Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) #21346560


#21346560
törölt tag

Nekem meg ez a rekordom :P

[ Szerkesztve ]

(#5452) marked one94 válasza #21346560 (#5451) üzenetére


marked one94
őstag

mini maus-al ez könnyű :P

You'll Never Walk Alone

(#5453) Paul119


Paul119
addikt

hát én csak ilyen prém nélküli kaki körrel tudok szerénykedni
Victory!
Battle: South Coast 2012. június 25. 19:54:47
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 303
Credits received: 82 090

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5454) Arpee78


Arpee78
senior tag

Az előbb volt téma az encounteres bázisfoglalás. A wiki-t átolvasva nekem az alábbi jött ki:

Az encounter bázisfoglalás két dologban tér el a szokásostól. Az első, ha mindkét csapatból van valaki a körön belül, akkor nem generálódik foglaló pont. Magyarul megáll a zöld csík, ha a foglalásod közben egy ellenfél is belép a körbe. Ha az ellenfél elpusztul, vagy elhagyja a kört, a csík megy tovább ahol abbamaradt. A második különbség, egy tanknak 1 helyett 2,5 másodperc kell egy foglaló pont szerzéséhez.

A szokásos és assault csatákban egy tank 100 sec alatt foglal, kettő 50mp, három 33mp.
Encounterben ugyanez 2,5-szer ennyi: 4perc 10mp, 2perc 5mp, 1perc 23mp

(#5455) fsb1000 válasza #21346560 (#5451) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na... mostmár tudjuk hogy Runo = Uniqum!

Ez nem régi eredmény? Mostanában ennyit nem bir ki a minimaus. 200m-ről simán átlövik, még a loltraki is.

(#5456) #21346560 válasza fsb1000 (#5455) üzenetére


#21346560
törölt tag

Melyik a minimaus?
Ez apukám nickje, megkért hogy amíg nyaral a szorzókat csináljam meg és ez azt hiszem Churchillel készült... de lehet hogy nem mert az nem szokott Leichtractort kapni :D

Amúgy azt hiszem abból ered a nick, hogy fater szereti az Unicumot, de az a nick már foglalt volt és ez lett :D

[ Szerkesztve ]

(#5457) Tüzi

T30-ak mit lőnek, hogy 252mm toronypáncélba szemből 600at lő?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5458) Paul119


Paul119
addikt

meg táltosodott a vas.. mi történt? :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5459) marked one94 válasza Tüzi (#5457) üzenetére


marked one94
őstag

Ha megnéznéd a T30 ágyúját akkor láthatod hogy gond nélkül áttudja lőni. Örüljél, hogy a random neki csak egy 600ast dobott.

You'll Never Walk Alone

(#5460) krisss93 válasza Tüzi (#5457) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát asszem az durrogtat a legnagyobb pen-ű és sebzésű ágyúval a játékban szóval megteheti. (Bár az új francia TD nemtom mivel lődöz)

[ Szerkesztve ]

(#5461) Paul119 válasza krisss93 (#5460) üzenetére


Paul119
addikt

bl10nek nagyobb a penje

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5462) krisss93 válasza Paul119 (#5461) üzenetére


krisss93
aktív tag

Azért írtam, hogy"asszem" :U

(#5463) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Láttátok, hogy a World of Tanks Dossier Tools már kiírja a tankonkénti eff értékeket az új számítási módszer szerint is? Remélem az xvm is át fog állni erre az újabb metódusra, vagy legalábbis mellékelnek olyan xvmconf fájlt ami ez alapján számol.

(#5464) Tüzi válasza marked one94 (#5459) üzenetére

én elhiszem, de azért baz... az előbbi "két lövés az e75"-t nem említem... :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5465) fsb1000 válasza Dobi 562 (#5463) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hehe... ez jó! E100-al emelkedett az eff értékem az új számítással.

Az artyknál majdnem kétszeres értékeket kapok, pedig nem vagyok tankász önjáró lövegből. Örülhetnek az artysták, most ők lesznek a legjobb eff gyártók. Aztán a TD-sek.
Egyébként... a dolgok a helyükre kerülnek. Az artyk a legnagyobb harcértékkel rendelkező lánctalpasok ebben a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#5466) BinLaden


BinLaden
tag

ma itt a második M betűm :Y :Y
ártival ez az első, ez a panther....
úgy látszik hatott a tegnapi lehordás

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#5467) tank1 válasza Tüzi (#5442) üzenetére


tank1
tag

Akkor mégsem olyan rossz az a szétnerfelt tank. ;)

(#5468) Timyyy


Timyyy
őstag

Ha talált valaki olyan garázsba való órát ami nem tolja el a jobb oldali menüsort, az ossza meg velem pls!
Mert az orosz és angol verzió amiket láttam, mindegyik elcsúsztatja.

