Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) sanya67


sanya67
tag

Valaki legyen má' olyan tündi-bündi, hogy belerágja a számba a képbeszúrás (nagyítható) módját.
Tudom.... :DDD

(#28002) D.Orion válasza sanya67 (#28001) üzenetére


D.Orion
veterán

Elvileg ez automatikus, de ha mégsem, akkor:
Link-el linkeled a képet, majd a megmaradt [ LINK ] parancs helyére beszúrod újra a kép url címet, de most már az kép beillesztés parancsot használva [ IMG ]

[ Módosította: CoolMan ]

(#28003) #21346560


#21346560
törölt tag

Mert ő úgysem büszkélkedne el vele, én azért közszemlére teszem a klánvezérünk 11 killes csatáját :))

(#28004) ollie válasza #21346560 (#28003) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Faszakasza? :DDD

***

(#28005) vbbb válasza #21346560 (#28003) üzenetére


vbbb
őstag

Ennyire vagány tank az a Matilda?

(#28006) Runo

Amikor találkoztam vele nem tűnt olyan 'hűdeacélosnak', ezért nem is vettem még ilyet. :DDD

Ez meg a Csőrcsill között vacillálok, de igazából egyik se fogott meg igazán...

[ Szerkesztve ]

(#28006) #21346560 válasza ollie (#28004) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mozsméé? Még mindig jobb, mint mindjuk ez :DDD

(#28005) vbbb Te még nem találkoztál vele? Mert én nem szeretek vele találkozni mondjuk A-13-al :N

[ Szerkesztve ]

(#28008) krisss93


krisss93
aktív tag

Visszavettem a sörminátort, úgy látom megérte, első csata:

(#28009) myckey válasza vbbb (#28005) üzenetére


myckey
veterán

jó jó :K
nekem is van már vele 2,8 killes,meg pár 6 killes csatám
akció végett vettem meg,de meg is tartom

csak a tempó kell szokni

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#28010) Sontir Fel válasza krisss93 (#28008) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Respect, ilyet jot meg nem sikerult aratnom vele :Y

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#28011) Jolet


Jolet
őstag

ti hogy csináljátok, ha tele a garázs és vissza szeretnétek térni egy régebbihez hogy új ágon indulhassatok el?
benyelitek az árkülönbséget, amikor újra megveszitek a leadottat?
vagy rosszul tudom és ugyan eladásnál kb. a felét éri, de ha megveszem mégegyszer, akkor már alacsonyabb áron lehet?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#28012) Patrick76496 válasza Jolet (#28011) üzenetére


Patrick76496
őstag

Bármilyen tankot veszel, azt mindig teljes áron szerezheted meg (kivéve ha akció van), az eladásnál pedig a vételár felét kapod vissza.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#28013) diegho válasza Sontir Fel (#28010) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem sikerült még 900xp-t összeszedni M4 sherman-el?

(#28014) Jolet válasza Patrick76496 (#28012) üzenetére


Jolet
őstag

értem :-( akkor megyek tovább az elkezdett ágakon

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#28015) vbbb


vbbb
őstag

Kezdek ráérezni a T-43-ra meg a puncipöcögető ágyújára...

Győzelem!
Csata: Airfield 2012. december 4. 19:45:18
Jármű: T-43
Szerzett tapasztalat: 2 042 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 22 326 (kárpótlás a csapattárs által okozott sebzésért: 640)
Csatában elért Achievement: Top Gun

6kill, no prém...

De azért valami értelmesebb ágyút rakhattak volna azért rá...elég kevés damage-t lehet kihozni belőle....

[ Szerkesztve ]

(#28016) Sontir Fel válasza diegho (#28013) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Azt de, viszont top gunt es a masik acsit meg nem :B

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#28017) diegho


diegho
nagyúr

Kipróbáltam az angol medet is teszten: 3 kör, 2 nyert, 13900 sebzés, mentem egy kört az E-50M-el is, az meg hihetetlen mennyire pontos menet közben, a célkör kisebb, mint az összes többi tankon állva. Komolyan mondom fogalmam sincs melyik legyen a következő 10-es tankom, nem bírom eldönteni, annyira egyforma sebzéseket csinálok az összessel.

