.5 ; estimated release date: July – August 2012."
addig csak ki bírod :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5905) Chris0321


Chris0321
addikt

Még csak 4 csatát mentem vele randomban, de eddig nagyon tetszik. Nem régen lett meg hozzá a 10-es löveg az IS8-on.

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. június 29. 12:27:35
Jármű: IS-4
Szerzett tapasztalat: 2 288 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 55 473
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

Kiosztott sebzés: 5915
Lövés: 18/16
Kill:4

(#5906) Jamboo529 válasza fsb1000 (#5876) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Nem tudom mi az a "babobánabán", de én hiszek benne!! :DDD :DDD
(Ne kezdjünk floodolni, tudom, hogy csak elírtad. ;) )
Egyébként van egy haverom, aki most akciósan tud ilyen imacédulákat szerezni. :)

Ja, és majd ne lepődj meg, ha kitalálja a WG, hogy aranyért olyan csapatba dobál be, ahol top tank vagy, és az ellenség csupa 500 effes játékos.

.... Wazz, ez nem is rossz ötlet, megírom a WG-nek; stipi-stopi, senki ne lopja el az ötletem. :))
Húúú, de érzem, hogy péntek van. :D

(#5907) Paul119 válasza Jamboo529 (#5906) üzenetére


Paul119
addikt

"Ja, és majd ne lepődj meg, ha kitalálja a WG, hogy aranyért olyan csapatba dobál be, ahol top tank vagy, és az ellenség csupa 500 effes játékos." :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5908) Zeratul válasza Atlantis (#5898) üzenetére


Zeratul
addikt

Atlantis: Mi bajod az Aladárral?

Scheffer: Mindenki Diablózik. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5909) Napfénysüti válasza Zeratul (#5908) üzenetére

Mi az a Diablo? :D

Viccet félretéve nálam csak a WoT megy mostanában meg néha TDU.

On: T29-nél mit adjak majd a legénységnek. Még asszem kell mindenél 2% a 100-hoz az M6-on. Azt mindenképp összeszedem. Jó ötlet lenne ha az összes embernek elsőként javítást tolnék? Vagy ez baromság?

Més que un club!

(#5910) #21346560 válasza Napfénysüti (#5909) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az én T29-em nem igazán romlott el. Nagyon kevés volt a modul sérülés, volt hogy pár HP-m volt csak és elvileg még semmi sem sérült...

(#5911) Napfénysüti válasza #21346560 (#5910) üzenetére

Neked hogy vannak elosztva amásodlagos képességek? Mert akkor ha a T29 nem sérülékeny valóban nem kellene annyira a javításra fókuszálnom.

Més que un club!

(#5912) #21346560 válasza Napfénysüti (#5911) üzenetére


#21346560
törölt tag

A Parancsnok - Mentor, a Lövész - Pillanatkép, mindkét Töltő - Javítás :DDD , Vezető - Irányított ütközés, Rádiós - Javítás :DDD
De én azt mondom, nem igazán volt szükség a javítás képzettségre....

(#5913) Atlantis válasza Zeratul (#5908) üzenetére


Atlantis
veterán

Valahogy nem érzem azt a gépet, a KT-val sokkal jobban szeretek menni. Hiába fullos, mégsem tudom, hol a helyem vele.

Ferdinand meg egy ordas nagy szívás a JagdPanther után, ha nem szeretnék JagdTiger-t, hagynám is a fenébe a Ferdi-t....mondjuk erre még nincs meg a legnagyobb ágyú.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5914) #21346560 válasza Atlantis (#5913) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem meg nem olyan rossz az a Ferdi!
Igaz, már fullos....

(#5915) bullseye válasza #21346560 (#5914) üzenetére


bullseye
addikt

Nem rossz az, de mostanában már inkább csak ellenfélként erős.
Én sokszor még ma sem tudom a gyenge pontjait eltalálni kb. 100 méter felett, engem viszont 500-ról telibelő egy VK36 szemből :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5916) Sanya válasza Cingáriusz (#5901) üzenetére


Sanya
nagyúr

:C :C :C :C :C :C

engem is dühít, hogy egyik pillanatban 90 fps, majd 22

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5917) #56230144 válasza fsb1000 (#5900) üzenetére


#56230144
törölt tag

1000EUR???Bazdmeg! :DDD Megyek németországba takaritani amint lehet. :C

Cingárusz:+1...engem is idegesít,hogy egyszer 60 egyszer meg 9-11fps...

[ Szerkesztve ]

(#5918) KaYaK válasza #56230144 (#5917) üzenetére


KaYaK
tag

+1 főleg hogy ráközelítésnél ha magas fűben vagyok még szaggat is! Ha kilépek a nagyításból meg folyamatos 70-100fps...

