Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Így kell elbukni egy csatát, melyet 82%-ban nekünk ítélt a jóslás istene XVM:

3 TK a csapatomban! Eddigi rekord!

(#4452) Timyyy


Timyyy
őstag

Super Pershing skin sima Pershingre, ha valaki szeretné. :)

(#4453) marked one94 válasza Timyyy (#4452) üzenetére


marked one94
őstag

1000 köszönet érte :R

You'll Never Walk Alone

(#4454) cocki


cocki
tag

Üdv minden tisztelt tankozónak,

Kb. két hete kezdtem el nyomni a játékot épp a német tierben lépkedek felfelé. Egy két kérdés bár még nem mentem a heavay ágra szóval annyira nem szóróm a pénzt és a tier 5 közepén járok melyik tankot érdemes farmolásra meghagyni ha eszegetni kezdik a cashet a nagyok. Illetve milyen tierű tankal érdemes már elkezdeni jelentkezni guildbe?

Halál a hamis császárra,az épelméjűség a gyengék útja, te is hallod a hangokat, szólítanak

(#4455) Paul119 válasza cocki (#4454) üzenetére


Paul119
addikt

pz4el jól lehet keresni, td vonalon tier5ben meg a stug3:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4456) Burgonya1 válasza cocki (#4454) üzenetére


Burgonya1
csendes tag

Bármelyik T5 tank jól keres a játékban. Legjobb farmoló szint (ha a T8 prémium tankokat nem nézzük).

(#4457) Dobi 562 válasza cocki (#4454) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én szintén a Pz IV - Stug III-at ajánlom. :K Esetleg T-25 ha akarsz belefektetni pénzt is a játékba.

[ Szerkesztve ]

(#4458) fsb1000 válasza Burgonya1 (#4456) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez biztos? WotDB-n át lehet tekinteni a credit szorzókat.

(#4459) xLt` válasza diegho (#4446) üzenetére


xLt`
tag

Szépen lehoztad ezt a kört abbey-n, amikor beálltál a foglaló elé pattonnal. Anyáztam is magamban :)

(#4460) diegho válasza xLt` (#4459) üzenetére


diegho
nagyúr

Hehe. 1 megoldása volt a szitunak, sietnem kellett, hogy odaérjek, de odaértem. Bocs, hogy nem köszöntem vissza, csak éppen egy IS-4 volt mögöttem, te meg szemből akartál lőni.

(#4461) [HUN]Dani válasza fsb1000 (#4458) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Esetleg ha szépen megkérlek akkor belinkelnéd nekem azt az oldalt? :B

magyarsrac

(#4462) xLt` válasza diegho (#4460) üzenetére


xLt`
tag

Nem gond. Szép volt azért. Mondjuk nem panaszkodom 50-100 így is sz*rja az xp-t :D

(#4463) fsb1000 válasza [HUN]Dani (#4461) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Persze: [http://www.wotdb.info/]
A creditszorzón kivül még a javítási és a lőszerárakat is meg kell nézni, de azt leginkább ingame lehet megtudni. Nincs nagy szórás a t5-ös tankok között kreditfarm szempontjából, de nem egyformák.

(#4464) Drenadar válasza Remus389 (#4418) üzenetére


Drenadar
veterán

nem tudom írták-e, de csak kapcsold ki az árnyékot. nekem gyengébb géppel(Q9450@2600Mhz + 4*1GB ram+ 8800GTS512MB) simán viszi a 50-80FPS-t 1080p-ben! Néha nagyon belaggolok pár másodpercre, de az valami tök más miatt van...

(#4465) Remus389 válasza Drenadar (#4464) üzenetére


Remus389
veterán

minden más maxon?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4466) kugli81 válasza Drenadar (#4464) üzenetére


kugli81
aktív tag

Nekem i7 4ghz és hd6850 full hd és high-on ,de 30-60kb .Akkor gondolom nem high-on van minden.......

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#4467) Drenadar válasza kugli81 (#4466) üzenetére


Drenadar
veterán

jah igen... tényleg igazatok van, az élsimi meg a szűrő van még korlátozva. Most nem tudok screenshotot csinálni a beállításokról. Mindig elfelejtem ezt a dolgot én mindenhol kikapcsolom... sorry!

igazából nem is tudom mennyire hasznos vagy haszontalan...
Gondolom, ha be lenne kapcsolva akkor is felakadnék a tankkal az első buckán :D

(#4468) Remus389 válasza Drenadar (#4467) üzenetére


Remus389
veterán

tényleg segített nagymértékben és szinte nem is látni a különbséget, árnyékok így is vannak :)

mindenkinek ajánlom: kapcsolja ki az árnyékokat, sokkal smúszabb lesz!