(#28018) vbbb válasza diegho (#28017) üzenetére


vbbb
őstag

Töröld a játékot, a csúcson kell abba hagyni! ;]

(#28019) mynames


mynames
senior tag

Na assz'em nálam ma van a többek által megkérdőjelezett szopóág... :DDD Még a kétszerezőket sem tudom megcsinálni...6-ból 6 bukó...
Ill. a diliházban is szabadság lehet mert a kis tier-ű csapattárs lövöldözőből is kaptam már kettőt. Egy Pz38-at ki is kellett nulláznom...

(#28020) diegho válasza vbbb (#28018) üzenetére


diegho
nagyúr

Sokkal többet tudok annál, mint amit a statom jelenleg mutat, folyamatosan nő minden mutatóm (win rate nem mindig, mert az nem csak rajtam múlik), szóval nagyon messze van még a csúcs, ha csak olyan tankokkal játszanék, amik kimondottan stat növelésre jók, 1 hónap alatt elérném a 2000 átlagsebzést és a 900 átlag xp-t.

(#28021) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ilyen is ritkán van, én játszom is8-al a felderítőt :DDD
Serena Coast, mivel senki nem mozdult meg a part irányába a sziklák fele ezért fogtam magam és beromboltam oda, gondolva majd egy-két társ azért követ engem. Hát nem követtek :D Így ott csiki-csukiztam az ellenséggel és amikor kidugta egy az orrát, akkor szétkapták a többiek távolról. Utolsó percben sikerült elhaláloznom egy arty találattól. Ennyi 0 sebzést okozó átütésem rég volt már, amx, lorraine és t34. Oldalukról mindnek.


"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#28022) Antonius1978 válasza diegho (#28017) üzenetére


Antonius1978
addikt

Na akkor ez a tank kell nekem, marmint az E50M.Az altalad ajanlott Parduc 2-vel nem voltam valami hu de nagy jatekos, am megiscsak sikerult vele a Tankaszt is megszerezni.Az E50 meg tetszik, epp most kinlodtam ki ra a legnagyobb motrot (50 ezer) most meg kell kb 10 ezer a toronyhoz, es utanna meg vagy 40-50 ezer a legjobb loveghez...Szabad TPbol elvileg meg tudnam oldani, de vagy 4 uj tankot keszulok venni, es lehet hogy oda majd jobban fog kelleni, hogy ne szivjak annyit.Amugy a torony elott erdemes az utolsoelotti agyut kikutatni Diegho ? Vagy inkabb maradjak a P2 agyujaval, torony, es utanna a legjobb agyu ?
Diegho toled lehet latni visszajatszast ? Kivancsi vagyok erosen, hogy hogyan ersz el ilyen jo eredmenyeket, meg hatalmas sebzeseket.

(#28023) vbbb


vbbb
őstag

Ha blind fire-el sebzek valakit, az hozzáadódik a végén? Mert ugye nem írja ki játék közben, de amikor megint látjuk az ellent akkor az életéből hiányzik...

Meg egy kis OFF:
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#28024) Bingisz válasza vbbb (#28023) üzenetére


Bingisz
addikt

Persze, hogy hozzáadódik :)

A kép meg böszme :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28025) vbbb válasza Bingisz (#28024) üzenetére


vbbb
őstag

Ha jól veszem ki akkor egy Stug III-ra van ráhúzva szerencsétlen. :D

(#28026) Bingisz


Bingisz
addikt

Besz@rás...
Az egész csapatnak sikerült 1200-al több dmgt kiosztani... mint nekem egyedül. :W