élni és élni hagyni...

(#5919) Napfénysüti válasza #56230144 (#5917) üzenetére

Sajnos nálam is így van. Ahol sok a fa meg a növényzet ott bezoomolva leesik 9-10 körülre. De még jó körülmények közt normál nézetben sincs 40 fölött... :(

Més que un club!

(#5920) Atlantis válasza #21346560 (#5914) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezzel az ágyúval tényleg jobbnak tűnik.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5921) Spori85


Spori85
csendes tag

Valaki, akinek van, vagy ismeri, tudna pár dolgot mondani pro és kontra a Valentine-nel és a Matilda-val kapcsolatban?
Credit farmolásra mennyire jók? Vagy inkább csak fun-tankok? A MM-jünk milyen?
A vasárnaptól induló féláras akció miatt kérdezem.

Előre is köszi a segítséget.

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#5922) #56230144 válasza Napfénysüti (#5919) üzenetére


#56230144
törölt tag

nekem full low grafikán sokszor 7-11fps,gép újrainditás és 60-70...nem értem.

Spori: Fun tankok,de azért olyan közepes kreditet is hoznak,a páncélozottság miatt ajánlom a Matildát,de ha biztosra akarsz menni,akkor Churcill.

[ Szerkesztve ]

(#5923) tbundy válasza Spori85 (#5921) üzenetére


tbundy
csendes tag

Matilda már felejtős sajna, gyenge pen, T7 be dobálja...

(#5924) Fel


Fel
addikt

Miss Július: ARL 44!

"To celebrate this vehicle, we have a special offer for you. Between the 1st and 31st of July, the ARL 44 will have its credit income boosted by 10%. Get on the battlefield and turn your tank into a money-maker!" --ROFL

----------------------------------------------------
Azt hittem ez a fajta állat már kihalt:

(#5925) Zeratul válasza Atlantis (#5913) üzenetére


Zeratul
addikt

Ferdi a legnagyobb ágyúig nagyon cumi.

(#5926) virkir válasza Fel (#5924) üzenetére


virkir
veterán

Az alap toronnyal meg milf mi? :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5927) #21346560 válasza Fel (#5924) üzenetére


#21346560
törölt tag

+10% ?! :U
Hát mit mondjak?! még ha 20-25 lenne... mondjuk annyira nem volt rossz tank, VI-o stank VIII-as ágyúval....a következő - AMX M4 gyengébbnek tűnik, ezért nem vettem még meg....

(#5928) vhw válasza Spori85 (#5921) üzenetére


vhw
addikt

Csak a Valentine-ról tudok elsőkézből infokat mondani.
Előnyei:
- igen jó MM, mindig top tank, avagy maximum 4es tankokkal kerülhet össze
- én vacak meccsen is összeszedek vele 8-10ezer kreditet prem nélkül, a kivételesen jó csatáknál pedig 20k fölé is megy a kredit (ez premmel már 30k, ami nem rossz egy ilyen kis vacaktól, főleg h a javítás-lőszer rommá lőve és üres ammo rack-el is maximum 2k)
- viszonylag jó páncélzat, hiába light besorolás nehéz tankként kell vele játszani. de ez a páncélzat inkább csak a 3as tankok lőszereit pattintja
- igen jól fordul - közelharcnál jól jön
- a látótávja és rádiója egész jó
- a kisebb kaliberű arty lövéseket egész jól bírja, hacsak nem motorteret ér a találat
- az ágyú gyorssan lő

Hátrányok:
- az ágyú igen gyenge és ráadásul kevés a lőszer. A 3as tankok többségét gond nélkül lövi bárhol, de a 4esek közül igen sokkal meggyűlik a baja szemből; Hetzer, M3 Lee, AMX 40, PzIII, B1, T40, másik Valentine... Az AMX és B1-en kívül viszont mindet viszi oldalról és hátulról. A B1et szemből láncon keresztül lehet sebezni, az AMX-et csak hátulról a motortérnél. (másik Valentine-t is leginkább ott de oldalról a motortető bordázott részét is át lehet lőni) További hátrány, ami olykor előfordul, hogy a kis kaliberű ágyú miatt gyakran ad be 0dmg criteket, ahol egyébként nem kéne neki.
- a páncélzat (igen, egy bizonyos szint felett: 75-100as pen ez a páncél sajna nem véd meg. És bizony elég sok tanknak (T4es tank, 3as TD-k) van már ilyen ágyúja ezen a szinten)
- kis végsebesség, gyenge gyorsulás

+ Én spall linert és ventit használok rajta.