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4469) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Eddig 10 csatám volt a Jagdtigerrel, eddig elég vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Azt hittem olyan nagy gáz nem lesz vele, hiszen a Ferdi 12,8-as lövegét örökli stock-ként, amit eléggé használhatónak éreztem tier 9-10 ellenében is. Egészen a JT-s csatákig.

Sikerült lepattannom IS frontpáncélról (hull-ra céloztam) 2* egymás után. A 3. lövésem az Is mellett felbukkanó T-44 oldalába ment, szintén lepattant. Pattantam AMX 13-75 (vagy 13-90) oldaláról is. 2* egymás után pattantam IS-3 seggéről! 10m-ről lőttem rá. Egymás után 3db 0dmg-s kritikust lőttem egy IS-8 oldalába...

2-300 m-ről teljesen beszűkült célzóval egyszerűen mellé mennek a lövéseim... A legénység 100%-os, én marha golddal képeztem át őket Ferdiről.

A másik ágyú kifejlesztése után majd meglátom mit kezdek vele, de ha ilyen rosszul megy vele a játék, akkor nem erőltetem a 190k XP kitermelését sem a tier 10 TD-hez, hanem szépen visszavásárolom a Ferdit, ami egy álomtank.

(#4470) diegho


diegho
nagyúr

Van egy dragon ride-os kör is: [link]

(#4471) Paul119 válasza Dobi 562 (#4469) üzenetére


Paul119
addikt

mágikus le pattanások mindig is lesznek a ruszki meg a francia csodákról nem rossz tank csak meg kell barátkozni a camo hiányáról meg azzal is hogy ha nem is gyulladsz ki de a motorodnak gatya az első hasra puszitól

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4472) Fel válasza Timyyy (#4452) üzenetére


Fel
addikt

Nekem a 7.3-mal nem működik (kifagy ha átváltanék a Pershingre a garázsban), a 7.4 tesztkliensben már majdnem jó... Ott a camo skin nem passzol. Majd, ha kijön a 7.5 megnézzük élőben :) .

Remélem a másik törlődik.

[ Szerkesztve ]

(#4474) babferi válasza Dobi 562 (#4469) üzenetére


babferi
tag

Ne hagyd , hogy ez eltantoritson , nem rossz az csak a jatek szopat most teged. Pl. nekem tegnap lett meg az Obj. 704 kb 25 kort mentem mar vele , de majd a csatak 70%-a buko ugy is , hogy 3-4 kill van. Szoval ez inkabb pehszeria :K

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#4475) Paul119


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Lakeville 2012. június 18. 20:53:24
Vehicle: M40/M43
Experience received: 13 891
Credits received: 524 860
Battle Achievements: Expert: Germany :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4476) Timyyy válasza Fel (#4472) üzenetére


Timyyy
őstag

Garanciát nem vállaltam rá :DDD csak találtam (tudom hogy vannak itt akik odavannak az amcsi medekért ;) ), én nem is tudnám kipróbálni, mert csak T20-nál járok.

(#4477) forras2


forras2
őstag

Eddigi legjobb köröm PzIV-el :))

Győzelem!
Csata: Erlenberg 2012. június 18. 21:11:31
Jármű: PzKpfw IV
Szerzett tapasztalat: 1 013
Szerzett kredit: 27 034
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: Tank ász, Kiváló Lövész, Top Gun


(#4478) [HUN]Dani válasza fsb1000 (#4463) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Köszi szépen!

magyarsrac

(#4479) Atlantis válasza Dobi 562 (#4469) üzenetére


Atlantis
veterán

Ferdi, mint álomtank? Nekem hatalmas csalódás, igaz, a nagy ágyú még nincs meg rá. Német vonalom ebben és a VK4502A-ban csalódtam eddig legnagyobbat.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4480) Dobi 562 válasza Atlantis (#4479) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem nagyon tetszik a Ferdi, az eredményeim is jónak mondhatók vele. Végre egy német TD, amivel oda lehet csapni, lehet vele menni előre, közelebbről támogatni a heavyket.