Bocs, megvan az 1400 is... :W

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28027) scyllarus


scyllarus
veterán

Valaki, aki volt olyan mazochista, mint én: mire használható a B1 nevű csoda? Mert egyenlőre nem látom a hasznosítás módját (max a MÉH-telep, anyag az van benne). Heavyként vicc (délelőtt D2-vel kiszedtem 1-1-ben, pedig az sem egy gyilkos gép), a páncélja tenyérnyi felületeken köti össze a weakspotokat. Supportként sebeznem illene, de a max meggymagköpőjével is max megzavarni tudok vele valami ijedőset. Scoutnak nagy és baromi lassú. Egyetlen módon tehetem hasznossá: kinyargalva vele nyílt terepre 3 másodperc alatt meghalok, és jó nagy fedezék lehetek a többieknek.
Az a baj, hogy ezen az ágon van pár tetszetős gép, amikre fájna a fogam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#28028) CptMisi válasza Bingisz (#28026) üzenetére


CptMisi
őstag

Hogy kell ezt megcsinálni, hogy ott írja a sebzést?

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#28029) Mewryck válasza CptMisi (#28028) üzenetére


Mewryck
tag

statistics pack for 0.8.1

pár hsz-el előbb linkelték is,azthiszem...

[ Szerkesztve ]

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#28030) Enzolord válasza scyllarus (#28027) üzenetére


Enzolord
addikt

ÉN mentem vele 3 csatát, kettőt nyertem, aztán jött a freeXP.... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28031) scyllarus válasza Enzolord (#28030) üzenetére


scyllarus
veterán

Mi is nyertünk 4-ből 3-at, de nem rajtam múlott :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#28032) Enzolord válasza scyllarus (#28031) üzenetére


Enzolord
addikt

RAjtam se..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#28033) Fel


Fel
addikt

Ezt a kis T71 apróvackot biztosan beszerzem az új amcsi ágból, de tovább nem hiszem hogy megyek.
Az eddigi legjobb kör a kis mókagyárral:

Victory!
Battle: Prokhorovka 2012. december 4. 23:10:33
Vehicle: T71
Experience received: 4 226 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 62 589
Battle Achievements: Orlik's Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Sikerült 1339 sebzést nekem is kiosztani és elkapni 3 db tier 10 tank frakkját, de a legjobb talán a 6039 spottolásból jött sebzés. A csapattársak igyekeztek mindig jó távol maradni, én meg csak karikáztam az ellen előtt :))

A replay innen letölthető: [link] (Értelemszerűen, csak 8.2 tesztklienssel nézhető meg)

-----------------------------------------------------------------

Érdekes, hogy a patch notes-ban azt írták, csak a kisebb kaliberű lövegek hangját változtatják meg, ennek ellenére mind a 105 mm-es, 120 mm körüli és a 150+ mm-eseké is megváltozott. Mondjuk nekem tetszenek ezek az újak, bár lehet páran hiányolják majd a BL-10 és a JPE-100 ágyújának a "dörgését".
A másik fura dolog, hogy mintha visszatért volna a HEAT lövedékek becsapódásának korábbi (teszt #1) hangja..

(#28034) xLt` válasza Fel (#28033) üzenetére


xLt`
tag

Valahogy én is így vagyok vele.
A t71 nekem is nagyon tetszik, nagyon mozgékony, jobb mint a franciák. Addig tuti kihúzom.
Majd a 8.2 utáni patchban kiderül, mi marad a t57ből... :) Lehet az is jó lesz.

(#28035) ollie


ollie
MODERÁTOR

A pro team:

Egyébként végig engem szidott a saját csapat.

***

(#28036) tttzshd


tttzshd
tag

random játék módban miért nem mükődik a mikrofon ?

[ Szerkesztve ]

(#28037) echterion válasza scyllarus (#28027) üzenetére


echterion
nagyúr

A megoldás a free xp, vagy jön a könyörtelen stat és idegrendszer rombolás. Ez van sajna ezekkel a francia vackokkal, nem is értem, minek kellettek ezek, pedig magasabb szinten vannak tetszetősek közöttük.

**********

(#28038) balintka válasza scyllarus (#28027) üzenetére


balintka
addikt

Ugyanez a vélemény róla, tényleg egy ócskavas. A lövege a legnagyobb vicc. Valahogy túl kell rajta lenne. Én csak a napi duplázásokkal csináltam végig.