(#5469) Paul119 válasza Timyyy (#5468) üzenetére


Paul119
addikt

[link] ezt nézted már?:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5470) Timyyy válasza Paul119 (#5469) üzenetére


Timyyy
őstag

Még nem, köszi, mindjárt kipróbálom.
Ja de várjál... ez orosz, és nincs garantálva hogy 7.4 kompatibilis... :U

[ Szerkesztve ]

(#5471) Paul119 válasza Timyyy (#5470) üzenetére


Paul119
addikt

hupsz nem is figyeltem:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5472) vbbb


vbbb
őstag

Mai legjobb kör?

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. június 25. 20:44:11
Jármű: RenaultFT AC
Szerzett tapasztalat: 2 421 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 9 724
Csatában elért Achievement: Top Gun, Védő, Elit lövész, Kiváló Lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

:DDD

(#5473) Arpee78 válasza Timyyy (#5470) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nekem az van fent amit Paul linkelt. Jobboldalt el van csúszva a menüsor, hogy az óra miatt e azt nem tudom, mert tucatnyi mod van nálam.

(#5474) Arpee78


Arpee78
senior tag

Az XVM mod-hoz van online editor, preview nélkül. Most nézem mindenféle kód beállítható. Pl, az illető az épp játszott tankjával a csaták száma, win rate, stb.

(#5473) Arpee78 Ja, az óra miatt csúszik el.

[ Szerkesztve ]

(#5475) Tüzi

kevertem a böltert a bilottal, sry.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5476) Paul119


Paul119
addikt

összes artyt úgy ki dobnám a játékból mint macskát sz@rni..

töltőt ,a gunnert, a commandert is sikerült el vinnie egy lövéssel..

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5477) Cucuska2 válasza Paul119 (#5476) üzenetére


Cucuska2
őstag

M6-tal toltam, egy körben egymás után 7-et kaptam a lánctalpamba, nem sebződtem, majd egy KV2 oldalba lőtt. 2 modul, 3 fő, 400 HP.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5478) Iron Funeral válasza Paul119 (#5476) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Célszerűbb lenne attól a designertől megszabadulni aki kitalálta, hogy növeljék a modulsérüléseket :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#5479) Paul119 válasza Cucuska2 (#5477) üzenetére


Paul119
addikt

mondok jobbat..rólam kv1 lőtt le 500 körüli életet, be gyujtott, torony kampec, ammo rack sanyi stb

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5480) Paul119


Paul119
addikt

Major_Rampage (23:45:04) Paul119 1d Minor Insults towards the Mod/GM/Dev/Admin team ~Major_Rampage
meg mertem kérdezni hogy még is mit képzelnek magukról hogy ninja nerfelik a tankokat meg ezeket a kamu francia szarokat amik a büdös életben nem harcoltak..
ja meg gondolom ezért is"we pay for game we keep your game alive soooo.... you know what i want to say"

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5481) #21346560


#21346560
törölt tag

Az új játékmódokban a támadónak néha alig van esélye.... :(((
92% esélyünk volt a győzelemre..... persze nem jött össze....

(#5482) fsb1000 válasza Paul119 (#5480) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gondolom már ott is unhatják nagyon azokat akik állandóan sírnak....

(#5483) Paul119 válasza fsb1000 (#5482) üzenetére


Paul119
addikt

én fizetek a játékért, minimum hogy el mondhatom a véleményemet :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5484) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Valami hiányzi a modok közül...
Bal oldalt alul a tank mellett/oldalt mutatta a modul sérüléseket illetve ha meghalt a személyzet egy tagja azt is sárgán jelezte.
Mi ennek a neve, vagy hogy kell beállítani?
A sérülés számláló az fenn van (demage panel)

(#5485) jahrn válasza Dobi 562 (#5463) üzenetére


jahrn
senior tag

Koszi az infot, gyorsan meg is kukkantottam.
Es igy mar egybol ertelmesebb az eff-em az M103mal, 1145rol felment 1675-re. De IS-8 vezet 1900-al, es T34-el is 1800 felett van. A Lorraine nem rontott de a T20 eleg durvan :((( Vagy az eddigi rendszerben tul volt ertekelve vagy most alul...

(#5486) virkir válasza fsb1000 (#5484) üzenetére


virkir
veterán

Itt van egy működő damage panel és óra a garázsba
Ez már javít a láncon kívül mindent ctrl+katt-ra, meg kiírja nagy számokkal az aktuális sebzést is.
Az óra meg így néz ki.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#5487) vhw válasza Paul119 (#5483) üzenetére


vhw
addikt

Minek fizetsz érte ha ilyen szar?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5488) Tüzi válasza vhw (#5487) üzenetére

gondolom addig fizetett érte, amíg nem k.rták el (ennyire) :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5489) Mcray


Mcray
senior tag

Két napja szopóágon vagyok. Külön érdekesség, hogy ugyanazokat a térképeket + játékmódokat dobálja a MM folyamatosan amin még egyetlen egyszer sem tudtam nyerni. Egyrészt mert még én is tanulom, másrészt mert azok a játékosok akik a sima randomban is gyengék, itt az új módokon egyenesen szarok.