A VK4502A szintén nagy kedvencem, elég fürge és szerintem jól pattog. Ha csak tehetem med-ként használom. Ha a fürgeségét ki tudod használni akkor kellemetlen meglepetéseket tudsz vele okozni az ellennek.

Többieknek köszönöm a JT-s biztatást, kitartok és remélem lekerülök a szívatóágról. :)

[ Szerkesztve ]

(#4481) Timyyy válasza Atlantis (#4479) üzenetére


Timyyy
őstag

Stock tankról nem mondunk véleményt - mert az még nem ad valós képet. :N

(#4482) Joe.36 válasza Atlantis (#4479) üzenetére


Joe.36
addikt

Ferdi nagyon jó tank csak legyen meg hozzá a legjobb ágyúd !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4483) bullseye válasza Joe.36 (#4482) üzenetére


bullseye
addikt

sajnos már nem lehet vele menni és terrorizálni, mert simán átlövik. de rejtőzködőbb életmóddal még mindig jó, és azért 1-1 pattintás is bejátszik néha

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4484) Joe.36 válasza bullseye (#4483) üzenetére


Joe.36
addikt

Tudom sajnos a frontját simán átlövik, ( régen nem így volt ) de kategóriájában az ágyúja még most is nagyon ott van.

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#4485) Tüzi válasza hemaka (#4396) üzenetére

Nekem bejön. Van amikor átlő egy loltraki is, de, van amikor 13/13 lepattan. IS7 oldalról pl.
Venti, töltő, célzó van rajta, BiA-s legénység, pár más skillel, bár az elején majdnem feladtam. Lassú mint a kedélybeteg anyatetű, de új lánctalppal, meg a KT legjobb motorjával már használható. Csak kell rá a nagy torony, meg a 105ös ágyú (sajnos ezt az ágyút még mindig utálom mint a szart). de a 128ast várom mint a messiást. 40k xp kell még :/

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4486) Paul119 válasza Tüzi (#4485) üzenetére


Paul119
addikt

arra készülj fel hogy pontatlanabb lesz mint a 105ös

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4487) Tüzi válasza Paul119 (#4486) üzenetére

Nem baj. De megszűnnek a 200dmg-k. 490 átlagban nem rossz szerintem. Meg a pen-je sem. Csak a skuló nem tudom mennyibe fáj, ez az ami a 105öst egy szar ágyúvá teszi. Ellövöldözöd a hasznot amit dmg-ben termel :(

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4488) Paul119 válasza Tüzi (#4487) üzenetére


Paul119
addikt

sokszor köpköd 400 as dmgeket, árára már nem emlékszem , lehet vissza veszem majd a vasat :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4489) Paul119


Paul119
addikt

kajak ennyi kretén 10 éves nem lehet a játékban hihetetlen milyen leming vonatokat képesek le vágni, azt kellett volna csinálni hogy ezzel a képpel oda állni minden iskola elé.. tuti még nyáron is tanulnának :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4490) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Dragon Ridge 2012. június 19. 1:28:30
Vehicle: T110E5
Experience received: 9 819
Credits received: 456 170
Battle Achievements: Sniper, The Lion of Sinai
első körnek nem is rossz :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#4491) #21346560 válasza Joe.36 (#4482) üzenetére


#21346560
törölt tag

(#4492) Cooper911 válasza diegho (#4373) üzenetére


Cooper911
senior tag

Nem értem miért hagynád el a játékot. Illetve azt nem értem, hogy miért nehezited meg a dolgod a random csapatokkal.

Simán össze tudnál vállogatni tizenvalahány emberkét akikkel együtt tudnál játszani és akik hajlandóak követni az utasitásaidat.

A beszámolóid alapján nagyon jól átlátod a hadszinteret a pálya és a résztvevő tankok alapján. Ezt elég kevesen mondhatják el magukról. Szerintem egy összeszokott csapattal nagyon jó század csatákat tudnátok menni. Akivel meg nem jössz ki annak annyit mondanál, hogy bocsi nem birom a búrád, vagy kevés vagy ide, vagy nem tudsz fejlődni stb és a továbbiakban nem hivnád meg. Szerintem kár lenne ezt a fajta tehetségedet kiaknázatlanul hagyni. Azt mondod még nem századoztál. Képzelj el egy olyan random csatát ahol a te csapatodból nem kempel fölöslegesen senki nem lövik/noobozzák egymást és ráadaásul még azt is csinálják amit te mondasz. Ugye, hogy jól hangzik?