(#28039) KaLeun válasza scyllarus (#28027) üzenetére


KaLeun
senior tag

Miután randomban, a light/med ágon szenvedtem a francia kis szarokkal, a nehézekhez csináltam egy Junior tc-t. Sikerült pár értelmes embert találnom, és szerencsére egy "ismerős" is beesett, aztán egy esős szombat délelőtt meg is lett a G1B.

Szóval szerintem kérd meg pár haverod vagy ismerősöd (esetleg innen vkit) és csinálj te is egy t4 századot.

Cila

(#28040) Napfénysüti

Na tegnap nem bírtam magammal és megvettem a T32-őt. :D
Nagy tornyon kívül fel is pakoltam mindent rá eddig jónak tűnik de a csaaptokkal nincs szerencsém így WR-em még pár csata után olyan mint az IS-7-nél.
Utóbbival viszont sikerült 1-2 jó kört szaladni tegnap egyedül amin meg is lepődtem. :)

Més que un club!

(#28041) scyllarus


scyllarus
veterán

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Akkor ez szívás lesz, ez van. Olvastam, hogy spéci módon bánik vele az MM, és gyakran rakja top tanknak (ez is jelzi különben, mekkora hulladék), ehhez képest mindig KV-1 jött szembe. Mondjuk, tökmindegy, egy PzIV-nek sem ellenfél... Akkor marad a napi duplázásonként haladás, és a buzgó imádság, hogy az első csatában jó csapatot kapjak. És free XP-t meg nem költhetek másra.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#28042) Atlantis válasza Antonius1978 (#28022) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem éri meg kifejleszteni a köztes ágyút, én voltam olyan hülye, hogy megtettem, de hiba volt. Jó a tűzgyorsasága ugyan és pontos is, de nem éri meg 43k XP-t beleölni. Nem mondom, ha csa kolyan 10k körüli ára lenne, nem ez lenn e véleményem, mert remek ágyú az is, csak ezt a felárat nem éri meg.

scyllarus: B1 egy fostaliga, egyetértek, egyetlen esély vele jót menni, ha top tank vagy. Szerencsére nem kell sok vele a BDR 1-hez, ami viszont szerintem csak egy fokkal jobb. Nálam annál véget is ért a francia HT-ág, egyszer majd talán, ha nem lesz már más, amit fejlesztenék akkor folytatom (=sohanapján). Pedig az 50-100 és afölötti gépek érdekelnek engem is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#28043) Timyyy válasza Mewryck (#28029) üzenetére


Timyyy
őstag

És mi az a verzió 1 és 2?

Van fölötte 3 spoiler, nekem a 2.on látható dolgok kellenek csak, akkor melyiket szedjem?

(#28044) Simulacrum válasza mynames (#28019) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Tegnapelőtt talán a 11. csata lett bukó PZIV-el, abban is ha jobban odateszem magam talán nyerhettünk volna, de már csak a poénból mentem, mert nem hittem el, hogy ennyi nyerő csata következik egymás után. Szóval van másik véglet is, csakhogy ne mindig a rosszról halljunk.

Amiről már ketten is írtatok, nekem egyértelműen T29-el van a legrosszabb win arányom, engem is kísért az a tank, pedig ügyesen használva tényleg nem rossz, bár a 105-ös lövegénél én még pontatlanabbal nem sokkal találkoztam a WoT-ban így e két dolog miatt el is adtam most már.

Sokszor figyelem az E-50M-eket és úgy látom talán azzal alkotnak a legkevésbé nagyokat, de mondjuk ennek biztos oka is, hogy a legtöbben ezt fejlesztik ki így olyanok kezében is megjelenik, akik nem a legjobb játékosok. Egy dolgot irigylek csak benne a rammolási tulajdonságát.

(#28045) Cooper911


Cooper911
senior tag

Srácok, komolyan, ennyi sirást. Az ilyen tényleg mehetne az offtopicba.
Igenis ezen kivül is van mit megbeszélni, mert azért csak csak jönnek új tankok, a pályák is alakulnak át, a régi tankok is változnak valamit, jönnek új modok, segédprogik, stb.
Valaki pl linkelt már képeket, adatokat az új amcsi tankokról, majd 3 nap múlva másvalaki kéri hogy legyen már kép róluk mert ő még nem látta. Persze hogy nem látta, mert 600 hszel ezelött volt a kép, közben 400 hsznyi jajjnoobsretardslemmingtrainszopóág.