A legtöbbet játszott tankom, szeretem, de igényel egy sajátos stílust. Elég agresszívan játszok vele, mert ezen a szinten sok a "gyáva" vagy szebb szóval passzív játékos, aki inkább nem kezdeményez, csak várja, hogy a csöve elé menj. Na ez igaz oda-vissza, olykor a saját csapatod se akar megmozdulni, csak ha mész előre, vagy spotolsz nekik. Ezzel a tankkal maradéktalanul ki kell használni azt, hogy az ellenfelek általában tapasztalatlanok, tétováznak, illetve tankjuk nincs kifejlesztve és a legénységük sem 100%-os. Nagyon jól ki kell használni a pálya adta lehetőségeket is, és priorizálni a célpontokat; minél előbb likvidálni a rád leginkább veszélyes de gyengén páncélozott tankokat (T28, 3as TD-k, artyk). A jobban péncélozott 4es tankokkal pedig igen körültekintően bánni (ami nem megy szemből láncolni megkerülni azonnal, vagy fedezékbe bújva várni, hogy a saját tankok/artyk löjjék)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5929) Spori85 válasza vhw (#5928) üzenetére


Spori85
csendes tag

Köszönöm szépen az infókat, nagyon részletes, alapos és kimerítő volt. Asszem, elgondolkozom, hogy vegyek majd egyet.

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#5930) fsb1000 válasza #56230144 (#5917) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Németeknél kevesebb, inkább az északiaknál.
-
Sokan szidták a francia prém TD-t fótumokon bár szerintem keveseknek lehet, elgondolkoztam a vásárlásán. Olcsó és nagyot lő. T3-as, remélhetőleg könnyített MM-el.

(#5931) vhw válasza fsb1000 (#5930) üzenetére


vhw
addikt

Igazából ugyanazt az MM-et kapja mint a Marder (ennek a második ágyúja van rajta) és a többi 3as TD (kivéve az új renault twingot)
Biztos van valami oka, hogy kivételesen kevés van belőle. Én próbáltam tesztszerveren, szerintem annyira passzív tank, hogy max a játékkal most ismerkedőknek való, akik még nem nagyon merészkednek messzire a bázistól, sokat kempelnek és inkább előnyben részesítik a nagyobb penes, komolyabb ágyút, mint a korai könnyű tankok kiváló mozgékonyságát, na nekik talán megfelel.
Lassú, nehézkesen mozog (38H-s dimenziókban mérhető), relatíve nagy célpont, gyenge páncél, írtó kicsi ágyúkitéríthetőség (kb minden irányba, nem csak oldalra) Játékélményben illetve hatékonyságban sehol nincs a rokon Marder II-höz képest... így ebből következően nem is szárnyalja nagyon felül credit bevétel szempontjából azt.

Szóval ennél a TD-nél valóban felmerül a kérdés, hogy minek szívatná magát vele az ember, mikor ebben a kategóriában lényegesen jobb alternatívák vannak, ingyen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5932) fsb1000 válasza vhw (#5931) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi... le is beszéltél.
Kár hogy nincs jó t6-os prém, amit századba is lehetne vinni.

(#5933) vhw


vhw
addikt

Itt van pár új frissített tech tree, eddig sose hallott tankokkal is megtűzdelve; link

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5934) Paul119 válasza vhw (#5933) üzenetére


Paul119
addikt

Waffentrager Tiger meg az e100 verziójáról nem nagyon találok semmi infót :F

illetve ittakad pár infó

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5935) vhw válasza Paul119 (#5934) üzenetére


vhw
addikt

Igen kb ennyi van róluk, ezek már valóban fantáziatankok.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5936) krisss93 válasza vhw (#5935) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát elvileg vázlatrajz formájában léteztek, mert occsóó lett volna megíépeni őket, csak 0 páncéllal szét is lövik. ezért nem csináltak egyet sem.

(DE DÖGÖLJENEK MEG MEGINT NINCSEN KROKODILE :W )
(vhw ez az avatárod, gyilkos darab, ahogy olvasom a hozzászólásaidat női hangon szólalnak meg (legalábbis én ezt vörös hajú kislánynak nézem :DDD ))

[ Szerkesztve ]

(#5937) Fel válasza vhw (#5933) üzenetére


Fel
addikt

Hmm... Nekem a francia ágba betoldott, nem autoloaderes vonalak tetszenek.*
Az AMX M4 ~45-öt már ismerjük. A '48-as verzió tk. egy 50 100, csak "hagyományos" toronnyal (nem oszcillálós). Az AMX 65t valószínű ez a "szépség" lesz: [link]. Az M4 '49 meg...
A Somua SM gyk. a Tiger II francia másolata, aotoloaderrel, oszcilláló toronnyal, minden bizonnyal gyengébb páncélzattal.