Én szívesen lennék egy ilyen csapat tagja, bár szerintem az én tudásom sovány lenne oda.

Egyébként szerintem a századozás a legjobb móka. Kb 15 emberrel már meg lehet oldani, ennyi ember elég jól össze tud szokni (A klánháborúnál a fagyasztás miatt nagyon sok ember/tank kell), nem kell top tank lehet akár juniorban is kezdeni aztán egyre feljebb menni, vagy épp váltogatni mikor mihez van kedv.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#4493) Cooper911


Cooper911
senior tag

Ez a T50-2-t leváltó tank izé nagyon viccesen néz ki. :D
Tudja valaki, hogy mi a neve? Néznék róla képeket.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#4494) KaYaK


KaYaK
tag

Sziasztok!

Tudja valaki esetleg hogy az XVM 2.3.1 mikor frissül vagy miért van az hogy gyakorlatilag a 3 héttel ezelötti eff adatokat mutatja nálam de a csaták száma jó illetve a százalék is?

/Vagy esetleg az eff számítás amit én nézek még a régi szerint van és az új szerint számol?/

Tisztába rakhatná ezt nekem valaki? :F

[ Szerkesztve ]

élni és élni hagyni...

(#4495) Tüzi

ezt a t110 op szemét szart sehol nem lehet átlőni szemből? 9/9 pattant ma, még az aljáról (hasáról) is (nem az elejéről, a hasáról, mert fölém került).
vicc.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#4496) Atlantis válasza Dobi 562 (#4480) üzenetére


Atlantis
veterán

Én úgy érzem, túl lassan fordul ahhoz, hogy közelről lehessen támogatni és az erős frontpáncél ellenére meglepően sokan átlövik. Ezzel valahogyan nem megy, pedig a JagdPanther-t kedveltem.

VK4502A-ról már csak a nagy torony hiányzik, a sebessége tényleg jó, de a pattogásról fordított a véleményem....a lövéseim pattannak mindenről, pedig papíron nem rossz az az ágyú, a tankot meg szintén mindenki átlövi, aki csak akarja. ~30 kör alatt talán egyszer sikerült egy 6 killes értékelhetőt menni vele.

Timyy: Ok, ez igaz. Csak kár, hogy mindig visszalépésnek tűnik az új tank az elődjéhez képest. Kíváncsian várom, milyen lesz a nagyobb ágyúval, még mondjuk elég sok XP kell hozzá.

Runo: Néha kijöhet a lépés, de nekem az a jó tank, amivel 10-ből legalább 5-ször tudok (saját mércém szerint) értékelhető csatát menni. Ferdivel eddig ez nagyon nem sikerült.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#4497) sutyi^ válasza Tüzi (#4495) üzenetére


sutyi^
senior tag

Kupola, vagy hasa legalja. Egyebként meg csak jön, hurr durr herp derp.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#4498) Dobi 562 válasza Atlantis (#4496) üzenetére


Dobi 562
addikt

A Ferdi forgási sebessége tényleg katasztrófa, ezért ment a vezetőnek 2. skillnek kuplung égető. JT-nél még rosszabb lesz a helyzet.

Az aladárral kapcsolatban megint csak a manőver a kulcsszó, ne lődd szemből azt, akit oldalról is lőhetsz. Pont itt jön ki az, hogy egy nagyra nőtt med tank. Med pozícióból próbálj vele játszani, hátha úgy megkedveled vagy csak simán jobban fog menni a játék.

Az én statom vele nem olyan rossz szerintem, de én szeretek is vele játszani, nyilván rosszabb lenne ha nem kedvelném. Ezzel a géppel legtöbb az átlag XP-m:

(#4494) KaYaK: ha jól tudom, valami szerveren gyűjti az adatokat, a frissítési ideje változó, volt már hogy majdnem 3 hét kellett hozzá, volt hogy pár nap. Nem tudom mitől függ.

(#4499) vhw válasza Tüzi (#4495) üzenetére


vhw
addikt

Biztos elkerulte a figyelmed az a video amit diegho linkelt a napokban, egy MS-1 atlovi szembol normal AP loszerrel eleg jo esellyel azt a OP tankot...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4500) CptMisi válasza Tüzi (#4495) üzenetére


CptMisi
őstag

Azért lehet MS-1gyel átlőni, nem? Mert átlőhetetlen op szemét szar..[link]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.