Zavar a sok piros randomban? Hát mi a rákért mész randomban? Szedjél össze 15 embert akivel szivesen játszol. Ebből 10 rá fog érni, ebből egynek van prémiumja, lehet századot inditani, lehet taktikát kidolgozni, megvalósitani, nyerni, több kreditet kapni. Ennyi. Elég hozzá egy-két fullos tank esetleg egy jó arty vagy scout. Nem kell 8 ágat húzni hozzá, nem kell hogy T10es tankal nyomjad.

Idegesit a játék? Szétvernéd a billentyüzetet? Akkor inkább szaladgálj a réten az megnyugtat! Szar a játék? Akkor minek játszol vele? De komolyan, a játék célja a kikapcsolódás a szórakoztatás, ha ez nincs meg akkor ez munka, vagy véresen komolyan vett hobby, inkább keress valami nonkompetitiv kikapcsoló játékot.

Azt sem értem miért kényszer valakinek hogy T10es tankja legyen ha 9es szinten szenved és folyamatosan sok kreditet veszit. (Én pl IS8al prém nélkül is hoztam átlagban a nullszaldót vagy egy kicsi pluszt és szeretem azt a tankot) T8ban sőt T6ban is jókat lehet játszani és T5-6ban van pár jó tank amivel jól is lehet keresni.

A napi duplázós kénszert sem értem. Van aki ideg görcsöt kap ha egy tankot nem tud leduplázni 5-6 csata után. Én a következő módszert alkalmazom. Pl most többek között a SU-100-al nyomom, cél a SU-152 ez ugye ~30k xp meg 17k xp a top ágyu. Hónap elején kitüztem, hogy ez legyen meg hónap végére. Elosztottam, kb nap 1600xp. Ezt teljesitem. Ha egy duplázós körből kijön akkor hurrá, marad idő másra. Ha kell hozzá 5 bukó akkor annyi ha 7 akkor annyi lesz.rom. Innentől kezdve nem idegesit hogy nincs meg valamivel a dupla. Ha megvan akkor jó ha nincs akkor nem.

A csatában pedig csak azzal foglalkozok, hogy kihozam magamból a legjobbat. Igen pingelek, próbálom terelni a népet ha szükséges. Ha sikerül jó, ha nem akkor sisakrostély le aztán zúzás amig a túlerő el nem söpör. Mellesleg lemmingtrain a csatáim kb 10%ában fordul elő. Én nyomom az assault módokat is, ott még ennél is ritkább.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#28046) virkir válasza Timyyy (#28043) üzenetére


virkir
veterán

Version 2 is exactly the same, but got Exp and Credit numbers colored according to battle result (red, green or blue for Defeat, Victory or Draw.
Egyem a szívedet :D gugli fordító?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28047) CptMisi válasza Mewryck (#28029) üzenetére


CptMisi
őstag

Köszönöm. :R

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#28048) Bingisz válasza Cooper911 (#28045) üzenetére


Bingisz
addikt

A mi sírásunknak legalább van köze a játékhoz. Az, hogy te havonta leírod azt, hogy mennyi itt a sírás az nagyon fontos. Mellesleg most már csak a hozzászólások töredéke ilyen jellegű, ráadásul ezek is csak a kiemelkedően siralmas teljesítményű csapatokat mutatja be.

Szóval az egy dolog, hogy pörög rendesen a topic, de már rég nem a siránkozások miatt.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#28049) Timyyy válasza virkir (#28046) üzenetére


Timyyy
őstag

Jólvan na, reggel van, max egy piros villogó felirat esetén vettem volna észre :DDD
Köszi :P

(#28050) xLt`


xLt`
tag

Mai 2. köröm :)

Victory!
Battle: Mines 2012. december 5. 8:47:14
Vehicle: AMX 13 90
Experience received: 4 512 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 59 598
Battle Achievements: Sharpshooter, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.