Az új közepes ág is érdekesnek tűnik az AMX 30-cal... De ha már a Leo1 jön, akkor ez se maradjon ki a buliból.

Hoppá! Most sasolom csak: AMX 13/105... Miafészkesefene löveget akarnak arra a könnyű tankra ráakasztani?!

*Ja.. És ha már a franciák kapnak egy "hagyományos" heavy ágat, akkor az amcsikhoz is bepakolhatnák a T54/T57/T58 autoloaderes hármast. :)

[ Szerkesztve ]

(#5938) krisss93 válasza Fel (#5937) üzenetére


krisss93
aktív tag

Fincsi papír a Leo 1 és az AMX 30 is legalább lesz egy kis esélyük az alacsony tierü tankoknak.

(#5939) Fel válasza krisss93 (#5938) üzenetére


Fel
addikt

Papír a Bat. Chat 25t is, mégis bevált.
És a Patton sem valami acélos (az M46/47; az M48-nak kicsit jobbnak kellene majd lennie). Egyedül az E-50-nek és a T-54-nek van valamire való páncélzata most. A T62A elvileg gyengébb kellene legyen majd (102mm-es front a T-54 120mmese helyett).

[ Szerkesztve ]

(#5940) krisss93 válasza Fel (#5939) üzenetére


krisss93
aktív tag

Attól függ van a bennük autoloader (én úgy tudom nincs, de javíts ki ha tévednék)

(#5941) Murder3 válasza vhw (#5931) üzenetére


Murder3
addikt

Igazából ez egy elég szemét húzás mert az valójában a Marder 1 eggyik varriánsa lenne.
szánalom, hogy a francok kapták meg...

egy régebbi T1 ht csatám

[ Szerkesztve ]

(#5942) Paul119 válasza Fel (#5937) üzenetére


Paul119
addikt

a Az AMX 65t nem prémium tank akart lenni?

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5943) Murder3


Murder3
addikt

wartburg td-ket berakták..
a Tiger Maus hol marad?, jöhetne az E90-is és a Krokodil is...Panzer 9-10 is ezek se lennének jobban fantasyk mint az e50M-ek...

itt egy új light tankank az alapja
Porsche Typ 245/1 - 1943

[ Szerkesztve ]

(#5944) vhw


vhw
addikt

Nem kell abba autoloader, hogy ellensúlyozzák a gyenge páncélzatot (illetve ez nem az a hagyományos páncélzat volt már, mint azelőtt, szóval akár egyedi viselkedést is kaphat, vagy ha mégis csak "sima acél"-ként teszik a játékba, még mindig kaphat rá némi bónuszt, ami vagy megjelenik a statokban, vagy nem)
De a lényeg inkább a mozgékonyság lesz, na meg a méret, ez már nem egy túlméretezett, KT nagyságú "med", ezzel már talán valóban bele lehet menni dogfight-ba is.

Krisss93:

Murder3: hát jobban örülnél, ha még egy haszontalan tank került volna német felségjelzés alá? Amúgy ez a WG új üzleti modellje, az ilyen zsákmányolt és átépített premium tankokat kisöpri a játékból, illetve az alap modell származása szerint sorolja be... nem kell benne ésszerűséget keresni, WG logic®...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5945) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Sok kis köcsög van ebben a játékban...
Nooboznak a 46%-os winrátiójukkal meg az 1000-es effjükkel, amikor 1 VS 4 ellen utolsó tankként kilőnek.
Miért nem mozgok??? Mert a T-50-2, meg az AMX trackel, amig a Hevik lőnek... ha engem "néz" akkor ezt miért nem látja?
Miért nooboz? És mikor kérdem mi oka rá, akkor azt mondja mert nem mozgok.
Facepalmos kis köcsögök... mindenhol szennyezik a netet.

Ehh...persze ez magas tierben sokkal jellemzőbb egymás minősítgetése. Ott már mindenki okos és nagyon tudja mit kell csinálni TOP tankkal, akkor is ha neki nincs.

(#5946) #21346560 válasza fsb1000 (#5945) üzenetére


#21346560
törölt tag

(#5947) Murder3


Murder3
addikt

(#5948) krisss93 válasza Murder3 (#5947) üzenetére


krisss93
aktív tag

az hány mili? :P

(#5949) homeless09 válasza krisss93 (#5948) üzenetére


homeless09
őstag

Ezt már méterben mérik inkább :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#5950) GrooveHero


GrooveHero
addikt

A Panzer General kedvelőinek ajánlom a Panzer Corps nevű játékot, ha vki még nem ismerné

[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.