Idegfrászt kapok, amikor KV-1-gyel átmegyek az ellenséges csapaton szinte csont nélkül, majd kiszedem az Arty-t meg az őt védő KV-1-et, erre a mi lemming vonatunkat egyetlen egy KV1-S összecsomagolja és 9 killel zárja a csatát. Egyedül 9 ellen. Nem tudom felfogni, hogy nem lehet egy KV-1 S-t kicsinálni 9 tier 6-os géppel, amikor nekem tier 5-ös T-34-gyel sikerül szinte 1V1-ben...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5490) Tüzi

Csatában elért Achievement: Szakértő: Németország, Szakértő: Szovjetúnió
egy meccsen :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5491) vhw válasza Tüzi (#5488) üzenetére


vhw
addikt

Ennyire? Hosszú hónapok óta van tele ez a fórum (is) sokak panaszkodásával, akkor ezek az emberek miért fizetnek még most is ezért a játékért? Kétlem, hogy előre megvásároltak fél éves prem accountot.
Ugynaúgy volt már a 7.4 előtt is több csúnya húzása a WG-nek (HE nerf, előtte a rengeteg arty csatánként, a Type mm változtatása <állítólagos valós nerffel egybekötve> stb.) Szóval minden hónapban megvan az épp aktuális sláger, minden hónapban elér valaki valami újabb tankot, amivel eddig nem játszott még és 10-20 csata negatív tapasztalata után után szórja rá itt az átkot... közben utalja lelkiismeretesen a pénzt a WG-nek, miért?!

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#5492) Tüzi

s51 csak 1590et lőtt az e75be szemből. ez teljesen normális gondolom.
ismerve a gwpanther képességeit.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5493) Tüzi válasza vhw (#5491) üzenetére

ez így jó kérdés, nem tudom :D
én várom a francia nerfet. még pár ilyen s51 one hit, aztán majd néha néha felkukkantok, és kaján vigyorral fogom nyugtázni a dolgot, hogy aki rengeteg pénzt beleölt a freexp-be az miként fog sírni
xD
xD
xD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5494) Skyhunter válasza Tüzi (#5490) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Ha minden nemzetből "Szakértő" leszel, akkor megkapod a "Master Tanker" acsit?

(#5495) Tüzi válasza Skyhunter (#5494) üzenetére

nem tudom, ha így tudod, akkor biztos :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5496) Skyhunter válasza Tüzi (#5495) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Csak az történt velem, hogy 0.7.4 előtt kilőttem az összes típust....de nem kaptam acsivmentet. Írtam a supportnak, és kb azt a választ kaptam, hogy ilyen bug előfordul, dolgoznak rajta, és hogy 7.4-ben egy kicsit átalakul az acsihoz vezető út (ez lett a rész-acsi, a "Szakértő" elérése.) Ezért nem jár nekem a "Master Tanker", mint írják..:)

És ezentúl ha contenteként új ágak/járművek kerülnek a játékba, bukod a korábban elért "Master Tanker"-t és a Szakértő acsit is. Akkor kapod vissza, ha az új típusokat is abszolváltad.....milyen rendesek, mi? :)

(#5497) LAJTNING válasza Skyhunter (#5496) üzenetére


LAJTNING
tag

Konkrétan most még annyit történt, hogy ha bármilyen új tank bejön, akkor a Master Tanker achievement-et elveszik (ezelőtt nem). Az más kérdés, hogy ha kilősz minden tankot legalább egyszer a játékban, akkor a szakértőket is nyilván megkapod.

A pénzes témát meg... Nem azért fizetsz, hogy beleszólhass a játékba. Illetőleg a játék közvetlen módon nem kötelez arra, hogy költs rá, szóval ha nem akarsz/nem tetszik, akkor nem muszáj. Persze a nem tetszést ki lehet fejezni, és hangot is kell adni neki, mert ha az egész közösségnek nem tetszik, akkor valamit csak alakítanak, de az ilyen "fizetek, az legyen amit mondok" típust szerintem már észre sem vesszik...

Vannak tényleg ocsmány és néha idióta húzásai a WG-nek, de az is igaz amit Stieger írt. Ellenben ha néhány embernek tényleg ilyen kínszenvedés a játék, akkor miért játszik vele? Önsanyargatásból, vagy hogy legyen mit a fórumra írni?

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#5498) CptMisi válasza Paul119 (#5476) üzenetére


CptMisi
őstag

Neked véletlenül nem M43-ad van? Gondolom amikor azzal játszol, más a véleményed.... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#5499) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Valaki nem jönne platoonozni t6-ig? Ez vagyok én.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#5500) #56230144


#56230144
törölt tag

sherman ammorackel a tank lánctalpánál...ez mi már

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.